NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Ma az úr színe elé kell járulnom, és áldoznom kell az ingyenes közoktatás oltárán. Tankönyv vásárlás a program...apeszos
Plusz a füzetek, írószerek egyebek frissítése, mappák meg a tököm tudja mi még. Repkednek a tízezrek.kittli
Jó, jó, de osztálypénz az nics.zinedine5
Ugyan mióta? Bár az is igaz, hogy tavaly már nem kellett wc papírt meg szappant vinnie az iskolába a gyereknek.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Ma az úr színe elé kell járulnom, és áldoznom kell az ingyenes közoktatás oltárán. Tankönyv vásárlás a program...apeszos
Plusz a füzetek, írószerek egyebek frissítése, mappák meg a tököm tudja mi még. Repkednek a tízezrek.kittli
Jó, jó, de osztálypénz az nics.
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Ma az úr színe elé kell járulnom, és áldoznom kell az ingyenes közoktatás oltárán. Tankönyv vásárlás a program...apeszos
Plusz a füzetek, írószerek egyebek frissítése, mappák meg a tököm tudja mi még. Repkednek a tízezrek.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ma az úr színe elé kell járulnom, és áldoznom kell az ingyenes közoktatás oltárán. Tankönyv vásárlás a program...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
de hogy mászott be a tolószékről? úgy hogy szépen papucs párban levéve, póló is odakészítve...Amadeus91
Úgy ahogy a kocsiba száll be vagy ahogy wc-re ül. A papucs levételéhez meg már igazán nem kell sok képzelőerő...
Rataxes
hála Istennek ebben még nem volt részem.


de hogy mászott be a tolószékről? úgy hogy szépen papucs párban levéve, póló is odakészítve...Amadeus91
Úgy ahogy a kocsiba száll be vagy ahogy wc-re ül. A papucs levételéhez meg már igazán nem kell sok képzelőerő...
Rataxes
fészbukról megtudtam, hogy ő "Harcos" néven fut a városban. amúgy nem mozgássérült, csak 24/7 illuminált állapotban nyomul, és így biztonságosabb közlekednie 😀shawnka
nagy kópé lehet mindenesetre. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
de hogy mászott be a tolószékről? úgy hogy szépen papucs párban levéve, póló is odakészítve...Amadeus91
Úgy ahogy a kocsiba száll be vagy ahogy wc-re ül. A papucs levételéhez meg már igazán nem kell sok képzelőerő...
Rataxes
fészbukról megtudtam, hogy ő "Harcos" néven fut a városban. amúgy nem mozgássérült, csak 24/7 illuminált állapotban nyomul, és így biztonságosabb közlekednie 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
de hogy mászott be a tolószékről? úgy hogy szépen papucs párban levéve, póló is odakészítve...Amadeus91
Úgy ahogy a kocsiba száll be vagy ahogy wc-re ül. A papucs levételéhez meg már igazán nem kell sok képzelőerő...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
csak egy átlagos kaposvári délután..
shawnka
Ez valami médiahack lehet, mert egy ehhez hasonló kép terjed Pápán is (csak nem szökőkúttal, hanem kocsmával)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
de hogy mászott be a tolószékről? úgy hogy szépen papucs párban levéve, póló is odakészítve...

közben meg se T.O., se 85 az NFL-ben...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
csak egy átlagos kaposvári délután..
shawnka
nálunk nem rég újították fel a város fő terét,új szökőkút is lett, ott esténként bizonyos népcsoportok fürdeni szoktak, bár van h napközbe is...

|
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
LoL. 😀 Arc a csávó.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
csak egy átlagos kaposvári délután..
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hihetetlen, hogy valaki azt élvezi, hogy másnak állandóan programot szervezzen...Gogo
Te honnan ismered az anyósomat??apeszos
Önkéntes főnök?sutianap
A legrosszabb fajtából.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
1. Minden kibaszott megfázás rámegy a fülemre bármit csinálok. Kivan a faszom az egésszel.
orrából ezt a ragacsos trutymót. Rohadt nehezen szakadozik
2. Nem vagyok egy érzékeny típus, de mindig megkönnyezem amikor a kislánykámat le kell fognunk, hogy kiporszívózzuk az fel. Könyörgő szemekkel néz rám, hogy apa ne bánts, pedig ez csak segítség neki de ő ugye még nem érti szegény.Bazzani
Én az alábbit tettem korábban a nagyobbik lányomnál, amikor ez még probléma volt: elővettem az összes gyagyásságot, amit csak tudtam a repertoáromból (nem volt nehéz 😊 ) és eltereltem a figyelmét, amíg anya porszívózta. Nem azonnal, de bevált, volt olyan, hogy könnyes szemmel még, de nevetett. A kisebbik még baba, ott mérsékeltebb a sikerem, de el kell terelni a figyelmét.Sajnos a nővére hazahozza az oviból ezeket a szar vírusokat.

A másik, hogy nem tudom, hogy van-e nálatok bioptron lámpa? A kicsinek, meg ha te is ilyen "füles" vagy (a nejem meg a lányom is az) sokat használ. Nekem az arcüregem szokott nehezen gyógyulni, sokat használ, bár nem olcsó. Kisebb korában alvás közben, mostanában hosszabb mese közben szoktuk lámpázni. Nyáron nem volt beteg senki, de indul az ovi....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Hihetetlen, hogy valaki azt élvezi, hogy másnak állandóan programot szervezzen...Gogo
Te honnan ismered az anyósomat??apeszos
Önkéntes főnök?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hihetetlen, hogy valaki azt élvezi, hogy másnak állandóan programot szervezzen...Gogo
Te honnan ismered az anyósomat??
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hihetetlen, hogy valaki azt élvezi, hogy másnak állandóan programot szervezzen...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
catattack 3 520
A héten betörtek hozzánk (nem lakunk ott, felújítás alatt), de nem volt mit elvinni (már 4-5x bejöttek hozzánk látogatóba).
Ma meg a szomszéd srác kutyáját mérgezték meg és állt be kocsival egy retek délután az udvarába. El akarta vinni az építési anyagot az udvarból. A srácék se laknak még ott, csak tatarozzák, szerencsére épp bent melózott a házban és kiment egy vas csővel. Erre a cigány: Mi bajod, bazmeg? Majd beült a furgonba és padlógázzal elhajtott!
Egyszer legyen szerencsém...
több mint 11 éve
catattack 3 520
Nekem még működik az egyszemélyes lefogás, bár drasztikusnak hathat...
Hála istennek nem kellett mostanában porszizni!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát mi van nálatok Bazza, mindenhéteháború? Az erőspaprikásnapot kellet volna a megfázással együtt időzíteni. Valszeg valami nyákoldót mondjuk mucocisteint kellene szednetek sakkor leürülnek a dolgok az arcüregből, orrszi porszi előtt meg mindig tengervizesspéj mer szárazon szívni tényleg kínzás.sutianap
Jaja. 😊
Mindig van valami szarság. Feleségemnek a bölcsességfoga fáj minden éjjel kegyetlenül, de csak péntekre van időpontja.
Több gyógyszer fogy nálunk, mint egy kórházban.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Minden kibaszott megfázás rámegy a fülemre bármit csinálok. Kivan a faszom az egésszel.

2. Nem vagyok egy érzékeny típus, de mindig megkönnyezem amikor a kislánykámat le kell fognunk, hogy kiporszívózzuk az orrából ezt a ragacsos trutymót. Rohadt nehezen szakadozik fel. Könyörgő szemekkel néz rám, hogy apa ne bánts, pedig ez csak segítség neki de ő ugye még nem érti szegény.Bazzani
unokaöcsémmel ugyanez volt, el is nevezte Muszáj-nak mert mindig azt mondták neki. Muuussszzzájjj 😕davemayer
A drágám is érzi, hogy jó neki, csak kellemetlen is mellé.
Délután hárman tudtuk csak lefogni rendesen.
De ha nem csináljuk akkor lerakódik és jön a felszúrás...

több mint 11 éve
deee 290
1. Minden kibaszott megfázás rámegy a fülemre bármit csinálok. Kivan a faszom az egésszel.

2. Nem vagyok egy érzékeny típus, de mindig megkönnyezem amikor a kislánykámat le kell fognunk, hogy kiporszívózzuk az orrából ezt a ragacsos trutymót. Rohadt nehezen szakadozik fel. Könyörgő szemekkel néz rám, hogy apa ne bánts, pedig ez csak segítség neki de ő ugye még nem érti szegény.Bazzani
Együtt érzésem ismerős. Bár az én fiam már öt éves nála már nem gond. Amúgy esetleg nézzétek meg a kislánynál nem allergiás-e nem tudom mennyi idős. Nálunk most derült ez ki persze parlagfű. Ezért kezdte mindig a óvodát három hét hiányzással...deee
Könnyen lehet, hogy ilyesmi baja is van, mert nagyon egybeesik a dolog a parlagfű szezonnal. Mondjuk, hogy ennyire ragacsos legyen az orrából kijövő anyag és minden szívásnál ilyen komoly anyag jöjjön ki...Bazzani
Ez bizony ilyen sajna, úgyhogy ha meg tudjátok nézetni nézessétek meg mindenképp!

Ja és sokat segít sós, salvus vízzel inhalálás van ilyen készülék fül-orr gégésznél kérdezzetek rá.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát mi van nálatok Bazza, mindenhéteháború? Az erőspaprikásnapot kellet volna a megfázással együtt időzíteni. Valszeg valami nyákoldót mondjuk mucocisteint kellene szednetek sakkor leürülnek a dolgok az arcüregből, orrszi porszi előtt meg mindig tengervizesspéj mer szárazon szívni tényleg kínzás.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Minden kibaszott megfázás rámegy a fülemre bármit csinálok. Kivan a faszom az egésszel.

2. Nem vagyok egy érzékeny típus, de mindig megkönnyezem amikor a kislánykámat le kell fognunk, hogy kiporszívózzuk az orrából ezt a ragacsos trutymót. Rohadt nehezen szakadozik fel. Könyörgő szemekkel néz rám, hogy apa ne bánts, pedig ez csak segítség neki de ő ugye még nem érti szegény.Bazzani
Együtt érzésem ismerős. Bár az én fiam már öt éves nála már nem gond. Amúgy esetleg nézzétek meg a kislánynál nem allergiás-e nem tudom mennyi idős. Nálunk most derült ez ki persze parlagfű. Ezért kezdte mindig a óvodát három hét hiányzással...deee
Könnyen lehet, hogy ilyesmi baja is van, mert nagyon egybeesik a dolog a parlagfű szezonnal. Mondjuk, hogy ennyire ragacsos legyen az orrából kijövő anyag és minden szívásnál ilyen komoly anyag jöjjön ki...

több mint 11 éve
deee 290
1. Minden kibaszott megfázás rámegy a fülemre bármit csinálok. Kivan a faszom az egésszel.

2. Nem vagyok egy érzékeny típus, de mindig megkönnyezem amikor a kislánykámat le kell fognunk, hogy kiporszívózzuk az orrából ezt a ragacsos trutymót. Rohadt nehezen szakadozik fel. Könyörgő szemekkel néz rám, hogy apa ne bánts, pedig ez csak segítség neki de ő ugye még nem érti szegény.Bazzani
Együtt érzésem ismerős. Bár az én fiam már öt éves nála már nem gond. Amúgy esetleg nézzétek meg a kislánynál nem allergiás-e nem tudom mennyi idős. Nálunk most derült ez ki persze parlagfű. Ezért kezdte mindig a óvodát három hét hiányzással...