Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
t-home a kurva anyád:
-nem láttam az mtk meccs végét
-nem láttam a teljes Chelsea meccset (összefoglaló alapján ez nem biztos, h baj)
-lemaradtam az aukciós liga draftjárólkristof
egyszóval nem maradtál le semmiről 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Mindegyiknek az édesanyját, de lehet, hogy kétszer...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
t-home a kurva anyád:
-nem láttam az mtk meccs végét
-nem láttam a teljes Chelsea meccset (összefoglaló alapján ez nem biztos, h baj)
-lemaradtam az aukciós liga draftjáról
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hozzánk is jöhet, bár csak kiadó ágy van, a szobával saaaaajnos velem kéne osztozniaJSanyo
satündit mega sarokbatámasztod? há vann neked szíved?sutianap
hát, amekkora tróger vagyok 😀

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen, én is így tudom.
csak kár h biztosra kell mennem :/

ez a bajom amúgy, mert ha ennyi, ennyi. de igazából nem ennyi, se pénzben, sem időben. de gomboljunk le még egy kis pénzt az állampolgárról...

 www.youtube.com/watch?v=gEcrB8S7ztA

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
amugy az a beteg h ha azt valasztod h bemesz erte a visegradi utcaba a kozpontba es nem kikuldeted a cimedre, akkor kb 2-3 nap utan jon az sms h mehetsz erte meg aznap. hivatalosan persze nem igy van, pontosan azert, hogy az allampolgar fosson es inkabb biztosra menjen. igy a surgos eseteket megbasszak ezzel a finom keszpenzosszeggel, de nekem az osszes ismerosomnel akik az utobbi 2-3 evben csinaltattak utlevelet, mindnel igy volt. volt aki reggel bement az okmanyirodaba es este f8kor !!! mar repult az sms h kesz a cuccos, lehet erte faradni ugy h 9ig nyitva van a kozponti iroda. tehat valojaban azert szophatnak le tovig, bonyallal, mert a szolgaltatas ugyan hibatlannak mondhato, de errol is lehuzzak a 40. bort az emberrol.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
26500 Ft egy 5 éves útlevélért ????
azt a lehúzos, tetves, rühes kurvaanyátokat!!!gabtsi
Hamisítónál?
(Mert 30-7-3-1 nap alatt rendre 7,5-19-29-39 eFt.)Atari
7.5 az alapdíj, és miután szept 11re kell, az egy hetest kell válasszam, ami plusz (!!) 19 ezer = 26.5

de találó kifejezés a hamisító is. hogy szopják le mamit.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
26500 Ft egy 5 éves útlevélért ????
azt a lehúzos, tetves, rühes kurvaanyátokat!!!gabtsi
Hamisítónál?
(Mert 30-7-3-1 nap alatt rendre 7,5-19-29-39 eFt.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Bazdmeg, mennyi Tedes avatar lesz még a fórumon?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
értem, mondjuk most melegbe nekem 55fokos idle a GPU-m, engem csak az idegesít h nyáron mindig bekapcsol vidkari ventije, úgy szabályoztam be h 40° felett pörögjön fel, addig zajtalan,nyáron nem túl gyakori ez az állapot... 😊

|
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
normálisan szellőző ház(pl. CM, és nem kell belőle feltétlenül a 20k+-os, olcsóbban is vannak elfogadható házaik), és pár 12 centis halk venti csodákra képes, de valóban a vízhűtés az igazi! 😊Divat
Normálisan szellőzik, felfúrtam rá 3db 12 colos ventit, nem egymás ellen dolgoznak, normálisan megterveztem, merre megy a levegő, figyelembe véve a már meglévő ventiket is. A gond az, hogy a 60 fokos GPU bírja hűteni magát egy aktívval, de csak amikor a szoba hőmérséklet 22-25 fok. Amint felmegy 30 fölé (hőtan), nyilván az arányváltozás miatt romlik a teljesítmény. ÉS pont annyit, hogy átlépi a határt, kikapcsol, lefagy. Ha a GPU nem az alaplap tövébe lenne (nyilván nem lehet a szélén, mert letöri a venti súlya, vagy legalábbis rezonál), akkor tudnék rá szerelni mini ventilátort. És jobban is hűlne kijjebb, bár nem az a döntő. Vagy ha elve a gyártó nem alulra szereli a ventilátort.
Előző kártyámnál volt hely, és felszereltem felülre is egy rendes méretű bordát, jó nagy ventilátorral (alul ott is volt), lehetett is tuningolni. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
normálisan szellőző ház(pl. CM, és nem kell belőle feltétlenül a 20k+-os, olcsóbban is vannak elfogadható házaik), és pár 12 centis halk venti csodákra képes, de valóban a vízhűtés az igazi! 😊

|
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ebben a kánikula időszakban elkezdett kikapcsolgatni a PCm. Rájöttm ,hogy az (erről ismert) Ati VGA kártyám egyszerűen a meleg szobai levegőből képtelen elég hűtést kitermelni. Amikor leeseik a szobahőmérséklet pár fokot, minden gond megszűnik. Klímát utálom. Peltier+vízhűtés drága, csinálni nincs kedvem.
A fő gond, hogy a VGA kártyára alulra szerelték fel a ventilátort. Természetesen nyilván felül is melegszik. A meleget nem érdekli a PC építés praktikussága, felfelé jobban szeret haladni.

