Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki keres 280-at Magyarországon? 😀Hanni
A feleségem meg én meg amit a fiam hoz (családi pótlék) ja nem az is 250 csak kb 😛
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
Valaki keres 280-at Magyarországon? 😀Hanni
forintot óránként, persze.fetomy
na azért nem kell túlozni, rengetegen keresnek ennyit és többet is, és nem mind csaló vagy "vállalkozó"

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Valaki keres 280-at Magyarországon? 😀Hanni
forintot óránként, persze.
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Valaki keres 280-at Magyarországon? 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
szerintem ti nem értitek a provident alapkoncepcióját, és emiatt eshette(te)k áldozatául a kedvezőtlen feltételeknek. A provident olyan helyzetekre kínál megoldást, amikor sűrgősen pénzre van szükséged, ami épp nincs nálad (ugye nincs megtakarítás itthon), de mondjuk a héten megérkezik a fizetésed, amíből azonnal visszafizeted (így máris nem olyan kedvezőtlen a dolog). Csak sokan jól beszopják, mert azt hiszik gyors pénz, feltételek nélkül. (Amúgy semmi közöm hozzájuk és még pénzt sem kértem tőlük) pc_x
Csak közgazdasági érdekességképpen kérdezem, hogyha valakinek nincsen megtakarítása, és él hónapról hónapra a fizetéséből, majd felvesz egy gyorskölcsönt, amit vissza is fizet gyorsan a fizetéséből, akkor abban a hónapban miből fog megélni?Sobri Jóska
Csak kerdezem ha keres 280-at , de honap vegere valamiert nem marad 80 ezre a teligumira es flevesz 80-at amit aztan a kov heti fizetesebol kifizet es marad 200 ezre akkor mibol fog szerinted megelni?
A. Meg egy kolcson B. Eladja a vesejet C. Fizetese maradek reszebol
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
szerintem ti nem értitek a provident alapkoncepcióját, és emiatt eshette(te)k áldozatául a kedvezőtlen feltételeknek. A provident olyan helyzetekre kínál megoldást, amikor sűrgősen pénzre van szükséged, ami épp nincs nálad (ugye nincs megtakarítás itthon), de mondjuk a héten megérkezik a fizetésed, amíből azonnal visszafizeted (így máris nem olyan kedvezőtlen a dolog). Csak sokan jól beszopják, mert azt hiszik gyors pénz, feltételek nélkül. (Amúgy semmi közöm hozzájuk és még pénzt sem kértem tőlük) pc_x
Csak közgazdasági érdekességképpen kérdezem, hogyha valakinek nincsen megtakarítása, és él hónapról hónapra a fizetéséből, majd felvesz egy gyorskölcsönt, amit vissza is fizet gyorsan a fizetéséből, akkor abban a hónapban miből fog megélni?Sobri Jóska
van csomó lekötött pénze, (pl 3 hónapokra) de épp nem akarja feltörni. pl.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
szerintem ti nem értitek a provident alapkoncepcióját, és emiatt eshette(te)k áldozatául a kedvezőtlen feltételeknek. A provident olyan helyzetekre kínál megoldást, amikor sűrgősen pénzre van szükséged, ami épp nincs nálad (ugye nincs megtakarítás itthon), de mondjuk a héten megérkezik a fizetésed, amíből azonnal visszafizeted (így máris nem olyan kedvezőtlen a dolog). Csak sokan jól beszopják, mert azt hiszik gyors pénz, feltételek nélkül. (Amúgy semmi közöm hozzájuk és még pénzt sem kértem tőlük) pc_x
Csak közgazdasági érdekességképpen kérdezem, hogyha valakinek nincsen megtakarítása, és él hónapról hónapra a fizetéséből, majd felvesz egy gyorskölcsönt, amit vissza is fizet gyorsan a fizetéséből, akkor abban a hónapban miből fog megélni?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
fetomy: jobb ötlet lett volna téli gumi helyett igazi gumit venni és akkor nincs ez 😀
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
szerintem ti nem értitek a provident alapkoncepcióját, és emiatt eshette(te)k áldozatául a kedvezőtlen feltételeknek. A provident olyan helyzetekre kínál megoldást, amikor sűrgősen pénzre van szükséged, ami épp nincs nálad (ugye nincs megtakarítás itthon), de mondjuk a héten megérkezik a fizetésed, amíből azonnal visszafizeted (így máris nem olyan kedvezőtlen a dolog). Csak sokan jól beszopják, mert azt hiszik gyors pénz, feltételek nélkül. (Amúgy semmi közöm hozzájuk és még pénzt sem kértem tőlük)

Maga a reklám meg szar, de ze van. Annyiban lehet igaz, hogy leesett a hó, nem volt téligumi, de várható volt a szülés és sürgős volt. Jövőhéten visszafizetem, hiszen nem (biztos, hogy) nagy összeg. A gyerek meg tervezett dolog mondjuk, jó esetben, nem váratlan...


több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
...csi77
ne szidd őket, az ő reklámuk legalább félig igaz. A téli gumi jó ötlet volt, csak a provident nem. Jobb ötlet lett volna téli gumi helyett sima gumit venni és akkor nem kell hóviharban vinni szülni az asszonyt. De az külön jó, hogy téligumira nincs pénz, de a gyerekre lesz. Vagy majd arra is felvesznek egy providentet, ami tökéletes lesz következő reklámnak 😊fetomy
Aztán majd elmennek hitelből nyaralni, mint pár éve az egyik bank hirdette.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...csi77
ne szidd őket, az ő reklámuk legalább félig igaz. A téli gumi jó ötlet volt, csak a provident nem. Jobb ötlet lett volna téli gumi helyett sima gumit venni és akkor nem kell hóviharban vinni szülni az asszonyt. De az külön jó, hogy téligumira nincs pénz, de a gyerekre lesz. Vagy majd arra is felvesznek egy providentet, ami tökéletes lesz következő reklámnak 😊
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Eddig se csíptem a Provident reklámokat, de amit ma láttam, azzal sikerült alulmúlniuk magukat. Terhes nő nagy pocakkal próbál felállni a kanapéról, indulnak szülni, apuka is ott van mellette. Kint hóvihar, erre a buborékban megjelenik, hogy jó ötlet volt a téli gumi....

Tényleg erre kell rábeszélni az embereket, bazdmeg?

Lehet, hogy csak én vagyok erre érzékeny?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
csakadirtyversion

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
25 perc alatt senki, c'mon guys!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
beindult nagyon...fene se érti ezeket...hát bria, én ezalatt az állatokat is értettem,szal csak rajta


több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
isten fasza állna bele az összes nőnemű lénybeghstzR
Köszi h szorítasz, rajta vagyok a témán

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
isten fasza állna bele az összes nőnemű lénybeghstzR
beindult az év?
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
isten fasza állna bele az összes nőnemű lénybe


több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
a kurva élet basszon meg mindent....Newman
Végre egy normális gyűlölködés! 😀

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a kurva élet basszon meg mindent....

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
azért érdekes fórumok vannak magyarországon... az admin el kezd engem sértegetni, én is sértegetem, erre töröl...csebi
és most másik névvel vagy itt? 😛 😀davemayer
nem ezen a fórumon volt... itt még komoly dolgok (pl. sport)miatt sem volt olyan vita, mint a másikon a politika miatt...igazából már elegem lett a lekicsinylő, sértő hozzászólásaiból aztán én is írtam egy ugyanolyat...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
azért érdekes fórumok vannak magyarországon... az admin el kezd engem sértegetni, én is sértegetem, erre töröl...csebi
és most másik névvel vagy itt? 😛 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
ja csak egy fórumon a szabályzat mkire vonatkozik... az adminra ugyanúgy... a legjobb, hogy utána mikor más jelezte, hogy nem volt "konzekvens" akkor az illetőt is megfenyegette, hogy kitörli...csebi
nem azt mondom, hogy helyesen tette, csak hogy semmi meglepő nincsen benne, az admin azt csinál amit akar 😊fetomy
nagyon izgat, majd reggelek újra, aztán majd idegesítem még 😀csebi

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
ja csak egy fórumon a szabályzat mkire vonatkozik... az adminra ugyanúgy... a legjobb, hogy utána mikor más jelezte, hogy nem volt "konzekvens" akkor az illetőt is megfenyegette, hogy kitörli...csebi
nem azt mondom, hogy helyesen tette, csak hogy semmi meglepő nincsen benne, az admin azt csinál amit akar 😊fetomy
nagyon izgat, majd reggelek újra, aztán majd idegesítem még 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ja csak egy fórumon a szabályzat mkire vonatkozik... az adminra ugyanúgy... a legjobb, hogy utána mikor más jelezte, hogy nem volt "konzekvens" akkor az illetőt is megfenyegette, hogy kitörli...csebi
nem azt mondom, hogy helyesen tette, csak hogy semmi meglepő nincsen benne, az admin azt csinál amit akar 😊