Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Közben meg most látom, hogy a VOLT fesztivállal is baszakodnak, valami környezetvédő szarsággal. Most komolyan mi ez már? Ez az egy dolog amit lehet élvezni ebben a városban, az egyedüli dolog, ami hírnevet is szolgáltat, erre szopatják már ezt is? Jó persze nem tudom elképzelni, hogy ne rendezzék meg, majd megkennek valakit pár milkával, de akkor is...A focit már szétbaszták, nehogy már ez legyen a következő.Asbee
A Volt úgy került Sopronba h az elődjét Kecskeméten tönkre vágták...empty taxi
93-tól számolják, ez lesz a 20-dik. Lényegtelen számomra mi volt előtte. Persze jó oké onnan indult stb. De akkor is az van meg az emberekben, hogy Sopron=Volt. Nem is attól félek, hogy most nem lesz megtartva, hanem esetleg következő években. Máshol közel sem lenne akkora siker szvsz.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
"Minek kéne fűteni? Csak a puncik fűtenek." = Nem fűtök -10 fokban sem = Nincs fűtési díj = Sem én, sem anyu-apu nem kell, hogy fizesse.fetomy
Én még mindig nem értem...
Együtt éltek vagy sem? Te sem fizetsz és nekik sem kell fizetni...
Te kezeled a kazánt? 😀catattack
A:Tomi hideg van
T:Akkor sem fűtűnk anya fogd fel, Samaras sem fűt meg Börfikt sem.
több mint 11 éve
catattack 3 520
A ég kurva f.szát! Ezzel az állandó youtube reklámmal nem lehet kezdeni valamit? Berakok egy listát és állandóan mennem kell a géphez elnyomogatni!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen.
több mint 11 éve
catattack 3 520
"Minek kéne fűteni? Csak a puncik fűtenek." = Nem fűtök -10 fokban sem = Nincs fűtési díj = Sem én, sem anyu-apu nem kell, hogy fizesse.fetomy
Én még mindig nem értem...
Együtt éltek vagy sem? Te sem fizetsz és nekik sem kell fizetni...
Te kezeled a kazánt? 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A nyár jó, lehet menni tavra, pancsizni, strandolni meg minden
Inkább örülnétek a melegnek, sosem értettem azokat, akik szeretnek fagyoskodni

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mostmár tényleg egyértelmű, hogy nem nekem való ez a kommunikáció dolog. Legalábbis ezen a fórumon nem. Intelligens embernek tartom magam, de mégsem tudom egyszerűen megérteni, hogy mit rontok el, ami miatt a teljesen egyszerűnek hitt mondataimat nem értik meg az emberek és mint látható nem egy és nem kettő, hanem senki.

"Minek kéne fűteni? Csak a puncik fűtenek." = Nem fűtök -10 fokban sem = Nincs fűtési díj = Sem én, sem anyu-apu nem kell, hogy fizesse.fetomy
Én értelek. JJ egy punci 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amíg anyu-apu kifizeti engem sem érdekelne...catattack
És ez hogy jön az én hszemhez? 😊fetomy
Miért? Te fizeted?
Ha igen, akkor bocsi. A hozzászólásaidból így szülőkkel együttélőnek képzeltelek...catattack
Mostmár tényleg egyértelmű, hogy nem nekem való ez a kommunikáció dolog. Legalábbis ezen a fórumon nem. Intelligens embernek tartom magam, de mégsem tudom egyszerűen megérteni, hogy mit rontok el, ami miatt a teljesen egyszerűnek hitt mondataimat nem értik meg az emberek és mint látható nem egy és nem kettő, hanem senki.

"Minek kéne fűteni? Csak a puncik fűtenek." = Nem fűtök -10 fokban sem = Nincs fűtési díj = Sem én, sem anyu-apu nem kell, hogy fizesse.
több mint 11 éve
catattack 3 520
1.:kint is? 😀
2.:arról nem beszélve, hogy amíg "anyu-apuci" fizeti az áramot addig spórolni kell azzal is.
3.: itt fent albiba nincs klíma
még valami? 😀eaglesmcnabb
1. Kint élvezni kell!
2. El kell költözni! 😀
3. Be kell szerelni!
Tudod, ez csak vérszívás! 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Közben meg most látom, hogy a VOLT fesztivállal is baszakodnak, valami környezetvédő szarsággal. Most komolyan mi ez már? Ez az egy dolog amit lehet élvezni ebben a városban, az egyedüli dolog, ami hírnevet is szolgáltat, erre szopatják már ezt is? Jó persze nem tudom elképzelni, hogy ne rendezzék meg, majd megkennek valakit pár milkával, de akkor is...A focit már szétbaszták, nehogy már ez legyen a következő.Asbee
A Volt úgy került Sopronba h az elődjét Kecskeméten tönkre vágták...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Tudom hogy nagyon sokan utálják az időjárás miatt nyafogókat,de én is rühellem ezt a kánikulát.ezerszer inkább a -10 vagy akár -20 fok is. a hideg elől fel tudsz öltözni,de a 40 fokban mint veszel le,a bőrödet?Cowboykarcsi
40 fokban bekapcsolod a klímát. :cool:
catattack
1.:kint is? 😀
2.:arról nem beszélve, hogy amíg "anyu-apuci" fizeti az áramot addig spórolni kell azzal is.
3.: itt fent albiba nincs klíma
még valami? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
catattack 3 520
Amíg anyu-apu kifizeti engem sem érdekelne...catattack
És ez hogy jön az én hszemhez? 😊fetomy
Miért? Te fizeted?
Ha igen, akkor bocsi. A hozzászólásaidból így szülőkkel együttélőnek képzeltelek...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Közben meg most látom, hogy a VOLT fesztivállal is baszakodnak, valami környezetvédő szarsággal. Most komolyan mi ez már? Ez az egy dolog amit lehet élvezni ebben a városban, az egyedüli dolog, ami hírnevet is szolgáltat, erre szopatják már ezt is? Jó persze nem tudom elképzelni, hogy ne rendezzék meg, majd megkennek valakit pár milkával, de akkor is...A focit már szétbaszták, nehogy már ez legyen a következő.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
majd ha nem tudod kifizetni a fűtésszámlát, akkor az az összemelegedés se lesz annyira hatásos, mint a trónok harcában :pjjncaa
Minek kéne fűteni? Csak azok fűtenek akik puncik 😛fetomy
Amíg anyu-apu kifizeti engem sem érdekelne...catattack
És ez hogy jön az én hszemhez? 😊
több mint 11 éve
catattack 3 520
majd ha nem tudod kifizetni a fűtésszámlát, akkor az az összemelegedés se lesz annyira hatásos, mint a trónok harcában :pjjncaa
Minek kéne fűteni? Csak azok fűtenek akik puncik 😛fetomy
Amíg anyu-apu kifizeti engem sem érdekelne...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rendesen felbaszott most a suli. Nyáron megint menni kell gyakorlatra. Év közben senki nem szólt semmit, mi mentünk fel tanszékre rákérdezni, hogy akkor most kell mennünk vagy mi lesz? Mondták óóóó ezt jövő hétre kell elintézni. Mondtuk hát sajnos az nem fog menni. Oké, akkor keressünk helyet. Próbálkoztam egyik bp-i helynél, végül másfél-2 hónappal később derült ki, hogy nem tudok menni hozzájuk, mert nagy káosz van (bár akár szeptembertől egy gyakornoki hely is összejöhet ott :cool: ). Akkor próbálkozzunk itthon. A héten itt már sikerült leegyeztetni mindent jó 3 hét alatt :rolleyes: Persze a történet közel sem ilyen egyszerű. Olvastuk még, hogy 4 hetes gyakorlatot kell teljesítenünk. Év közben a kedves titkárnő mondta, hogy ez nem 4 hét ám hanem 6. 1-2 hete azonban ment egyik szaktárs a gyakorlatis lappal és mondták neki hogy óóóó ez mégis 4 hét ám igazából, csak rosszul tudták. Mondom pöpec, akkor 4 hétre szervezem. Meg is csináltam, ma viszem fel lapot, erre mi a válasz? Ez nem jó, 6 hétre kell menni? Mi az anyád van? :mad: Szépen elmagyarázom ezt, hogy többiekkel mit beszéltünk. A válasz meg hogy hát a többieket 6 hétre írta be és akkor majd engem is...Az más kérdés, hogy gyakorlaton is teljesen úgy tudták, hogy alapképzésnél 6 hét, mesterképzésnél 4 hét gyakorlat. Tanszékvezető meg persze sehol és kellenek a papírok, amit neki alá kell írnia. Hát akkor menjek be holnap. Mondom az nem lesz jó, mert ma kiköltözöm koliból. Jó akkor majd feladja postán. Engem meg kicsit sem fognak hülyének nézni gyakorlati helyen :rolleyes: Másik meg, hogy koliban ezt az egy éjszakát is alig lehetett eltölteni. Kedves lakótársnak minden mindegy, neki jó a 35 fok is. Mikor kinyitom az ajtót szellőztetni, akkor meg az első lehetőségnél be is csukja. Hát élmény volt 2-3 órát aludni éjszaka. Persze amíg nem voltam, addig az asztalomat telerakta cuccaival, az ágya alatt pedig az elraktározott üres üvegek pedig el sem férnek már. Na mindegy, egy a lényeg sose legyen elsőéves lakótársatok koliban...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
catattack 3 520
Tudom hogy nagyon sokan utálják az időjárás miatt nyafogókat,de én is rühellem ezt a kánikulát.ezerszer inkább a -10 vagy akár -20 fok is. a hideg elől fel tudsz öltözni,de a 40 fokban mint veszel le,a bőrödet?Cowboykarcsi
40 fokban bekapcsolod a klímát. :cool:

arrol nem is beszélve hogy a minuszfokos éjszakákon lehet a legjobban összebújni a pároddal 😀 😛Cowboykarcsi
Ez annyira romantikus volt, hogy majdnem telicsurrantottam a kis gatyámat! 😐
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
majd ha nem tudod kifizetni a fűtésszámlát, akkor az az összemelegedés se lesz annyira hatásos, mint a trónok harcában :pjjncaa
Minek kéne fűteni? Csak azok fűtenek akik puncik 😛
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
Tudom hogy nagyon sokan utálják az időjárás miatt nyafogókat,de én is rühellem ezt a kánikulát.ezerszer inkább a -10 vagy akár -20 fok is. a hideg elől fel tudsz öltözni,de a 40 fokban mint veszel le,a bőrödet?arrol nem is beszélve hogy a minuszfokos éjszakákon lehet a legjobban összebújni a pároddal 😀 😛Cowboykarcsi
majd ha nem tudod kifizetni a fűtésszámlát, akkor az az összemelegedés se lesz annyira hatásos, mint a trónok harcában :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 324 — "Grammar maci"
kibaszott meleg vanBlack_Adder
Inkább ez, mint a -10.Dzsokijuing
inkább a -10, mert az futballt jelez 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Tudom hogy nagyon sokan utálják az időjárás miatt nyafogókat,de én is rühellem ezt a kánikulát.ezerszer inkább a -10 vagy akár -20 fok is. a hideg elől fel tudsz öltözni,de a 40 fokban mint veszel le,a bőrödet?arrol nem is beszélve hogy a minuszfokos éjszakákon lehet a legjobban összebújni a pároddal 😀 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
kibaszott meleg vanBlack_Adder
Inkább ez, mint a -10.Dzsokijuing
hát nemtom, én most örülnék a -10-nek 😀 😀
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 135 — Saturday Night Lights
kibaszott meleg vanBlack_Adder
Inkább ez, mint a -10.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
kibaszott meleg van

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
dögöljön meg a rohadt neptunChevy
Óriási egy szartömeg az egész...Schleck
a legjobb, hogy 2 kredites gazdpolt nem találok, a 3 kreditest meg nem engedi felvenni 😀
valamint szobatársaim már felvettek egy 4 kredites tárgyat, amit ha beírok a keresőbe, csak az 5 kredites változatát dobja ki, ami meg gyanúsan nem indul