Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ez mekkora buli. Volt nevelőapám ilyen panelszerű helyen lakik. Fizeti rendesen a számlákat, viszont többen a lépcsőházban nem. Az egész lépcsőház 1 kazánon vagy min van, ami a vizet felfűti így gyártva a melegvizet ugye. Azok miatt, akik nem fizették a számlákat, az egész lépcsőház beszopta, senkinél nem lesz melegvíz jövő hónaptól, mert nem tudják külön lekapcsolni csak kollektíven, amit meg kell tenniük, mert nem tudják behajtani.

De rendesek voltak a szolgáltatónál, mert aki szeretné, annak nyújtanak egy kölcsönt, amiből kifizethetik maguknak, hogy kívülről az ablakon keresztül megoldja magának a melegvizet :cool:

Nem gondoltam volna, hogy létezik olyan, hogy rendesen fizeted a számlákat, és mégis simán kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy kikapcsolják a vizedet.fetomy
látom elég naiv vagy, ráadásul jó pár éve nem nézel híradót 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez mekkora buli. Volt nevelőapám ilyen panelszerű helyen lakik. Fizeti rendesen a számlákat, viszont többen a lépcsőházban nem. Az egész lépcsőház 1 kazánon vagy min van, ami a vizet felfűti így gyártva a melegvizet ugye. Azok miatt, akik nem fizették a számlákat, az egész lépcsőház beszopta, senkinél nem lesz melegvíz jövő hónaptól, mert nem tudják külön lekapcsolni csak kollektíven, amit meg kell tenniük, mert nem tudják behajtani.

De rendesek voltak a szolgáltatónál, mert aki szeretné, annak nyújtanak egy kölcsönt, amiből kifizethetik maguknak, hogy kívülről az ablakon keresztül megoldja magának a melegvizet :cool:

Nem gondoltam volna, hogy létezik olyan, hogy rendesen fizeted a számlákat, és mégis simán kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy kikapcsolják a vizedet.
több mint 11 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
A bölcsesség fog teljesen felesleges, megszabadulni tőle kellemetlen...minek ez nekünk drága evolúció? Szájsebészet bölcsesség fog off...a fájdalom még mindig tart, tovább, mint a taft 😕

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
messze a legszarabb évvégi ever, ráadásul abban az évben ami már számít a felvételihez
plusz öröm, hogy mindezt csak magamnak köszönhetem :/kristof
ne foglalkozz vele, nyomj meg két tantárgyat, érettségizz belőlük kurvajól emelt szinten és akkor senkit nem érdekel a bizonyítványod.shawnka
miért most hogy van, hanyadiktól számít? Nem utolsó félév?Amadeus91
Ha nem duplázol számít a 11. évvége, ha jól tudom.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
messze a legszarabb évvégi ever, ráadásul abban az évben ami már számít a felvételihez
plusz öröm, hogy mindezt csak magamnak köszönhetem :/kristof
ne foglalkozz vele, nyomj meg két tantárgyat, érettségizz belőlük kurvajól emelt szinten és akkor senkit nem érdekel a bizonyítványod.shawnka
miért most hogy van, hanyadiktól számít? Nem utolsó félév?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
messze a legszarabb évvégi ever, ráadásul abban az évben ami már számít a felvételihez
plusz öröm, hogy mindezt csak magamnak köszönhetem :/kristof
ne foglalkozz vele, nyomj meg két tantárgyat, érettségizz belőlük kurvajól emelt szinten és akkor senkit nem érdekel a bizonyítványod.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
messze a legszarabb évvégi ever, ráadásul abban az évben ami már számít a felvételihez
plusz öröm, hogy mindezt csak magamnak köszönhetem :/
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
LZSchleck
Hogy sikerült a mai kedves kollega?
Nekem talán 5 pont, de már listán megy a levél a HKnak 😀tenorx
Hát nekem is kb. annyi, az ötödik feladatot nagyjából tudtam.Schleck
Ja hát azt tudtam én is, a kiírós az tuti nem jó, az elsőre is írtam dolgokat, max 10 pont. Sajnos jóindulatra nem lehet alapozni 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
LZSchleck
Hogy sikerült a mai kedves kollega?
Nekem talán 5 pont, de már listán megy a levél a HKnak 😀tenorx
Hát nekem is kb. annyi, az ötödik feladatot nagyjából tudtam.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 676 — Vikings fan
Ne fárasszátok már a HK-t csak mert nem tanultok eleget 😀
Nah majd jövőre 1.vizsgán behúzom azt fogom lobogtatni hogy milyen egyszerű
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
LZSchleck
Hogy sikerült a mai kedves kollega?
Nekem talán 5 pont, de már listán megy a levél a HKnak 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
LZSchleck
Mit tett veled szegény Liktáp Zoltán?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
LZ

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Love hótrandomosztályzás amikor el se olvassa csak rábassza a jegyet a vizsgára...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Microsoft termék , mit vársz ?Toca
mondj jobb alternatívat mielőtt így leszólod a Microsoftot.
//böngészőből van, szóval az IE szar, de amíg a skypenak nincs jobb alternatívája örüljetek, h legalább a Skype van 😊Black_Adder
Ezzel egy a bajom, hogy a Skype egy kurva jó program volt, aztán felvásárolta a Microsoft azóta szar. De mivel már midnenki használta ezért kell valami nagyobb durranás hogy váltsanak. De persze tök jó hogy van. De azért a Microsoft amit művel vele vicc...Toca
pedig letölthették volna ingyen is :cool:
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 676 — Vikings fan
ez a skype egy kalap szar.Höri
Microsoft termék , mit vársz ?Toca
mondj jobb alternatívat mielőtt így leszólod a Microsoftot.
//böngészőből van, szóval az IE szar, de amíg a skypenak nincs jobb alternatívája örüljetek, h legalább a Skype van 😊Black_Adder
Ezzel egy a bajom, hogy a Skype egy kurva jó program volt, aztán felvásárolta a Microsoft azóta szar. De mivel már midnenki használta ezért kell valami nagyobb durranás hogy váltsanak. De persze tök jó hogy van. De azért a Microsoft amit művel vele vicc...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
mondj jobb alternatívat mielőtt így leszólod a Microsoftot.
//böngészőből van, szóval az IE szar, de amíg a skypenak nincs jobb alternatívája örüljetek, h legalább a Skype van 😊Black_Adder
oovoojjncaa
ha jobb/kevésbé rossz (nem ismerem, nem tudom), akkor miért nem azt használjátok?Black_Adder
mert a skype-on van fenn mindenki 😊 a linkedin is jobb, mint a facebook, de hiába erőltetném a bowl.hu szurkolói oldalt az előbbin, ha ott max 100 ember jönne össze, utóbbin meg már 4000+-nál járunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Microsoft termék , mit vársz ?Toca
mondj jobb alternatívat mielőtt így leszólod a Microsoftot.
//böngészőből van, szóval az IE szar, de amíg a skypenak nincs jobb alternatívája örüljetek, h legalább a Skype van 😊Black_Adder
oovoojjncaa
ha jobb/kevésbé rossz (nem ismerem, nem tudom), akkor miért nem azt használjátok?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
ez a skype egy kalap szar.Höri
Microsoft termék , mit vársz ?Toca
mondj jobb alternatívat mielőtt így leszólod a Microsoftot.
//böngészőből van, szóval az IE szar, de amíg a skypenak nincs jobb alternatívája örüljetek, h legalább a Skype van 😊Black_Adder
oovoo


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
ez a skype egy kalap szar.Höri
Microsoft termék , mit vársz ?Toca
mondj jobb alternatívat mielőtt így leszólod a Microsoftot.
//böngészőből van, szóval az IE szar, de amíg a skypenak nincs jobb alternatívája örüljetek, h legalább a Skype van 😊Black_Adder
Ez igaz! Mert ts is fizetős. 😊
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
ez a skype egy kalap szar.Höri
Microsoft termék , mit vársz ?Toca
mondj jobb alternatívat mielőtt így leszólod a Microsoftot.
//böngészőből van, szóval az IE szar, de amíg a skypenak nincs jobb alternatívája örüljetek, h legalább a Skype van 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 676 — Vikings fan
ez a skype egy kalap szar.Höri
Microsoft termék , mit vársz ?
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Vagy a vízműves szakmunkás hülye, vagy én, vagy mindketten.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez a skype egy kalap szar.