Most a (VGA) memóriamodulokat, és a főleg procit teleragaszottam vinyó hűtőbordával (párszáz forint egy csomag aluborda), és egyből esett pár fokot a maghőmérséklet. Annyi pont elég. Azért dögöljön meg, aki ezt a konstrukciót kitalálta. (Tehették volna a GPU procit mondjuk nem legbelülre az alaplaphoz, és akkor lehetne hűteni rendesen.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
26500 Ft egy 5 éves útlevélért ????
azt a lehúzos, tetves, rühes kurvaanyátokat!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Attól, hogy én egyikben se hiszek, egyiket se támogatom, kénytelen vagyok elfogadni, hogy rengeteg embernek valóban segített boldogabbá válni.
Vagyis én minősíthetem, véleményezhetem, kritizálhatom nyugodtan bármelyiket, de ettől még sokaknak vitathatatlanul segített.Sobri Jóska
Ezért írtam én is azt, hogy számomra. Nem fogok mindenkit elkezdeni győzködni arról, hogy ez-meg ez a dolog humbug, alaptalan, de ha felmerül a téma, esetleg kikérik róla a véleményem, akkor kiállok a vélt igazam mellett.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
egy francia csaj az erasmusosok közt, aki teljesen életképtelen módon elbaszta kb az összes lehetőséget a lakhatást illetően parázik (ezen nem csodálkozom amúgy) és az elmúlt 3 napban napi 500 emailt írok kb és még mindig semmi... felhúz, mert tényleg szánalmas hogy egy B terve sem volt, de közben meg meg kéne oldani ezt 2 napon belül... fuck.brk
hozzánk is jöhet, bár csak kiadó ágy van, a szobával saaaaajnos velem kéne osztozniaJSanyo
megoldódott szerencsére, pedig erre biztos ugrott volna 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
egy francia csaj az erasmusosok közt, aki teljesen életképtelen módon elbaszta kb az összes lehetőséget a lakhatást illetően parázik (ezen nem csodálkozom amúgy) és az elmúlt 3 napban napi 500 emailt írok kb és még mindig semmi... felhúz, mert tényleg szánalmas hogy egy B terve sem volt, de közben meg meg kéne oldani ezt 2 napon belül... fuck.brk
hozzánk is jöhet, bár csak kiadó ágy van, a szobával saaaaajnos velem kéne osztozniaJSanyo
satündit mega sarokbatámasztod? há vann neked szíved?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
egy francia csaj az erasmusosok közt, aki teljesen életképtelen módon elbaszta kb az összes lehetőséget a lakhatást illetően parázik (ezen nem csodálkozom amúgy) és az elmúlt 3 napban napi 500 emailt írok kb és még mindig semmi... felhúz, mert tényleg szánalmas hogy egy B terve sem volt, de közben meg meg kéne oldani ezt 2 napon belül... fuck.brk
hozzánk is jöhet, bár csak kiadó ágy van, a szobával saaaaajnos velem kéne osztoznia

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Én csak a feelingemet osztom meg.
Szegénnyel mindig valami sorscsapás történik.
És én is ismerek ilyen embert, amikor minden frankó, akkor is azt mondja: "ja, frankó, most, hogy aztán holnap csőstül jöjjön a szar, pont nekem, mindig". És mondjuk tényleg, jön is neki, ha már így várja. Nem egy kimondottan pozitív ember.
Mikor élőben pókereztem, akkor is volt mindig valami sorscsapott, aki végig sírt, hogy nincs lapja, ha meg van, azt lemákolják, vagy jobbat mutat a másik, meg különben is, és addig volt negatív, hogy tényleg valami megjósolt szituban hullott ki.
Csak ezért ajánlottam a könyvet/filmet, hátha segít.
Ártani biztos nem fog.

