Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megjártam az okmányirodát. olyan emlékeim voltak, hogy ez egy jól működő rendszer (talán az egyetlen közszolgáltatás az országban).
hát félő volt, hogy a sorszámért való 40 perces sorban állás alatt rám kell hívni a TEK-et.
bár ez legkevésbé az okmányiroda hibája volt, inkább az értelmes és szabályokat betartani képes állampolgároké. főleg a tolakodó nyugdíjasnak a kurvaanyját, aki nyilván nem ér rá.gabtsi
ezt mán régóta megakarom csinálni, egyes ablak, kettes ablak, hülyék. Sokkal jobban mennének a dolgok. Ráadásul egyet fölvennék, hogy egyszintbe legyenek az élhetetlenek egymással, polkorrekten.sutianap
nem olyan vészes amúgy.
sajnos munka ügy miatt megyek, nemrég derült ki h kell az útlevél, és hetekre nincs a neten időpont (mert már csak ez az egy okmányiroda van, többit bezárták). ha ott találsz tényleg gyorsan megy, mert az időm 60%a azzal ment el, hogy vártam a sorszámra.

előttem a nő két gyereknek kért holnapra útlevelet, mert utaznak. az fejenként a hétfeles alapilletéken felül 39 ezer. sztem többe van a nyaralás.
de azt mondanom se kell az ügyintéző épp csak ne nem köpött (nekem csak 19E plusz), amikor visszakérdeztem, hogy elnézést nem hallom akkora az alapzaj.

plusz, kint természetesen ott áll két(!) haramia, hogy azonnal büntessen ha egy perccel lejárt a jegyed, és esetleg nem tudsz kijönni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
megjártam az okmányirodát. olyan emlékeim voltak, hogy ez egy jól működő rendszer (talán az egyetlen közszolgáltatás az országban).
hát félő volt, hogy a sorszámért való 40 perces sorban állás alatt rám kell hívni a TEK-et.
bár ez legkevésbé az okmányiroda hibája volt, inkább az értelmes és szabályokat betartani képes állampolgároké. főleg a tolakodó nyugdíjasnak a kurvaanyját, aki nyilván nem ér rá.gabtsi
ezt mán régóta megakarom csinálni, egyes ablak, kettes ablak, hülyék. Sokkal jobban mennének a dolgok. Ráadásul egyet fölvennék, hogy egyszintbe legyenek az élhetetlenek egymással, polkorrekten.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 415 — TODDHERREMANS79
Szakadna egy mázsa szar annak a nyomorék faszkalapnak a nyakába aki így szétbarmolta a busz menetrendet. Egész kurva nyáron olyan szépen elértem minden csatlakozást, most meg vagy ott vagyok fél órával hamarabb, vagy lekésem 5 perccel... Mindez ilyen faszságok miatt, hogy nyáron járhat a busz 2100-kor, de elsejétől rakjuk már át 2105-re...süti

A vasútra szoktatás első lépése...catattack
Pedig bőven vannak olyan viszonylatok, ahol simán megéri jobb helyen utazni + csomó kis faluban nincs is vasútállomás...Asbee
nálunk sincs vasút pedig 6000+ a lélekszám, ráadásul Pest megyében. vicc kategória

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
megjártam az okmányirodát. olyan emlékeim voltak, hogy ez egy jól működő rendszer (talán az egyetlen közszolgáltatás az országban).
hát félő volt, hogy a sorszámért való 40 perces sorban állás alatt rám kell hívni a TEK-et.
bár ez legkevésbé az okmányiroda hibája volt, inkább az értelmes és szabályokat betartani képes állampolgároké. főleg a tolakodó nyugdíjasnak a kurvaanyját, aki nyilván nem ér rá.gabtsi
Valószínűleg bezár a piac, vagy a Tesco, vagy az orvosi rendelő, amíg sorakozik. Vagy esetleg a háza előtt a pad. Vagy esetleg megy a busza. Én is nagyon tudom utálni őket némelykor.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
megjártam az okmányirodát. olyan emlékeim voltak, hogy ez egy jól működő rendszer (talán az egyetlen közszolgáltatás az országban).
hát félő volt, hogy a sorszámért való 40 perces sorban állás alatt rám kell hívni a TEK-et.
bár ez legkevésbé az okmányiroda hibája volt, inkább az értelmes és szabályokat betartani képes állampolgároké. főleg a tolakodó nyugdíjasnak a kurvaanyját, aki nyilván nem ér rá.gabtsi
Egyik haverom mesélte, hogy múltkor mikor ő volt, volt egy olyan faszi aki olyan részeg volt, hogy kiesett abból a fotós bódéból 😀
Mikor én voltam, neten foglalt időpontra mentem és viszonylag gyorsan, kb 10 perc alatt sorra is kerültem. Igaz ez már 2 éve volt, azóta lehetséges, hogy sikerült már még "kiválóbbra" átszervezni a rendszert.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megjártam az okmányirodát. olyan emlékeim voltak, hogy ez egy jól működő rendszer (talán az egyetlen közszolgáltatás az országban).
hát félő volt, hogy a sorszámért való 40 perces sorban állás alatt rám kell hívni a TEK-et.
bár ez legkevésbé az okmányiroda hibája volt, inkább az értelmes és szabályokat betartani képes állampolgároké. főleg a tolakodó nyugdíjasnak a kurvaanyját, aki nyilván nem ér rá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szakadna egy mázsa szar annak a nyomorék faszkalapnak a nyakába aki így szétbarmolta a busz menetrendet. Egész kurva nyáron olyan szépen elértem minden csatlakozást, most meg vagy ott vagyok fél órával hamarabb, vagy lekésem 5 perccel... Mindez ilyen faszságok miatt, hogy nyáron járhat a busz 2100-kor, de elsejétől rakjuk már át 2105-re...süti

A vasútra szoktatás első lépése...catattack
Pedig bőven vannak olyan viszonylatok, ahol simán megéri jobb helyen utazni + csomó kis faluban nincs is vasútállomás...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
catattack 3 520
Szakadna egy mázsa szar annak a nyomorék faszkalapnak a nyakába aki így szétbarmolta a busz menetrendet. Egész kurva nyáron olyan szépen elértem minden csatlakozást, most meg vagy ott vagyok fél órával hamarabb, vagy lekésem 5 perccel... Mindez ilyen faszságok miatt, hogy nyáron járhat a busz 2100-kor, de elsejétől rakjuk már át 2105-re...süti

A vasútra szoktatás első lépése...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szakadna egy mázsa szar annak a nyomorék faszkalapnak a nyakába aki így szétbarmolta a busz menetrendet. Egész kurva nyáron olyan szépen elértem minden csatlakozást, most meg vagy ott vagyok fél órával hamarabb, vagy lekésem 5 perccel... Mindez ilyen faszságok miatt, hogy nyáron járhat a busz 2100-kor, de elsejétől rakjuk már át 2105-re...
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
bassza meg az összes szúnyog.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Ez milyen undorító és felháborító már:
 index.hu/kulfold/2012/09/01/50_ev_utan_kert_bocsanatot_a_contergan_gyartoja/

Do your job
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
de egy szánalom ez az ex-szakasz...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
t-home a kurva anyád:
-nem láttam az mtk meccs végét
-nem láttam a teljes Chelsea meccset (összefoglaló alapján ez nem biztos, h baj)
-lemaradtam az aukciós liga draftjárólkristof
egyszóval nem maradtál le semmiről 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Mindegyiknek az édesanyját, de lehet, hogy kétszer...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
t-home a kurva anyád:
-nem láttam az mtk meccs végét
-nem láttam a teljes Chelsea meccset (összefoglaló alapján ez nem biztos, h baj)
-lemaradtam az aukciós liga draftjáról
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hozzánk is jöhet, bár csak kiadó ágy van, a szobával saaaaajnos velem kéne osztozniaJSanyo
satündit mega sarokbatámasztod? há vann neked szíved?sutianap
hát, amekkora tróger vagyok 😀

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen, én is így tudom.
csak kár h biztosra kell mennem :/

ez a bajom amúgy, mert ha ennyi, ennyi. de igazából nem ennyi, se pénzben, sem időben. de gomboljunk le még egy kis pénzt az állampolgárról...

 www.youtube.com/watch?v=gEcrB8S7ztA

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
amugy az a beteg h ha azt valasztod h bemesz erte a visegradi utcaba a kozpontba es nem kikuldeted a cimedre, akkor kb 2-3 nap utan jon az sms h mehetsz erte meg aznap. hivatalosan persze nem igy van, pontosan azert, hogy az allampolgar fosson es inkabb biztosra menjen. igy a surgos eseteket megbasszak ezzel a finom keszpenzosszeggel, de nekem az osszes ismerosomnel akik az utobbi 2-3 evben csinaltattak utlevelet, mindnel igy volt. volt aki reggel bement az okmanyirodaba es este f8kor !!! mar repult az sms h kesz a cuccos, lehet erte faradni ugy h 9ig nyitva van a kozponti iroda. tehat valojaban azert szophatnak le tovig, bonyallal, mert a szolgaltatas ugyan hibatlannak mondhato, de errol is lehuzzak a 40. bort az emberrol.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
26500 Ft egy 5 éves útlevélért ????
azt a lehúzos, tetves, rühes kurvaanyátokat!!!gabtsi
Hamisítónál?
(Mert 30-7-3-1 nap alatt rendre 7,5-19-29-39 eFt.)Atari
7.5 az alapdíj, és miután szept 11re kell, az egy hetest kell válasszam, ami plusz (!!) 19 ezer = 26.5

de találó kifejezés a hamisító is. hogy szopják le mamit.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
26500 Ft egy 5 éves útlevélért ????
azt a lehúzos, tetves, rühes kurvaanyátokat!!!gabtsi
Hamisítónál?
(Mert 30-7-3-1 nap alatt rendre 7,5-19-29-39 eFt.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Bazdmeg, mennyi Tedes avatar lesz még a fórumon?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
értem, mondjuk most melegbe nekem 55fokos idle a GPU-m, engem csak az idegesít h nyáron mindig bekapcsol vidkari ventije, úgy szabályoztam be h 40° felett pörögjön fel, addig zajtalan,nyáron nem túl gyakori ez az állapot... 😊

|
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
normálisan szellőző ház(pl. CM, és nem kell belőle feltétlenül a 20k+-os, olcsóbban is vannak elfogadható házaik), és pár 12 centis halk venti csodákra képes, de valóban a vízhűtés az igazi! 😊Divat
Normálisan szellőzik, felfúrtam rá 3db 12 colos ventit, nem egymás ellen dolgoznak, normálisan megterveztem, merre megy a levegő, figyelembe véve a már meglévő ventiket is. A gond az, hogy a 60 fokos GPU bírja hűteni magát egy aktívval, de csak amikor a szoba hőmérséklet 22-25 fok. Amint felmegy 30 fölé (hőtan), nyilván az arányváltozás miatt romlik a teljesítmény. ÉS pont annyit, hogy átlépi a határt, kikapcsol, lefagy. Ha a GPU nem az alaplap tövébe lenne (nyilván nem lehet a szélén, mert letöri a venti súlya, vagy legalábbis rezonál), akkor tudnék rá szerelni mini ventilátort. És jobban is hűlne kijjebb, bár nem az a döntő. Vagy ha elve a gyártó nem alulra szereli a ventilátort.
Előző kártyámnál volt hely, és felszereltem felülre is egy rendes méretű bordát, jó nagy ventilátorral (alul ott is volt), lehetett is tuningolni. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
normálisan szellőző ház(pl. CM, és nem kell belőle feltétlenül a 20k+-os, olcsóbban is vannak elfogadható házaik), és pár 12 centis halk venti csodákra képes, de valóban a vízhűtés az igazi! 😊

|
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Ebben a kánikula időszakban elkezdett kikapcsolgatni a PCm. Rájöttm ,hogy az (erről ismert) Ati VGA kártyám egyszerűen a meleg szobai levegőből képtelen elég hűtést kitermelni. Amikor leeseik a szobahőmérséklet pár fokot, minden gond megszűnik. Klímát utálom. Peltier+vízhűtés drága, csinálni nincs kedvem.
A fő gond, hogy a VGA kártyára alulra szerelték fel a ventilátort. Természetesen nyilván felül is melegszik. A meleget nem érdekli a PC építés praktikussága, felfelé jobban szeret haladni.

Most a (VGA) memóriamodulokat, és a főleg procit teleragaszottam vinyó hűtőbordával (párszáz forint egy csomag aluborda), és egyből esett pár fokot a maghőmérséklet. Annyi pont elég. Azért dögöljön meg, aki ezt a konstrukciót kitalálta. (Tehették volna a GPU procit mondjuk nem legbelülre az alaplaphoz, és akkor lehetne hűteni rendesen.)


Állat vagyok, ami enni kér...