Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
Srácok. Kicsit befogta az egyik száradó papucs feketére a konvektor sárgás burkolatának egy részét. Van valami házi praktikátok, hogy mivel lehetne jól letisztítani?
kristóf17
Nem hiszem, hogy ilyen valaszra varsz. De. Lehet en mar retro manus vagyok. De mint szerelo, nekunk is az oregek tanitottak. Nalunk mindig van a jo oreg ultimate csoda, a WD 40. Az olyan mint a Bazi nagy gorog lagziban a Windex. Csak ez tenyleg jo minden fassagra. Tisztitasban is a kiraly.
 www.rd.hu/Mire_j%C3%B3_m%C3%A9g_a_WD-40

Egyebirant a so (vizben oldva) es az ecet amik mindent visznek hazi takaritasi trukkokben, es nem sosav szinten oldanak mindent. A harmadik a szodabikarbona, ami raadasul szagtalanit is (az ecet epp ellenkezoleg 😀).
ulpianus
WD40 és szigszalag. azzal mindenhol boldogulsz.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
Srácok. Kicsit befogta az egyik száradó papucs feketére a konvektor sárgás burkolatának egy részét. Van valami házi praktikátok, hogy mivel lehetne jól letisztítani?
kristóf17
színazonos festékkel
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Srácok. Kicsit befogta az egyik száradó papucs feketére a konvektor sárgás burkolatának egy részét. Van valami házi praktikátok, hogy mivel lehetne jól letisztítani?
kristóf17
Nem hiszem, hogy ilyen valaszra varsz. De. Lehet en mar retro manus vagyok. De mint szerelo, nekunk is az oregek tanitottak. Nalunk mindig van a jo oreg ultimate csoda, a WD 40. Az olyan mint a Bazi nagy gorog lagziban a Windex. Csak ez tenyleg jo minden fassagra. Tisztitasban is a kiraly.
 www.rd.hu/Mire_j%C3%B3_m%C3%A9g_a_WD-40

Egyebirant a so (vizben oldva) es az ecet amik mindent visznek hazi takaritasi trukkokben, es nem sosav szinten oldanak mindent. A harmadik a szodabikarbona, ami raadasul szagtalanit is (az ecet epp ellenkezoleg 😀).

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Srácok. Kicsit befogta az egyik száradó papucs feketére a konvektor sárgás burkolatának egy részét. Van valami házi praktikátok, hogy mivel lehetne jól letisztítani?
kristóf17
Asszonnyal!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Srácok. Kicsit befogta az egyik száradó papucs feketére a konvektor sárgás burkolatának egy részét. Van valami házi praktikátok, hogy mivel lehetne jól letisztítani?
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
egyébként én anno ennél jóval kisebb szintű politizálásért kaptam asszem 2 hónap bant haromt-től a 2000-es évek elején, úgyhogy nem értem mi a probléma 😀
eaglesmcnabb
Azóta liberalisabb a világ 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
egyébként én anno ennél jóval kisebb szintű politizálásért kaptam asszem 2 hónap bant haromt-től a 2000-es évek elején, úgyhogy nem értem mi a probléma 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Én pl több, mint 11 év (!) alatt hoztam össze ezt az elkepesztő hsz-számot. 😀 (jó, az átállásokkor többször is elveszett jónéhány) Tudom, hogy ez meg már a másik véglet, de az, hogy valaki 3 hónap alatt legyártja nagyjából ugyanezt, elég elgondolkodtató.

több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Valaki követéskezlési ügyekben jártas esetleg?
Toca
Ha még aktuális, és kéne segítség, akkor én igen.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
Sanyinak!

Van egy mondás, hogy a kevesebb néha több...
2001 óta van netem, felsorolni sem tudom hány chat, fórum stb helyen voltam már, de az biztos, hogy általában egy ideig csak read onlyban tolom, vagy visszaolvasok több havi termést és megpróbálom felvenni az ottaniak stílusát, szerintem sokan vagyunk/voltunk így. Egyszerűen ezt úgy kell felfogni, hogy egy kocsmában sem biztos nyerő ha egy társasághoz odacsapódsz és átveszed az irányítást és rögtön mindenhez hozzászólsz. Azt, hogy 3 hónap alatt sikerült 1100 hozzászólást összehoznod, az szép teljesítmény, valakinek 5 év alatt nem jön össze ennyi 😊
Tudom, hogy volt betegséged és abból lábalsz ki - ahhoz jobbulást - de tényleg próbáld meg felvenni az itteni ritmust és ha kérnek valamit, azt próbáld betartani.
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Tiszta Big Brother.
A némítás erre az esetre azért pont elég.
♉gaben♉
Én nyugodt ember vagyok, sok hülye / kreten emberrel beszélgettem már
Toca
Nem hulye/ kreten. Intelligens, ezt tobbszor le is irta, elolvashattad volna😁
diverdoc
Speciel nem rá gondoltam most.
Persze lehet az a baj már nemitottam amikor kiderült hogy ennyire penge ő. 😊
Toca
Nem tudom kibe kötöttem bele rosszindúlatúan?Plusz az erőszakos spamel sem igaz rám szerintem.
Rózsa Sándor
Hát figyi, a Hawks topicban konkrétan nem lehet anélkül kritikus hangvételt megütni csapattagokkal szemben, hogy Te utána ne olvasnád az ember fejére. Én bírom a hurráoptimizmust, de az, hogy minden meccs előtt beírod, hogy simán nyerünk (érveid persze nincsenek, hogy miért gondolod így), majd jól lebaszod azt aki nem így gondolja az nem vezet sehova. És akkor elvárod, hogy kommunikáljunk veled. Most komolyan az ilyen kommentekre mit lehet írni? Most is beírtad, hogy megverjük a Kansast. Az hogy miért gondolod így nem tudtuk meg, de miután páran nem hittek a győzelemben egyből jött az oltogatás, majd miután nyertünk jöttek a bezzeg én megmontam kommentek, természetesen személyeskedve. Bocs ha ezek után nincs kedve az embernek kommunikálni veled.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Valaki követéskezlési ügyekben jártas esetleg?
Toca
 m.blog.hu/su/subba/image/costella1.jpg
d3Y
írj PM-et

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 479
Valaki követéskezlési ügyekben jártas esetleg?
Toca

choose life
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tiszta Big Brother.
A némítás erre az esetre azért pont elég.
♉gaben♉
Én nyugodt ember vagyok, sok hülye / kreten emberrel beszélgettem már
Toca
Nem hulye/ kreten. Intelligens, ezt tobbszor le is irta, elolvashattad volna😁
diverdoc
Speciel nem rá gondoltam most.
Persze lehet az a baj már nemitottam amikor kiderült hogy ennyire penge ő. 😊
Toca
Nem tudom kibe kötöttem bele rosszindúlatúan?Plusz az erőszakos spamel sem igaz rám szerintem.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Tiszta Big Brother.
A némítás erre az esetre azért pont elég.
♉gaben♉
Én nyugodt ember vagyok, sok hülye / kreten emberrel beszélgettem már
Toca
Nem hulye/ kreten. Intelligens, ezt tobbszor le is irta, elolvashattad volna😁
diverdoc
Speciel nem rá gondoltam most.
Persze lehet az a baj már nemitottam amikor kiderült hogy ennyire penge ő. 😊
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tiszta Big Brother.
A némítás erre az esetre azért pont elég.
♉gaben♉
Én nyugodt ember vagyok, sok hülye / kreten emberrel beszélgettem már
Toca
Nem hulye/ kreten. Intelligens, ezt tobbszor le is irta, elolvashattad volna😁


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Tiszta Big Brother.
A némítás erre az esetre azért pont elég.
♉gaben♉
Én nyugodt ember vagyok, sok hülye / kreten emberrel beszélgettem már , de azért az, hogy mindenhol önti a faszságot valaki egy dolog. Viszont amikor emellé a rosszindulatúan spammel és már másba is erősen beleköt, akkor érdemes húzni egy határt.
De hát karácsony van mindjárt feloldom én is az összes nemitottamat, ja az csak ő 😀
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Üdv urak!
Akad aki tud nekem logótervezésben segíteni?
Konkrét elképzelés van, mintát is tudok küldeni. Nem leszek hálátlan. 😀
♉gaben♉
Írj PM-et, aztán meglátjuk 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Üdv urak!
Akad aki tud nekem logótervezésben segíteni?
Konkrét elképzelés van, mintát is tudok küldeni. Nem leszek hálátlan. 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Tiszta Big Brother.
A némítás erre az esetre azért pont elég.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ennyit még védekezés képen hozzá szeretnék fűzni : Baggio tulajdonos úrnak címeztem PM-ben

Neharagudj de nem kéne valamit nyilatkoznod végre ?? Mert kicsit értetlenül állok a dolgok elött.Peterk az én meglátásom szerint kapott egy támadó jellegű kommentet amire nagyon frappánsan és minden visszatámadási felületet lezárva válaszolt. (Az én értelmezésem szerint ha valaki negatív töltetű kommentet ír neked és te úgy válaszolsz ,hogy a válaszra reagálni sem lehet mert egyszerűen zseniállis az nálam igen csak benne van az oltás kategóriában)
Na szóval természetesen te vagy a tulajdonos és mindenjogod megvan azt kizárni akit akarsz hisz megvetted ezt az oldalt Valentin pajtástól.Csak arra kérlek akkor legyen benned gerinc és valódi okot közöld velem ami nem más mint az ,hogy idegesítem a topic társaidat vagy a barátaidat vagy esetleg téged mert folyton folyvást hülyeségeket írok amivel megbotránkoztatom a közönséget.
És abban az esetben semmi gond nincs mert ez tényleg így van egyesek szerínt.
De egy javaslat a jővőben írj ki egy szabályzatot ahol ezt leírod ,hogy mit s hogyan lehet a fórumodon!
És akkor az olyan balfaszok mint én tudják mihez tartani magukat.
De azért az vicces ,hogy csupan a hülyeség az kizáró ok de a Norbi féle minősithetetlen alpári stílus az nem.
Na se baj én értek a szóból ez egy zárt csoport ahol annak van helye akit te meg a barataid oda megfelelőnek itének.
Ezt megértettem.Kérem a végleges tőrlésemet az oldalról mivel sajnos még mindig nincs ilyen opció !
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
De most komolyan ?? Van aki szidja a kurva anyját valakinek meg hasonlók azt szabad ugye! Én reagálok egy olyan kommentre ahol az ember az őt ért támadásra reagálva vissza reagál úgy,hogy nem igen lehet rajta fogást találni és én ezt refrektálom egy "Top Kommentel "mert egyszerűen frappánsnak találtam a vissza választ és ez kiveri a biztosítékot!
Na mindegy inkább kedves adminok legyegyenek gerincesek és közöljék az igazi indokot ,hogy egyszerűen csak kúrvára idegesítem az itt lévő nyilvános fórum társakat !És ezért inkább húzzak a píbeeeeee!!!
Na mindegy értek én a szóból Mindenkinek Kellemes Karácsonyt kívánok és Boldog új évet örülök ,hogy itt lehettem ígérem többet nem írok ide soha !Mert ahol nem vagyok szívesen látott vendég ott nem maradok !
Rózsa Sándor
Pl. ezt se kellett volna. 😉

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
De most komolyan ?? Van aki szidja a kurva anyját valakinek meg hasonlók azt szabad ugye! Én reagálok egy olyan kommentre ahol az ember az őt ért támadásra reagálva vissza reagál úgy,hogy nem igen lehet rajta fogást találni és én ezt refrektálom egy "Top Kommentel "mert egyszerűen frappánsnak találtam a vissza választ és ez kiveri a biztosítékot!
Na mindegy inkább kedves adminok legyegyenek gerincesek és közöljék az igazi indokot ,hogy egyszerűen csak kúrvára idegesítem az itt lévő nyilvános fórum társakat !És ezért inkább húzzak a píbeeeeee!!!
Na mindegy értek én a szóból Mindenkinek Kellemes Karácsonyt kívánok és Boldog új évet örülök ,hogy itt lehettem ígérem többet nem írok ide soha !Mert ahol nem vagyok szívesen látott vendég ott nem maradok !
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Most akkor mi van ??
És miért is pontossan ??
Értek én a szóból csak akkor kérek egy magyarázatot és már itt sem vagyok !
Rózsa Sándor
Nyugi.
Ilyenek ezek a pandúrok, nem szeretik a betyárokat.
Összefoglalom a lényeget: ne írj le mindent ami az eszedbe jut. 😉

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Most akkor mi van ??
És miért is pontossan ??
Értek én a szóból csak akkor kérek egy magyarázatot és már itt sem vagyok !