Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
hát bazd meg, kezemben marad a konzerv nyitófüle, ebben a rektes geci albérletben meg nincs normális konzervnyitó. A város meg már Prypjat style, minden zárva.Amadeus91
késed van-ebriareos
nincs megfelelő, de szomszéd volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elbúcsúztam a lányomtól, repülőre ültettem. Most jó darabig nem fogom látni. 😕apeszos
Biztos talál majd valakit, aki helyetted is vigyáz rá. 😊Sobri Jóska
Gyanítom, mivel férjhez megy... 😊apeszos
Jól éreztem én, hogy csak úgy nem engednéd el bele a vakvilágba. 😊Sobri Jóska
Világjáró a lelkem, Európát már beutazta + Japánt. Nem szorul rám, csak hát mégis...
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 841 — StuG Life
hát bazd meg, kezemben marad a konzerv nyitófüle, ebben a rektes geci albérletben meg nincs normális konzervnyitó. A város meg már Prypjat style, minden zárva.Amadeus91
késed van-e

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
hát bazd meg, kezemben marad a konzerv nyitófüle, ebben a rektes geci albérletben meg nincs normális konzervnyitó. A város meg már Prypjat style, minden zárva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Elbúcsúztam a lányomtól, repülőre ültettem. Most jó darabig nem fogom látni. 😕apeszos
Biztos talál majd valakit, aki helyetted is vigyáz rá. 😊Sobri Jóska
Gyanítom, mivel férjhez megy... 😊apeszos
Jól éreztem én, hogy csak úgy nem engednéd el bele a vakvilágba. 😊

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elbúcsúztam a lányomtól, repülőre ültettem. Most jó darabig nem fogom látni. 😕apeszos
Biztos talál majd valakit, aki helyetted is vigyáz rá. 😊Sobri Jóska
Gyanítom, mivel férjhez megy... 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Elbúcsúztam a lányomtól, repülőre ültettem. Most jó darabig nem fogom látni. 😕apeszos
Biztos talál majd valakit, aki helyetted is vigyáz rá. 😊

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elbúcsúztam a lányomtól, repülőre ültettem. Most jó darabig nem fogom látni. 😕
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
 magyarhirlap.hu/velemeny/listazas

kérdem én ez mi a nem "Antikereszténység"? csak ettől nyilván nem zeng a sajtó.eaglesmcnabb
Semmi. A keresztényeket nem üldözte Hitler, és ugye nem is kiválasztott nép, így nincs is miről beszélni. Ráadásul ez csak védekezés a múltkori miatt.fetomy
amúgy a cikket olvastátok? csak mert ugyan azt sajnos nem találtam meg, de egy másik jobboldali blog megfogalmazása szerinte kicsit más a helyzet (persze ki gondolta volna, hogy bayerzsolti dramatizálja túl a dolgokat)

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
 magyarhirlap.hu/velemeny/listazas

kérdem én ez mi a nem "Antikereszténység"? csak ettől nyilván nem zeng a sajtó.eaglesmcnabb
Semmi. A keresztényeket nem üldözte Hitler, és ugye nem is kiválasztott nép, így nincs is miről beszélni. Ráadásul ez csak védekezés a múltkori miatt.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
 magyarhirlap.hu/velemeny/listazas

kérdem én ez mi a nem "Antikereszténység"? csak ettől nyilván nem zeng a sajtó.eaglesmcnabb
még mindig kunbélázunk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
 magyarhirlap.hu/velemeny/listazas

kérdem én ez mi a nem "Antikereszténység"? csak ettől nyilván nem zeng a sajtó.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kezdem úgy érezni magam itt a fórumon, hogy bármit írok, az magas labda (Asbee szokása mostanság lecsapni majd' minden hsz-emre, nem tudom mit véthettem ellene).
😀JC6
Én mindenkivel ezt csinálom a való életben is 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
 embed.indavideo.hu/player/video/8d28a5ae30

child pls.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Semmi szemêlyes, de mint montamvót sportszakmailag a magasan reppenőket le kell csapni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Kezdem úgy érezni magam itt a fórumon, hogy bármit írok, az magas labda (Asbee szokása mostanság lecsapni majd' minden hsz-emre, nem tudom mit véthettem ellene).
😀JC6
Szerintem leginkább csak a hülyeségekre csapnak le.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kezdem úgy érezni magam itt a fórumon, hogy bármit írok, az magas labda (Asbee szokása mostanság lecsapni majd' minden hsz-emre, nem tudom mit véthettem ellene).
😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Ha már focis oldalon vagyunk illett volna ezt linkelni 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Tebow is, Gangnam Style is zseniális a maga nemében.

Tessék, karácsonyi verzió:


több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csak engem idegesít rohadtul ez a gangnam style? nézem a kézi meccset, időkérés gangnam. átkapcsolok egy másik csatornára, gangnam...ha még jó lenne....de FOS!!!JC6
Mondja ezt egy Tebow fan... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Csak engem idegesít rohadtul ez a gangnam style? nézem a kézi meccset, időkérés gangnam. átkapcsolok egy másik csatornára, gangnam...ha még jó lenne....de FOS!!!
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nagyon király: a szerdán megírt zh pótja hétfő reggel van, az eredmény meg már holnap estére meg is leszSzobi22
Az semmi. A félév során megírt két zh eredménye is kb holnap estére lesz meg. A javító a héten volt... 😀dcsicsak
niiice. azt kihagytam, hogy ha elbukom, +1 év

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nagyon király: a szerdán megírt zh pótja hétfő reggel van, az eredmény meg már holnap estére meg is leszSzobi22
Az semmi. A félév során megírt két zh eredménye is kb holnap estére lesz meg. A javító a héten volt... 😀
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nagyon király: a szerdán megírt zh pótja hétfő reggel van, az eredmény meg már holnap estére meg is lesz

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
de tipikus... hónapokig semmi munka/sehova nem vesznek fel, majd mikor egy végre sikerül, akkor rögtön lenne még másik kettő is..fetomy
Ne busújj a csajozással es mindig így van. Ha egyszer kigyúl a fény, a sok szúnyog özönlik a világítótorony felé. Gondold azt, ha nem vettek vóna fel, a többit se kaptad vóna meg.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak