Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 350 — #NoStress
ha egy olyan parkolóhelyre állok be, ahol az autó felét rá kell tenni a járdára, de én 3 kerékkel álltam rá, mert szűk volt a hely és nem volt kedvem baszakodni, azért megbüntethetnek? 😀 😀
shawnka
Tegyél rá félre 50 rugót. 😉
Sobri Jóska
Parkolási bírság nem egy tizes?
Amúgy engem pl büntettek meg anno az Opera mellett, mert kb 5 centivel túllógtam valami más színű térkőre, ami egyébként rohadtul nem látszott a havas talajon...
warr_b
Nem tudom. Sose büntettek meg. Én tudok parkolni. 😊

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 879 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ha egy olyan parkolóhelyre állok be, ahol az autó felét rá kell tenni a járdára, de én 3 kerékkel álltam rá, mert szűk volt a hely és nem volt kedvem baszakodni, azért megbüntethetnek? 😀 😀
shawnka
Tegyél rá félre 50 rugót. 😉
Sobri Jóska
Parkolási bírság nem egy tizes?
Amúgy engem pl büntettek meg anno az Opera mellett, mert kb 5 centivel túllógtam valami más színű térkőre, ami egyébként rohadtul nem látszott a havas talajon...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 350 — #NoStress
ha egy olyan parkolóhelyre állok be, ahol az autó felét rá kell tenni a járdára, de én 3 kerékkel álltam rá, mert szűk volt a hely és nem volt kedvem baszakodni, azért megbüntethetnek? 😀 😀
shawnka
Tegyél rá félre 50 rugót. 😉

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 711 — Cowboys fan
ha egy olyan parkolóhelyre állok be, ahol az autó felét rá kell tenni a járdára, de én 3 kerékkel álltam rá, mert szűk volt a hely és nem volt kedvem baszakodni, azért megbüntethetnek? 😀 😀
shawnka
ha nincs elég hely a járdán közlekedni, akkor előfordulhat
slowmotion
az van, illetve csíkon belül is maradtam
shawnka
úttesten kilógsz?
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ha egy olyan parkolóhelyre állok be, ahol az autó felét rá kell tenni a járdára, de én 3 kerékkel álltam rá, mert szűk volt a hely és nem volt kedvem baszakodni, azért megbüntethetnek? 😀 😀
shawnka
ha nincs elég hely a járdán közlekedni, akkor előfordulhat
slowmotion
az van, illetve csíkon belül is maradtam
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 711 — Cowboys fan
ha egy olyan parkolóhelyre állok be, ahol az autó felét rá kell tenni a járdára, de én 3 kerékkel álltam rá, mert szűk volt a hely és nem volt kedvem baszakodni, azért megbüntethetnek? 😀 😀
shawnka
ha nincs elég hely a járdán közlekedni, akkor előfordulhat
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ha egy olyan parkolóhelyre állok be, ahol az autó felét rá kell tenni a járdára, de én 3 kerékkel álltam rá, mert szűk volt a hely és nem volt kedvem baszakodni, azért megbüntethetnek? 😀 😀
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Futópadot tudtok esetleg ajánlani? Heti 15-20 km-re kellene, kb 90-100 kiló közötti terhelésre. Annyit tudok, hogy érdemes elektromotorosat venni, mert az kevésbé teszi tönkre az izületeket. Mire kell még figyelni? Tipust esetleg tud valaki ajánlani?
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Hogy tudom innen magam törölni?
törölt felhasználó
Megcsinálta!
Sobri Jóska
Bejelentett dezertálás?
♉gaben♉
Megint új néven regel?
Toca
Ki volt azelőtt? 😃
Mikey
Gyuri34 😀

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Hogy tudom innen magam törölni?
törölt felhasználó
Megcsinálta!
Sobri Jóska
Bejelentett dezertálás?
♉gaben♉
Megint új néven regel?
Toca
Ki volt azelőtt? 😃
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Hogy tudom innen magam törölni?
törölt felhasználó
Megcsinálta!
Sobri Jóska
Bejelentett dezertálás?
♉gaben♉
Megint új néven regel?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Hogy tudom innen magam törölni?
törölt felhasználó
Megcsinálta!
Sobri Jóska
Bejelentett dezertálás?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 350 — #NoStress
Hogy tudom innen magam törölni?
törölt felhasználó
Megcsinálta!

