Gyűlölködjünk

33 feliratkozó

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 15 748 — TODDHERREMANS79
valóban megérte krva "osztálytalálkozóra" mennem.
1. kértem két nagyfröccsöt. a fogalmatlan pultos adott 1040 ft-ért két boroskólát.
2. az egyetlen emberrel, aki miatt mentem, beszéltem kb. 2 percet összvissz.
3. még a rohadt skicselendzsről is lemaradtam, mert valami részegek a buszon hazafelé 10 percig szálltak fel.F.Schleck
nekem jövőhéten lesz. Remélem jobban sikerül mint neked. :/
Mondjuk ha mással nem, tesómmal elbeszélgetek, ha nem jönnek a jó arcok. 😊 Legalább vele azóta is tartom a szoros kapcsolatot, amióta elballagtunk 😂 Bár rohadt jó osztály volt, csak nem lesz rossz...
Not my thing 😛
Nem találtam még olyan sportot amiben nem vagyok szar, így annyira nem fun 😛tenorx
Jó kifogás 😛 nem Michael Jordaneket, és nem Todd Herremansokat nevelünk, hanem egyszerűen csak jól érezzük magunkat 😊 ezért jó a hobbisport...

No1 Drew Lock, Amari Cooper, Myles Jack, Jerry Jeudy .Tyrod Taylor, Myles Garrett és Nick Chubb fan!!!!!!!!!!
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 10 251 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Én meg akármit eszek csak hízok, szóval szívesen cserélnék veled 😀tenorx
sportolj 😊Joci
Not my thing 😛
Nem találtam még olyan sportot amiben nem vagyok szar, így annyira nem fun 😛
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 261 — ʞɔǝlɥɔS
valóban megérte krva "osztálytalálkozóra" mennem.
1. kértem két nagyfröccsöt. a fogalmatlan pultos adott 1040 ft-ért két boroskólát.
2. az egyetlen emberrel, aki miatt mentem, beszéltem kb. 2 percet összvissz.
3. még a rohadt skicselendzsről is lemaradtam, mert valami részegek a buszon hazafelé 10 percig szálltak fel.

több mint 9 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Én meg akármit eszek csak hízok, szóval szívesen cserélnék veled 😀tenorx
sportolj 😊

http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 9 éve
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Mississippi State Bulldogs 50 085 — yo tengo la sartén por el mango
tojásfehérjéből ajánlott 5-6-ot megenni egy nap, a sárgáját nem szabad túlzásba vinni, abból bőven elég 2-3

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sima egyszerű protein kell, mondjuk fehérjeturmix formájában

a zsírnak akkor sincs amúgy semmi köze az izmokhoz, szóval ezt a tévképzetet mihamarabb felejtsd el...JJ Tiller
ezt tudom. de a tojásról én úgy tudom hogy fehérjebomba. És minden reggel betolok 3-at, többet nem, mert szar a májnak.
Egyébként lehet kiröhögtök, de egy dolog volt amitől híztam ,az a súlyos betegeknek készített folyékony tápszer --> http://www.pirulapatika.hu/nagykep/0031002059154.jpg volt több ízesítésben és rohadt finom is, 200 milliliterben van 400 kalória, minden étkezés után betoltam 1-et, csak hát nagyon drága volt, és 3 hónap után abbahagytam a szedését.

No1 Drew Lock, Amari Cooper, Myles Jack, Jerry Jeudy .Tyrod Taylor, Myles Garrett és Nick Chubb fan!!!!!!!!!!
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 10 251 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Én meg akármit eszek csak hízok, szóval szívesen cserélnék veled 😀
több mint 9 éve
kristof New York Giants Miami Hurricanes 8 337 — Browns GM
Ezt ugye nem gondoltad komolyan, mert ha igen, akkor ban gyanús vagy....szaba
lehet hogy hülyén fogalmaztam. de ha híznék 10 kg-ot, ki tudnék szálkásodni. De szvsz ha nincs amire gyúrni akkor fölösleges csinálni. Viszont azt se gondolhatod te ha sem komolyan, hogy csak porral lehet hízni.eaglesmcnabb
De. Van akinek máshogy nem megy. És amit olvastam, te ebbe a kategóriába esel.szaba
hát ez elég szarul hangzik, mmint én is hasonló típus vagyok a napi 6-7 kaját sajna egyből lemozgom így soha semmit nem hízok..

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 9 éve
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Mississippi State Bulldogs 50 085 — yo tengo la sartén por el mango
sima egyszerű protein kell, mondjuk fehérjeturmix formájában

a zsírnak akkor sincs amúgy semmi köze az izmokhoz, szóval ezt a tévképzetet mihamarabb felejtsd el...

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
lehet hogy hülyén fogalmaztam. de ha híznék 10 kg-ot, ki tudnék szálkásodni. De szvsz ha nincs amire gyúrni akkor fölösleges csinálni. Viszont azt se gondolhatod te ha sem komolyan, hogy csak porral lehet hízni.eaglesmcnabb
De. Van akinek máshogy nem megy. És amit olvastam, te ebbe a kategóriába esel.
több mint 9 éve
lehet hogy hülyén fogalmaztam. de ha híznék 10 kg-ot, ki tudnék szálkásodni. De szvsz ha nincs amire gyúrni akkor fölösleges csinálni. Viszont azt se gondolhatod te ha sem komolyan, hogy csak porral lehet hízni.

Egyébként meg nem érdekel hogy izom vagy zsírpárna. 1.: 75 kg-osan kurvára nem tudnék akkora zsírpárnákkal rendelkezni, másrészt tök mindegy csak legyek vastagabb.

több mint 9 éve
ha ez nem aranyköpés, akkor semmi 😛

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
doppingoljálHöri
nem akarok semmilyen port szedni... de ez nem állapot... :/eaglesmcnabb
Akkor maradj 66 kg. Mást nem tudok mondani sajnos.

a tököm kezd kilenni hogy zabálok össze-vissza, heti 3 rúd kolbász, szinte mindennap rántott hús (disznóból ám), heti 15 tojás minimum, zabálom a kenyeret mindenhez szinte, napi 4-5-szöri zabálás, rendszeresen sportolok, és nem akar az a szutyok mérleg 66 kg-nál többet mutatni. Kurva messze van így Herremans :/eaglesmcnabb
mert ezzel az étrenddel és életmóddal kb. azt éred el, hogy ami zsírt felszedsz a héten, azt sportolás közben szépen le is adod.
tömeget akarsz amúgy növelni vagy zsírpárnákat?JJ Tiller
Zsirpárnából lehet izmot formálni.eaglesmcnabb
Ezt ugye nem gondoltad komolyan, mert ha igen, akkor ban gyanús vagy....
több mint 9 éve
a tököm kezd kilenni hogy zabálok össze-vissza, heti 3 rúd kolbász, szinte mindennap rántott hús (disznóból ám), heti 15 tojás minimum, zabálom a kenyeret mindenhez szinte, napi 4-5-szöri zabálás, rendszeresen sportolok, és nem akar az a szutyok mérleg 66 kg-nál többet mutatni. Kurva messze van így Herremans :/eaglesmcnabb
mert ezzel az étrenddel és életmóddal kb. azt éred el, hogy ami zsírt felszedsz a héten, azt sportolás közben szépen le is adod.
tömeget akarsz amúgy növelni vagy zsírpárnákat?JJ Tiller
az mindegy. Zsirpárnából lehet izmot formálni. Kismillió fogyókúrát reklámoznak szinte mindenhol, Tv-től elkezdve, Internetig, de a hízókúrákról kb. semmit nem hallani az idegel fel. A célom hogy Madárral egy súlycsoportban legyek 😀 ami olyan 77-78 kg. Tavaly híztam 59-ről 66-ra kb 3 hónap alatt mert intenzíven gyúrtam tesómmal, amióta feljöttem Pestre azóta semmi. nagy hiba hogy egy órás foci alatt 3-4 kg-t fogyok folyadék formájában, mondjuk azt rá 2 órára felszedem. De ha nem mozgok még szarabb. Fogalmam nincs mit kéne jobban csinálnom. Azt se mondanám hogy stresszes az életem, egyszerűen fosok a génjeim.

több mint 9 éve
mert ezzel az étrenddel és életmóddal kb. azt éred el, hogy ami zsírt felszedsz a héten, azt sportolás közben szépen le is adod
tömeget akarsz amúgy növelni vagy zsírpárnákat?

több mint 9 éve
doppingoljálHöri
nem akarok semmilyen port szedni... de ez nem állapot... :/

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
doppingoljál

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 13 412 — Vikings fan
Utálom ezt az időt. Hihetetlen, hogy nem tudok még a boltba se lemenni úgy, hogy ne legyen tiszta víz a cipőm meg a gatyám. Félre értés ne essék nem a hó ellen vagyok, de ha leesik akkor maradjon már meg ne legyen belőle egy óra múlva víz.FViktor93
Hacsak víz lenne belőle... De ez a sáros latyak engem is kikészít...
több mint 9 éve
a tököm kezd kilenni hogy zabálok össze-vissza, heti 3 rúd kolbász, szinte mindennap rántott hús (disznóból ám), heti 15 tojás minimum, zabálom a kenyeret mindenhez szinte, napi 4-5-szöri zabálás, rendszeresen sportolok, és nem akar az a szutyok mérleg 66 kg-nál többet mutatni. Kurva messze van így Herremans :/

több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 170
Utálom ezt az időt. Hihetetlen, hogy nem tudok még a boltba se lemenni úgy, hogy ne legyen tiszta víz a cipőm meg a gatyám. Félre értés ne essék nem a hó ellen vagyok, de ha leesik akkor maradjon már meg ne legyen belőle egy óra múlva víz.
több mint 9 éve
De tegyük hozzá, hogy a latin nyelvek nekem all in nem jönnek be, nagyon messze állnak tőlem, már ránézésre "viszolygok" tőlük, hogy olvassam, vagy tanuljam őket. 😀 😂Vrijbloed
nekem ebből a szempontból szerencsém van, mivel egy évig tanultam rendes latint, bár durván utáltam de itt azért hasznát veszem 😊

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Amúgy a francia nylevet én is szeretem :: ) A francia szavakat szeretem a leginkább kiejteni 😀fetomy
Bonszoá mösziőő! 😂
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
pedig ez a legszebb nyelv 😊
http://en.wikipedia.org/wiki/Louisiana_Creole_FrenchJJ Tiller
tényleg tök jó 😊

Vrijbloed: annyira am nem nehéz a francia, jó tényleg kell rá időt szánni ha akarsz valamit de rengeteg függ a tanártól h hogyan adja le az anyagot, mert alapból a nyelvtan nem nehéz, a szókincsből nekünk sokat adnak le, de van benne logika meg szvsz könnyű megjegyezni nagyrészét, egyedül az igeragozás amire nagyon figyelni kell, de ha az megy annyira nem nehéz 😉kristof
Elhiszem. 😉
Pl az én tanárom, eléggé rendszertelenül adta le, nyilván ezért hiszem azt, hogy nagyon nehéz. 😊
De tegyük hozzá, hogy a latin nyelvek nekem all in nem jönnek be, nagyon messze állnak tőlem, már ránézésre "viszolygok" tőlük, hogy olvassam, vagy tanuljam őket. 😀 😂
több mint 9 éve
pedig ez a legszebb nyelv 😊
http://en.wikipedia.org/wiki/Louisiana_Creole_FrenchJJ Tiller
tényleg tök jó 😊

Vrijbloed: annyira am nem nehéz a francia, jó tényleg kell rá időt szánni ha akarsz valamit de rengeteg függ a tanártól h hogyan adja le az anyagot, mert alapból a nyelvtan nem nehéz, a szókincsből nekünk sokat adnak le, de van benne logika meg szvsz könnyű megjegyezni nagyrészét, egyedül az igeragozás amire nagyon figyelni kell, de ha az megy annyira nem nehéz 😉

több mint 9 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazából annyi értelme van, hogy aki eddig középiskolában lelkiismeretesen agyon tanulta magát, azzal jó alaposan kibasznak, akik meg ellinkeskedve úgy-ahogy szereztek egy érettségit, sok mindent nem kell változtatniuk.

Csak mert pl. nagyobbik húgom, vagy épp barátnőm is olyanok, hogy így is abból áll a tanév, hogy látástól vakulásig tanulás. Namost ehhez bejön még két plusz nyelv (mert mindketten egyet tanultak/nak), meg még a társadalmi munka, főleg egy érettségire készülés előtt...

Ezen kívül mikor a fél ország csak magyarul tud (vagy még úgy sem), akkor nem arra kéne gyúrni, hogy 3 nyelv legyen kötelező, hanem hogy legalább egyet, max kettőt normálisan meg kelljen tanulni.

Egyébként is felesleges Magyarországon, hogy három nyelven beszéljen az ember. Majd fakultatívan megoldja akinek kell, vagy szeretné.

Amúgy a francia nylevet én is szeretem :: ) A francia szavakat szeretem a leginkább kiejteni 😀