NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
Akkor nekem meg egy olyan banális kérdésem lenne, hogy merrefelé kutakodjak, ha alkalmi másodállás iránt érdeklődnék? Nyilván az online marketinget és a prostitúciót leszámítva...
r.baggio
állások a médiába csoport fbn
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Akkor nekem meg egy olyan banális kérdésem lenne, hogy merrefelé kutakodjak, ha alkalmi másodállás iránt érdeklődnék? Nyilván az online marketinget és a prostitúciót leszámítva...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
totálisan komoly kérdés következik:
vasárnap este egy hajléktalan bácsi beköltözött a társasházunk bejárati ajtaja elé (fasza boltíves folyosó van a kapuig, belváros, érthető) és azóta minden este itt héderezik. elég para, hogy úgy lehet jelenleg csak bejutni a házba, hogy át kell lépni egy irgalmatlanul büdös valakit, minden random cuccát, ráadásul maga mellé is ürít mindent és napról napra gyűlik a para.
több szomszéd is mondogatta már, a közös képviselő eddig nem csinált semmit az üggyel. én mit tudok tenni? menjek le beszélni vele? hívjam a rendőröket?
shawnka
Néhány éve nekem is volt hasonló gondom én annyit mondtam a csávónak h ha másnap meglátom ugyanitt akkor rendőrt hívok, másnapra el is tűnt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Éjjel ketten-hárman összeálltok egy paplannal megfojtjátok, majd van egy működő website, patkányszámláló címmel, ahol e világvárosban is könnyedén, következmény nélkül elhelyezhető a teste. Win-win szitu lesz, mert neki is könnyebb lesz a föld, ott se zavar senkit, és a patkányok is jól laknak. 3x win lesz az.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
totálisan komoly kérdés következik:
vasárnap este egy hajléktalan bácsi beköltözött a társasházunk bejárati ajtaja elé (fasza boltíves folyosó van a kapuig, belváros, érthető) és azóta minden este itt héderezik. elég para, hogy úgy lehet jelenleg csak bejutni a házba, hogy át kell lépni egy irgalmatlanul büdös valakit, minden random cuccát, ráadásul maga mellé is ürít mindent és napról napra gyűlik a para.
több szomszéd is mondogatta már, a közös képviselő eddig nem csinált semmit az üggyel. én mit tudok tenni? menjek le beszélni vele? hívjam a rendőröket?
shawnka
Mivel ugye már törvény bünteti simán hívhatsz rendőrt, de elsőre én szólnék neki finoman, hogy húzzon el, mert a háziaknak nem tetszik a dolog. Ha arra nem mozdul, jöhetnek a zsaruk. Régen azt mondtam volna, hogy 3-4 ember összefog és a tudtára adják, hogy máshol legyen de most már a tv miatt nem kell önbíráskodni.
(egyébként a törvénnyel én egyetértek, ugyanakkor az államnak rohadtul rendet kéne tartani a hajléktalan szállásokon)
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 116 — Tyrone Creek
totálisan komoly kérdés következik:
vasárnap este egy hajléktalan bácsi beköltözött a társasházunk bejárati ajtaja elé (fasza boltíves folyosó van a kapuig, belváros, érthető) és azóta minden este itt héderezik. elég para, hogy úgy lehet jelenleg csak bejutni a házba, hogy át kell lépni egy irgalmatlanul büdös valakit, minden random cuccát, ráadásul maga mellé is ürít mindent és napról napra gyűlik a para.
több szomszéd is mondogatta már, a közös képviselő eddig nem csinált semmit az üggyel. én mit tudok tenni? menjek le beszélni vele? hívjam a rendőröket?
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 930
Karrier + allas szempontbol tudom, hogy szinte eselytelen (foleg a karrierem elejen) kijutni, mert minek is veszodne egy vallalat az en interjuztatasommal + a vizum tamogatassal, ha van helyben csomo jelolt.

Egyelore azon az uton jarok, hogy probalok minel tobb (szakmai) tapasztalatot szerezni, es egy olyan cegnel elhelyezkedni, aminek van az USA-ban is irodaja, ahova idovel at lehetne jelentkezni.

angollal nem hiszem hogy gond lenne, gazdasaginformatikus diplomam van, de penzugy/kontrolling teruleten van eddig ~3 ev tapasztalatom.
Borbinho
Azért ez így nem feltétlenül igaz, szerintem érdemes megpróbálnod, főleg, hogy van már pénzügy/kontrolling területen tapasztalatod.
Ha egy cégnek szimpi vagy, utána a többit megoldják és segítenek mindenben.
Több ismerősömnek is van kint úgy haverja, hogy céghez jelentkezett, igaz volt már tapasztalata.
Másik ismerősöm úgy van kint, hogy a feleségét kihívta az anyacég, hogy dolgozzon már megint ott nekik.

Annyit tudok, hogyha kimész, akkor egy cégnél kell lehúznod 5 évet, különben újrakezdődik a számlálás a zöld kártyához.
Solymi
Hataratkelo blogon is erdeklodhetsz...Vannak orszagfelelosok.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 399
Karrier + allas szempontbol tudom, hogy szinte eselytelen (foleg a karrierem elejen) kijutni, mert minek is veszodne egy vallalat az en interjuztatasommal + a vizum tamogatassal, ha van helyben csomo jelolt.

Egyelore azon az uton jarok, hogy probalok minel tobb (szakmai) tapasztalatot szerezni, es egy olyan cegnel elhelyezkedni, aminek van az USA-ban is irodaja, ahova idovel at lehetne jelentkezni.

angollal nem hiszem hogy gond lenne, gazdasaginformatikus diplomam van, de penzugy/kontrolling teruleten van eddig ~3 ev tapasztalatom.
Borbinho
Azért ez így nem feltétlenül igaz, szerintem érdemes megpróbálnod, főleg, hogy van már pénzügy/kontrolling területen tapasztalatod.
Ha egy cégnek szimpi vagy, utána a többit megoldják és segítenek mindenben.
Több ismerősömnek is van kint úgy haverja, hogy céghez jelentkezett, igaz volt már tapasztalata.
Másik ismerősöm úgy van kint, hogy a feleségét kihívta az anyacég, hogy dolgozzon már megint ott nekik.

Annyit tudok, hogyha kimész, akkor egy cégnél kell lehúznod 5 évet, különben újrakezdődik a számlálás a zöld kártyához.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!
Kezdem MLK-hez hasonloan.
Van egy almom. Az USA-ba szeretnek koltozni + ott elni majd a jovoben.
Nincs amerikai felesegem, sajnos nincs is a latoteremben erre lehetoseg a kozeljovoben 😀 Rokonaim se elnek kint.
Karrier + allas szempontbol tudom, hogy szinte eselytelen (foleg a karrierem elejen) kijutni, mert minek is veszodne egy vallalat az en interjuztatasommal + a vizum tamogatassal, ha van helyben csomo jelolt.
Opcio lehetne meg az egyetem, de nem tudom van-e egyaltalan nem fizetos kepzes az allamokban. Arra meg penzem nem lenne,h milliokat fizessek szemeszterenkent (ami meg nem is nagy penz kint).
Egyelore azon az uton jarok, hogy probalok minel tobb (szakmai) tapasztalatot szerezni, es egy olyan cegnel elhelyezkedni, aminek van az USA-ban is irodaja, ahova idovel at lehetne jelentkezni.
Persze jelentkezek a zoldkartyalotton mert miert ne, de azzal nem kalkulalok, mint realis opcio.
Szemelyes tapasztalatokat + tippeket varnek azoktol, akiknek sikerult kijutni, legalisan persze...😀 pl. munkakozvetitok tudnanak-e ilyenben segiteni, vagy vannak-e olyan cegek, akik kifejezetten tamogatjak a vizumszerzest + akar a koltozest.

Elore is koszonom a valaszokat!

u.i.
angollal nem hiszem hogy gond lenne, gazdasaginformatikus diplomam van, de penzugy/kontrolling teruleten van eddig ~3 ev tapasztalatom.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
a roaming hogy van az EU-ban? pl van 1gb mobilnetem azt barmely EU orszagban hasznalhatom es 1gb-t "er"?
ZoliMP
Ezekben az országokban nagyjából igen.
Andorra, Ausztria, Belgium, Bulgária, Ciprus (Észak-Ciprus 2-es zóna), Cseh Köztársaság, Dánia, Egyesült Királyság, Észtország, Finnország, Francia Guyana, Guadeloupe, Martinique, St. Martin, Franciaország, Gibraltár, Görögország, Hollandia, Horvátország, Írország, Izland, Kanári-szigetek, Lengyelország, Lettország, Liechtenstein, Litvánia, Luxemburg, Málta, Monaco, Németország, Norvégia, Olaszország, Portugália, Románia, Spanyolország, Svédország, Szlovákia, Szlovénia

Nagyjából meg szolágtató függő, de pl. ha minden hónapban elhalsználod az 1gb-t akkor igen.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 930
a roaming hogy van az EU-ban? pl van 1gb mobilnetem azt barmely EU orszagban hasznalhatom es 1gb-t "er"?
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Üdv.

Valaki használ innen Flipet, mint internet/tv szolgáltató? Tapasztalatok érdekelnének, mennyire jó, mennyire megbízható? Jelenleg digi van bekötve netnek, nem vagyok elájulva tőle. Így hogy tv-t is beköttetek, lehet váltanék.

Előre is köszi.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Üdv.
Nem részletezem, de ha valaki e-cigit akar venni szóljon bátran.
Köszi.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Volt egy eladásunk múlt hónapban, külföldön él a tulaj, 10 évente egyszer eljön Pestre. Mivel eladáskor sem jött haza, elment a konzulátusra, majd küldött konzuli pecséttel ellátott meghatit futárszolgálattal.
Azt hittem így megy..
#JC6
Így is-úgy is lehet, de mostmár ha nem a konzul mellett laksz, akkor is el tudod intézni, anélkül hogy egy pár napot erre vesztegess az idődből. 😉
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Volt egy eladásunk múlt hónapban, külföldön él a tulaj, 10 évente egyszer eljön Pestre. Mivel eladáskor sem jött haza, elment a konzulátusra, majd küldött konzuli pecséttel ellátott meghatit futárszolgálattal.
Azt hittem így megy..
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Most már elég a meghatalmazáshoz , szerződés kötéshez ha külföldön vagy, hogy felveszed videóra az aláírás pillanatát, előtte bemondod az adataidat, a helyet ahol aláírsz, majd elpóstázod az ügyvédednek az eredeti papírt a felvételt, aki azt okiratban foglalva ellenjegyzi. Ezt tudod intézni külföldről is úgy alakul.
ozibozi
Én úgy tudom h külföldön történt alairasnal konzuli hitelesítés szükséges.
csebi
Már nem, módosult nemrég.
ozibozi
hol és mit módosítottak?
ez így fasza, KKMtől elvettek jó kis pénzt. legegyszerűbb meló volt ez kinn, aláírta előttem a csávó, én ezt aláírtam, hogy így történt és aláírásonként adott nekem 30 eurót. legegyszerűbb ügyek egyike volt.
csebi
Alairasonkent 30 EUR ezt sose értettem miért ennyi? Vagy hogy a közjegyző kiad egy papírt amit tanúsít 5-10-20 ezer forint 5-10 perc munkáért.
Toca
Embernek elromlik a mosógépe, kihívja a szerelőt.
Az felnyitja nézegeti, körbejárja, majd elővesz egy kalapácsot, ráüt a gépre egy ponton, és a mosógép újra működik.
- Tízezer forint lesz. - mondja a szerelő.
- Micsoda? - csodálkozik az ember - Egy ütés a kalapáccsal tízezer forint?!
- Nem uram, - mondja a szerelő - az ütés az egy százas. A többit azért fizeti, mert tudom, hogy hova kell ütni.
Sobri Jóska
Megint egy kiforgatott Sobris érv!
De egy közjegyző nem azért kapja a pénzét mert tudja hova kell ütni hanem mert kell a pecsétje. Vagy mert ő van a posztján.
Vagyis nekem innen ennyi látszott kiváncsi vagyok az ellenoldalra igazából. 😊
Toca
Meg mert tanult azt megelőzően jópár évig, folyamatos továbbképzéseken vesz részt, vállalkozást üzemeltet, irodát, könyvelőt, bankot, alkalmazottakat, kamarai tagságot fizet, szolgáltatást nyújt, stb.
Nem erősséged a közgazdasági/üzleti megközelítés, mi?
Sobri Jóska
Wow tudsz nem kiforgatott témába nem illő érvet is 😉
Amúgy fejemben én is nagyjából így raktam össze, de tanulni mindig jobb olyan témából amihez nem értek.

@csebi
Igazából a 30 EUR külföldön nem is nagy pénz közben osszeraktam.
Koszi a kis infokat / belelátást.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Most már elég a meghatalmazáshoz , szerződés kötéshez ha külföldön vagy, hogy felveszed videóra az aláírás pillanatát, előtte bemondod az adataidat, a helyet ahol aláírsz, majd elpóstázod az ügyvédednek az eredeti papírt a felvételt, aki azt okiratban foglalva ellenjegyzi. Ezt tudod intézni külföldről is úgy alakul.
ozibozi
Én úgy tudom h külföldön történt alairasnal konzuli hitelesítés szükséges.
csebi
Már nem, módosult nemrég.
ozibozi
hol és mit módosítottak?
ez így fasza, KKMtől elvettek jó kis pénzt. legegyszerűbb meló volt ez kinn, aláírta előttem a csávó, én ezt aláírtam, hogy így történt és aláírásonként adott nekem 30 eurót. legegyszerűbb ügyek egyike volt.
csebi
Alairasonkent 30 EUR ezt sose értettem miért ennyi? Vagy hogy a közjegyző kiad egy papírt amit tanúsít 5-10-20 ezer forint 5-10 perc munkáért.
Toca
@ozibozi: köszi!

Sobri már nagyrészt ezt megválaszolta. de tegyük hozzá, hogy egy konzuli képviselet fenntartása nem kevés pénzbe kerül. nekünk pl a 2016-os konzuli bevételünk elég magas összeg volt, mégis közel nem fedezte a nagykövetség éves költségét. de emellett igen, meg kell fizetni azt, hogy az eljáró konzul aláírás mintája le van adva Magyarországon, így az mindenhol közhiteles lesz. ha a nagykövetségek tisztán a konzuli bevételekből élnének meg, akkor nem 30 EUR lenne egy ilyen, hanem 300. ez csupán egy "jelképes" összeg. tegyük hozzá, hogy ez kb 10.000 HUF, ez nem hiszem, hogy sokkal több, mint itthon. ha úgy vesszük külföldön ezt bőven megspórolod már az utazás költségeivel is ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Most már elég a meghatalmazáshoz , szerződés kötéshez ha külföldön vagy, hogy felveszed videóra az aláírás pillanatát, előtte bemondod az adataidat, a helyet ahol aláírsz, majd elpóstázod az ügyvédednek az eredeti papírt a felvételt, aki azt okiratban foglalva ellenjegyzi. Ezt tudod intézni külföldről is úgy alakul.
ozibozi
Én úgy tudom h külföldön történt alairasnal konzuli hitelesítés szükséges.
csebi
Már nem, módosult nemrég.
ozibozi
hol és mit módosítottak?
ez így fasza, KKMtől elvettek jó kis pénzt. legegyszerűbb meló volt ez kinn, aláírta előttem a csávó, én ezt aláírtam, hogy így történt és aláírásonként adott nekem 30 eurót. legegyszerűbb ügyek egyike volt.
csebi
Alairasonkent 30 EUR ezt sose értettem miért ennyi? Vagy hogy a közjegyző kiad egy papírt amit tanúsít 5-10-20 ezer forint 5-10 perc munkáért.
Toca
Embernek elromlik a mosógépe, kihívja a szerelőt.
Az felnyitja nézegeti, körbejárja, majd elővesz egy kalapácsot, ráüt a gépre egy ponton, és a mosógép újra működik.
- Tízezer forint lesz. - mondja a szerelő.
- Micsoda? - csodálkozik az ember - Egy ütés a kalapáccsal tízezer forint?!
- Nem uram, - mondja a szerelő - az ütés az egy százas. A többit azért fizeti, mert tudom, hogy hova kell ütni.
Sobri Jóska
Megint egy kiforgatott Sobris érv!
De egy közjegyző nem azért kapja a pénzét mert tudja hova kell ütni hanem mert kell a pecsétje. Vagy mert ő van a posztján.
Vagyis nekem innen ennyi látszott kiváncsi vagyok az ellenoldalra igazából. 😊
Toca
Meg mert tanult azt megelőzően jópár évig, folyamatos továbbképzéseken vesz részt, vállalkozást üzemeltet, irodát, könyvelőt, bankot, alkalmazottakat, kamarai tagságot fizet, szolgáltatást nyújt, stb.
Nem erősséged a közgazdasági/üzleti megközelítés, mi?

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Így

A 2017. évi LXXVIII. törvény 43-45. §-ai rögzítik a hivatásrendi alapon kiemelkedő jelentőségű okirati ellenjegyzés szabályait. Ezek a következők:
.......
(2) Az ellenjegyző ügyvéd által korábban már azonosított fél az okirat aláírása, illetve az okiraton szereplő aláírás sajátjaként való elismerése során elektronikus hírközlő hálózaton keresztül az ellenjegyző ügyvéd számára a mozgóképet, valamint a hangot egyidejűleg továbbító és rögzítő eszköz igénybevételével is eljárhat. A rögzített felvételt az ellenjegyző ügyvéd az ellenjegyzett okirattal együtt őrzi meg.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Most már elég a meghatalmazáshoz , szerződés kötéshez ha külföldön vagy, hogy felveszed videóra az aláírás pillanatát, előtte bemondod az adataidat, a helyet ahol aláírsz, majd elpóstázod az ügyvédednek az eredeti papírt a felvételt, aki azt okiratban foglalva ellenjegyzi. Ezt tudod intézni külföldről is úgy alakul.
ozibozi
Én úgy tudom h külföldön történt alairasnal konzuli hitelesítés szükséges.
csebi
Már nem, módosult nemrég.
ozibozi
hol és mit módosítottak?
ez így fasza, KKMtől elvettek jó kis pénzt. legegyszerűbb meló volt ez kinn, aláírta előttem a csávó, én ezt aláírtam, hogy így történt és aláírásonként adott nekem 30 eurót. legegyszerűbb ügyek egyike volt.
csebi
Alairasonkent 30 EUR ezt sose értettem miért ennyi? Vagy hogy a közjegyző kiad egy papírt amit tanúsít 5-10-20 ezer forint 5-10 perc munkáért.
Toca
Embernek elromlik a mosógépe, kihívja a szerelőt.
Az felnyitja nézegeti, körbejárja, majd elővesz egy kalapácsot, ráüt a gépre egy ponton, és a mosógép újra működik.
- Tízezer forint lesz. - mondja a szerelő.
- Micsoda? - csodálkozik az ember - Egy ütés a kalapáccsal tízezer forint?!
- Nem uram, - mondja a szerelő - az ütés az egy százas. A többit azért fizeti, mert tudom, hogy hova kell ütni.
Sobri Jóska
Megint egy kiforgatott Sobris érv!
De egy közjegyző nem azért kapja a pénzét mert tudja hova kell ütni hanem mert kell a pecsétje. Vagy mert ő van a posztján.
Vagyis nekem innen ennyi látszott kiváncsi vagyok az ellenoldalra igazából. 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Most már elég a meghatalmazáshoz , szerződés kötéshez ha külföldön vagy, hogy felveszed videóra az aláírás pillanatát, előtte bemondod az adataidat, a helyet ahol aláírsz, majd elpóstázod az ügyvédednek az eredeti papírt a felvételt, aki azt okiratban foglalva ellenjegyzi. Ezt tudod intézni külföldről is úgy alakul.
ozibozi
Én úgy tudom h külföldön történt alairasnal konzuli hitelesítés szükséges.
csebi
Már nem, módosult nemrég.
ozibozi
hol és mit módosítottak?
ez így fasza, KKMtől elvettek jó kis pénzt. legegyszerűbb meló volt ez kinn, aláírta előttem a csávó, én ezt aláírtam, hogy így történt és aláírásonként adott nekem 30 eurót. legegyszerűbb ügyek egyike volt.
csebi
Alairasonkent 30 EUR ezt sose értettem miért ennyi? Vagy hogy a közjegyző kiad egy papírt amit tanúsít 5-10-20 ezer forint 5-10 perc munkáért.
Toca
Embernek elromlik a mosógépe, kihívja a szerelőt.
Az felnyitja nézegeti, körbejárja, majd elővesz egy kalapácsot, ráüt a gépre egy ponton, és a mosógép újra működik.
- Tízezer forint lesz. - mondja a szerelő.
- Micsoda? - csodálkozik az ember - Egy ütés a kalapáccsal tízezer forint?!
- Nem uram, - mondja a szerelő - az ütés az egy százas. A többit azért fizeti, mert tudom, hogy hova kell ütni.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Most már elég a meghatalmazáshoz , szerződés kötéshez ha külföldön vagy, hogy felveszed videóra az aláírás pillanatát, előtte bemondod az adataidat, a helyet ahol aláírsz, majd elpóstázod az ügyvédednek az eredeti papírt a felvételt, aki azt okiratban foglalva ellenjegyzi. Ezt tudod intézni külföldről is úgy alakul.
ozibozi
Én úgy tudom h külföldön történt alairasnal konzuli hitelesítés szükséges.
csebi
Már nem, módosult nemrég.
ozibozi
hol és mit módosítottak?
ez így fasza, KKMtől elvettek jó kis pénzt. legegyszerűbb meló volt ez kinn, aláírta előttem a csávó, én ezt aláírtam, hogy így történt és aláírásonként adott nekem 30 eurót. legegyszerűbb ügyek egyike volt.
csebi
Alairasonkent 30 EUR ezt sose értettem miért ennyi? Vagy hogy a közjegyző kiad egy papírt amit tanúsít 5-10-20 ezer forint 5-10 perc munkáért.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Most már elég a meghatalmazáshoz , szerződés kötéshez ha külföldön vagy, hogy felveszed videóra az aláírás pillanatát, előtte bemondod az adataidat, a helyet ahol aláírsz, majd elpóstázod az ügyvédednek az eredeti papírt a felvételt, aki azt okiratban foglalva ellenjegyzi. Ezt tudod intézni külföldről is úgy alakul.
ozibozi
Én úgy tudom h külföldön történt alairasnal konzuli hitelesítés szükséges.
csebi
Már nem, módosult nemrég.
ozibozi
hol és mit módosítottak?
ez így fasza, KKMtől elvettek jó kis pénzt. legegyszerűbb meló volt ez kinn, aláírta előttem a csávó, én ezt aláírtam, hogy így történt és aláírásonként adott nekem 30 eurót. legegyszerűbb ügyek egyike volt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Egy alárás akkor hiteles, ha az aláíró vitás esetben elismeri, hogy ő írta alá.
Csak mondom...
Sobri Jóska
Ez rendben van, csak a legtöbb jogász ettől meg törvényesen jár el és csak törvényes dokumentumot fogad el.
Toca
Egy jogász nincs ott egy sima lakásbérleti szerződés aláírásakor.
Tulaj, bérlő, tanuk.
Aztán a szerződéssel közjegyzőhöz elég ha az egyik tulaj elmegy.
Sobri Jóska
Ja ok nem vágtam, azt hittem közjegyző előtt kell aláírni.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Egy alárás akkor hiteles, ha az aláíró vitás esetben elismeri, hogy ő írta alá.
Csak mondom...
Sobri Jóska
Ez rendben van, csak a legtöbb jogász ettől meg törvényesen jár el és csak törvényes dokumentumot fogad el.
Toca
Egy jogász nincs ott egy sima lakásbérleti szerződés aláírásakor.
Tulaj, bérlő, tanuk.
Aztán a szerződéssel közjegyzőhöz elég ha az egyik tulaj elmegy.
Sobri Jóska
Közülük bármelyik lehet jogász 😉
empty taxi
Így igaz.
Minden eset más és más.
Mondtam, hogy csak mondom...