Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 5 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
internetes kerdes:
a netem telefonkabelen jon.Az eredeti kabel meg van toldva egy dsl kabellel es ugy megy be a modemben.
ZoliMP
Mit értesz "dsl kábelen"?
A telefon egy réz érpáron jön. RJ11-es csatlakozója szokott lenni ami 4 érintkezős. A toldás minősége nagyban befolyásolhatja a jel minőségét.
A modemből PC-be menő kábel az UTP (vagy STP) cat5, 5e, vagy 6 minőségű, RJ45-ös 8 érintkezős csatlakozóval.
Az UTP kábel ugyanolyan tömör réz huzal, mint a telefon kábelének érpárja, csak páronként sodrott, a jobb zavarvédelem érdekében. A szerelt kábelnek két típusa van: egyenes és crosslink. Más a bekötésük.
A toldásra használható, de figyelni kell arra, hogy a megfelelő érpárok legyenek összekötve.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
internetes kerdes:
a netem telefonkabelen jon.Az eredeti kabel meg van toldva egy dsl kabellel es ugy megy be a modemben.kellett vennem egy 5 meteres dsl kabelt mert ha azzal toldom meg az eredeti telefonkabelt a modemhez jobban el tudom helyezni a modemet.
az 5 meterest miutan radugtam csak az "access" lampa villog a modemen..ha visszarakom aregebbi rovidebb dsl toldot siman uzemkepes lesz a modem.
lehetseges h az uj 5 meteres kabel hibas vagy egyebb otlet?
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Miért van ez a fórum-fúzió?
Amadeus
NFL csevegőben le van írva.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Miért van ez a fórum-fúzió?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni 😊

Kijöttem 1 évre Brüsszelbe gyakornoki munkára, és szeretnék venni/rendelni egy korábbi szériás Iphone-t (5öst talán). Fogalmam sincs egyik másik újabb miben jobb, de ahogy olvastam ennek még volt 3.5es jack csatlakozója. Szeretnék intézni belga telefonszámot, és ehhez kellene majd egy kártyafüggetlen mobil (az otthonimnak még tart a 2 éves hűsége), és mivel itt az emberek 99%ának iphone-ja van, praktikussági okokból (kaphassak töltőt majd a buli után az afteren / munkahelyen kölcsönbe 😀) én is olyat vennék. kártyafüggetlent szeretnék (illetve a szolgáltatóknál nem is csinálhatok 2 éves szerződést ahol pl részletre vennék egy újabbat, mert 1 éves a szerződésem és külföldi vagyok. ezen meglepődtem mondjuk, de nem is akartam vna 😀 ).
Ötleteket szeretnék kérni, hogy esetleg ebay/amazon és társairól megéri-e rendelni, vagy ott csak scam-ek vannak? Ha valaki ismeri a várost, akkor itt pl lehet-e venni normális áron "legálisan"? vagy ha van valakinek elfekvőben egy régebbi készüléke, amitől megválna (és már lejárt a hűség), az is érdekelne.

Köszi előre is!
Borbinho
még a 6S-en is van jack, és már azt is tűrhető áron mérik, de még jön rá új oprendszer frissítés
sima 5-öst már nem vennék, max 5S-t, de azt sem. ha a méret a lényeg (az 5/5S mérete) akkor iPhone SE
ha nem gáz a péklapát, akkor 6 vagy 6S
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni 😊

Kijöttem 1 évre Brüsszelbe gyakornoki munkára, és szeretnék venni/rendelni egy korábbi szériás Iphone-t (5öst talán). Fogalmam sincs egyik másik újabb miben jobb, de ahogy olvastam ennek még volt 3.5es jack csatlakozója. Szeretnék intézni belga telefonszámot, és ehhez kellene majd egy kártyafüggetlen mobil (az otthonimnak még tart a 2 éves hűsége), és mivel itt az emberek 99%ának iphone-ja van, praktikussági okokból (kaphassak töltőt majd a buli után az afteren / munkahelyen kölcsönbe 😀) én is olyat vennék. kártyafüggetlent szeretnék (illetve a szolgáltatóknál nem is csinálhatok 2 éves szerződést ahol pl részletre vennék egy újabbat, mert 1 éves a szerződésem és külföldi vagyok. ezen meglepődtem mondjuk, de nem is akartam vna 😀 ).
Ötleteket szeretnék kérni, hogy esetleg ebay/amazon és társairól megéri-e rendelni, vagy ott csak scam-ek vannak? Ha valaki ismeri a várost, akkor itt pl lehet-e venni normális áron "legálisan"? vagy ha van valakinek elfekvőben egy régebbi készüléke, amitől megválna (és már lejárt a hűség), az is érdekelne.

Köszi előre is!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Volt már valakinek együttes MCL & ACL szakadása? MI. volt a menet? Mert nekem előszor 6 hét rögzitő amig az oldalszalag meggyógyul, aztán utána ACL műtét, legalábbis orvos szerint. Nem lehet a kettőt egyszerre műteni?
tüsi91
Ez függ a szalagszakadás mértékétől, de durvább mcl-sérülés esetén tényleg várni kell az acl-lel sajnos
Jobbulást és részvétem, én most egy sima rándulás utáni ízületi gyulladás miatt szenvedek hetek óta a térdemmel, meg korábban húzódás miatt szívtam sokat, a fenti helyzetbe bele se merek gondolni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Volt már valakinek együttes MCL & ACL szakadása? MI. volt a menet? Mert nekem előszor 6 hét rögzitő amig az oldalszalag meggyógyul, aztán utána ACL műtét, legalábbis orvos szerint. Nem lehet a kettőt egyszerre műteni?

Szerkesztette: tüsi91
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Tudtok ajánlani fül-orr-gégészt Pesten?
empty taxi
 ezustfenyklinika.hu/szolgaltatasok/ful-orr-gegeszet/?gclid=CjwKCAjw8_nXBRAiEiwAXWe2ySmTp6Kb7_UC0HS6FHmkvlTr7iM9weHVNbWVEBlNRDq8V3JGnJbUvBoCQdIQAvD_BwE

Voltam, jók.
Őrstől pár perc.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Tudtok ajánlani fül-orr-gégészt Pesten?
empty taxi
hányadik kerület?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tudtok ajánlani fül-orr-gégészt Pesten?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 955 — nabege2@yahoo.com
2 hónapra szerintem mást nem is lehetne kötni mint mindiget
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
nyárra bő 2 hónapra kellene valami tv szolgáltatás a nyaralóba !nem kell ezerféle mindenáron csak a gyerekek miatt ha szar az idő leginkább + foci vb!
tud valaki ajánlani valami jó és olcsó megoldást?
akár interneten keresztül is ( bár ahhoz meg valami korlátlan net is kellene gondolom )
eddig a mindig tv tűnik nekem a legjobbnak ! az ingyenes alapcsomagnak egy egyszeri beruházási költsége van (antenna dekóder kb egy 15-20 ezer ) és onnantól ingyenes
yooker
nekünk is az van nyaralóban 😊 célnak megfelel.

szerencsére a kormánypropagandát pont tudjuk nézni rajta 😀,
de asszem van rajta egy gyerekcsatorna is, +m4 sport, szóval vb is pipa.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
nyárra bő 2 hónapra kellene valami tv szolgáltatás a nyaralóba !nem kell ezerféle mindenáron csak a gyerekek miatt ha szar az idő leginkább + foci vb!
tud valaki ajánlani valami jó és olcsó megoldást?
akár interneten keresztül is ( bár ahhoz meg valami korlátlan net is kellene gondolom )
eddig a mindig tv tűnik nekem a legjobbnak ! az ingyenes alapcsomagnak egy egyszeri beruházási költsége van (antenna dekóder kb egy 15-20 ezer ) és onnantól ingyenes
yooker
Ismereteim szerint meg is találtad a megoldást, plusz ami jó benne, hogy mobil így bárhova viheted magaddal, pl nyaralásra stb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
nyárra bő 2 hónapra kellene valami tv szolgáltatás a nyaralóba !nem kell ezerféle mindenáron csak a gyerekek miatt ha szar az idő leginkább + foci vb!
tud valaki ajánlani valami jó és olcsó megoldást?
akár interneten keresztül is ( bár ahhoz meg valami korlátlan net is kellene gondolom )
eddig a mindig tv tűnik nekem a legjobbnak ! az ingyenes alapcsomagnak egy egyszeri beruházási költsége van (antenna dekóder kb egy 15-20 ezer ) és onnantól ingyenes
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Én még csak a tánctéren voltam Sum 41on, Scooteren (még pár éve az első Parkos koncertjükön), Paul Kalkbrenneren is (nagyobb előadókat igyekeztem említeni), és hát kiváló volt. Scooter volt egyedül telt házas ezek közül, ott azért már nem ártott, hogy 190 cm vagyok. A többi kiváló volt tánctérről is.
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Budapest Parkban érdemes dupla árat fizetni a terasz részért vagy jól látni mindent a tánctérről is?
Matthew99
Ha többen vagytok igen, mert sokkal jobb élmény, és ha tudsz, ne az első részére foglalj jegyet, mert az tele szokott lenni, a másodikon viszont sokszor csak pár ember lézeng. Ugyanolyan mnd2 rész és ugyanannyiba is kerul. 😊

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Budapest Parkban érdemes dupla árat fizetni a terasz részért vagy jól látni mindent a tánctérről is?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 937
igen nekem lenne 😀 és 25p séta közben is megizzadok (105kg környéke szal van kis +)

és jah a szokott helyeken 100kg a "limit", amúgy agyalok h leszarom és veszek egy olyat ami 100ra van és bízok benne h bírja 😀
Negritis
birja..en is 100kg korul voltam es hasznaltam.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
igen nekem lenne 😀 és 25p séta közben is megizzadok (105kg környéke szal van kis +)

és jah a szokott helyeken 100kg a "limit", amúgy agyalok h leszarom és veszek egy olyat ami 100ra van és bízok benne h bírja 😀
Negritis
bírja


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 137 — The Mathematician
igen nekem lenne 😀 és 25p séta közben is megizzadok (105kg környéke szal van kis +)

és jah a szokott helyeken 100kg a "limit", amúgy agyalok h leszarom és veszek egy olyat ami 100ra van és bízok benne h bírja 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
valaki tudja hol lehetne (emberi áron) rollert venni napi használatra, összehajthatót és bírjon ki 105-110kilót?

találtam 1et, de a 100k-t sokkallanám érte
Negritis
magadnak lenne kozlekedeshez?
ha igen ketszer meggondolnam.nem farsaszto de izzaszto.hasznaltam par honapig.barmolyen lassan mentem izzadtam es utalok izzadtan dolgozni...😊

sajna csak a klasszik helyeket tudom ajanlani decathlon,intersport...de arat nem tudok.
ZoliMP
viszont a dekában csak száz kilóig bírják a rollerek, úgyhogy fogyasztani kéne neki 😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 937
valaki tudja hol lehetne (emberi áron) rollert venni napi használatra, összehajthatót és bírjon ki 105-110kilót?

találtam 1et, de a 100k-t sokkallanám érte
Negritis
magadnak lenne kozlekedeshez?
ha igen ketszer meggondolnam.nem farsaszto de izzaszto.hasznaltam par honapig.barmolyen lassan mentem izzadtam es utalok izzadtan dolgozni...😊

sajna csak a klasszik helyeket tudom ajanlani decathlon,intersport...de arat nem tudok.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 137 — The Mathematician
valaki tudja hol lehetne (emberi áron) rollert venni napi használatra, összehajthatót és bírjon ki 105-110kilót?

találtam 1et, de a 100k-t sokkallanám érte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 715
Samsung TV-ben (UE32J4000) a beépített CI adapterrel lehet problémám. A digitális adók csak egy részét hozza be, a többire azt írja nem található. Hivtam ügyfélszolgálatot (vidanet), frissítették a kártyát, de semmi változás. Felcseréltem tesóméval, az ő tv-jén működik a kártya+modul, nálam az övén még a hitelesítési fyolamat sem fut le.

Mennyibe fáj a CI port javítása, cseréje? Gyakorta megy ez tönkre? A TV kb 3 éves.
tüsi91
Küldtem privát üziben telószámot, kérdezz rá esetleg