Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
De annál sincs sok jobb dolog amikor arra ébredsz, hogy iszonyatosan fáj a torkod. Na nyelni azt nem tudok, de legalább le is vagyok gyengülve. Jók ezek a betegségek amit a kicsi hoz haza a bölcsiből. Nagyjából három hétig szoktam vele elszórakozni...
Bevált praktikák?Bazzani
NEGRO

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
De annál sincs sok jobb dolog amikor arra ébredsz, hogy iszonyatosan fáj a torkod. Na nyelni azt nem tudok, de legalább le is vagyok gyengülve. Jók ezek a betegségek amit a kicsi hoz haza a bölcsiből. Nagyjából három hétig szoktam vele elszórakozni...
Bevált praktikák?Bazzani
amint megérzed hogy egy kicsit kapar a torkod 2szer 50 echinacea csepp kb 2 órával közte. Ha reggel érzed akkor még egyszer este 50+ 30 lefekvés előtt. Mindig segít, volt hogy másnap semmi bajom nem volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
pálinka 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De annál sincs sok jobb dolog amikor arra ébredsz, hogy iszonyatosan fáj a torkod. Na nyelni azt nem tudok, de legalább le is vagyok gyengülve. Jók ezek a betegségek amit a kicsi hoz haza a bölcsiből. Nagyjából három hétig szoktam vele elszórakozni...
Bevált praktikák?

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Kellemes dolog egy olyan álomból ébredni, amiben jópár számodra kedves ember követ el csoportos öngyilkosságot...empty taxi
Olyanból sem utolsó érzés, amelyben te magad leszel öngyilkos...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Kellemes dolog egy olyan álomból ébredni, amiben jópár számodra kedves ember követ el csoportos öngyilkosságot...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nem tudom. Corvinus HR-n és Pénzügyszámvitelen nem indul állami képzés, 470 pontos gyerekek fizetnek 300ezer forintokat/szemeszter (1000 ajró majdnem, nem hitte el múlthéten egy orosz gyerek akivel a bécsi egyetemen beszélgettem, visszakérdezett hogy "WAS?!")
Nincs nagy élettapasztalatom, de azért a német és most már osztrák munkaerő piaci viszonyokról kialakult egy kicsiny képem (személyes tapasztalatok alapján), de pl ebben a két országban iszonyúan mennek a HR-sek (akár diploma nélküli képzéssel is; Ausbildung) és a pénzügyesek is, igen komoly fizetéseket és továbbképzéseket ajánlanak nekik. Szinte minden olyan képzési terület, amely elengedhetetlen a vállalatok működéséhez + tanárok, orvosok (és ápolók), igazgatás, IT--> Mint a cukrot.Amadeus91
Nyilván nem újdonság, hogy az oktatási rendszerben is le vagyunk maradva. 😊
Én például nem sajnálom, hogy végzettségeim ellenére a legaljáról indulok, mert így legalább tudom, hogy működnek a dolgok, ellenben a frissen a céghez jött diplomásokkal, akik 5x annyi fizetésért az irodában gubbasztanak, és jönnek elő hetente olyan ötletekkel, amik meg sem valósíthatók. Persze, nekik fogalmuk sincs, hogy mi működne, vagy mi nem, mert csak papírból van némi rálátásuk a dolgokra.
Én egyáltalán nem sajnálom, hogy gürizek pár hónapot itt, ha utána értelmesebben, és talán sikeresebben is léphetek tovább (mint ahogy, egy felsőfokú nyelvvizsgáért cserébe már léphetnék is), nem mellesleg tisztább képet is kapok róla, hogy merre szeretnék még fejlődni, és látom is, hogy miben kell még felzárkóznom.
Talán nem ártana ez se a mostani fiataloknak, akik azért járnak egyetemre, mert az mennyire menő, meg ott mennyit lehet bulizni, és piálni. Igen, ők nem fogják elvégezni, de több évig még is finanszírozza őket az állam a semmiért.
Igaz sok a változó tényező, milyen cégről beszélünk, az ország melyik tájáról, stbstb, de nekem az eddig tapasztaltak alapján ez a véleményem.

Persze én a mai napig bánom, hogy anno lebeszéltek az asztalos mesterségről...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
elismerem, hogy vannak felesleges szakok Magyarországon (utoljára 2 éve volt rálátásom a dologra, de ahogy néztem nem rég azóta sem szűntek meg), de ahogy kinéz a helyzet annak sincs lövése sem, aki egyébként értelmes dolgot tanul. Én magát a bölcsésztudományt (nyelvi szakok, szociológia..) nem tartom hülyeségnek, csak teljesen másképp kéne és más létszámban kéne oktatni.Amadeus91
Félreértés ne essék, nincs bajom a bölcsészekkel, a képet is egy bölcsész haverom küldte, és jót nevettünk rajta. Ahogy "infós"-ként én sem vetem el a "kockákat" övezte sztereotípiákat.
Fölösleges szakokkal részben egyet tudok érteni, de talán soknál ott is inkább a létszám a hibás, meg hogy a szakra alkalmatlan embereket (2-es matekkal progterven...??), hagynak az intézmények évekig botladozni. Politikában viszont nagyon nem vagyok otthon, és különösebben nem is érdekel, de talán most olyan helyekről vették el az állami támogatást, ahol már eléggé telített a piac. Persze, így meg megint az tanulhat akinek pénze van, és nem az akinek tehetsége/érzéke hozzá.süti
nem tudom. Corvinus HR-n és Pénzügyszámvitelen nem indul állami képzés, 470 pontos gyerekek fizetnek 300ezer forintokat/szemeszter (1000 ajró majdnem, nem hitte el múlthéten egy orosz gyerek akivel a bécsi egyetemen beszélgettem, visszakérdezett hogy "WAS?!")
Nincs nagy élettapasztalatom, de azért a német és most már osztrák munkaerő piaci viszonyokról kialakult egy kicsiny képem (személyes tapasztalatok alapján), de pl ebben a két országban iszonyúan mennek a HR-sek (akár diploma nélküli képzéssel is; Ausbildung) és a pénzügyesek is, igen komoly fizetéseket és továbbképzéseket ajánlanak nekik. Szinte minden olyan képzési terület, amely elengedhetetlen a vállalatok működéséhez + tanárok, orvosok (és ápolók), igazgatás, IT--> Mint a cukrot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
elismerem, hogy vannak felesleges szakok Magyarországon (utoljára 2 éve volt rálátásom a dologra, de ahogy néztem nem rég azóta sem szűntek meg), de ahogy kinéz a helyzet annak sincs lövése sem, aki egyébként értelmes dolgot tanul. Én magát a bölcsésztudományt (nyelvi szakok, szociológia..) nem tartom hülyeségnek, csak teljesen másképp kéne és más létszámban kéne oktatni.Amadeus91
Félreértés ne essék, nincs bajom a bölcsészekkel, a képet is egy bölcsész haverom küldte, és jót nevettünk rajta. Ahogy "infós"-ként én sem vetem el a "kockákat" övezte sztereotípiákat.
Fölösleges szakokkal részben egyet tudok érteni, de talán soknál ott is inkább a létszám a hibás, meg hogy a szakra alkalmatlan embereket (2-es matekkal progterven...??), hagynak az intézmények évekig botladozni. Politikában viszont nagyon nem vagyok otthon, és különösebben nem is érdekel, de talán most olyan helyekről vették el az állami támogatást, ahol már eléggé telített a piac. Persze, így meg megint az tanulhat akinek pénze van, és nem az akinek tehetsége/érzéke hozzá.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
miért szerinted a jogászok, közgazdászok, munkanélküli tanárok nem oda kerülnek? Amadeus91
És akkor még milyen érdekes adatok jönnének ki, ha megnéznénk, hogy ki tud a végzettségének megfelelő munkát kapni.süti
elismerem, hogy vannak felesleges szakok Magyarországon (utoljára 2 éve volt rálátásom a dologra, de ahogy néztem nem rég azóta sem szűntek meg), de ahogy kinéz a helyzet annak sincs lövése sem, aki egyébként értelmes dolgot tanul. Én magát a bölcsésztudományt (nyelvi szakok, szociológia..) nem tartom hülyeségnek, csak teljesen másképp kéne és más létszámban kéne oktatni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Érdekes ez a kurvázás story!
Az biztos, hogy szerencsés az aki meg tudja fizetni a lányokat olyan rendszerességgel, amilyen sűrűn szüksége van rá...
Viszont aki kevésbé tehetős az kénytelen egy kapcsolatot kiépíteni, ami iszonyat macerás, nem beszélve arról, hogy a csaj biztos többet akar...catattack
úgy értve, hogy örök élet és 1 napra betonozná be magát melléd?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
catattack 3 520
Érdekes ez a kurvázás story!
Az biztos, hogy szerencsés az aki meg tudja fizetni a lányokat olyan rendszerességgel, amilyen sűrűn szüksége van rá...
Viszont aki kevésbé tehetős az kénytelen egy kapcsolatot kiépíteni, ami iszonyat macerás, nem beszélve arról, hogy a csaj biztos többet akar...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt most nekiállok keresgélni? 😀 Annyit nem ér. Inkább nem szóltam... 😀 😛apeszos
ha tényleg az utolsó mondatomra vonatkozott, akkor jobb is ha nem mutatsz róla képet 😀fetomy
Hát én így hiába titkolózok b.ssza meg.. 😀
apicica, azok a huncut, szép idők... 😊Sobri Jóska
Jáájjj József, most minek árulkodol?? Csak mert szakítottunk? 😛
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
apicica, azok a huncut, szép idők... 😊

Sobri Jóska
phúúú, muszáj ezt? 😊Medvepapa
Most az a steelerses gatyi annyira undi? 😊Sobri Jóska
nem csak az rontja a kép negatív megítélését...ráadásul nagyon felkészületlenül ért, le is raktam a Snickerst...ez reklámnak minősül? 😀Medvepapa
Nem. De az vitathatatlanul kiderül belőle, hogy aki Snickers-t eszik, az homofób.fetomy
Így van s Sobrinak is megvannak a neuralgikus pontjai. Példul mikor látványosan megy a mellébeszélés, mikor hirtelen átvált konfort-konzum-ahogynekemjó liberálisba. De bepöttyentettem a seggjuk szót, azt tízhozzászólás alatt eltűntek a kurvák, maradtak a szőrös testek. Aki nem Fidel kiesik! Baszki émmeg elkezdtem dobozolni a népeket.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
apicica, azok a huncut, szép idők... 😊

Sobri Jóska
phúúú, muszáj ezt? 😊Medvepapa
Most az a steelerses gatyi annyira undi? 😊Sobri Jóska
nem csak az rontja a kép negatív megítélését...ráadásul nagyon felkészületlenül ért, le is raktam a Snickerst...ez reklámnak minősül? 😀Medvepapa
Nem. De az vitathatatlanul kiderül belőle, hogy aki Snickers-t eszik, az homofób.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
apicica, azok a huncut, szép idők... 😊

Sobri Jóska
phúúú, muszáj ezt? 😊Medvepapa
Most az a steelerses gatyi annyira undi? 😊Sobri Jóska
nem csak az rontja a kép negatív megítélését...ráadásul nagyon felkészületlenül ért, le is raktam a Snickerst...ez reklámnak minősül? 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
apicica, azok a huncut, szép idők... 😊

Sobri Jóska
phúúú, muszáj ezt? 😊Medvepapa
Most az a steelerses gatyi annyira undi? 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
apicica, azok a huncut, szép idők... 😊

Sobri Jóska
phúúú, muszáj ezt? 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
apicica, azok a huncut, szép idők... 😊


több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt most nekiállok keresgélni? 😀 Annyit nem ér. Inkább nem szóltam... 😀 😛apeszos
ha tényleg az utolsó mondatomra vonatkozott, akkor jobb is ha nem mutatsz róla képet 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igaz ez ironikus így kaszo, de mondjuk így belegondolva, látta már valaki ténylegesen gyűlölködni Sobrit? 😊fetomy
Említsd meg neki a jobbikot.. 😀apeszos
Jó de nem az a helyzet, hogy minden könyvemet kiolvastam és kéne pár napos olvasnivaló, hanem hogy kijöjjön a sodrából és gyűlölködjön. Ilyet nem tudom elő lehet-e idézni valamivel, de erősen kétlem 😀 Legalábbis itt a fórumon, aztán a való életben lehet egy agresszív vadállat és azért kurvázik, mert nem talált még olyan nőt, aki élvezte volna vele együtt a szadista szexet 😀fetomy
Nekem már sikerült... 😛apeszos
screenshot or never happened 😀fetomy
Azt most nekiállok keresgélni? 😀 Annyit nem ér. Inkább nem szóltam... 😀 😛
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igaz ez ironikus így kaszo, de mondjuk így belegondolva, látta már valaki ténylegesen gyűlölködni Sobrit? 😊fetomy
Említsd meg neki a jobbikot.. 😀apeszos
Jó de nem az a helyzet, hogy minden könyvemet kiolvastam és kéne pár napos olvasnivaló, hanem hogy kijöjjön a sodrából és gyűlölködjön. Ilyet nem tudom elő lehet-e idézni valamivel, de erősen kétlem 😀 Legalábbis itt a fórumon, aztán a való életben lehet egy agresszív vadállat és azért kurvázik, mert nem talált még olyan nőt, aki élvezte volna vele együtt a szadista szexet 😀fetomy
Nekem már sikerült... 😛apeszos
screenshot or never happened 😀

húha, most olvasom vissza a hszt...

"mert nem talált még olyan nőt, aki élvezte volna vele együtt a szadista szexet"

"nekem már sikerült"
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igaz ez ironikus így kaszo, de mondjuk így belegondolva, látta már valaki ténylegesen gyűlölködni Sobrit? 😊fetomy
Említsd meg neki a jobbikot.. 😀apeszos
Jó de nem az a helyzet, hogy minden könyvemet kiolvastam és kéne pár napos olvasnivaló, hanem hogy kijöjjön a sodrából és gyűlölködjön. Ilyet nem tudom elő lehet-e idézni valamivel, de erősen kétlem 😀 Legalábbis itt a fórumon, aztán a való életben lehet egy agresszív vadállat és azért kurvázik, mert nem talált még olyan nőt, aki élvezte volna vele együtt a szadista szexet 😀fetomy
Nekem már sikerült... 😛
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igaz ez ironikus így kaszo, de mondjuk így belegondolva, látta már valaki ténylegesen gyűlölködni Sobrit? 😊fetomy
Említsd meg neki a jobbikot.. 😀apeszos
Jó de nem az a helyzet, hogy minden könyvemet kiolvastam és kéne pár napos olvasnivaló, hanem hogy kijöjjön a sodrából és gyűlölködjön. Ilyet nem tudom elő lehet-e idézni valamivel, de erősen kétlem 😀 Legalábbis itt a fórumon, aztán a való életben lehet egy agresszív vadállat és azért kurvázik, mert nem talált még olyan nőt, aki élvezte volna vele együtt a szadista szexet 😀
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Igaz ez ironikus így kaszo, de mondjuk így belegondolva, látta már valaki ténylegesen gyűlölködni Sobrit? 😊fetomy
persze hogy csúsztatás, én is tudom, csak viccesnek találtam 😊