Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
bazmeg, pár éven belül itt polgárháború lesz...Black_Adder
Remélem is. Ismerősnél csőre van töltve az összes fegyver.kishaszi
akkor is bátor leszel amikor menni kell előre?Amadeus91
Lőfegyver nélkül, mivel pacifista vagyok😛 Mindenesetre én nem kezdeményeznék, de a orcám másik felét se tartanám oda.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
bazmeg, pár éven belül itt polgárháború lesz...Black_Adder
Remélem is. Ismerősnél csőre van töltve az összes fegyver.kishaszi
akkor is bátor leszel amikor menni kell előre?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
bazmeg, pár éven belül itt polgárháború lesz...Black_Adder
Remélem is. Ismerősnél csőre van töltve az összes fegyver.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cigány lovagrend után Roma Gárda.
El is megyek hányni.
A rendőr megérkezéséig fenntartják a rendet muhahahahahahahaha.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezért most ki fog ajvékolni, hogy Tíííccssáák beee!!! Azért van eszük. Ott alakulgatnak, ahol a leggyengébb a jobbik. Meg nem is volt Magyar Gárda.

Amúgy azon gondolkodtam, mikor fognak fáklyás felvonulást tartani Bándy Kata áldozata javára...
több mint 11 éve
catattack 3 520
Ez kurva nagy!
Ahol támadás vagy fenyegetés éri őket, ott megjelennek, és fenntartják a rendet addig, amíg nem érkeznek meg a rendőrök.
A lopásért elítélt, bűntetett előéletű férfi ...
😂
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
bazmeg, pár éven belül itt polgárháború lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Na ez mindennek a teteje.
A Magyar Gárda után itt a Roma Gárda:
 www.origo.hu/itthon/20120905-a-magyar-garda-utan-itt-a-roma-garda.htmlapeszos
remélhetőleg találkozik a 2 csapat egymással valahol a tajga közepén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na ez mindennek a teteje.
A Magyar Gárda után itt a Roma Gárda:
 www.origo.hu/itthon/20120905-a-magyar-garda-utan-itt-a-roma-garda.html
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem elég, hogy beszoptam a szokásos őszi betegségemet így szezonkezdet előtt, kibaszottul nem tudok aludni sem, ráadásul az NFL-szezonnyitó se ma van, hogy legalább legyen benne valami jó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Próbáljatok meg egyszer reggel nyitáskor bejutni vérvételre.Bazzani
emiatt sajnálom, hogy eltörölték a vizitdíjat (javaslat, próbáld hangosan citálni, hogy fertőző beteg vagy, ettől a szótól félnek😛)
sapka
Csak szólok, hogy a vizitdíj, mint olyan, semmit nem segített ezen az állapoton.kishaszi
fura, errefelé kisöpörte a reggeli 'szimulálókat', és jól működött a rendszer, legalábbis én így tapasztaltam (+megerősítették páran)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Átlag 15-30 percet vannak bent, én a legkomolyabb gondommal is átlag 5 percet.kishaszi
Akkor beszélgetni meg panaszkodni ki fog? Na szép... 😀

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Próbáljatok meg egyszer reggel nyitáskor bejutni vérvételre.Bazzani
emiatt sajnálom, hogy eltörölték a vizitdíjat (javaslat, próbáld hangosan citálni, hogy fertőző beteg vagy, ettől a szótól félnek😛)

sapka
Csak szólok, hogy a vizitdíj, mint olyan, semmit nem segített ezen az állapoton. Ugyanúgy 2 órát vártam nyanyák-taták miatt (előre is elnézést az egyébként tisztességben elagott idősb társainktól, nem vagyok én szocio-kannibál), a vizitdíj bevezetés előtt is, közben is, utána is. AZ a rendszer semmit nem változtatott azon, hogy beszélgetnek, diskurálnak, elmesélik az életüket vérvétel, vizsgálat közben stb. Érdekes, ha nekem kell csak valami rövid dolgot intéznem - lásd vérvétel, vagy sima papier, akkor is sokat kell várnom. Ráadásul az meg 500 Ft, szóval 1-1 ilyen vérvétellel ki van váltva bőven a vizitdíj, az a pénz náluk marad, ráadásul minden nap van minimum 20-25 vérvétel.
Átlag 15-30 percet vannak bent, én a legkomolyabb gondommal is átlag 5 percet.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Próbáljatok meg egyszer reggel nyitáskor bejutni vérvételre.Bazzani
emiatt sajnálom, hogy eltörölték a vizitdíjat (javaslat, próbáld hangosan citálni, hogy fertőző beteg vagy, ettől a szótól félnek😛)

sapka
"karaj akció"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Próbáljatok meg egyszer reggel nyitáskor bejutni vérvételre.Bazzani
emiatt sajnálom, hogy eltörölték a vizitdíjat (javaslat, próbáld hangosan citálni, hogy fertőző beteg vagy, ettől a szótól félnek😛)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Bazza nyert a laborral, mondjuk engem beteg gyerekkel a kézben négy tekkölre vettek, aztán engedtem ki a hangom, hogy szégyejjék magukat. Valaki visszabüfögöt, no akkor telefonáltam, s a szakrendelő igazgató kísért be, mondtam nem akartam először a gondózóval, mégis emberek, megoldom, de nem, kibaszott állatkert. Csak a levett vizeletet adtuk le, semmi komplikáció, szevasz, köszönöm, mikor jöjjek az eredményért, önnyi.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Előre leszögezem: szeretem a motorokat, látványosak, feelingesek, meg minden. Egy életérzés, stb.

Ugyanakkor sose fogom megérteni, hogy miért jó pl. az olyan motor, amit 1 kilóméterről meghallva a lakótelepen is olyan hatást kelt az emberben, mintha a savanyúkáposzta-aludttej-kefír-dinnye-sör-kovászosuborka kombó után olyan rojtosra fossa az ember a nadrágját, hogy öröm nézni. Mellé azt is, hogy meg is ijedek az ilyen hanghatástól, ami egyébként persze az összes épületről még visszaverődik és a nemzetközi Ferenc sem segít, tévét se hallani és még sorolhatnám. (Ugyanez vonatkozik egyébként a kis szar robogókra, amik egy gigantikus szúnyogra hasonlítanak hang szempontjából, szintén komoly halláskárosodás közeli állapotokat okozva, ja meg olyan büdösek, mintha kutyaszaros cipőt égetnének a robbanómotorban...)
Mindet bassza meg anyja hátán egy talicska aprómajom!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
várni? Amikor Moszkvából elindulsz este 11kor, hogy 2 nap múlva délre hazaérj vonattal és lemerül induláskor a telefonod. Na az türelem.Amadeus91
Nem. A türelem az az, amikor Moszkvából elindulsz Pestre 1945-ben, és 1953-ban érsz haza. Jóesetben.Sobri Jóska
ne politizáljunkAmadeus91
Ez nem politika. Történelem.Sobri Jóska
45ben még nem engedtek el erre felé senkit sem Moszkvából.

 www.port.hu/ameddig_a_labam_birja_so_weit_die_fusse_tragen/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=84796&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2

kedvet csináltál ehhez a filmhez

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
várni? Amikor Moszkvából elindulsz este 11kor, hogy 2 nap múlva délre hazaérj vonattal és lemerül induláskor a telefonod. Na az türelem.Amadeus91
Nem. A türelem az az, amikor Moszkvából elindulsz Pestre 1945-ben, és 1953-ban érsz haza. Jóesetben.Sobri Jóska
ne politizáljunkAmadeus91
Ez nem politika. Történelem.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
várni? Amikor Moszkvából elindulsz este 11kor, hogy 2 nap múlva délre hazaérj vonattal és lemerül induláskor a telefonod. Na az türelem.Amadeus91
Nem. A türelem az az, amikor Moszkvából elindulsz Pestre 1945-ben, és 1953-ban érsz haza. Jóesetben.Sobri Jóska
ne politizáljunk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
várni? Amikor Moszkvából elindulsz este 11kor, hogy 2 nap múlva délre hazaérj vonattal és lemerül induláskor a telefonod. Na az türelem.Amadeus91
Nem. A türelem az az, amikor Moszkvából elindulsz Pestre 1945-ben, és 1953-ban érsz haza. Jóesetben.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Próbáljatok meg egyszer reggel nyitáskor bejutni vérvételre.
Az a nyugger akinek ittfáj ottfáj meg járnialigbír úgy tolja arrébb az embert ahogy kell. Szinte verekszenek a bejutásér, mert annyira rohannak. Igaz, hogy miután végez másfél órát beszélget a bejáratnál, de a lényeg, hogy téged aki mennél melózni megelőzzön.
A körzeti orvoshoz már el sem megyek, mert legutoljára is vagy 20 mami volt előttem, akinek állítom ,hogy a fele csak beszélgetni ment oda.
Bazzani
Istenem mennyit szenvedtem én is ezzel gimi utolsó évében, haláli volt. 😀 😕 Megtanultam várni, ott megtanul a ember...

Amúgy meg:  www.youtube.com/watch?v=Ykkt-dszv7U 5:49-től. 😀Vrijbloed
várni? Amikor Moszkvából elindulsz este 11kor, hogy 2 nap múlva délre hazaérj vonattal és lemerül induláskor a telefonod. Na az türelem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Próbáljatok meg egyszer reggel nyitáskor bejutni vérvételre.
Az a nyugger akinek ittfáj ottfáj meg járnialigbír úgy tolja arrébb az embert ahogy kell. Szinte verekszenek a bejutásér, mert annyira rohannak. Igaz, hogy miután végez másfél órát beszélget a bejáratnál, de a lényeg, hogy téged aki mennél melózni megelőzzön.
A körzeti orvoshoz már el sem megyek, mert legutoljára is vagy 20 mami volt előttem, akinek állítom ,hogy a fele csak beszélgetni ment oda.
Bazzani
Istenem mennyit szenvedtem én is ezzel gimi utolsó évében, haláli volt. 😀 😕 Megtanultam várni, ott megtanul a ember...

Amúgy meg:  www.youtube.com/watch?v=Ykkt-dszv7U 5:49-től. 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lesztek ti még nyuggerek 😀JC6
Elárulom, én az vagyok. És szégyellem a nyugdíjamat olyan kevés. Mégsem szólok egy rohadt szót sem azért a 3300 forintért, amibe a bérletem kerül. Szerintem ők is ki tudnák fizetni.