Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Citromlé vált be valamennyire.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Megpucoltunk felvagdostunk egy halom erőspaprikát anyósoméknál.
Most annyira ég a kezem, hogy majd megbolondulok...Bazzani
A vizelet (úgy-ahogy) semlegesíti. Ilyenkor a legegyszerűbb lehugyozni a kezed, majd megmosni.Sobri Jóska
Tej esetleg? kevésbé barbár 😀Hanni
A saját vizelet azért nem olyan durva. Csak víz és salakanyag. Van aki gargalizál is vele, ha úgy szükséges. 😊Sobri Jóska
Más vizelete is csak víz és salakanyag, de én a sajátommal se gargalizálnék😊Black_Adder
Jókedvemben én se. 😊
De ha szükséges ugyan miért ne?
Ha ez a megoldás, üsse kő.
Ha például mással nem tudnék sebet tisztítani minden ellenérzés nélkül sebenhugyoznám magam. 😊
 drinfo.hu/alternativ/terapiak/12749-vizelet-gyogymod-uroterapia
vagy
 www.egeszsegesbetegsegek.hu/gyogyito-vizelet.html
(itt írnak gargalizálásról 😊 )

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Megpucoltunk felvagdostunk egy halom erőspaprikát anyósoméknál.
Most annyira ég a kezem, hogy majd megbolondulok...Bazzani
A vizelet (úgy-ahogy) semlegesíti. Ilyenkor a legegyszerűbb lehugyozni a kezed, majd megmosni.Sobri Jóska
Tej esetleg? kevésbé barbár 😀Hanni
A saját vizelet azért nem olyan durva. Csak víz és salakanyag. Van aki gargalizál is vele, ha úgy szükséges. 😊Sobri Jóska
Más vizelete is csak víz és salakanyag, de én a sajátommal se gargalizálnék😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Megpucoltunk felvagdostunk egy halom erőspaprikát anyósoméknál.
Most annyira ég a kezem, hogy majd megbolondulok...Bazzani
A vizelet (úgy-ahogy) semlegesíti. Ilyenkor a legegyszerűbb lehugyozni a kezed, majd megmosni.Sobri Jóska
Tej esetleg? kevésbé barbár 😀Hanni
A saját vizelet azért nem olyan durva. Csak víz és salakanyag. Van aki gargalizál is vele, ha úgy szükséges. 😊

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Megpucoltunk felvagdostunk egy halom erőspaprikát anyósoméknál.
Most annyira ég a kezem, hogy majd megbolondulok...Bazzani
A vizelet (úgy-ahogy) semlegesíti. Ilyenkor a legegyszerűbb lehugyozni a kezed, majd megmosni.Sobri Jóska
Tej esetleg? kevésbé barbár 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Megpucoltunk felvagdostunk egy halom erőspaprikát anyósoméknál.
Most annyira ég a kezem, hogy majd megbolondulok...Bazzani
A vizelet (úgy-ahogy) semlegesíti. Ilyenkor a legegyszerűbb lehugyozni a kezed, majd megmosni.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megpucoltunk felvagdostunk egy halom erőspaprikát anyósoméknál.
Most annyira ég a kezem, hogy majd megbolondulok...Bazzani
Az kemény, rohadtul tud fájni.......

Ha viszont wc-re mész, javaslom a kesztyűt! 😊csi77
Budipapírral fogtam meg a cerkát.
Kegyetlenül fáj, próbálom vízzel hűteni, talán fél percre jobb.
Kislányhoz sem merek hozzáérni, nehogy csípje a bőrét.

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 481 — Bears & Illinois fan
Megpucoltunk felvagdostunk egy halom erőspaprikát anyósoméknál.
Most annyira ég a kezem, hogy majd megbolondulok...Bazzani
Az kemény, rohadtul tud fájni.......

Ha viszont wc-re mész, javaslom a kesztyűt! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megpucoltunk felvagdostunk egy halom erőspaprikát anyósoméknál.
Most annyira ég a kezem, hogy majd megbolondulok...

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
léteznek jó kis recovery addonok böngészőkhöz, nekem eddig mindent visszahoztak... 😛

|
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Értem én, de BÁRMI hivatalosat ha írok, azt szövegszerkesztőben teszem, megtanultam az évek alatt, hogy biztosabb, mégha 'csak' egy pár soros e-mailről is van szó. Az még sosem szart be, a böngészők közül meg már mind nem egyszer...

Persze te tudod.Mikey
túl.kép igazad van

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Értem én, de BÁRMI hivatalosat ha írok, azt szövegszerkesztőben teszem, megtanultam az évek alatt, hogy biztosabb, mégha 'csak' egy pár soros e-mailről is van szó. Az még sosem szart be, a böngészők közül meg már mind nem egyszer...

Persze te tudod.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
kurva google chrome. Én vagyok a szar vagy tényleg azt csinálja, hogy kitörli magától a szöveget addig ahol a kurzor áll?! Kurva anyját egy szép hosszú német hivatalos levelet kezdhettem elölről....Amadeus91
Nem mondták még, hogy az ilyeneket ne a böngészőben írd, hanem valamilyen szövegszerkesztőben..?Mikey
most egy hivatalos e-mailről van szó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 461
kurva google chrome. Én vagyok a szar vagy tényleg azt csinálja, hogy kitörli magától a szöveget addig ahol a kurzor áll?! Kurva anyját egy szép hosszú német hivatalos levelet kezdhettem elölről....Amadeus91
ctrl + z ?

choose life
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Kurva elvira 2x kibasz a jegyvetel kozbe , harmadjara meg en baszom el persze (mondjuk arrol mar nem tehet)akkor mar vegig enged. Ahh ...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
kurva google chrome. Én vagyok a szar vagy tényleg azt csinálja, hogy kitörli magától a szöveget addig ahol a kurzor áll?! Kurva anyját egy szép hosszú német hivatalos levelet kezdhettem elölről....Amadeus91
Nem mondták még, hogy az ilyeneket ne a böngészőben írd, hanem valamilyen szövegszerkesztőben..?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
kurva google chrome. Én vagyok a szar vagy tényleg azt csinálja, hogy kitörli magától a szöveget addig ahol a kurzor áll?! Kurva anyját egy szép hosszú német hivatalos levelet kezdhettem elölről....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
Már most hiányérzetem van. 😕
Legyen már Olimpia!eaglesmcnabb
Same here. Két hete ez határozta meg az összes napomat. Most az a tipikus szar üres érzésem van mikor egy állom nyaralásról jön haza az ember a hétköznapokba.. :/Hanni
Ugyanez, 1-2 napig tré lesz, míg visszaszokik az ember. Csodás Olimpia volt.Vrijbloed
mindjárt kezdődik a szezon srácok, kell ennél több?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
Franciaországból kitoloncoltak kétszáz romániai cigányt, állítólag egy program keretén belül pénzt kaptak hogy visszatakarodjanak ahonnan jöttek. A cigó meg nyugodt szívvel nyilatkozza a TV-ben, hogy pár hét múlva úgyis visszamegy, mert ott meg tud élni koldulásból és kisebb értékű lopásokból.... WTF???? Dolgozni az mi??? Szibériában létre kéne hozni egy 25 méter magas betonfallal körülvett országnyi területet, oda betenni az összeset oszt jónapot... de felőlem lehet a Szaharában is.gabokocka
winter is coming

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Már most hiányérzetem van. 😕
Legyen már Olimpia!eaglesmcnabb
Same here. Két hete ez határozta meg az összes napomat. Most az a tipikus szar üres érzésem van mikor egy állom nyaralásról jön haza az ember a hétköznapokba.. :/Hanni
Ugyanez, 1-2 napig tré lesz, míg visszaszokik az ember. Csodás Olimpia volt.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Már most hiányérzetem van. 😕
Legyen már Olimpia!eaglesmcnabb
nekem is máris hiányzik, na de ha mindig lenne, akkor vesztene a varázsából...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Már most hiányérzetem van. 😕
Legyen már Olimpia!eaglesmcnabb
Same here. Két hete ez határozta meg az összes napomat. Most az a tipikus szar üres érzésem van mikor egy állom nyaralásról jön haza az ember a hétköznapokba.. :/
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Már most hiányérzetem van. 😕
Legyen már Olimpia!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Nyilvan kesik a kurva vonat igy pont nem latom a kezi mecs elejet. Pedig nincs meleg/hideg, se eso, meg a szel se fuj. Kíváncsi vagyok most mire fogják, bztos a vezeto szemebe sutott a nap.Toca
Ez a MÁV ajándéka az utasoknak. 😀 5-10 perc a minimum. 😀 Vasárnap jöttünk vissza haverokkal kempingből, semmi eső, szél, nincsenek különböző munkálatok, stb csak napsütés és jó idő, késett 10 percet. 😀
Nem kell semmire se fogni, ez szerintem tényleg a MÁV "ajándéka". 😀Vrijbloed
Annyi szerintem még belefér. Amúgy 5 percig nem számít késésnek. Igaz arrafelé nem tudom mi a helyzet én 98 %-ban Gyseven utazok, ez egy fokkal jobb. Itt legalább próbálnak valamit meg valami kis pénz is van fejlesztésekre, de ahogy mondták MÁV-nál kb semmi. És hát elég sok vasutas dolgozó nem a szorgalmáról ismert (akinek nem inge...). Ahogy egyik ismerős röviden összefoglalta vasutat: "nagy vasak, durva történetek, még durvább emberek" 😀Asbee
5 az bele. 😀 A 10 is, meg egy év alatt megszoktam, ha csak ennyi lenne mindig. 😀
Nálatok azért jobb szerintem, itt azért Keleten elég tré állapotok uralkodnak. 😀Vrijbloed
Igazából meg kéne dícsérnem a MÁVot mert ekvesebb mint 30 percet késtek és még a klíma is működött nem úgy mint hazafele...
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nyilvan kesik a kurva vonat igy pont nem latom a kezi mecs elejet. Pedig nincs meleg/hideg, se eso, meg a szel se fuj. Kíváncsi vagyok most mire fogják, bztos a vezeto szemebe sutott a nap.Toca
Ez a MÁV ajándéka az utasoknak. 😀 5-10 perc a minimum. 😀 Vasárnap jöttünk vissza haverokkal kempingből, semmi eső, szél, nincsenek különböző munkálatok, stb csak napsütés és jó idő, késett 10 percet. 😀
Nem kell semmire se fogni, ez szerintem tényleg a MÁV "ajándéka". 😀Vrijbloed
Annyi szerintem még belefér. Amúgy 5 percig nem számít késésnek. Igaz arrafelé nem tudom mi a helyzet én 98 %-ban Gyseven utazok, ez egy fokkal jobb. Itt legalább próbálnak valamit meg valami kis pénz is van fejlesztésekre, de ahogy mondták MÁV-nál kb semmi. És hát elég sok vasutas dolgozó nem a szorgalmáról ismert (akinek nem inge...). Ahogy egyik ismerős röviden összefoglalta vasutat: "nagy vasak, durva történetek, még durvább emberek" 😀Asbee
5 az bele. 😀 A 10 is, meg egy év alatt megszoktam, ha csak ennyi lenne mindig. 😀
Nálatok azért jobb szerintem, itt azért Keleten elég tré állapotok uralkodnak. 😀