Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Másfél héttel a vizsga előtt dől el, hogy nem féléves anyagból kell vizsgázni, hanem egy éves anyagból, azaz minimum a duplájából. 😀 Úgy, hogy a mostani féléves anyag is elég brutál. 😀 És úgy, hogy év elején 2-szer is elmondták, hogy csak a mostani félév anyaga kell. 😀

Végül is a vizsganapon is kiderülhetett volna... 😀

Ennyi barmot komolyan mondom... 😀Vrijbloed
máásféél hééét?
az rengeteg idő!!!sapka
Államvizsgányi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Másfél héttel a vizsga előtt dől el, hogy nem féléves anyagból kell vizsgázni, hanem egy éves anyagból, azaz minimum a duplájából. 😀 Úgy, hogy a mostani féléves anyag is elég brutál. 😀 És úgy, hogy év elején 2-szer is elmondták, hogy csak a mostani félév anyaga kell. 😀

Végül is a vizsganapon is kiderülhetett volna... 😀

Ennyi barmot komolyan mondom... 😀Vrijbloed
máásféél hééét?
az rengeteg idő!!!sapka
😀 Sejtettem. 😀 Rengeteg lenne, ha csak erre kéne készülni... 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Másfél héttel a vizsga előtt dől el, hogy nem féléves anyagból kell vizsgázni, hanem egy éves anyagból, azaz minimum a duplájából. 😀 Úgy, hogy a mostani féléves anyag is elég brutál. 😀 És úgy, hogy év elején 2-szer is elmondták, hogy csak a mostani félév anyaga kell. 😀

Végül is a vizsganapon is kiderülhetett volna... 😀

Ennyi barmot komolyan mondom... 😀Vrijbloed
máásféél hééét?
az rengeteg idő!!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Másfél héttel a vizsga előtt dől el, hogy nem féléves anyagból kell vizsgázni, hanem egy éves anyagból, azaz minimum a duplájából. 😀 Úgy, hogy a mostani féléves anyag is elég brutál. 😀 És úgy, hogy év elején 2-szer is elmondták, hogy csak a mostani félév anyaga kell. 😀

Végül is a vizsganapon is kiderülhetett volna... 😀

Ennyi barmot komolyan mondom... 😀
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Divat gondolom nem vagy még 30éves. Addig nekem sem volt soha semmi bajom. Azóta minden szar rámtalál. A legvége mindegyiknek, hogy begyullad tőle a fülem. Bazzani
bizony-bizony, 30 év felett minden perc ajándék

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ennek semmi, sztem csak az antibiotikum.

Éppen itt vagyok a körzetiorvosnál, kb ezren vannak 99százaléka nyugdíjas. Legalább 2 óra várakozás és merül a telóm. Imádom.Bazzani
durva, nekem hálisten 1 max 2 nap alatt elmúlik ha vmi van, éspedig semmi orvosságot nem szedek, only tea+hp... (kop-kop)
sztem ez a szép ződ vérem miatt lesz!! 2-3 FRADI 😀Divat
tényleg fradistaként h tudsz egy lila csapatnak szurkolni? 😛
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat gondolom nem vagy még 30éves. Addig nekem sem volt soha semmi bajom. Azóta minden szar rámtalál. A legvége mindegyiknek, hogy begyullad tőle a fülem. Bazzani
jól gondolod, de már szépen közelitek hozzá...remélem nem járok így, mint Te! jobbulást 😕

|
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Divat gondolom nem vagy még 30éves. Addig nekem sem volt soha semmi bajom. Azóta minden szar rámtalál. A legvége mindegyiknek, hogy begyullad tőle a fülem.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ennek semmi, sztem csak az antibiotikum.

Éppen itt vagyok a körzetiorvosnál, kb ezren vannak 99százaléka nyugdíjas. Legalább 2 óra várakozás és merül a telóm. Imádom.Bazzani
durva, nekem hálisten 1 max 2 nap alatt elmúlik ha vmi van, éspedig semmi orvosságot nem szedek, only tea+hp... (kop-kop)
sztem ez a szép ződ vérem miatt lesz!! 2-3 FRADI 😀

|
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez tuti nem. 😊
De ha sokáig csinálja, akkor leverek neki egy komolyabbat.
Nem mellesleg most magyarázta el egy papának, hogy előttem jött, pedig nagyon nem. Óvatosan szóltam neki, hogy nem ő osztja a sorszámot.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Imádom, hogy a rendelő várójában mindig van egy/több ember aki minden betegséghez ért ráadásul úgy érzi mindenki kíváncsi a kór és élettörténetére.Bazzani
Vagy betegjogi képviselő, vagy áentéeszes, egy szót se monggy neki!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Imádom, hogy a rendelő várójában mindig van egy/több ember aki minden betegséghez ért ráadásul úgy érzi mindenki kíváncsi a kór és élettörténetére.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ennek semmi, sztem csak az antibiotikum.

Éppen itt vagyok a körzetiorvosnál, kb ezren vannak 99százaléka nyugdíjas. Legalább 2 óra várakozás és merül a telóm. Imádom.Bazzani
Én ha 2-3 nap után nem jövök helyre, akkor mindig dokihoz megyek. Szerencsére mindig jó cuccot ad, amitől 4-5 nap alatt helyrejövök. Persze egyszer olyat adott, aminél beszedéskor derült ki hogy allergiás vagyok 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennek semmi, sztem csak az antibiotikum.

Éppen itt vagyok a körzetiorvosnál, kb ezren vannak 99százaléka nyugdíjas. Legalább 2 óra várakozás és merül a telóm. Imádom.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem iszok alkoholt, sőt gargarizálni sem fogok vele. 😊
Tantum verde és Negro szart sem ér nálam.
Kipróbáltam minden praktikát, ennek örömére ma el is megyek orvoshoz mert nem javul. Az se biztos, hogy segít de legalább drága lesz a gyógyszer.
Köszi az ötleteket.Bazzani
méz, fokhagyma semmi? sztem ennek köze van a lájönsz,dózsa kombóhoz!! 😊

|
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem iszok alkoholt, sőt gargarizálni sem fogok vele. 😊
Tantum verde és Negro szart sem ér nálam.
Kipróbáltam minden praktikát, ennek örömére ma el is megyek orvoshoz mert nem javul. Az se biztos, hogy segít de legalább drága lesz a gyógyszer.
Köszi az ötleteket.

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Dögöljön meg az indavideó. minden gagyiságot be bír tölteni, de se a twd-t se a bárkát nem.. . 😡
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Azér nehàny gargarizálás után mögnézném a képeteket. Szájnyálkahártyáról felszívódva kikerüli a májat 😊 szóval lehetsvédkeserűvel meg korzodillal is, de a lényeg ugyanaz, a fertőtlenítés. Az alkohol megÖLi a bacillusokat, elBUTÍTja vírusokat és NYOMORBA DÖNTi a gombatelepeket.sutianap
Ellenben a Tantum Verde?Sobri Jóska
Az az új zöldtündérálma?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Azér nehàny gargarizálás után mögnézném a képeteket. Szájnyálkahártyáról felszívódva kikerüli a májat 😊 szóval lehetsvédkeserűvel meg korzodillal is, de a lényeg ugyanaz, a fertőtlenítés. Az alkohol megÖLi a bacillusokat, elBUTÍTja vírusokat és NYOMORBA DÖNTi a gombatelepeket.sutianap
Ellenben a Tantum Verde?

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Azér nehàny gargarizálás után mögnézném a képeteket. Szájnyálkahártyáról felszívódva kikerüli a májat 😊 szóval lehetsvédkeserűvel meg korzodillal is, de a lényeg ugyanaz, a fertőtlenítés. Az alkohol megÖLi a bacillusokat, elBUTÍTja vírusokat és NYOMORBA DÖNTi a gombatelepeket.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
De annál sincs sok jobb dolog amikor arra ébredsz, hogy iszonyatosan fáj a torkod. Na nyelni azt nem tudok, de legalább le is vagyok gyengülve. Jók ezek a betegségek amit a kicsi hoz haza a bölcsiből. Nagyjából három hétig szoktam vele elszórakozni...
Bevált praktikák?Bazzani
NEGROeaglesmcnabb
HP! (házipálesz)Divat
Bazza nem iszik....
csi77
nem kell ahhoz alkesznek lenni, h reggelente/esténként kiöblítse vele a torkát, ha nagyon rossz íze lenne, akkor még le se kell nyelnie, hanem gargarizálás után kiköpi a nedűt... 😀Divat
Azt a f.szt. Kár beléje. Akkor inkább szopogasson Negrót. 😛apeszos
legalább több HP marad nekünk!!! 😀

|
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem kell ahhoz alkesznek lenni, h reggelente/esténként kiöblítse vele a torkát, ha nagyon rossz íze lenne, akkor még le se kell nyelnie, hanem gargarizálás után kiköpi a nedűt... 😀Divat
Semmilyen formában nem jó megoldás, ha nem nyeli le. 😀

btw szenzációs: híradó. "Csiripel a pápa" - A pápának twitter csatornája lett.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De annál sincs sok jobb dolog amikor arra ébredsz, hogy iszonyatosan fáj a torkod. Na nyelni azt nem tudok, de legalább le is vagyok gyengülve. Jók ezek a betegségek amit a kicsi hoz haza a bölcsiből. Nagyjából három hétig szoktam vele elszórakozni...
Bevált praktikák?Bazzani
NEGROeaglesmcnabb
HP! (házipálesz)Divat
Bazza nem iszik....
csi77
nem kell ahhoz alkesznek lenni, h reggelente/esténként kiöblítse vele a torkát, ha nagyon rossz íze lenne, akkor még le se kell nyelnie, hanem gargarizálás után kiköpi a nedűt... 😀Divat
Azt a f.szt. Kár beléje. Akkor inkább szopogasson Negrót. 😛
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
De annál sincs sok jobb dolog amikor arra ébredsz, hogy iszonyatosan fáj a torkod. Na nyelni azt nem tudok, de legalább le is vagyok gyengülve. Jók ezek a betegségek amit a kicsi hoz haza a bölcsiből. Nagyjából három hétig szoktam vele elszórakozni...
Bevált praktikák?Bazzani
NEGROeaglesmcnabb
HP! (házipálesz)Divat
Bazza nem iszik....
csi77
nem kell ahhoz alkesznek lenni, h reggelente/esténként kiöblítse vele a torkát, ha nagyon rossz íze lenne, akkor még le se kell nyelnie, hanem gargarizálás után kiköpi a nedűt... 😀

|
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
De annál sincs sok jobb dolog amikor arra ébredsz, hogy iszonyatosan fáj a torkod. Na nyelni azt nem tudok, de legalább le is vagyok gyengülve. Jók ezek a betegségek amit a kicsi hoz haza a bölcsiből. Nagyjából három hétig szoktam vele elszórakozni...
Bevált praktikák?Bazzani
NEGROeaglesmcnabb
HP! (házipálesz)Divat
Bazza nem iszik....
csi77
Alkoholmentes HP!sutianap
Na, az olyan lehet, mint ablakon át mézet nyalni......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png