Sobri Jóska
Apa is "hisz" ezekben a dolgokban, hogy igazából a saját sorsunkat rontjuk stb. Mutogatott nekem is róla anyagokat (ezt mondjuk pont nem láttam/olvastam), és ártani valóban nem árthatSzobi22
Számomra egy olyan elmélet, amely teljesen kiiktatná a kétely lehetőségét, amely kvázi vakhitet követel, alapból gyanús és nagy ívben kerülendő. Rhonda Byrne pénztárcájának persze egészen biztosan nem volt ártalmas a dolog.Szabler
Ha így nézed a katolikus egyház is jó biznisz, a hitgyüliről vagy a szcientológiáról nem is beszélve, s még sorolhatnánk.
DE
Attól, hogy én egyikben se hiszek, egyiket se támogatom, kénytelen vagyok elfogadni, hogy rengeteg embernek valóban segített boldogabbá válni.
Vagyis én minősíthetem, véleményezhetem, kritizálhatom nyugodtan bármelyiket, de ettől még sokaknak vitathatatlanul segített.
Bazzani annyira negatív, hogy gondoltam egy ilyen (általam se hitt) metódus számára hasznossá válhat.
Ennyiről szól ez az egész részemről.

több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Én csak a feelingemet osztom meg.
Szegénnyel mindig valami sorscsapás történik.
És én is ismerek ilyen embert, amikor minden frankó, akkor is azt mondja: "ja, frankó, most, hogy aztán holnap csőstül jöjjön a szar, pont nekem, mindig". És mondjuk tényleg, jön is neki, ha már így várja. Nem egy kimondottan pozitív ember.
Mikor élőben pókereztem, akkor is volt mindig valami sorscsapott, aki végig sírt, hogy nincs lapja, ha meg van, azt lemákolják, vagy jobbat mutat a másik, meg különben is, és addig volt negatív, hogy tényleg valami megjósolt szituban hullott ki.
Csak ezért ajánlottam a könyvet/filmet, hátha segít.
Ártani biztos nem fog.

Sobri Jóska
Apa is "hisz" ezekben a dolgokban, hogy igazából a saját sorsunkat rontjuk stb. Mutogatott nekem is róla anyagokat (ezt mondjuk pont nem láttam/olvastam), és ártani valóban nem árthatSzobi22
Számomra egy olyan elmélet, amely teljesen kiiktatná a kétely lehetőségét, amely kvázi vakhitet követel, alapból gyanús és nagy ívben kerülendő. Rhonda Byrne pénztárcájának persze egészen biztosan nem volt ártalmas a dolog.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én csak a feelingemet osztom meg.
Szegénnyel mindig valami sorscsapás történik.
És én is ismerek ilyen embert, amikor minden frankó, akkor is azt mondja: "ja, frankó, most, hogy aztán holnap csőstül jöjjön a szar, pont nekem, mindig". És mondjuk tényleg, jön is neki, ha már így várja. Nem egy kimondottan pozitív ember.
Mikor élőben pókereztem, akkor is volt mindig valami sorscsapott, aki végig sírt, hogy nincs lapja, ha meg van, azt lemákolják, vagy jobbat mutat a másik, meg különben is, és addig volt negatív, hogy tényleg valami megjósolt szituban hullott ki.
Csak ezért ajánlottam a könyvet/filmet, hátha segít.
Ártani biztos nem fog.

Sobri Jóska
Apa is "hisz" ezekben a dolgokban, hogy igazából a saját sorsunkat rontjuk stb. Mutogatott nekem is róla anyagokat (ezt mondjuk pont nem láttam/olvastam), és ártani valóban nem árthat

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Péntekre lett volna időpontunk a fogorvoshoz (másfél hónapja kaptuk). Mindkettőnknek fáj a foga, rendesen fogy a fájdalomcsillapító. Úgy voltunk vele, hogy addig kibírjuk, már alig vártuk.
Erre ma szólnak, hogy áttették az időpontunkat 14.ére. Nem először fordul elő. Ez az ország egyik legmodernebb fogászata, fájdalommentes, rengeteg a külföldi beteg. Ebből kifolyólag mindig az olyanokkal basznak ki mint mi, akik éppencsak összekuporgatják a tízezres kezelések árát. Alig látok a dühtől. Most kinlódhatunk két hétig. Másik orvoshoz meg nem tudunk menni, mert a feleségemnél például több fog félig van kész.
Még jó, hogy a melóból is kikértem magam, csinálhatom vissza.Bazzani
Nem vagy egy kimondott Lucky Luke.
A Bronxi meséből az az ürge jut rólad eszembe olvasva a sok szerencsétlenséged, akinek a lova bár vezet lóversenyen, de amikor Sonnyék meghallják, hogy ő is arra a lóra fogadott, már tépik el a ticketjeiket előre. 😊
Viccen kívül érdemes lenne elolvasnod a Titok című könyvet, vagy megnézned filmen:  www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc , mert bár nehéz hinni az ilyesmiben, de én is ismerek ilyen örökké mormogó embereket, akik a negatív hozzáállásukkal örökké bevonzák a bajt maguknak. Sobri Jóska
Most arra gondolsz, hogy Bazzani másfél hónap fogfájás közepette beleszuggerálta a fogorvosába, a sorsba, akármibe, hogy az Ő időpontját tolják el 3 héttel?
Vakond: "Szia Nyuszika! Mi újság?"
Nyuszika: "B..d meg Vakond az ásódat!"kittli
Én csak a feelingemet osztom meg.
Szegénnyel mindig valami sorscsapás történik.
És én is ismerek ilyen embert, amikor minden frankó, akkor is azt mondja: "ja, frankó, most, hogy aztán holnap csőstül jöjjön a szar, pont nekem, mindig". És mondjuk tényleg, jön is neki, ha már így várja. Nem egy kimondottan pozitív ember.
Mikor élőben pókereztem, akkor is volt mindig valami sorscsapott, aki végig sírt, hogy nincs lapja, ha meg van, azt lemákolják, vagy jobbat mutat a másik, meg különben is, és addig volt negatív, hogy tényleg valami megjósolt szituban hullott ki.
Csak ezért ajánlottam a könyvet/filmet, hátha segít.
Ártani biztos nem fog.

Sobri Jóska
De hat Bazza tok pozitiv tavaly is sokaig hitt a Lions Playoffba ugy a TCig 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
egy francia csaj az erasmusosok közt, aki teljesen életképtelen módon elbaszta kb az összes lehetőséget a lakhatást illetően parázik (ezen nem csodálkozom amúgy) és az elmúlt 3 napban napi 500 emailt írok kb és még mindig semmi... felhúz, mert tényleg szánalmas hogy egy B terve sem volt, de közben meg meg kéne oldani ezt 2 napon belül... fuck.brk
Kőbánya 7. emelet. Kap egykét csótányt társaságnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Péntekre lett volna időpontunk a fogorvoshoz (másfél hónapja kaptuk). Mindkettőnknek fáj a foga, rendesen fogy a fájdalomcsillapító. Úgy voltunk vele, hogy addig kibírjuk, már alig vártuk.
Erre ma szólnak, hogy áttették az időpontunkat 14.ére. Nem először fordul elő. Ez az ország egyik legmodernebb fogászata, fájdalommentes, rengeteg a külföldi beteg. Ebből kifolyólag mindig az olyanokkal basznak ki mint mi, akik éppencsak összekuporgatják a tízezres kezelések árát. Alig látok a dühtől. Most kinlódhatunk két hétig. Másik orvoshoz meg nem tudunk menni, mert a feleségemnél például több fog félig van kész.
Még jó, hogy a melóból is kikértem magam, csinálhatom vissza.Bazzani
Nem vagy egy kimondott Lucky Luke.
A Bronxi meséből az az ürge jut rólad eszembe olvasva a sok szerencsétlenséged, akinek a lova bár vezet lóversenyen, de amikor Sonnyék meghallják, hogy ő is arra a lóra fogadott, már tépik el a ticketjeiket előre. 😊
Viccen kívül érdemes lenne elolvasnod a Titok című könyvet, vagy megnézned filmen:  www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc , mert bár nehéz hinni az ilyesmiben, de én is ismerek ilyen örökké mormogó embereket, akik a negatív hozzáállásukkal örökké bevonzák a bajt maguknak. Sobri Jóska
Most arra gondolsz, hogy Bazzani másfél hónap fogfájás közepette beleszuggerálta a fogorvosába, a sorsba, akármibe, hogy az Ő időpontját tolják el 3 héttel?
Vakond: "Szia Nyuszika! Mi újság?"
Nyuszika: "B..d meg Vakond az ásódat!"kittli
Én csak a feelingemet osztom meg.
Szegénnyel mindig valami sorscsapás történik.
És én is ismerek ilyen embert, amikor minden frankó, akkor is azt mondja: "ja, frankó, most, hogy aztán holnap csőstül jöjjön a szar, pont nekem, mindig". És mondjuk tényleg, jön is neki, ha már így várja. Nem egy kimondottan pozitív ember.
Mikor élőben pókereztem, akkor is volt mindig valami sorscsapott, aki végig sírt, hogy nincs lapja, ha meg van, azt lemákolják, vagy jobbat mutat a másik, meg különben is, és addig volt negatív, hogy tényleg valami megjósolt szituban hullott ki.
Csak ezért ajánlottam a könyvet/filmet, hátha segít.
Ártani biztos nem fog.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Aszondja, bevonzotta mint norvégot a nemesfém. Eszondja a Hármas Hermész is, hasonló a hasonlóhoz.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak