Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Próbáljatok meg egyszer reggel nyitáskor bejutni vérvételre.

Bazzani
+1
Mondjuk nekem itt Kecsón mákom van, abban az épületben ahol a házi orvosom van, van egy labor ahol ha kicsengetsz (ha jól emlékszem) 700 Ft-ot adnak időpontot h mikorra gyere, így nem kell várni, vitatkozni.empty taxi
Van még olyan hely, ahova ha időpontot kapsz, akkor nem kell várni? 😮 Én azt szoktam meg, hogy ha pl. 3-ra van időpontom, akkor lesz még min 5 ember, akinek szintén 3-ra van, és smmivel nem vagyok előrébb 😀
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Próbáljatok meg egyszer reggel nyitáskor bejutni vérvételre.
Az a nyugger akinek ittfáj ottfáj meg járnialigbír úgy tolja arrébb az embert ahogy kell. Szinte verekszenek a bejutásér, mert annyira rohannak. Igaz, hogy miután végez másfél órát beszélget a bejáratnál, de a lényeg, hogy téged aki mennél melózni megelőzzön.
A körzeti orvoshoz már el sem megyek, mert legutoljára is vagy 20 mami volt előttem, akinek állítom ,hogy a fele csak beszélgetni ment oda.
Bazzani
Hévízi kórház. A városban minimum 150 az átlagéletkor, de én naivan úgy gondoltam, hogy gyorsabb lesz mint Keszthelyen, mert általában minden más az. Jó hülye voltam. (Viszont legalább tudtam lógni 2 óráról 😛 )

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lesztek ti még nyuggerek 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én ezt az egész nyugdíjas ingyen utazást beszüntetném a picsába. Ha egy általános iskolás (szülei) 50%-ot fizet, akkor a nyugger is fizesse csak meg az 50%-ot. Teli van velük az összes helyi járat, ráadásul pont a reggeli csúcsban, mert ugye összeszakad a világ, ha ezek reggel 7-8 között nem érnek le a vásárcsarnokba. De pl Sopron mellett élő rokonaim mesélték, hogy van olyan, aki Pesten felül a vonatra, leszáll Sopronban, iszik egy kávét meg fagyizik egyet, kicsit sétálgat (esetleg ebédel), aztán vissza Pest. Mert úgy is ingyen van. Dub
Ezt főleg télen csinálják, mert így meglehet spórolni otthon a napközbeni fűtést. Gusztustalan.Hanni
Nem feltétlen gusztustalan, mert a kisnyugdíjasból azért több van. De ha megveszi azt a kurva kedvezményes bérletet, akkor is tud spórolni, csak valamennyivel kevesebbet. Nem bánom, ne fizessen 50%-ot, fizessen csak 30-at, de fizessen. Talán kisebb lenne a közlekedési vállalatok vesztesége is, és nem a mi bérletünk árát emelnék.
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 580 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én ezt az egész nyugdíjas ingyen utazást beszüntetném a picsába. Ha egy általános iskolás (szülei) 50%-ot fizet, akkor a nyugger is fizesse csak meg az 50%-ot. Teli van velük az összes helyi járat, ráadásul pont a reggeli csúcsban, mert ugye összeszakad a világ, ha ezek reggel 7-8 között nem érnek le a vásárcsarnokba. De pl Sopron mellett élő rokonaim mesélték, hogy van olyan, aki Pesten felül a vonatra, leszáll Sopronban, iszik egy kávét meg fagyizik egyet, kicsit sétálgat (esetleg ebédel), aztán vissza Pest. Mert úgy is ingyen van. Dub
Ezt főleg télen csinálják, mert így meglehet spórolni otthon a napközbeni fűtést. Gusztustalan.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Engem a leginkább az irritál (mert ez érint közelebbről), hogy a helyi járatokon ugye első ajtós felszállás van, és az istennek sem hajlandóak beljebb menni a buszon. Max a forgóig. Átgázolni rajtuk nem lehet, fellökik a kisgyereket is. Ilyenkor szoktam hangosan szólni, hogy a busz hátsó része is ugyanoda közlekedik mint az első fele. Nem csatolják le félúton.apeszos
Én ezt az egész nyugdíjas ingyen utazást beszüntetném a picsába. Ha egy általános iskolás (szülei) 50%-ot fizet, akkor a nyugger is fizesse csak meg az 50%-ot. Teli van velük az összes helyi járat, ráadásul pont a reggeli csúcsban, mert ugye összeszakad a világ, ha ezek reggel 7-8 között nem érnek le a vásárcsarnokba. De pl Sopron mellett élő rokonaim mesélték, hogy van olyan, aki Pesten felül a vonatra, leszáll Sopronban, iszik egy kávét meg fagyizik egyet, kicsit sétálgat (esetleg ebédel), aztán vissza Pest. Mert úgy is ingyen van.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Engem a leginkább az irritál (mert ez érint közelebbről), hogy a helyi járatokon ugye első ajtós felszállás van, és az istennek sem hajlandóak beljebb menni a buszon. Max a forgóig. Átgázolni rajtuk nem lehet, fellökik a kisgyereket is. Ilyenkor szoktam hangosan szólni, hogy a busz hátsó része is ugyanoda közlekedik mint az első fele. Nem csatolják le félúton.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Próbáljatok meg egyszer reggel nyitáskor bejutni vérvételre.

