Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Sportóra ügyben szeretném a véleményeteket, főleg személyes tapasztalatokat. Futáshoz és biciklizéshez szeretnék venni órát, max 110-120 ezerért. GPS, csuklón keresztüli pulzusmérő (kalória) a feltétlenül szükséges, valamint egy jó program amin telefonon, vagy számítógépen tudom követni, analizálni a dolgokat. A mostani olcsóbb kinaim pl biciklizés közben tök fals pulzus adatokat ad, meg programja sem igazi. Apple watch (Sobri tudom ezt), vagy valamelyik Polar, Garmin vivoactive ? Vagy esetleg más, ami elkerülte a figyelmemet? Ki mit ajánl? Köszönöm
diverdoc
Samsung Gear S3 Frontier perfect választás, a kívánt funkciók megvannak benne illetve az én ízlésem szerint magasan a legszebb okosóra jelenleg.
Fele annyiért jó még a Polar M400 HR, de szerintem az csúnya, illetve Garmin Vivoactive HR is ugyanez.
Esetleg még ha nem olyan sürgős, akkor megéri megvárni a Fitbit új óráját az Ionic-ot, nagyon ígéretes volt, ahogy összenyomkodtam.

Ha van esetleg kérdésed, írj pm-et. Szerintem tudok segíteni.
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sportóra ügyben szeretném a véleményeteket, főleg személyes tapasztalatokat. Futáshoz és biciklizéshez szeretnék venni órát, max 110-120 ezerért. GPS, csuklón keresztüli pulzusmérő (kalória) a feltétlenül szükséges, valamint egy jó program amin telefonon, vagy számítógépen tudom követni, analizálni a dolgokat. A mostani olcsóbb kinaim pl biciklizés közben tök fals pulzus adatokat ad, meg programja sem igazi. Apple watch (Sobri tudom ezt), vagy valamelyik Polar, Garmin vivoactive ? Vagy esetleg más, ami elkerülte a figyelmemet? Ki mit ajánl? Köszönöm


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Létrehoztam a cégem facebook oldalát és meghívtam az érintetteket. Hogy tudom megnézni a listát, hogy ki nem jelölte még vissza?
Szokol
Azért várj még pár napot a kirúgásukkal 😀

több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Létrehoztam a cégem facebook oldalát és meghívtam az érintetteket. Hogy tudom megnézni a listát, hogy ki nem jelölte még vissza?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Valaki találkozott rajtam kívül azzal a problémával, hogy Windows 10-es rendszerű telefonon a gyári lejátszó cseszik felismerni az újonnan hozzáadott zenéket? Mi lehet a megoldás?
Mikey
én csak Sobri megoldását ismerem 😀 😛
slowmotion
#nemveszekájfónt
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Valaki találkozott rajtam kívül azzal a problémával, hogy Windows 10-es rendszerű telefonon a gyári lejátszó cseszik felismerni az újonnan hozzáadott zenéket? Mi lehet a megoldás?
Mikey
én csak Sobri megoldását ismerem 😀 😛
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Valaki találkozott rajtam kívül azzal a problémával, hogy Windows 10-es rendszerű telefonon a gyári lejátszó cseszik felismerni az újonnan hozzáadott zenéket? Mi lehet a megoldás?
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Egy kalkulátorgyűjtemény:

 www.hatarido-szamitas.hu/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
A kamatos kamat azt jelenti, hogy tökésítik a kamatot és az kamatozódik. Ha csak annyi, hogy több éven át húzódik az ügy az nem kamatos kamat. Ha késedelmi pótlékot szeretnél számolni (jegybanki alapkamat végig), akkor én tudom javasolni a NAV késedelmi pótlék számítását :  nav.gov.hu/nav/szolgaltatasok/kalkulatorok/potlekszamitas
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 940
Egeszen veletlenul vkinek van kamatos kamat kalkulatora?
2010-tol lenne a legjobb.
Gugliztam, de mindegyik hianyos.

Elore is koszonom.
ZoliMP
Ez nem jó?  support.microsoft.com/hu-hu/help/141695/xl-how-to-calculate-compound-interest
Matthew99
Ralesek. Koszonom 😊



2010-től másképp számolják a kamatos kamatot, mint előtte?
Gogo
Tudtommal nem valtozott de nekem onnan kene szamolnom.
ZoliMP
Ha az évszám ennyire számít, biztos vagy benne, hogy sima kamatot akarsz számolni?
Gogo
Nem vagyok szakerto. 2010-tol kene kiszamolnom x osszeg kamatat az MNB szerint.Rossz uton vagyok akkor?
több mint 6 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
2010-től másképp számolják a kamatos kamatot, mint előtte?
Gogo
Tudtommal nem valtozott de nekem onnan kene szamolnom.
ZoliMP
Ha az évszám ennyire számít, biztos vagy benne, hogy sima kamatot akarsz számolni?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Üdv, Urak!

Az IEC, azaz International Education Centerről van bárkinek valamilyen tapasztalata?

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Egeszen veletlenul vkinek van kamatos kamat kalkulatora?
2010-tol lenne a legjobb.
Gugliztam, de mindegyik hianyos.

Elore is koszonom.
ZoliMP
Ez nem jó?  support.microsoft.com/hu-hu/help/141695/xl-how-to-calculate-compound-interest


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 940
2010-től másképp számolják a kamatos kamatot, mint előtte?
Gogo
Tudtommal nem valtozott de nekem onnan kene szamolnom.
több mint 6 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
2010-től másképp számolják a kamatos kamatot, mint előtte?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 940
Egeszen veletlenul vkinek van kamatos kamat kalkulatora?
2010-tol lenne a legjobb.
Gugliztam, de mindegyik hianyos.

Elore is koszonom.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Tudja valaki mi a faszért nem lehet Telenor Mytvzni???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Van vkinek friss élménye boszniai autózásról? Ha esetleg mostanában járt vki Boszniában kocsival szívesen vennék pár szót a tapasztalatokról. Köszönöm


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Szerdán megyünk barátnőmmel Miskolc-Tapolcára nyaralni, igaz csak 3 napra.

A helyet aránylag ismerem, gyerekkoromban sokat voltam ott, viszont már kb 5 éve nem. Ha valaki járt mostanában arra és tud jó éttermeket, vagy bármi tippet bármilyen témában az ne tartsa magában 😊
ervinator
Anyukám mondta?
Igor
de csak mert főnököm húga a szakács!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Valakinek lenne ötlete, hogy milyen programmal lehet telefonnal fektetve felvett videókat elforgatni? Gépre kéne valami ilyesmit találnom, ami nem igényel túl nagy informatikai háttértárat azért, és 20 videóval nem kell fél évet szenvedni, és minőséget is tart.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Szerdán megyünk barátnőmmel Miskolc-Tapolcára nyaralni, igaz csak 3 napra.

A helyet aránylag ismerem, gyerekkoromban sokat voltam ott, viszont már kb 5 éve nem. Ha valaki járt mostanában arra és tud jó éttermeket, vagy bármi tippet bármilyen témában az ne tartsa magában 😊
ervinator
Anyukám mondta?
Igor
Nem ismertem, de rákeresve nagyon jónak néz ki, köszi!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerdán megyünk barátnőmmel Miskolc-Tapolcára nyaralni, igaz csak 3 napra.

A helyet aránylag ismerem, gyerekkoromban sokat voltam ott, viszont már kb 5 éve nem. Ha valaki járt mostanában arra és tud jó éttermeket, vagy bármi tippet bármilyen témában az ne tartsa magában 😊
ervinator
Anyukám mondta?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Szerdán megyünk barátnőmmel Miskolc-Tapolcára nyaralni, igaz csak 3 napra.

A helyet aránylag ismerem, gyerekkoromban sokat voltam ott, viszont már kb 5 éve nem. Ha valaki járt mostanában arra és tud jó éttermeket, vagy bármi tippet bármilyen témában az ne tartsa magában 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Sikerült felfedezni a probléma okát.
Microsoft Office background taskhandler ablaka ugrált fel minden órában.

Nem egyedi a probléma, ezen a fórumon ki is vesézték és megoldást is találtak rá:
 linustechtips.com/main/topic/771311-microsoft-office-background-task-handler-flash-popup/

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Mondjuk bármennyire is idegesítőek és hosszadalmasak a win10-es frissítések, annál jobb védelem nincs a kártevők ellen, ha up-to-date tartod a rendszered...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal