Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
btw ha már Anglia, nem értem miért nem lehet itthon is valóban önkiszolgáló a tesco önkiszolgáló pult. Alkoholhoz kell a nénik igazolása, márpedig ki a tököm nem vesz ugye minimum egy (rekesz) sört, ha tescoba megy, valamint rekeszes víz/üdítő beolvasásához is néni kell, pedig szintén nem fogok 1 üveg vízért tescoig menni. Kint bezzeg le se szarják mit veszel, lehúzod, fizeted, viszed.fetomy
nem akarlak elkeseríteni, de itthon is ilyen...legalábbis hozzám qrvára nem jött oda senki se segíteni mikor először használtam... 😀

|
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
gyűlölőm ezt fos időt, melegítő+pokrócot magamra húzva is szétfagyok.........vissza a nyarat és a kánikulát!!!!!!!!!!!!!!!!! 😡 😕Divat
na, hogy mit fogsz Te kapni ezért fetomytól! 😀 Neki most jött el a Kánaán.tomi-tomi
minden évbe eljátsszuk, nemrég ő volt a soros eme remek topikba, most én... 😀Divat
Nem vettem észre.
Btw szenvedős nyara lehetett.tomi-tomi
Talán nem véletlenül töltött el pár hetet a napfényes Angliában 😊jjncaa
Na ja, ha sose jutok el álmaim Washington államába, akkor tuti odaköltözöm 😀 Istenem mennyire mennyei ott az időjárás 😊 Kár, hogy olyan nagyon mocskos :/

Divatnak meg egy gigantikus booooooooúúúúúúúúúúúúúú

btw ha már Anglia, nem értem miért nem lehet itthon is valóban önkiszolgáló a tesco önkiszolgáló pult. Alkoholhoz kell a nénik igazolása, márpedig ki a tököm nem vesz ugye minimum egy (rekesz) sört, ha tescoba megy, valamint rekeszes víz/üdítő beolvasásához is néni kell, pedig szintén nem fogok 1 üveg vízért tescoig menni. Kint bezzeg le se szarják mit veszel, lehúzod, fizeted, viszed.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nem 99 téma, mert azért annyira nem állunk egymáshoz közel, de ma egyik lányismerősöm porig rombolta bennem a magáról felépített képét.. JSanyo
Hmmmmm, voltaképpen velem is ez esett meg, amit írtam is a napokban. 😀Vrijbloed
ajjaj, még a végén ragályos lesz a kórság, mi meg itt maradunk szerethető lányok nélkül 😀

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
nem 99 téma, mert azért annyira nem állunk egymáshoz közel, de ma egyik lányismerősöm porig rombolta bennem a magáról felépített képét.. JSanyo
Hmmmmm, voltaképpen velem is ez esett meg, amit írtam is a napokban. 😀
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nem 99 téma, mert azért annyira nem állunk egymáshoz közel, de ma egyik lányismerősöm porig rombolta bennem a magáról felépített képét..

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Óhh hogy az a ...
Megszervezek egy kulcsos házas bulit ( brutál vadfőzés ,pálinkázás , túrázás , minden )a baráti társaságnak okt.23-i hosszú hétvégére
mert úgy nézett ki hogy végre idén 1x én is eljutok , erre hazamegyek és kiderül hogy valami távolabbi családtag esküvőjén kell
megjelenni azon a hétvégén aki pont most döntöttek úgy kb 20 év együttélés után hogy összeházasodnak!!
Hát ez kurva nagy szívás...
yooker
Ne jelenj meg.Gogo
szerinted nem arra gondoltam egyből... 😊
de sajnos ez lehetetlen (már egyeztettem ) annyira azért nem távoli!yooker
a legszarabb, hogymikór a te esküvőd lesz, vissza kell őket hívni - erre hivatkozz, spórolás 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Óhh hogy az a ...
Megszervezek egy kulcsos házas bulit ( brutál vadfőzés ,pálinkázás , túrázás , minden )a baráti társaságnak okt.23-i hosszú hétvégére
mert úgy nézett ki hogy végre idén 1x én is eljutok , erre hazamegyek és kiderül hogy valami távolabbi családtag esküvőjén kell
megjelenni azon a hétvégén aki pont most döntöttek úgy kb 20 év együttélés után hogy összeházasodnak!!
Hát ez kurva nagy szívás...
yooker
Ne jelenj meg.Gogo
szerinted nem arra gondoltam egyből... 😊
de sajnos ez lehetetlen (már egyeztettem ) annyira azért nem távoli!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
32 emailnél járok, plusz a spamek. Kezdem elveszteni a fonalat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Óhh hogy az a ...
Megszervezek egy kulcsos házas bulit ( brutál vadfőzés ,pálinkázás , túrázás , minden )a baráti társaságnak okt.23-i hosszú hétvégére
mert úgy nézett ki hogy végre idén 1x én is eljutok , erre hazamegyek és kiderül hogy valami távolabbi családtag esküvőjén kell
megjelenni azon a hétvégén aki pont most döntöttek úgy kb 20 év együttélés után hogy összeházasodnak!!
Hát ez kurva nagy szívás...
yooker
Ne jelenj meg.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Óhh hogy az a ...
Megszervezek egy kulcsos házas bulit ( brutál vadfőzés ,pálinkázás , túrázás , minden )a baráti társaságnak okt.23-i hosszú hétvégére
mert úgy nézett ki hogy végre idén 1x én is eljutok , erre hazamegyek és kiderül hogy valami távolabbi családtag esküvőjén kell
megjelenni azon a hétvégén aki pont most döntöttek úgy kb 20 év együttélés után hogy összeházasodnak!!
Hát ez kurva nagy szívás...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 860 — No es importante
gyűlölőm ezt fos időt, melegítő+pokrócot magamra húzva is szétfagyok.........vissza a nyarat és a kánikulát!!!!!!!!!!!!!!!!! 😡 😕Divat
na, hogy mit fogsz Te kapni ezért fetomytól! 😀 Neki most jött el a Kánaán.tomi-tomi
minden évbe eljátsszuk, nemrég ő volt a soros eme remek topikba, most én... 😀Divat
Nem vettem észre.
Btw szenvedős nyara lehetett.tomi-tomi
Talán nem véletlenül töltött el pár hetet a napfényes Angliában 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
gyűlölőm ezt fos időt, melegítő+pokrócot magamra húzva is szétfagyok.........vissza a nyarat és a kánikulát!!!!!!!!!!!!!!!!! 😡 😕Divat
na, hogy mit fogsz Te kapni ezért fetomytól! 😀 Neki most jött el a Kánaán.tomi-tomi
minden évbe eljátsszuk, nemrég ő volt a soros eme remek topikba, most én... 😀Divat
Nem vettem észre.
Btw szenvedős nyara lehetett.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
gyűlölőm ezt fos időt, melegítő+pokrócot magamra húzva is szétfagyok.........vissza a nyarat és a kánikulát!!!!!!!!!!!!!!!!! 😡 😕Divat
na, hogy mit fogsz Te kapni ezért fetomytól! 😀 Neki most jött el a Kánaán.tomi-tomi
minden évbe eljátsszuk, nemrég ő volt a soros eme remek topikba, most én... 😀

|
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
gyűlölőm ezt fos időt, melegítő+pokrócot magamra húzva is szétfagyok.........vissza a nyarat és a kánikulát!!!!!!!!!!!!!!!!! 😡 😕Divat
na, hogy mit fogsz Te kapni ezért fetomytól! 😀 Neki most jött el a Kánaán.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
gyűlölőm ezt fos időt, melegítő+pokrócot magamra húzva is szétfagyok.........vissza a nyarat és a kánikulát!!!!!!!!!!!!!!!!! 😡 😕

|
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A könyvtár bezár hétkor, de a könyvtárban egyáltalán nem értenek a nethez, vagy nagyon rendesek, mert éjjelre online hagyják a wifit 😊
fetomy
potenciális munkahely

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Az egyetlen pozitívum, hogy egy könyvtár fölé költöztünk közvetlenül, így van free wifi, nem is szar nettel 😊

Vagyis 2 pozitívum, mert a digi meg nem kötötte ki az előző lakók TV-jét még, így van TV-nk is ingyen 😀fetomy
akkor minek a UPC? ejj vadász vadász sz........... 😀
Divat
mera k0nyvtár bezár hatkor, s akkor még nincs négerkúbérohanás, micsi. micsi-micsináljon akkor szegín Tomicsek?sutianap
A könyvtár bezár hétkor, de a könyvtárban egyáltalán nem értenek a nethez, vagy nagyon rendesek, mert éjjelre online hagyják a wifit 😊

Ja igen és ez a másik. Focinézéshez azért kicsit instabil ez a net 😊fetomy
Holnap főhívom őket! 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az egyetlen pozitívum, hogy egy könyvtár fölé költöztünk közvetlenül, így van free wifi, nem is szar nettel 😊

Vagyis 2 pozitívum, mert a digi meg nem kötötte ki az előző lakók TV-jét még, így van TV-nk is ingyen 😀fetomy
akkor minek a UPC? ejj vadász vadász sz........... 😀
Divat
mera k0nyvtár bezár hatkor, s akkor még nincs négerkúbérohanás, micsi. micsi-micsináljon akkor szegín Tomicsek?sutianap
A könyvtár bezár hétkor, de a könyvtárban egyáltalán nem értenek a nethez, vagy nagyon rendesek, mert éjjelre online hagyják a wifit 😊

Ja igen és ez a másik. Focinézéshez azért kicsit instabil ez a net 😊
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Az egyetlen pozitívum, hogy egy könyvtár fölé költöztünk közvetlenül, így van free wifi, nem is szar nettel 😊

Vagyis 2 pozitívum, mert a digi meg nem kötötte ki az előző lakók TV-jét még, így van TV-nk is ingyen 😀fetomy
akkor minek a UPC? ejj vadász vadász sz........... 😀
Divat
mera k0nyvtár bezár hatkor, s akkor még nincs négerkúbérohanás, micsi. micsi-micsináljon akkor szegín Tomicsek?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az egyetlen pozitívum, hogy egy könyvtár fölé költöztünk közvetlenül, így van free wifi, nem is szar nettel 😊

Vagyis 2 pozitívum, mert a digi meg nem kötötte ki az előző lakók TV-jét még, így van TV-nk is ingyen 😀fetomy
akkor minek a UPC? ejj vadász vadász sz........... 😀
Divat
😀 Hát mert mielőtt bejöttünk megkötöttem a szerződést, pont mert nem akartam hogy isten tudja mddig ne legyen cucc, ezért nem tudtam, hogy lesz ingyen TV és net 😀

Meg hát azért eléggé bizonytalan így a cucc. Net persze valószínű mindig lesz így, de csak laptoppal és csak a lakás szélében, de a TV-re bármikor rájöhet a digi, meg lehet szimplán még nekik sem volt idejük kijönni kikötni (na kétlem, hogy erre ne lenne 😀 de ki tudja)
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az egyetlen pozitívum, hogy egy könyvtár fölé költöztünk közvetlenül, így van free wifi, nem is szar nettel 😊

Vagyis 2 pozitívum, mert a digi meg nem kötötte ki az előző lakók TV-jét még, így van TV-nk is ingyen 😀fetomy
akkor minek a UPC? ejj vadász vadász sz........... 😀

|
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ismét éljen a UPC Magyarország!

Pénteken kötöttünk szerződést új lakcímre. Saját beüzemelést kértem, mert hát tököm vár 1,5-2 hetet hogy szagember dugdozza össze amit egy ovis is megold. Így ugye 1-2 nap és már lehet is szolgáltatás!
Hétfőre ígérték, hogy a teknikás szagember hajlandó lesz idefáradni és bekötni a dobozban a cuccost. Sajnos nem ért ide, ezért majd kedden. Semmi baj, 1 nap még belefér. Kedden kétszer hívtak fel, hogy elmondják, aznap este már tuti lesz minden. Hát nem lett. Ma bent voltam az irodában, és fél óra várakozás majd fél óra "ügyintézés" után elmondták, hogy mára már nincs időpont, majd holnap kijön valaki megnézni, hogy mi a gond, miért nincs még lófasse... Hát kurvajó, nagyon valóságos ez a saját beüzemelés=akár már aznap lehet neted reklámszar...

Pluszbónusz, hogy az internet aktiválásához szükséges felhasználónevet és jelszót e-mailben küldték meg... 😀

Az egyetlen pozitívum, hogy egy könyvtár fölé költöztünk közvetlenül, így van free wifi, nem is szar nettel 😊

Vagyis 2 pozitívum, mert a digi meg nem kötötte ki az előző lakók TV-jét még, így van TV-nk is ingyen 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vásárhelyen csináltak egy vadiúj (szép) sétálóutcát. Jó magyar szokás szerint hatalmas kapkodás volt a vége, hogy át tudják adni szeptember 1.re. Most megy a javítás mindenhol. Kimentünk sétálni, vittük a kiscsajt is, hogy rohangáljon bátran. Egyrészt az utcán engedik a biciklis közlekedést egy nem elválasztott sávban, ezért a gyerekekre folyamatosan figyelni kell. Másrészt a munkások egy 1mX1m-es szerelőaknafedőt félig lefedve hagytak, símán belefér egy gyerek. Szóltam az arra sétáló rendőrnek meg közterületesnek, hogy nem jó ez így. Azt a választ kaptam, hogy "itt vannak valahol a szerelők". Fél óráig voltunk ott, hát szerelő sehol. Majd ha tényleg beleesik valaki akkor lesz nagy siránkozás.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én is elejtettem ma a telefonom. Hálisten a kijelző nem sérült, de vannak bizonyos részek amik nem néznek ki túl jól...

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Kell neked mindenre felmászni 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?