Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Akor azért nem értettem. 😊
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az átlag magyar a statisztikák szerint 10-12 éves opellal jár. Annak a fentartása tuti nem kerül havonta annyiba. Az üzemanyag meg nem feltétlen fenntartási költség. Ha azt nézed, hogy megyünk hárman felnőttek hosszabb távra, kb. fele annyi az üzemanyag, mintha vonatjegy bkv, busz stb díjat fizetnénk, Nem beszélva arról, hogy gyorsabb is. De akár messzire sem kell menni. Vác-Pest viszonylatban egy vonat/busz bérlet 24000Ft. Ha két ember jár kocsival, már akkor is egy ember bérletének árából megvan egy kisebb fogyasztású autó üzemanyagköltsége. Persze többnyire 1-1 ember jár 1 autóval. GRAFI
itt biztos tudtok reklamálni, hogy elszámolták:  www.uti.bme.hu/cgi-bin/html.cgi?fn=html/bemutatkozas.htmlSzobi22
Mit számoltak el? GRAFI
tiedet idéztem, de nem feltétlenül neked szólt, csak az általános egyet nem értésre írtam

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Az átlag magyar a statisztikák szerint 10-12 éves opellal jár. Annak a fentartása tuti nem kerül havonta annyiba. Az üzemanyag meg nem feltétlen fenntartási költség. Ha azt nézed, hogy megyünk hárman felnőttek hosszabb távra, kb. fele annyi az üzemanyag, mintha vonatjegy bkv, busz stb díjat fizetnénk, Nem beszélva arról, hogy gyorsabb is. De akár messzire sem kell menni. Vác-Pest viszonylatban egy vonat/busz bérlet 24000Ft. Ha két ember jár kocsival, már akkor is egy ember bérletének árából megvan egy kisebb fogyasztású autó üzemanyagköltsége. Persze többnyire 1-1 ember jár 1 autóval. GRAFI
itt biztos tudtok reklamálni, hogy elszámolták:  www.uti.bme.hu/cgi-bin/html.cgi?fn=html/bemutatkozas.htmlSzobi22
Mit számoltak el?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Az egyik boltos ma nem nyitott ki , mert a családjával akarta tölteni az utolsó napot. Szánalom.Bazzani
ááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀
JC6
😂

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az átlag magyar a statisztikák szerint 10-12 éves opellal jár. Annak a fentartása tuti nem kerül havonta annyiba. Az üzemanyag meg nem feltétlen fenntartási költség. Ha azt nézed, hogy megyünk hárman felnőttek hosszabb távra, kb. fele annyi az üzemanyag, mintha vonatjegy bkv, busz stb díjat fizetnénk, Nem beszélva arról, hogy gyorsabb is. De akár messzire sem kell menni. Vác-Pest viszonylatban egy vonat/busz bérlet 24000Ft. Ha két ember jár kocsival, már akkor is egy ember bérletének árából megvan egy kisebb fogyasztású autó üzemanyagköltsége. Persze többnyire 1-1 ember jár 1 autóval. GRAFI
itt biztos tudtok reklamálni, hogy elszámolták:  www.uti.bme.hu/cgi-bin/html.cgi?fn=html/bemutatkozas.html

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én nem élek jobban mint 5éve.

Más! Faszom már ebbe a világvége baromságba.
Az egyik boltos ma nem nyitott ki , mert a családjával akarta tölteni az utolsó napot. Szánalom.Bazzani
jó hát figyelj, 1 napi bevételkiesés, de legalább ha tényleg világvége lesz, akkor együtt lesznek. Gondolj bele, hogy te leszarod, és úgy döglik meg mindenki, hogy nem vagy együtt a családoddal. Egész hátralevő életed mind a másfél percében bánnád!

Egyébként hülye volt. Vennie kellett volna pár kiló szőlőcukrot, és egyesével becsomagolni és árulni mint lélekkapszulát.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az egyik boltos ma nem nyitott ki , mert a családjával akarta tölteni az utolsó napot. Szánalom.Bazzani
ááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem élek jobban mint 5éve.

Más! Faszom már ebbe a világvége baromságba.
Az egyik boltos ma nem nyitott ki , mert a családjával akarta tölteni az utolsó napot. Szánalom.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem jogosítványom sincs, de az amerikai családi modeltől agyfaszt tudok kapni mikor a 16 éves gyerek összefossa magát ha nincs saját kocsija. Persze van neki, akkor is ha ezren laknak a faluban.

No nem mintha túl sokszor szembesülnék ezzel a problémával természetes környezetemben, de túl sok tinédzser sorozatot nézek ahol rendre emlékeztetnek rá, hogy mitől fogy olyan nagy mértékben a kőolaj.Höri
Nézz Barátok köztöt 😀
Azért egy amerikai kisvárosban, mely 100 km2-en terül el alap a kocsi, ráadásul ott az üzemanyagár is jelképes az itthonihoz képest.Sobri Jóska
Szerintem nem is azzal van a baj, hogy nem férne el annyi szgk az utakon, hanem az elvvel, hogy ne kapjon már minden hülye középiskolás autót.Asbee
Aszondom próbálj meg közlekedni kinn gyalog vagy buszon, mingyá vesző hirtelen a kölöknek egy Caddyt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem jogosítványom sincs, de az amerikai családi modeltől agyfaszt tudok kapni mikor a 16 éves gyerek összefossa magát ha nincs saját kocsija. Persze van neki, akkor is ha ezren laknak a faluban.

No nem mintha túl sokszor szembesülnék ezzel a problémával természetes környezetemben, de túl sok tinédzser sorozatot nézek ahol rendre emlékeztetnek rá, hogy mitől fogy olyan nagy mértékben a kőolaj.Höri
Nézz Barátok köztöt 😀
Azért egy amerikai kisvárosban, mely 100 km2-en terül el alap a kocsi, ráadásul ott az üzemanyagár is jelképes az itthonihoz képest.Sobri Jóska
Szerintem nem is azzal van a baj, hogy nem férne el annyi szgk az utakon, hanem az elvvel, hogy ne kapjon már minden hülye középiskolás autót.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként meg költözzön minden kocsibuzi Venezuelába, ha a kb. 2 Ft/literes benzinár ennyire csábító. 😀Schleck
minden csatornán szappan, minden utcában egy-két miss world helyezett, occsó benzin, ideje utazási irodát szervezni, minden érdeklődőnek jó feltételeink vannak.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Azért egy amerikai kisvárosban, mely 100 km2-en terül el alap a kocsi, ráadásul ott az üzemanyagár is jelképes az itthonihoz képest.Sobri Jóska
Haverom kint él Kanadában, és most panaszkodott FB-n, hogy már valami 2 dollár körül van a benya gallonja.Valahogy nem tudtam sajnálni szegényt.laccoo74
Kb. kétszer ennyi ott a benzin átlagban elvileg, szóval a haverod valami nagyon olcsó helyen lakhat. 😉
Egyébként meg költözzön minden kocsibuzi Venezuelába, ha a kb. 2 Ft/literes benzinár ennyire csábító. 😀Schleck
Szerintem, csak sajnáltatni akarta magát a piszok kapitalista, bár, ha belegondolunk az az ár sem földhözvágó.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért egy amerikai kisvárosban, mely 100 km2-en terül el alap a kocsi, ráadásul ott az üzemanyagár is jelképes az itthonihoz képest.Sobri Jóska
Haverom kint él Kanadában, és most panaszkodott FB-n, hogy már valami 2 dollár körül van a benya gallonja.Valahogy nem tudtam sajnálni szegényt.laccoo74
Kb. kétszer ennyi ott a benzin átlagban elvileg, szóval a haverod valami nagyon olcsó helyen lakhat. 😉
Egyébként meg költözzön minden kocsibuzi Venezuelába, ha a kb. 2 Ft/literes benzinár ennyire csábító. 😀

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Azért egy amerikai kisvárosban, mely 100 km2-en terül el alap a kocsi, ráadásul ott az üzemanyagár is jelképes az itthonihoz képest.Sobri Jóska
Haverom kint él Kanadában, és most panaszkodott FB-n, hogy már valami 2 dollár körül van a benya gallonja.Valahogy nem tudtam sajnálni szegényt.laccoo74
Borzalom lehet neki a minimum $10,7-os órabérrel. 😀

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Azért egy amerikai kisvárosban, mely 100 km2-en terül el alap a kocsi, ráadásul ott az üzemanyagár is jelképes az itthonihoz képest.Sobri Jóska
Haverom kint él Kanadában, és most panaszkodott FB-n, hogy már valami 2 dollár körül van a benya gallonja.Valahogy nem tudtam sajnálni szegényt.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Azért egy amerikai kisvárosban, mely 100 km2-en terül el alap a kocsi, ráadásul ott az üzemanyagár is jelképes az itthonihoz képest.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem jogosítványom sincs, de az amerikai családi modeltől agyfaszt tudok kapni mikor a 16 éves gyerek összefossa magát ha nincs saját kocsija. Persze van neki, akkor is ha ezren laknak a faluban.