Bazzani
+1
Mondjuk nekem itt Kecsón mákom van, abban az épületben ahol a házi orvosom van, van egy labor ahol ha kicsengetsz (ha jól emlékszem) 700 Ft-ot adnak időpontot h mikorra gyere, így nem kell várni, vitatkozni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Próbáljatok meg egyszer reggel nyitáskor bejutni vérvételre.
Az a nyugger akinek ittfáj ottfáj meg járnialigbír úgy tolja arrébb az embert ahogy kell. Szinte verekszenek a bejutásér, mert annyira rohannak. Igaz, hogy miután végez másfél órát beszélget a bejáratnál, de a lényeg, hogy téged aki mennél melózni megelőzzön.
A körzeti orvoshoz már el sem megyek, mert legutoljára is vagy 20 mami volt előttem, akinek állítom ,hogy a fele csak beszélgetni ment oda.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként ez az utastájékoztatás jó kérdés. Anno bsc-n szakdogámat ebből írtam, igaz az városi közlekedésre volt, ami teljesen más. Állomáson azért könnyebb megoldani, hiszen a nagy állomási táblákra azért ki tudják tenni minimálisan a dolgokat, tudni lehet hogy mekkora lesz a késés. Persze vagy kiírják vagy nem. Információnál meg nem mindig segítik az embert. SB utáni reggel keletiből jöttem volna és információnál se tudták megmondani 5 perccel indulás előtt, hogy melyik vágányról indul a vonat... 😀
Vonaton maximum annyit lehet, hogy a kalauz szól az utasoknak a késésről és a várható érkezésről. Olyanra azért ne számítsunk, mint a Railjeten, hogy személykocsikban több monitor is, ami a lehetséges átszállásokról meg a pillanatnyi sebességtől kezdve minden szart kiír...De szerintem mindenki beérné azzal, ha a kaller körbejárná a kocsikat és szépen megmondaná mi a helyzet, vagy ha vannak hangszórók a kocsikban akkor bemondja ott.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
megjártam az okmányirodát. olyan emlékeim voltak, hogy ez egy jól működő rendszer (talán az egyetlen közszolgáltatás az országban).
hát félő volt, hogy a sorszámért való 40 perces sorban állás alatt rám kell hívni a TEK-et.
bár ez legkevésbé az okmányiroda hibája volt, inkább az értelmes és szabályokat betartani képes állampolgároké. főleg a tolakodó nyugdíjasnak a kurvaanyját, aki nyilván nem ér rá.gabtsi
te a nyuggerek a vonatra is úgy dúródnak fel mintha hamarabb érne oda velük.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hát, vipera, én tokajból jöttem reggeli IC-vel.
Elértünk Hatvanig, gondoltam most má pikkpakk otthon leszünk, de k gyanús volt, hogy sokat vártunk, aztán lépésben haladtunk, megálltunk, megint haladtunk keveset és így tovább. Majd lassít, meg fogunk állni... jah, kinézek. . . Jászberény... Tényleg felmerült bennem két percig, hogy hallucinálok.
Nulla info.
Tényleg JB.
Áll a vonat 20 percet... semmi info, már mindenki nyüzsög, leszállnak, bagózik lent a kaller. Az se mond semmit, de aztán vki rákérdez, és akkor elmondja, hogy "valami baleset volt"
Ennyi.
Barátnőm meg küldi az sms-t, hogy baleset volt gödöllő és hatvan között, késés lesz...

Vonaton semmiféle info nem volt. Lényeg, hogy Máriabesnyőn kisiklott valami tartályszerelvény 6 kocsi savval, és visszairányítottak minket Szolnok felé, és onnan megy fel az IC a Keletibe alsórendű útvonalakon.

2:40 helyett lett 4:40 az út. A tesóm gyerekével meg vártak rám rogyásig. Hivatalosan semmilyen infot nem közöltek velünk.

Érdekesség még, hogy az utánunk 20 perccel jövő nemzetközi vonat meg érdekes módon időben érkezett a Keletibe...sőt, ha minden igaz minden vonat, kivéve az én IC-met, de ez már lehet, hogy spekuláció...

Mindenesetre nem kicsit voltam ideges, mert direkt azért jöttem el hajnalban a szakszerv kirándulásról, hogy még tudjak pihenni délután előtt, mert tesóm szülinapját ünnepeltük.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
a vonatban amúgy én azt utálom még, h felszállok rá mondjuk a Keletiben, most kéne indulnia, de nem indul, nem indul... 8 perc múlva aztán egyszer csak indulunk. Infomáció közlés zéró.
Komolyan mibe kerülne bemondani, h a vonatvezető elment szarni, a vonat 5-10 perc késéssel indul. Sokkal nyugodtabb lennénk. De ez a várás, amikor fogalmam sincs h mire várunk, és mondjuk 5 perc átszállási időm lenne a célállomáson...
De neeem, pont leszarják az utast. Egy ilyen hatalmas országban mint amilyen Magyaro. fel se merül bennem, h logisztikailag megoldják h a busz ne 5 perccel a vonatérkezés előtt induljon el, de ha legalább valami minimális információ lenne, h mikor mi miatt késünk, az szerintem nem akkora hatalmas óhaj... Nyugatra egyes helyeken valahogy meg tudják oldani, szóval nem lehetetlen feladat... csak nekünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nálunk sincs vasút pedig 6000+ a lélekszám, ráadásul Pest megyében. vicc kategóriaeaglesmcnabb
Mondjuk vannak olyan esetek, amikor tényleg felesleges párhuzamosan elindítani a buszt és a vonatot is. De az egészet értelmesen átgondolni túl egyszerű lenne...Mert az, hogy például innen Sopronból, vagy Győrből Bp-re akar utazni az ember, akkor egyértelmű a vonat. Így felesleges a busz. De a kisebb települések között nagyon is kell, vagy ha valami kis faluból szeretnénk eljutni egy nagyobb helyre. Nem is kell minden esetben versenytársnak lennie a két közlekedési módnak, hanem rá-és elhordó szerepben álljanak egymással, egészítsék ki a kettőt. Persze arra hazánkban ne is álmodjunk, hogy összehangolják a vasúti- és a buszmenetrendet 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Ott van egy köpésre Aszód, csak nem gondolod komolyan h ilyen sűrűn megáll majd a vonat... 😛 😊
Mi megyeszékhely vagyunk vonattal mégse lehetne gyakorlatilag átszállás nélkül eljutni Pestre és kb 1 órával hosszabb a menetidő mint a buszé, szóval gyakorlatilag ki vagyunk szolgáltatva. Pénteken kifelé vagy vasárnap befelé állóhely se szokott üresen maradni... Annyira gyűlölöm, de még mindig jobb mint Hatvanban várni a csatlakozást...Black_Adder
ja csak felbasz hogy többen vagyunk mint az aszódiak, de ha nincs busz, ami persze hogy nincs 95%-ban akkor onnan még 1 óra gyalog, mert Kartal túloldalán lakok. De ilyen pöcsöm kis 1500-as falvakban meg mind van állomás csak itt nincs...
ráadásul míg bejárós voltam és 4-től 8-ig volt órám azt úgy oldottam emg, hogy elindultam a 13.08-as busszal odaértem negyed 3-ra majd szoptam majdnem 2 órát. hazafele meg 22.45-kor volt busz éjfélre haza is értem 😊

tesóm Pásztóra jár edzésre, úgy oldotta meg a vonatozást hogy bicóval lement aszódig, lerakta a posta előtt a bicóját. Igen ám, de 3. alkalomra már el is lopták neki 😀 ekkora Istenbarát, még jó hogy nem írta rá hogy itt a bicaj vigyétek. kb annyit is ér az a lószar biciklizár...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szakadna egy mázsa szar annak a nyomorék faszkalapnak a nyakába aki így szétbarmolta a busz menetrendet. Egész kurva nyáron olyan szépen elértem minden csatlakozást, most meg vagy ott vagyok fél órával hamarabb, vagy lekésem 5 perccel... Mindez ilyen faszságok miatt, hogy nyáron járhat a busz 2100-kor, de elsejétől rakjuk már át 2105-re...süti

A vasútra szoktatás első lépése...catattack
Pedig bőven vannak olyan viszonylatok, ahol simán megéri jobb helyen utazni + csomó kis faluban nincs is vasútállomás...Asbee
nálunk sincs vasút pedig 6000+ a lélekszám, ráadásul Pest megyében. vicc kategóriaeaglesmcnabb
Ott van egy köpésre Aszód, csak nem gondolod komolyan h ilyen sűrűn megáll majd a vonat... 😛 😊
Mi megyeszékhely vagyunk vonattal mégse lehetne gyakorlatilag átszállás nélkül eljutni Pestre és kb 1 órával hosszabb a menetidő mint a buszé, szóval gyakorlatilag ki vagyunk szolgáltatva. Pénteken kifelé vagy vasárnap befelé állóhely se szokott üresen maradni... Annyira gyűlölöm, de még mindig jobb mint Hatvanban várni a csatlakozást...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megjártam az okmányirodát. olyan emlékeim voltak, hogy ez egy jól működő rendszer (talán az egyetlen közszolgáltatás az országban).
hát félő volt, hogy a sorszámért való 40 perces sorban állás alatt rám kell hívni a TEK-et.
bár ez legkevésbé az okmányiroda hibája volt, inkább az értelmes és szabályokat betartani képes állampolgároké. főleg a tolakodó nyugdíjasnak a kurvaanyját, aki nyilván nem ér rá.gabtsi
ezt mán régóta megakarom csinálni, egyes ablak, kettes ablak, hülyék. Sokkal jobban mennének a dolgok. Ráadásul egyet fölvennék, hogy egyszintbe legyenek az élhetetlenek egymással, polkorrekten.sutianap
nem olyan vészes amúgy.
sajnos munka ügy miatt megyek, nemrég derült ki h kell az útlevél, és hetekre nincs a neten időpont (mert már csak ez az egy okmányiroda van, többit bezárták). ha ott találsz tényleg gyorsan megy, mert az időm 60%a azzal ment el, hogy vártam a sorszámra.

előttem a nő két gyereknek kért holnapra útlevelet, mert utaznak. az fejenként a hétfeles alapilletéken felül 39 ezer. sztem többe van a nyaralás.
de azt mondanom se kell az ügyintéző épp csak ne nem köpött (nekem csak 19E plusz), amikor visszakérdeztem, hogy elnézést nem hallom akkora az alapzaj.

plusz, kint természetesen ott áll két(!) haramia, hogy azonnal büntessen ha egy perccel lejárt a jegyed, és esetleg nem tudsz kijönni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
megjártam az okmányirodát. olyan emlékeim voltak, hogy ez egy jól működő rendszer (talán az egyetlen közszolgáltatás az országban).
hát félő volt, hogy a sorszámért való 40 perces sorban állás alatt rám kell hívni a TEK-et.
bár ez legkevésbé az okmányiroda hibája volt, inkább az értelmes és szabályokat betartani képes állampolgároké. főleg a tolakodó nyugdíjasnak a kurvaanyját, aki nyilván nem ér rá.gabtsi
ezt mán régóta megakarom csinálni, egyes ablak, kettes ablak, hülyék. Sokkal jobban mennének a dolgok. Ráadásul egyet fölvennék, hogy egyszintbe legyenek az élhetetlenek egymással, polkorrekten.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Szakadna egy mázsa szar annak a nyomorék faszkalapnak a nyakába aki így szétbarmolta a busz menetrendet. Egész kurva nyáron olyan szépen elértem minden csatlakozást, most meg vagy ott vagyok fél órával hamarabb, vagy lekésem 5 perccel... Mindez ilyen faszságok miatt, hogy nyáron járhat a busz 2100-kor, de elsejétől rakjuk már át 2105-re...süti

