NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Egy sportoló barátom szeretne programozással foglalkozni és már 2 éve képzi magát, de most eljutott arra a szintre, hogy szeretne freelancerként bedolgozni valahova, hogy tapasztalatot szerezzen, amíg tart még a sportolói karrierje.

Van valakinek tapasztalata, hogy hol lenne érdemes próbálkoznia, illetve akár abban, hogy milyen irányba érdemes képeznie még magát? Java-ban képezete magát eddig főleg.
ervinator
@Negritis a te embered. Programozás mellett még jó pizza recepteket is tud
több mint 1 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Egy sportoló barátom szeretne programozással foglalkozni és már 2 éve képzi magát, de most eljutott arra a szintre, hogy szeretne freelancerként bedolgozni valahova, hogy tapasztalatot szerezzen, amíg tart még a sportolói karrierje.

Van valakinek tapasztalata, hogy hol lenne érdemes próbálkoznia, illetve akár abban, hogy milyen irányba érdemes képeznie még magát? Java-ban képezete magát eddig főleg.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 280
Miért van az, hogy kb minden második kommentem FK-n azonnal spam lesz, a többi meg megjelenik?
Az összes többi lapon hibátlan a disqus.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
gyereknek kellene 98-as méretű jelmez, tudtok esetleg olyan helyet, ahol azt személyesen lehet átvenni?
r.baggio
keszulj, hogy ezek a jelmezek nagyon fura dolgok. mi ugye halloweenre szereztunk be cuccot itt Maltan, es hat az elso, ami a merete volt, szoritotta. ugyanilyen temaju jelmezbol mar csak masik gyartmany volt, az meg az eggyel nagyobb meretnel eppen jo volt, az is majdnem szoritotta. ha tudtok menjetek el felprobalni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 813
gyereknek kellene 98-as méretű jelmez, tudtok esetleg olyan helyet, ahol azt személyesen lehet átvenni?
r.baggio
Mi a h&m-ből rendeltük, de amikor benn jártam pár napja volt egy csomó helyben is. (Allee)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
gyereknek kellene 98-as méretű jelmez, tudtok esetleg olyan helyet, ahol azt személyesen lehet átvenni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 413
A Kuka tetejéről elviszi órákon belül akinek kell mielőtt elviszik a szemetet és kihúzzák a kukákat az utcára. Általában este teszik ki a kukákat és reggel viszik
ozibozi
Nagyon adom.
Kértünk lomtalanítást, évi egy ingyenes, kicuccoltam minden szart, ami létezik, reggelre a fele eltűnt 😀
jobbágy#JC6
Mikró akkor is elviszi ha nem műkszik, mert lehet bele pakolni mint kisszekrény akár 😊
Ha mükszik akkor meg pénzt kap érte pár ezret .

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
A Kuka tetejéről elviszi órákon belül akinek kell mielőtt elviszik a szemetet és kihúzzák a kukákat az utcára. Általában este teszik ki a kukákat és reggel viszik
ozibozi
Nagyon adom.
Kértünk lomtalanítást, évi egy ingyenes, kicuccoltam minden szart, ami létezik, reggelre a fele eltűnt 😀
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 580 — Patriot
Van egy régi mikró, amitől holnap muszáj lenne megszabadulni Budapesten, viszont a hulladékudvarok vasárnap nincsenek nyitva, van esetleg erre valami más tipp?
r.baggio
Minden elektronikai cikkeket árusító bolt köteles átvenni akkor is, ha nem vásárolsz helyette másikat. Tehat MediaMarkt, Euronics, Tesco, Auchan stb stb. A bejáratnál megkérded hova rakhatod és ennyi.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 413
A Kuka tetejéről elviszi órákon belül akinek kell mielőtt elviszik a szemetet és kihúzzák a kukákat az utcára. Általában este teszik ki a kukákat és reggel viszik

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 280
Van egy régi mikró, amitől holnap muszáj lenne megszabadulni Budapesten, viszont a hulladékudvarok vasárnap nincsenek nyitva, van esetleg erre valami más tipp?
r.baggio
tudtommal a media marktoknál le lehet adni ilyesmit
óbudán a stop shopos media markt teherautó pakoló résznél szokott ilyesmi szemét lerakva lenni, amit ők összeszednek

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 1 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Van egy régi mikró, amitől holnap muszáj lenne megszabadulni Budapesten, viszont a hulladékudvarok vasárnap nincsenek nyitva, van esetleg erre valami más tipp?
r.baggio
Működik? Ha igen akkor vidd el egy ingyenkonyhára/melegedőbe.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Van egy régi mikró, amitől holnap muszáj lenne megszabadulni Budapesten, viszont a hulladékudvarok vasárnap nincsenek nyitva, van esetleg erre valami más tipp?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mitől lehet az, hogy asztali nézetben a jobb oldali sávban a fűzővel kifelé FB hírfolyam csak tölt a végtelenségig, de nem jön be semmi rajta?
több mint 1 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Nem mostanában volt, de kb. 1-2 nap

Szerkesztette: greenboy
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
PayPal-t használóktól kérdezném, hogy a PayPal-egyenlegre feltöltött pénz milyen hamar jelenik meg?
xrace77
Ha kártyáról fizettem be, akkor nekem azonnal, ha utaltam akkor egy 3 nap volt kb
kapitnono
Köszönöm. Ha a banki utalás nem azonnali, akkor még van remény. Ez az első feltöltésem, sikerült ügyesen lehagynom az átutalás azonosítóját.
xrace77
Egyszer elfelejtettem én is beírni, visszautalták a pízt.
greenboy
Oké. Mennyi idő volt a visszautalás?
több mint 1 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
PayPal-t használóktól kérdezném, hogy a PayPal-egyenlegre feltöltött pénz milyen hamar jelenik meg?
xrace77
Ha kártyáról fizettem be, akkor nekem azonnal, ha utaltam akkor egy 3 nap volt kb
kapitnono
Köszönöm. Ha a banki utalás nem azonnali, akkor még van remény. Ez az első feltöltésem, sikerült ügyesen lehagynom az átutalás azonosítóját.
xrace77
Egyszer elfelejtettem én is beírni, visszautalták a pízt.
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
PayPal-t használóktól kérdezném, hogy a PayPal-egyenlegre feltöltött pénz milyen hamar jelenik meg?
xrace77
Ha kártyáról fizettem be, akkor nekem azonnal, ha utaltam akkor egy 3 nap volt kb
kapitnono
Köszönöm. Ha a banki utalás nem azonnali, akkor még van remény. Ez az első feltöltésem, sikerült ügyesen lehagynom az átutalás azonosítóját.

Szerkesztette: xrace77
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 413
De visszafelè szarakodik a Revolut és Wise kártyákkal
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
PayPal-t használóktól kérdezném, hogy a PayPal-egyenlegre feltöltött pénz milyen hamar jelenik meg?
xrace77
Ha kártyáról fizettem be, akkor nekem azonnal, ha utaltam akkor egy 3 nap volt kb


több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
PayPal-t használóktól kérdezném, hogy a PayPal-egyenlegre feltöltött pénz milyen hamar jelenik meg?
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Török nyelvoktatás témában tudtok bárkit ajánlani? Gondoltam belevágok.
Amadeus von Dollárbaloldal
Írok kollégámnak, hogy kit ajánl
Full kezdő szintről indulnál?
r.baggio
aha, teljesen zéró.
Amadeus von Dollárbaloldal
"Szia, én ebbe a nyelvsuliba járok már 3 éve. Lehet csoportban is tanulni, es van lehetőség magánórákra is.
Kösse fel a kisgatyájàt, annyira nem egyszerű nyelv 😂😂 viszont gyönyörű 😊

 www.idegennyelvek.hu/ "

Btw pont most indul egy török kezdő
r.baggio
köszönöm!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Török nyelvoktatás témában tudtok bárkit ajánlani? Gondoltam belevágok.
Amadeus von Dollárbaloldal
Írok kollégámnak, hogy kit ajánl
Full kezdő szintről indulnál?
r.baggio
aha, teljesen zéró.
Amadeus von Dollárbaloldal
"Szia, én ebbe a nyelvsuliba járok már 3 éve. Lehet csoportban is tanulni, es van lehetőség magánórákra is.
Kösse fel a kisgatyájàt, annyira nem egyszerű nyelv 😂😂 viszont gyönyörű 😊

 www.idegennyelvek.hu/ "

Btw pont most indul egy török kezdő

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
RangerHU34 1
Sziasztok, átnéztem a fórum témákat és nem találtam olyat ahol úgymond kereskedés folyik, vagy ilyen adok-veszek jellegű lenne, így inkább ide írok. Van egy 13-14 éves McFarlane GB Packers csapat figura szettem és ezen szeretnék túladni. A vaterán meg van hirdetve egy ideje, de jelentkező még nincs rá. Nekem már egyáltalán nem kell, egyébként is én alapvetően Pats fan vagyok, de amikor kaptam a figurákat, a boltban csak Giants meg Packers volt és ugye 2010 környékén, mint Pats drukker nem volt a Giants a kedvencem, így esett a választás a másikra. Kidobni sajnálnám, egyrészt, mert lényegében új állapotú, másrészt szerintem értéket képvisel és nem nagyon lehet sehol sem kapni, még Amerikában sem.

 www.vatera.hu/green-bay-packers-3231799532.html
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Török nyelvoktatás témában tudtok bárkit ajánlani? Gondoltam belevágok.
Amadeus von Dollárbaloldal
Írok kollégámnak, hogy kit ajánl
Full kezdő szintről indulnál?
r.baggio
aha, teljesen zéró.

criminal lawyer or criminal lawyer?