Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
nekem le vagy némítva, de látom ha idézik a hülyeségeid, de nem úgy volt, hogy téged teljes joggal megkértek, hogy NE írj a fórumba?kristof
Szerintem valamire rosszul emlékszel.
Ki voltam tiltva, de elmúlt.
Aztán volt egy felajánlásom, hogyha a tulajdonosok úgy érzik rontom az üzletüket, akkor ezt akceptálom. Nem érzik úgy.
Röviden ennyi.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nekem le vagy némítva, de látom ha idézik a hülyeségeid, de nem úgy volt, hogy téged teljes joggal megkértek, hogy NE írj a fórumba?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Ha nem akarod magad kitörtölni a segged, és megkérsz rá egy Parkinson-kórost, akkor ne lepődj meg, hogy a tarkód is szaros lesz. Én így értékeltem Grafi dühöngését, teljes joggal.
Sobri Jóska
Azt hiszem ez a 2 szó mindent elmond rólad...
Toca
találó hasonlat pedig. Csak tudni kéne venni a lapot. Amadeus91
Grafi csak dühöngött. És mi van ha teljes joggal? Vannak olyan banki okmányok amire egyes részekre rá van írva, hogy a bank tölti ki. Tehát a hasonlat úgy is igaz lehet, hogy megkötözték a kezedet, és egy parkinson kórost jelöltek ki, hogy kitörölje a segged. És bizony dühös lennél, ha tarkóig összeszarozna. Akkor jön az önjelölt megmondóember, és kijelenti, hogy csak te lehetsz a hibás, mert minek mentél oda. És különben is, hát mert csak. Teszi ezt (szerinte) teljes joggal. apeszos
A jog már csak ilyen.
A fórum meg interaktív.
Ha beírsz valamit, vállalod, hogy véleményezik. Te is, én is, más is.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha nem akarod magad kitörtölni a segged, és megkérsz rá egy Parkinson-kórost, akkor ne lepődj meg, hogy a tarkód is szaros lesz. Én így értékeltem Grafi dühöngését, teljes joggal.
Sobri Jóska
Azt hiszem ez a 2 szó mindent elmond rólad...
Toca
találó hasonlat pedig. Csak tudni kéne venni a lapot. Amadeus91
Grafi csak dühöngött. És mi van ha teljes joggal? Vannak olyan banki okmányok amire egyes részekre rá van írva, hogy a bank tölti ki. Tehát a hasonlat úgy is igaz lehet, hogy megkötözték a kezedet, és egy parkinson kórost jelöltek ki, hogy kitörölje a segged. És bizony dühös lennél, ha tarkóig összeszarozna. Akkor jön az önjelölt megmondóember, és kijelenti, hogy csak te lehetsz a hibás, mert minek mentél oda. És különben is, hát mert csak. Teszi ezt (szerinte) teljes joggal.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
Ha nem akarod magad kitörtölni a segged, és megkérsz rá egy Parkinson-kórost, akkor ne lepődj meg, hogy a tarkód is szaros lesz. Én így értékeltem Grafi dühöngését, teljes joggal.
Sobri Jóska
Azt hiszem ez a 2 szó mindent elmond rólad...
Toca
találó hasonlat pedig. Csak tudni kéne venni a lapot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Ha nem akarod magad kitörtölni a segged, és megkérsz rá egy Parkinson-kórost, akkor ne lepődj meg, hogy a tarkód is szaros lesz. Én így értékeltem Grafi dühöngését, teljes joggal.
Sobri Jóska
Azt hiszem ez a 2 szó mindent elmond rólad...
Azért vicc,hogy valaki dühöng jogosan/jogtalanul az ennek szánt topicba ,de azért te belekötsz gratulálok.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Ha nem akarod magad kitörtölni a segged, és megkérsz rá egy Parkinson-kórost, akkor ne lepődj meg, hogy a tarkód is szaros lesz. Én így értékeltem Grafi dühöngését, teljes joggal.
Sobri Jóska
Rajtad komolyan már csak röhögni lehet...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Szemét, szarházi bankok, ragaszkodnak, hogy egy dokumentumon a helyes cím szerepeljen! Még akkor is, ha a saját ügyintézőjük bassza el.
Mit képzelnek ezek? Legközelebb majd meg a személyazonosságot kell hitelt érdemlően bizonyítani. Hol élünk?! Gyűlöletes!Sobri Jóska
pedig én azt hittem, hogy Te érted, az ügyfélszolgálat fogalmát.
tehát ha ő fizet egy banki szolgáltatásért, ahogy én is, gondolom Te is, akkor elvárja azt az ember, hogy azért valóban szolgáltassanak is.
mert azért fizetsz még amellett, hogy náluk van a pénzed használatra, hogy banki, tanácsadói és adminisztratív szolgáltatásokat is nyújtsanak (mennyi pénzem is van, január hetedikén), illetve, hogy ezt nekem kelljen mert nem értek hozzá, és nem akarom erre szánni az időmet (ezért hívok asztalost is, mert többet keresek az idő alatt míg összeállítom a konyhapultot).
tehát azt gondolom jogosan várom el, hogy még akkor se ha nem ő hibázott, csak egyszerűen kell valami, akkor az egyetlen dolgom az legyen, hogy aláírok egy meghatalmazást, hogy ebben az egy ügyben, ezt (vagy a szükséges) dokumentumot közvetlenül beszerezze. és ne engem küldjön az után, ami az ő szolgáltatásának nyújtásához szükséges.

és ez az ami Magyarországon, néhány kivételtől eltekintve, nem valósul meg, mert mindenki szarik bele, csak őt hagyják békén.
ezen dühöngött Grafi, teljes joggal.gabtsi
Ha nem akarod magad kitörtölni a segged, és megkérsz rá egy Parkinson-kórost, akkor ne lepődj meg, hogy a tarkód is szaros lesz. Én így értékeltem Grafi dühöngését, teljes joggal.

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Beszélgettél már olyan ismerősöddel, akinek tüdőrákja van? Nagyon nem tudsz mit mondani, pedig ő már lassan egy éve tudja......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Szemét, szarházi bankok, ragaszkodnak, hogy egy dokumentumon a helyes cím szerepeljen! Még akkor is, ha a saját ügyintézőjük bassza el.
Mit képzelnek ezek? Legközelebb majd meg a személyazonosságot kell hitelt érdemlően bizonyítani. Hol élünk?! Gyűlöletes!Sobri Jóska
Foglalkoztasson olyan ügyintézőt aki nem bassza el, amíg erre képtelen addig igenis rohadjon meg.

Kassai és VadII esete.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rohadék Raiffeisen!!!! Elindítottam a lakáshitelemnél az árfolyamrögzítési folyamatot. A feltételek nagyon korrektek (nyilván azért mert nem a bankok találták ki), de a bank ott szivat ahol tud. Most pl. harmadszor mehetek vissza mindkét biztosítóba (mert két ingatlan van az ügybe bevonva), mert nem jól töltötték ki a címet. Az igazoláshoz az igénylőlapot mindkétszer a bankos ügyintéző töltötte ki (rosszul) a biztosítóban meg az alapján írták a papírt.
És ez csak a legfrissebb "élmény" a több közül.
GRAFI
Hát nálunk minden volt, csak nem korrekt ez az egész.
Olyan pénzekről meg kamatokról beszéltek, hogy csak lestem.

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szemét, szarházi bankok, ragaszkodnak, hogy egy dokumentumon a helyes cím szerepeljen! Még akkor is, ha a saját ügyintézőjük bassza el.
Mit képzelnek ezek? Legközelebb majd meg a személyazonosságot kell hitelt érdemlően bizonyítani. Hol élünk?! Gyűlöletes!Sobri Jóska
pedig én azt hittem, hogy Te érted, az ügyfélszolgálat fogalmát.
tehát ha ő fizet egy banki szolgáltatásért, ahogy én is, gondolom Te is, akkor elvárja azt az ember, hogy azért valóban szolgáltassanak is.
mert azért fizetsz még amellett, hogy náluk van a pénzed használatra, hogy banki, tanácsadói és adminisztratív szolgáltatásokat is nyújtsanak (mennyi pénzem is van, január hetedikén), illetve, hogy ezt nekem kelljen mert nem értek hozzá, és nem akarom erre szánni az időmet (ezért hívok asztalost is, mert többet keresek az idő alatt míg összeállítom a konyhapultot).
tehát azt gondolom jogosan várom el, hogy még akkor se ha nem ő hibázott, csak egyszerűen kell valami, akkor az egyetlen dolgom az legyen, hogy aláírok egy meghatalmazást, hogy ebben az egy ügyben, ezt (vagy a szükséges) dokumentumot közvetlenül beszerezze. és ne engem küldjön az után, ami az ő szolgáltatásának nyújtásához szükséges.

és ez az ami Magyarországon, néhány kivételtől eltekintve, nem valósul meg, mert mindenki szarik bele, csak őt hagyják békén.
ezen dühöngött Grafi, teljes joggal.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Neked azt kurva fontos volt hozzászólni. Gratulálok a kommentedhez. Remélem ki is verted utána, annyira örültél a frappáns hozzászólásodnak. Bár téged ismerve lehet hozzá sem kellett érned, mert spontán magömlésed volt.
Azért annyit hozzátennék még hogy a cím megegyezik a lakcímkártyán és a biztosítási kötvényen lévővel, a banknál nyilvántartott címmel, pusztán a tulajdoni lapon szerepel zárójelben.
A közjegyzői okiraton sincs ott egyik lakcímnél sem. A szükséges papr meg pusztán egy igazolás a biztosítótól arról, hogy rendelkezem lakásbiztosítással. A hiteles tulajdoni lapért kellett fizetnem majdnem 10000Ft-ot. Ha már kifizettem ennyit érte akkor talán nem nagy elvárás, hogy az ügyintéző töltse ki helyesen a lapot, ha tudható, hogy mindenbe belekötnek.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Szemét, szarházi bankok, ragaszkodnak, hogy egy dokumentumon a helyes cím szerepeljen! Még akkor is, ha a saját ügyintézőjük bassza el.
Mit képzelnek ezek? Legközelebb majd meg a személyazonosságot kell hitelt érdemlően bizonyítani. Hol élünk?! Gyűlöletes!

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Rohadék Raiffeisen!!!! Elindítottam a lakáshitelemnél az árfolyamrögzítési folyamatot. A feltételek nagyon korrektek (nyilván azért mert nem a bankok találták ki), de a bank ott szivat ahol tud. Most pl. harmadszor mehetek vissza mindkét biztosítóba (mert két ingatlan van az ügybe bevonva), mert nem jól töltötték ki a címet. Az igazoláshoz az igénylőlapot mindkétszer a bankos ügyintéző töltötte ki (rosszul) a biztosítóban meg az alapján írták a papírt.
És ez csak a legfrissebb "élmény" a több közül.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Nézzük a szàmokat
Kína 1350 millióra 17:9:4 = 30 0,22 magyarországra vetítve
Usa 310millióra 12:8:9 = 29 0,93
Korea 50 millóra 6:2:4 = 12 2,4
Franka 65 millóra. 5:3:5 = 13 2
Korea2 25 millióra 4:0:1 =. 5 2
Német. 80 millióra 3:8:2 = 13 1,625
Olasz 60 millóra. 3:4:2 = 9 1,5
Kazak 15 millióra 3:0:0 = 3 2
Japán 125 millióra 2:4:11 = 17 1,36
Ruszka140 millióra 2:4:5 = 11 0,78
Britán. 60 millóra 2:3:4 = 9 1,5
Hunni 10 millióra 2:1:1 = 4 4

Igazából ebben a sorban mi vagyunk a leggyanúsabbak, s utánunk a többi úniós meghát korea. Hozzá kell majd szokni lelkileg, hogy lassan kicsúszik majd a játékszer nagy ájrópai sport kezei közül.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Muszaj valahol vilagga uvoltenem a fajdalmam.
Elegem van az osszes kibaszott allami alapon fossakokszolt kurva 15 eves kinaibol aki az utolso 20 meteren alazza be a komplett elmezonyt egy olimpian ugy, mintha az vmi elcseszett diakolimpia selejtezo lenne.
Fake
Szerintem rajtad kívül sokan így érzik. Én pl ott tartok, hogy mindegy hogy ki nyer csak ne sárga.Matthew99
A többiek is kokszolnak. Csak a Kínaiak ügyesebben.apeszos
Kibontom a dolgot. 😊 Tehát az olimpiai éremtáblázat igazából "kokszolási ügyességi táblázat".

Aki lebukik, az egyszerűen nem "ügyesen" kokszolt. Aki aranyérmet szerez, (pl. Gyurta is) az nagyon ügyes kokszoló, aki viszont lentebb végzett az ügyes ugyan, de nem eléggé. Mivel az éremtáblázatot jelen pillanatban a kínaiak vezetik, ők kokszolnak a legügyesebben.

A kokszon hizlalt sárga veszedelem egyébként ott toporog a képletes dobogó harmadik fokán is a dél-koreaiak személyében. Sőt az érmek számában még Észak-Korea és Japán is megelőz bennünket. Meg az oroszokat, a házigazda briteket, stb.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Muszaj valahol vilagga uvoltenem a fajdalmam.
Elegem van az osszes kibaszott allami alapon fossakokszolt kurva 15 eves kinaibol aki az utolso 20 meteren alazza be a komplett elmezonyt egy olimpian ugy, mintha az vmi elcseszett diakolimpia selejtezo lenne.
Fake
Szerintem rajtad kívül sokan így érzik. Én pl ott tartok, hogy mindegy hogy ki nyer csak ne sárga.Matthew99
A többiek is kokszolnak. Csak a Kínaiak ügyesebben.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Muszaj valahol vilagga uvoltenem a fajdalmam.
Elegem van az osszes kibaszott allami alapon fossakokszolt kurva 15 eves kinaibol aki az utolso 20 meteren alazza be a komplett elmezonyt egy olimpian ugy, mintha az vmi elcseszett diakolimpia selejtezo lenne.
Fake
Szerintem rajtad kívül sokan így érzik. Én pl ott tartok, hogy mindegy hogy ki nyer csak ne sárga.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akkor ne Boltról beszélgessünk, hanem Phelps úrról meg Armstrong úrról, mert a vajaskenyér visszavág ám. Négykor beböfögtek a kínaiak is. Egyébként foltelből megmonhatnám, hogy Michaelnél egyszerűen csak a növekedési hormont kellene nézni, bár lehet a sajátját kapja vissza. No ennyit a gyanúsítgatásról, nem érdemes belemenni, mert tényleg elkezdik vakarni, abból egy csúnya turdefrancitisz lehet.sutianap
Látom a lényeget sikerült felfogni.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor ne Boltról beszélgessünk, hanem Phelps úrról meg Armstrong úrról, mert a vajaskenyér visszavág ám. Négykor beböfögtek a kínaiak is. Egyébként foltelből megmonhatnám, hogy Michaelnél egyszerűen csak a növekedési hormont kellene nézni, bár lehet a sajátját kapja vissza. No ennyit a gyanúsítgatásról, nem érdemes belemenni, mert tényleg elkezdik vakarni, abból egy csúnya turdefrancitisz lehet.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Muszaj valahol vilagga uvoltenem a fajdalmam.
Elegem van az osszes kibaszott allami alapon fossakokszolt kurva 15 eves kinaibol aki az utolso 20 meteren alazza be a komplett elmezonyt egy olimpian ugy, mintha az vmi elcseszett diakolimpia selejtezo lenne.
Es ha ez nem lenne eleg, akkor anyukam elkezd sobrijoskazni, miszerint o delelott egy termeszetgyogyaszat temaju musorban latta, h vmi kibaszott nepali gombat zabalnak, amitol ugy erzed magad, mintha felhorpintettel volna 40 liter gumibogyoszorpot. Mondom igen anyu es szerinted azt a faszomgombat mas nem talalta meg fel maganak szerinted ? Vagy mas nem szorakozik ugyanigy laboratoriumi alapon ? Vagy Bolt a jamgyokertol fut 9.59et 100 meteren ? 😀
Valasz: jo ne beszeljel baromsagokat.

Mintaszeru 😀Fake
úgyis rég volt már frissítve az aranyköpés topic, ezt ajánlanám az adminoknak 😀 😀 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Muszaj valahol vilagga uvoltenem a fajdalmam.
Elegem van az osszes kibaszott allami alapon fossakokszolt kurva 15 eves kinaibol aki az utolso 20 meteren alazza be a komplett elmezonyt egy olimpian ugy, mintha az vmi elcseszett diakolimpia selejtezo lenne.
Es ha ez nem lenne eleg, akkor anyukam elkezd sobrijoskazni, miszerint o delelott egy termeszetgyogyaszat temaju musorban latta, h vmi kibaszott nepali gombat zabalnak, amitol ugy erzed magad, mintha felhorpintettel volna 40 liter gumibogyoszorpot. Mondom igen anyu es szerinted azt a faszomgombat mas nem talalta meg fel maganak szerinted ? Vagy mas nem szorakozik ugyanigy laboratoriumi alapon ? Vagy Bolt a jamgyokertol fut 9.59et 100 meteren ? 😀
Valasz: jo ne beszeljel baromsagokat.

Mintaszeru 😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Elegem van már mindenből...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Magával az előfizetéssel nekem sincs gondom, csupán a készülékárak különbségével (volt). Persze így már azzal sem lehet, mert pár ezer Ft a különbség.