No nem mintha túl sokszor szembesülnék ezzel a problémával természetes környezetemben, de túl sok tinédzser sorozatot nézek ahol rendre emlékeztetnek rá, hogy mitől fogy olyan nagy mértékben a kőolaj.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Összegezve: Jobban élünk mint 4 éve!
Aki nem, az jelentkezhet.

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Az átlag magyar a statisztikák szerint 10-12 éves opellal jár. Annak a fentartása tuti nem kerül havonta annyiba. Az üzemanyag meg nem feltétlen fenntartási költség. Ha azt nézed, hogy megyünk hárman felnőttek hosszabb távra, kb. fele annyi az üzemanyag, mintha vonatjegy bkv, busz stb díjat fizetnénk, Nem beszélva arról, hogy gyorsabb is. De akár messzire sem kell menni. Vác-Pest viszonylatban egy vonat/busz bérlet 24000Ft. Ha két ember jár kocsival, már akkor is egy ember bérletének árából megvan egy kisebb fogyasztású autó üzemanyagköltsége. Persze többnyire 1-1 ember jár 1 autóval.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja, jó azt nem számoltam bele, hogy egy átlag magyarnak 6 milliós autója van, amit amúgy 5 évente cserél. Ha így nézzük akkor persze nem sok a havi 150k, hiszen akkor a családban az egy főre jutó fizetés is jóval nagyobb ennél, és nem is értem miért tűnik úgy, mintha itt szarul lehetne keresni.

Ha azt nézem, hogy egy átlag magyarnak szerintem max 1,5-2 milliós autója van kb. (bár sztem ez is sok) és nem cseréli 5 évente, akkor kijön egy olyan 20-30k-ra havonta, ami még reális is ha sokat használják.

(bár lehetséges, hogy Fehérvár egy szegény város vagy csak én nem látom tömegével a többmillás autókat szaladgálni és ezért tűnik nevetségesnek ez a szám mint átlag)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
nekem meg nincs autóm, BKV bérlet jön kafetériából, haza meg elég ritkán megyek, nem sok oda az a ~2000 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
3 milliós árat 5 évre elosztva és az alábbi éves költségek alapján:
600000 ár
168000 tankolás (14.000Ft/hó, azaz havonta egy tank)
7200 súlyadó
7200 kötelező (casco nincs)
4000 takarítás (negyedévente 1*)
10000 szerviz+kisebb cuccok (izzó, olaj, munkadíj)
15000 műszaki (2 évente előkészítéssel, vizsgadíjjal)
2000 szélvédő mosó
15000 alkatrészek (nagyobb cumók éves szintre visszaosztva, nagyobb kár nélkül)
már kijön a 69.000 Ft/hó.
egy 6 milliós autó, rendszeres munkába járással, simán hozhatja a 150.000 Ft/havi átlagköltségetDiamondsHead44
köszönöm szépen.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk egy gépjárműnek hasznossága is van, akkor már azt is jó lenne számolni mellé.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
3 milliós árat 5 évre elosztva és az alábbi éves költségek alapján:
600000 ár
168000 tankolás (14.000Ft/hó, azaz havonta egy tank)
7200 súlyadó
7200 kötelező (casco nincs)
4000 takarítás (negyedévente 1*)
10000 szerviz+kisebb cuccok (izzó, olaj, munkadíj)
15000 műszaki (2 évente előkészítéssel, vizsgadíjjal)
2000 szélvédő mosó
15000 alkatrészek (nagyobb cumók éves szintre visszaosztva, nagyobb kár nélkül)
már kijön a 69.000 Ft/hó.
egy 6 milliós autó, rendszeres munkába járással, simán hozhatja a 150.000 Ft/havi átlagköltséget

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez szerintem hülyeség. Már persze ha beleszámoljuk a kamionokat, és egyéb munkára használt járműveket, aminél ez a 150-200k még nagyobb pénz, de a cégek fizetik ki, akkor lehet. De hogy magánembereknek nem kerül ennyibe az is biztos. Vagy igen, de akkor hihetetlen sokkal jobban élünk mint 4 éve, ha egy átlag magyar 200k-kat költ csak az autójára átlagban. Ja, és akkor kurvaboldog vagyok, hogy nekünk közel sincs ennyibe, még ha régi szar is van 😀