A vasútra szoktatás első lépése...catattack
Pedig bőven vannak olyan viszonylatok, ahol simán megéri jobb helyen utazni + csomó kis faluban nincs is vasútállomás...Asbee
nálunk sincs vasút pedig 6000+ a lélekszám, ráadásul Pest megyében. vicc kategória

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
megjártam az okmányirodát. olyan emlékeim voltak, hogy ez egy jól működő rendszer (talán az egyetlen közszolgáltatás az országban).
hát félő volt, hogy a sorszámért való 40 perces sorban állás alatt rám kell hívni a TEK-et.
bár ez legkevésbé az okmányiroda hibája volt, inkább az értelmes és szabályokat betartani képes állampolgároké. főleg a tolakodó nyugdíjasnak a kurvaanyját, aki nyilván nem ér rá.gabtsi
Valószínűleg bezár a piac, vagy a Tesco, vagy az orvosi rendelő, amíg sorakozik. Vagy esetleg a háza előtt a pad. Vagy esetleg megy a busza. Én is nagyon tudom utálni őket némelykor.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
megjártam az okmányirodát. olyan emlékeim voltak, hogy ez egy jól működő rendszer (talán az egyetlen közszolgáltatás az országban).
hát félő volt, hogy a sorszámért való 40 perces sorban állás alatt rám kell hívni a TEK-et.
bár ez legkevésbé az okmányiroda hibája volt, inkább az értelmes és szabályokat betartani képes állampolgároké. főleg a tolakodó nyugdíjasnak a kurvaanyját, aki nyilván nem ér rá.gabtsi
Egyik haverom mesélte, hogy múltkor mikor ő volt, volt egy olyan faszi aki olyan részeg volt, hogy kiesett abból a fotós bódéból 😀
Mikor én voltam, neten foglalt időpontra mentem és viszonylag gyorsan, kb 10 perc alatt sorra is kerültem. Igaz ez már 2 éve volt, azóta lehetséges, hogy sikerült már még "kiválóbbra" átszervezni a rendszert.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megjártam az okmányirodát. olyan emlékeim voltak, hogy ez egy jól működő rendszer (talán az egyetlen közszolgáltatás az országban).
hát félő volt, hogy a sorszámért való 40 perces sorban állás alatt rám kell hívni a TEK-et.
bár ez legkevésbé az okmányiroda hibája volt, inkább az értelmes és szabályokat betartani képes állampolgároké. főleg a tolakodó nyugdíjasnak a kurvaanyját, aki nyilván nem ér rá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szakadna egy mázsa szar annak a nyomorék faszkalapnak a nyakába aki így szétbarmolta a busz menetrendet. Egész kurva nyáron olyan szépen elértem minden csatlakozást, most meg vagy ott vagyok fél órával hamarabb, vagy lekésem 5 perccel... Mindez ilyen faszságok miatt, hogy nyáron járhat a busz 2100-kor, de elsejétől rakjuk már át 2105-re...süti

A vasútra szoktatás első lépése...catattack
Pedig bőven vannak olyan viszonylatok, ahol simán megéri jobb helyen utazni + csomó kis faluban nincs is vasútállomás...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
catattack 3 520
Szakadna egy mázsa szar annak a nyomorék faszkalapnak a nyakába aki így szétbarmolta a busz menetrendet. Egész kurva nyáron olyan szépen elértem minden csatlakozást, most meg vagy ott vagyok fél órával hamarabb, vagy lekésem 5 perccel... Mindez ilyen faszságok miatt, hogy nyáron járhat a busz 2100-kor, de elsejétől rakjuk már át 2105-re...süti

A vasútra szoktatás első lépése...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szakadna egy mázsa szar annak a nyomorék faszkalapnak a nyakába aki így szétbarmolta a busz menetrendet. Egész kurva nyáron olyan szépen elértem minden csatlakozást, most meg vagy ott vagyok fél órával hamarabb, vagy lekésem 5 perccel... Mindez ilyen faszságok miatt, hogy nyáron járhat a busz 2100-kor, de elsejétől rakjuk már át 2105-re...