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
Hogy tudom innen magam törölni?
#JC6
Itt is a szomszédokkal van a gond?
Sobri Jóska
😂
peach
Ne lepj be.Vagy nem tudod megallni?
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Hogy tudom innen magam törölni?
#JC6
Itt is a szomszédokkal van a gond?
Sobri Jóska
😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 350 — #NoStress
Hogy tudom innen magam törölni?
#JC6
Itt is a szomszédokkal van a gond?

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hogy tudom innen magam törölni?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 711 — Cowboys fan
 i.imgur.com/0NQGNZj.jpg

valaki meg tudná mondani, hogy miért jó a magyar postának az, hogy előbb Budapestről elküldi a csomagomat Pécsre, majd Pécsről Budaörsre, ezt követően onnan Székesfehérvárra, ami távolabb van a kézbesítés helyétől, mint Pécs lett volna?
d3Y
Az a legszebb, hogy ezt egy logisztikai ceg muveli.
ulpianus
* állami
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
 i.imgur.com/0NQGNZj.jpg

valaki meg tudná mondani, hogy miért jó a magyar postának az, hogy előbb Budapestről elküldi a csomagomat Pécsre, majd Pécsről Budaörsre, ezt követően onnan Székesfehérvárra, ami távolabb van a kézbesítés helyétől, mint Pécs lett volna?
d3Y
Az a legszebb, hogy ezt egy logisztikai ceg muveli.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 i.imgur.com/0NQGNZj.jpg

valaki meg tudná mondani, hogy miért jó a magyar postának az, hogy előbb Budapestről elküldi a csomagomat Pécsre, majd Pécsről Budaörsre, ezt követően onnan Székesfehérvárra, ami távolabb van a kézbesítés helyétől, mint Pécs lett volna?
d3Y
bumerángot rendeltél?
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 495
 i.imgur.com/0NQGNZj.jpg

valaki meg tudná mondani, hogy miért jó a magyar postának az, hogy előbb Budapestről elküldi a csomagomat Pécsre, majd Pécsről Budaörsre, ezt követően onnan Székesfehérvárra, ami távolabb van a kézbesítés helyétől, mint Pécs lett volna?

choose life
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 282
tengerentúlra szeretnénk utazni !repjegy rendeléssel/ vétellel kapcsolatban van valakinek valami ötlete jó tapasztalata?
én ezt az oldalt találtam ez jónak tűnik ismeri valaki?
 www.skyscanner.hu/
yooker
expedia.com
Nagyon jó kis oldal, mindent lehet találni, nyilván Airbnb-t nem. Mi mindig ezen keresztül vesszük a jegyeket, meg egyebeket. Eddig nem találtam olyat ami lényegesen jobb lett volna.
Érdemes sokat keresgélni, pl szerdán általában olcsóbb a jegy, pénteken drágább, vagy oda-vissza jegyet venni olcsóbb, mint mondjuk bud-ny aztán Miami -bud, de ilyet is lehet keresni.
És a legjobb árak ma már poggyász nélküliek, de ez csak a részletekben derül ki. British pl 120-130 oda-vissza ny, de számolj ra olyan 68$-t poggyaszonkent...
Amúgy a skyscenner is jó, ott is minden elérhető, de mi most is expedia-n veszünk októberre

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Használt autót keresek 500-750e ft körüli összegért, nyilván ebben az árkategóriában nincsenek nagy igényeim, egyedül suzuki-t nem szeretnék, de ha valaki tud megbízható eladót, jelezzen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Henderson New York Giants 1 006
Keresek egy blogot úgy emlékszem carlos blogja néven futott, de így nem találtam semmit. Egy (álllítólag) behajtással foglakozó arc sztorijai voltak, talán voltak benne valami Kozák testvérek is konkrétabb emlékeim nincsenek. Izomtibihez hasonló stílus, az ő blogját visszaolvasgatva jutott eszembe hogy volt valami ilyen is és tetszett. Vagy 8-10 éve lehetett, elképzelhető hogy már nem fellelhető, ha valakinek mégis eszébe jutna valami ebből a rengeteg infóból annak örülnék. Ja és úgy emlékszem hogy valaki nickjével innen a fórumról találkoztam ott a hozzászólások között, ezért próbálkozom itt.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
egy stream oldalt keresek, de nem jut eszembe a neve.vmi wiz1.com vagy mi ha jol emlekszem.
vki biztosan tudja itt.

elore is koszi!
ZoliMP
Amúgy nem kötözködésből, de ha beírod googlebe hogy "wiz1 stream" első találat.
Mondjuk gyorsan kaptál választ így is 😊