Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A mai több mázsa szar szakadna a fejükre nyertesei:
Az összes faszorrú, köcsög munkatársam, akik inkább kimennek dohányozni, minthogy besegítenének.
Második helyezett pedig a hozzáértő műszakvezető, aki mindezt szó nélkül hagyja, és még a velem dolgozó embert is "átcsoportosítja" a faszveregető részlegbe beszélgetni, hülyéskedni és egyéb értelmes dologgal foglalkozókhoz (munka helyett).
Különdíjas pedig a volt legjobb barátom, aki, miután szereztem neki munkát, magasról szarik a fejemre, és miután ezt szóvá tettem még nem is értette, hogy miért mondom neki.

Beki: Örülj neki, hogy még tanulsz.
Valaki még jó régen írta is anno, hogy ha tehetitek minél tovább tanuljatok, mert ami utána jön...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hejj, de utálom az utolsó félévet meg az ezzel járó hajcihőt...jövő hétig le kell adni a szakdogát, de 1 vizsga, meg 2 ZH még kinéz mellette...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gyűlölöm, hogy ennyi elmebeteg faszkalap él a világon 😕
 index.hu/kulfold/2012/12/14/lovoldozes_egy_amerikai_altalanos_iskolaban/Boston
 index.hu/tudomany/tortenelem/2012/12/14/a_nankingi_meszarlas/

Emelek...Vrijbloed
Official: 27 dead, including children, at Conn. schoolWirtschaftsteil
Sok minden rossz Magyarországon, de hogy nincsenek benne a hagyományainkban ennyire a fegyverek az óriási dolog, ilyenkor döbbenek erre rá mindig.

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Gyűlölöm, hogy ennyi elmebeteg faszkalap él a világon 😕
 index.hu/kulfold/2012/12/14/lovoldozes_egy_amerikai_altalanos_iskolaban/Boston
 index.hu/tudomany/tortenelem/2012/12/14/a_nankingi_meszarlas/

Emelek...Vrijbloed
Official: 27 dead, including children, at Conn. school
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gyűlölöm, hogy ennyi elmebeteg faszkalap él a világon 😕
 index.hu/kulfold/2012/12/14/lovoldozes_egy_amerikai_altalanos_iskolaban/Boston
 index.hu/tudomany/tortenelem/2012/12/14/a_nankingi_meszarlas/

Emelek...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Gyűlölöm, hogy ennyi elmebeteg faszkalap él a világon 😕
 index.hu/kulfold/2012/12/14/lovoldozes_egy_amerikai_altalanos_iskolaban/Boston
Erre nincs semmi mentség. Égjen a pokolban örökre

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Gyűlölöm, hogy ennyi elmebeteg faszkalap él a világon 😕
 index.hu/kulfold/2012/12/14/lovoldozes_egy_amerikai_altalanos_iskolaban/

Do your job
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ahogy van diákjegy, illetve bérlet, úgy nekik is lehetne nyugdíjas jegy, ill bérlet.Bár, akkor kitörne a parasztgyalázat.Emlékszem mit lecirkuszoltak a regisztrációs jegynél is.laccoo74
Egyébként van is olyan most is. Legalábbis itt Sopronban biztos. Csak 65 év felett ingyenes ugyebár...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Azért ez a logika odabasz a Fidesznél
Cigányokkal mi a társadalom baja: Nem dolgozik, de kapja a pénzt
Társadalmi elfogadotság növelése terv pumpáljunk még több pénzt beléjük.
Egyébként csak maguknak akarják a szavazatokat.Toca
érdekes, hogy a rokkantnyuggereket senki nem kívánja a halál faszára... (azokra gondolok akik megveszik a státuszt, nem a tűzoltókra)Amadeus91
Tűzoltók nem rokkant, hanem tényleges nyugdíjasok,ettől az apró kiegészítéstől eltekintve egyezik a véleményünk.Ha döntési pozícióban lennék, én megszüntetném az igazolvánnyal történő utazást.Semmi perc alatt kényelmesebben lehetne utazni.Nem kéne közelharcot vívni a felszállásnál a gurulós szatyorral felvértezett nyanyákkal.Tolakodnak, és pofátlanok.A kor állapot, és nem előjog.laccoo74
Az az igazság, hogy szerintem nagyon sokan tudják, hogy sokkal jobbá lehetne tenni a személyszállítási szolgáltatást, ha a 65 év felettiek nem utazhatnának ingyen, de senki nincs aki ezt meg merné lépni. Nem azt mondom, hogy fizessenek teljes árat, de pl a bérlet árának 20-30 %-t simán megfizettetném velük. Lehet csökkenne az utasszám, de az a kevesebb utas fizetne, ami viszont némileg növelné a bevételt. Nagymamámmal egyébként szóba került már ez, ő azt mondta simán fizetne valamennyit, sőt szerinte így lenne jogos ha ők is fizetnének...Asbee
Ahogy van diákjegy, illetve bérlet, úgy nekik is lehetne nyugdíjas jegy, ill bérlet.Bár, akkor kitörne a parasztgyalázat.Emlékszem mit lecirkuszoltak a regisztrációs jegynél is.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért ez a logika odabasz a Fidesznél
Cigányokkal mi a társadalom baja: Nem dolgozik, de kapja a pénzt
Társadalmi elfogadotság növelése terv pumpáljunk még több pénzt beléjük.
Egyébként csak maguknak akarják a szavazatokat.Toca
érdekes, hogy a rokkantnyuggereket senki nem kívánja a halál faszára... (azokra gondolok akik megveszik a státuszt, nem a tűzoltókra)Amadeus91
Tűzoltók nem rokkant, hanem tényleges nyugdíjasok,ettől az apró kiegészítéstől eltekintve egyezik a véleményünk.Ha döntési pozícióban lennék, én megszüntetném az igazolvánnyal történő utazást.Semmi perc alatt kényelmesebben lehetne utazni.Nem kéne közelharcot vívni a felszállásnál a gurulós szatyorral felvértezett nyanyákkal.Tolakodnak, és pofátlanok.A kor állapot, és nem előjog.laccoo74
Az az igazság, hogy szerintem nagyon sokan tudják, hogy sokkal jobbá lehetne tenni a személyszállítási szolgáltatást, ha a 65 év felettiek nem utazhatnának ingyen, de senki nincs aki ezt meg merné lépni. Nem azt mondom, hogy fizessenek teljes árat, de pl a bérlet árának 20-30 %-t simán megfizettetném velük. Lehet csökkenne az utasszám, de az a kevesebb utas fizetne, ami viszont némileg növelné a bevételt. Nagymamámmal egyébként szóba került már ez, ő azt mondta simán fizetne valamennyit, sőt szerinte így lenne jogos ha ők is fizetnének...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Azért ez a logika odabasz a Fidesznél
Cigányokkal mi a társadalom baja: Nem dolgozik, de kapja a pénzt
Társadalmi elfogadotság növelése terv pumpáljunk még több pénzt beléjük.
Egyébként csak maguknak akarják a szavazatokat.Toca
érdekes, hogy a rokkantnyuggereket senki nem kívánja a halál faszára... (azokra gondolok akik megveszik a státuszt, nem a tűzoltókra)Amadeus91
Tűzoltók nem rokkant, hanem tényleges nyugdíjasok,ettől az apró kiegészítéstől eltekintve egyezik a véleményünk.Ha döntési pozícióban lennék, én megszüntetném az igazolvánnyal történő utazást.Semmi perc alatt kényelmesebben lehetne utazni.Nem kéne közelharcot vívni a felszállásnál a gurulós szatyorral felvértezett nyanyákkal.Tolakodnak, és pofátlanok.A kor állapot, és nem előjog.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Azért ez a logika odabasz a Fidesznél
Cigányokkal mi a társadalom baja: Nem dolgozik, de kapja a pénzt
Társadalmi elfogadotság növelése terv pumpáljunk még több pénzt beléjük.
Egyébként csak maguknak akarják a szavazatokat.Toca
érdekes, hogy a rokkantnyuggereket senki nem kívánja a halál faszára... (azokra gondolok akik megveszik a státuszt, nem a tűzoltókra)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Még egy ilyen szutyok, retek időt.Öt perce ónos eső, most meg havzik.Komolyan mondom, legjobb lett volna otthon maradni.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Azért ez a logika odabasz a Fidesznél
Cigányokkal mi a társadalom baja: Nem dolgozik, de kapja a pénzt
Társadalmi elfogadotság növelése terv pumpáljunk még több pénzt beléjük.
Egyébként csak maguknak akarják a szavazatokat.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
 www.miskolcihirek.com/newshirek/kegyelemdofes-miskolcon-lesz-az-europai-romakultura-kozpontja/

ajóbüdöskurvaanyátokat!!!thebeke
Mint mondta, az ún. „Világsátor” egy európai szintű cigány kulturális, oktatási és rendezvény központ lenne, mely a Fidesz szerint javíthatja a cigányság társadalmi elfogadottságát

aha, nem.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
hát persze ... nehogymár ez legyen az utolsó napom,holnap még délbe menjek be gazdaság zh-t írni,hogy aztán mehessek vizsgázni ... persze ezt most kell megtudni 😀 a faszom se fog tanulni

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Redvás kurva REGAL Barcelona, hogy minden meccset nyernek ,kivéve amikor megrakom őket, nyilván!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Hihetetlen, hogy a világ összes betegségét összegyűjtöm két hónap alatt.
Most épp egy hányás, fosás, láz kombinációt nyeltem be.Bazzani
a legjobb fogyókúra, egyszer 10 nap alatt fogytam 9 kilót, a háziorvos nem hitt a szemének 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ismerős, ismerős. 😊
Legszebb pillanat az volt amikor hányás után meg akartam mosni a fogam de annyira reszkettem, hogy állandóan szétharaptam a fogkefe sörtéit.
Persze mennem kellett dolgozni. Ugye alap, hogy olyankor van a legtöbb meló amikor az embernek semmi ereje sincs. Remélem azért holnapra legalább 50%os leszek.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
Hihetetlen, hogy a világ összes betegségét összegyűjtöm két hónap alatt.
Most épp egy hányás, fosás, láz kombinációt nyeltem be.Bazzani
nemrég megkaptam ezt a gyerektől én is ugyanezekkel a tünetekkel!Kulcsosházban jött rám a dolog haverokkal péntek este úgy hogy már piáltam és bőven bekajáltam akkor kezdtem rosszul lenni...
rázott a hideg hogy 4 takaró,pulóverek,nadrágok,sapka! minden volt rajtam! + olyan ízületi fájdalmak a derékban ,lábakban mintha 90 éves lettem volna... a végére úgy kiszáradtam hogy görcsbe rándultakk az ujjaim, a kilicset sem bírtam lenyomni a wc-n...
másnap mikor haza hoztak négykézláb mentem, fel az emeletre...

persze a gyereknek meg sem kottyant, 2 napig picit ment a hasa és ennyi...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 😀 (..) "Ha a Fidesz használni nem tud, legalább ne ártson" (..) 😀
Mióta léteznek ezt csinálják.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
 www.miskolcihirek.com/newshirek/kegyelemdofes-miskolcon-lesz-az-europai-romakultura-kozpontja/

ajóbüdöskurvaanyátokat!!!thebeke
Arohadtjóégbe ezt rendesen becummantottuk.Miféle romakultúra?Tánclépésben lopnak, vagy kórusban rabolnak?laccoo74
Erre van 1.7 milliard ...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.miskolcihirek.com/newshirek/kegyelemdofes-miskolcon-lesz-az-europai-romakultura-kozpontja/

ajóbüdöskurvaanyátokat!!!thebeke
Arohadtjóégbe ezt rendesen becummantottuk.Miféle romakultúra?Tánclépésben lopnak, vagy kórusban rabolnak?
több mint 11 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
 www.miskolcihirek.com/newshirek/kegyelemdofes-miskolcon-lesz-az-europai-romakultura-kozpontja/

ajóbüdöskurvaanyátokat!!!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hihetetlen, hogy a világ összes betegségét összegyűjtöm két hónap alatt.
Most épp egy hányás, fosás, láz kombinációt nyeltem be.Bazzani
Családdal vigyázz, mert átterjedhet!!!!!!!!!!!