Kérdések bármiről

29 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
JJ, nem nőtted ki véletlenül a Chargers pulcsidat?szaba
a Michigan State-eset igen 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
2007-es wordben valahogy be lehet állítani, hogy egy bizonyos oldaltól kezdje csak a számozást, ne az elsőtől?Asbee
be, asszem töréspontot kell csinálni elé

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
2007-es wordben valahogy be lehet állítani, hogy egy bizonyos oldaltól kezdje csak a számozást, ne az elsőtől?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
JJ, nem nőtted ki véletlenül a Chargers pulcsidat?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
JJ: Kikódoltatod?fetomy
biztos megéri telónál ennyit szórakozni? mert komolyabb technikai cuccoknál tényleg nagy az árkülönbség, de itt nem érzem olyan vészesnek

más: fekete ujjatlan pólót/atlétát keresek, erre tipp, hogy hol találok? 😊jjncaa
Na JJ elindult a szétgyúrt állat vonalon, komoly teló villantásra, fekete ujjatlan póló 😀briareos
Berki Krisztián 2.0 😀 😀 😛
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
N8-nak irtó szar képeket csinál a kamerája. Két kollegámnak is van, hát nagyon nem voltam elájulva tőle.
Vegyél egy 3x zoomos kis nikont coolpixet kint, kb. 80-100 dollárért, és ezerszer jobb képet készítesz, mint bármelyik mobillal. Bár egy Galaxy S III/ Iphone 5 már nem rossz képeket produkál...
GRAFI
Egy ipadet viszek még, ha nincs wifi a gépben akkor hogy és hova fogom feltölteni a képeket? A coolpixek közül pl. az s800c-ben van, de az meg 300 dollár, az iphone5 meg 650, akkor már olcsóbb a nokia880 és az tényleg jó képeket csinál...
JJ: Kikódoltatod?fetomy
biztos megéri telónál ennyit szórakozni? mert komolyabb technikai cuccoknál tényleg nagy az árkülönbség, de itt nem érzem olyan vészesnek

más: fekete ujjatlan pólót/atlétát keresek, erre tipp, hogy hol találok? 😊jjncaa
Na JJ elindult a szétgyúrt állat vonalon, komoly teló villantásra, fekete ujjatlan póló 😀briareos
Na azért ott még sajnos nem tartok 😀 a teló meg olyan értelemben kell csak villantásra, hogy normális fényképeket akarok vele készíteni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
JJ: Kikódoltatod?fetomy
biztos megéri telónál ennyit szórakozni? mert komolyabb technikai cuccoknál tényleg nagy az árkülönbség, de itt nem érzem olyan vészesnek

más: fekete ujjatlan pólót/atlétát keresek, erre tipp, hogy hol találok? 😊jjncaa
Na JJ elindult a szétgyúrt állat vonalon, komoly teló villantásra, fekete ujjatlan póló 😀

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
N8-nak irtó szar képeket csinál a kamerája. Két kollegámnak is van, hát nagyon nem voltam elájulva tőle.
Vegyél egy 3x zoomos kis nikont coolpixet kint, kb. 80-100 dollárért, és ezerszer jobb képet készítesz, mint bármelyik mobillal. Bár egy Galaxy S III/ Iphone 5 már nem rossz képeket produkál...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
JJ: Kikódoltatod?fetomy
biztos megéri telónál ennyit szórakozni? mert komolyabb technikai cuccoknál tényleg nagy az árkülönbség, de itt nem érzem olyan vészesnek

más: fekete ujjatlan pólót/atlétát keresek, erre tipp, hogy hol találok? 😊jjncaa
hát a kiüttetés sem időben sem pénzben nem egy nagy cucc, de nem tudom, hogy mennyivel olcsóbbak ott a telefonok, csak mondtam, hogy ki lehet üttetni 😊

pólót bármely ruhaboltban lehet 😀 De egyébként a Decathlonban is előfordulnak ilyesmik és azok se drágák, mivel nem márkásak. Ettől függetlenül az a domyos vagy mi a szar abszolút jó anyag.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Nokia 808
 www.phonearena.com/phones/Nokia-808-PureView_id6751apeszos
nem, nem akarok 100+e forintot kiadni értejjncaa
okostelefont keresek a legjobb áron, az egyetlen feltétel a lehető legjobb kamera... tippek?jjncaa
😀 😀 oké..apeszos
lehet mégis ez fog nyerni, mert kapható a telenornál is 😊 korábban már szemeztem vele és most olvasom a teszteket, annyival jobb e téren, mint a többi...jjncaa
Ha tényleg csak a kamera játszik, akkor az N8 nem jöhet szóba? Nem a 808 minősége, de a többit így is veri szerintem és 40-ért már megkapod használtan.Schleck
jó ötlet, ezzel még futok egy kört, kösz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nokia 808
 www.phonearena.com/phones/Nokia-808-PureView_id6751apeszos
nem, nem akarok 100+e forintot kiadni értejjncaa
okostelefont keresek a legjobb áron, az egyetlen feltétel a lehető legjobb kamera... tippek?jjncaa
😀 😀 oké..apeszos
lehet mégis ez fog nyerni, mert kapható a telenornál is 😊 korábban már szemeztem vele és most olvasom a teszteket, annyival jobb e téren, mint a többi...jjncaa
Ha tényleg csak a kamera játszik, akkor az N8 nem jöhet szóba? Nem a 808 minősége, de a többit így is veri szerintem és 40-ért már megkapod használtan.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
fekete ujjatlan pólót/atlétát keresek, erre tipp, hogy hol találok? 😊jjncaa
h&m-ben 1300
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
JJ: Kikódoltatod?fetomy
biztos megéri telónál ennyit szórakozni? mert komolyabb technikai cuccoknál tényleg nagy az árkülönbség, de itt nem érzem olyan vészesnek

más: fekete ujjatlan pólót/atlétát keresek, erre tipp, hogy hol találok? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Pedig jobban jártál Vona. Az a jobbik verzió, ha olyanod van mint egy vidistának. MOL kúton felmutatom, ingyen tankolok. Mellesleg ne légy nyugodt, húgomnak is syxalag-ja van 😛 (vagy legalábbis valami olyasmi)fetomy
miiii? ilyened is van? egyre több mindent tudunk meg, végén kiderül h orbán fletamás a hivatalos neved...akkor eladom és veszek egy szifont! 😀Divat
nyugodtan vegyél, nekem is volt (most a másik húgomnál van), igaz a legelső szériás de k.vajó telefon 😉

JJ: Kikódoltatod?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Pedig jobban jártál Vona. Az a jobbik verzió, ha olyanod van mint egy vidistának. MOL kúton felmutatom, ingyen tankolok. Mellesleg ne légy nyugodt, húgomnak is syxalag-ja van 😛 (vagy legalábbis valami olyasmi)fetomy
miiii? ilyened is van? egyre több mindent tudunk meg, végén kiderül h orbán fletamás a hivatalos neved...akkor eladom és veszek egy szifont! 😀

|
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
10 rugó környékén már kapsz ilyen memóriakártyát is:  www.amazon.co.uk/Eye-Fi-Connect-Wireless-SDHC-Memory/dp/B003E47XIQ
De ha nem kimondottan művészfotókat akarsz csinálni / nem akarsz díjakat nyerni szerintem bőven jók a jobb fényképezős telefonok is, arról nem is beszélve hogy nem kell + egy cuccot magadnál hordanod.Rataxes
ez a legfontosabb 😊 kevesebb, mint két hét és megyek újra az USA-ba, most csinálnék pár megosztható képet a blogomra és a bowl.hu facebook oldalára, de ezért nem vennék-vinnék egy komplett fotó-apparátust...jjncaa
Kint érdemes akkor vásárolnod, sokkal olcsóbb minden telefon, fényképző, és ezek bármilyen kombinációja.Sobri Jóska
és mihez kezdjek egy kint vásárolt előfizetéses telefonnal, ha márciusban hazajövök?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
10 rugó környékén már kapsz ilyen memóriakártyát is:  www.amazon.co.uk/Eye-Fi-Connect-Wireless-SDHC-Memory/dp/B003E47XIQ
De ha nem kimondottan művészfotókat akarsz csinálni / nem akarsz díjakat nyerni szerintem bőven jók a jobb fényképezős telefonok is, arról nem is beszélve hogy nem kell + egy cuccot magadnál hordanod.Rataxes
ez a legfontosabb 😊 kevesebb, mint két hét és megyek újra az USA-ba, most csinálnék pár megosztható képet a blogomra és a bowl.hu facebook oldalára, de ezért nem vennék-vinnék egy komplett fotó-apparátust...jjncaa
Kint érdemes akkor vásárolnod, sokkal olcsóbb minden telefon, fényképző, és ezek bármilyen kombinációja.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Pedig jobban jártál Vona. Az a jobbik verzió, ha olyanod van mint egy vidistának. MOL kúton felmutatom, ingyen tankolok. Mellesleg ne légy nyugodt, húgomnak is syxalag-ja van 😛 (vagy legalábbis valami olyasmi)
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Egy akármilyen 30k nikkon/cannon jobbk épet csinál mint a telefon.40 ért már bőven. Wifis megosztás nem tudom nem vagyok fényképezős én se, de mondjuk én tuti vennék inkább 40k ért egy nikon coolpixen 5x jobb képet csinál mint egy telefon.Toca
Nekem Samsung SGHF480-am volt, az pl. jobb képet csinált mint bármilyen fényképezőgépünk ami volt 😊 Persze nem lenne jó JJ-nek, mert nem okostelefon, nincs wifi stb... de pusztán a kamerája nagyon jó volt.

Viszont mi számít jó telefonnak. Nekem Xperia X10 minipro van, 30ért vettem, és bőven tud mindent amit kell, még kinyitható billzet is van rajta. Egyedül annyi bajom van vele, hogy a kamerája nem túl jó, szóval max ilyen teló+kamera kombóra jó jelen esetben.fetomy
bazze most akarok(fogok) okostelot venni és nokia e6/xperia mini pro között vacilláltam, de aztán Galaxy S Advance-m lesz...szép is lett volna olyanom lenne, mint fidista kollegának! (tudom h utódja, de maga a tudat...) 😂

|
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Egy akármilyen 30k nikkon/cannon jobbk épet csinál mint a telefon.40 ért már bőven. Wifis megosztás nem tudom nem vagyok fényképezős én se, de mondjuk én tuti vennék inkább 40k ért egy nikon coolpixen 5x jobb képet csinál mint egy telefon.Toca
Nekem Samsung SGHF480-am volt, az pl. jobb képet csinált mint bármilyen fényképezőgépünk ami volt 😊 Persze nem lenne jó JJ-nek, mert nem okostelefon, nincs wifi stb... de pusztán a kamerája nagyon jó volt.fetomy
amúgy itt meg lehet nézni mit tudnak fényképezés terén a jelenlegi okostelefonok az összehasonlítás kedvéért
 mobilarena.hu/teszt/mobilos_kamerak_egymas_ellen/nappali_es_makro.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egy akármilyen 30k nikkon/cannon jobbk épet csinál mint a telefon.40 ért már bőven. Wifis megosztás nem tudom nem vagyok fényképezős én se, de mondjuk én tuti vennék inkább 40k ért egy nikon coolpixen 5x jobb képet csinál mint egy telefon.Toca
Nekem Samsung SGHF480-am volt, az pl. jobb képet csinált mint bármilyen fényképezőgépünk ami volt 😊 Persze nem lenne jó JJ-nek, mert nem okostelefon, nincs wifi stb... de pusztán a kamerája nagyon jó volt.

Viszont mi számít jó telefonnak. Nekem Xperia X10 minipro van, 30ért vettem, és bőven tud mindent amit kell, még kinyitható billzet is van rajta. Egyedül annyi bajom van vele, hogy a kamerája nem túl jó, szóval max ilyen teló+kamera kombóra jó jelen esetben.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
10 rugó környékén már kapsz ilyen memóriakártyát is:  www.amazon.co.uk/Eye-Fi-Connect-Wireless-SDHC-Memory/dp/B003E47XIQ
De ha nem kimondottan művészfotókat akarsz csinálni / nem akarsz díjakat nyerni szerintem bőven jók a jobb fényképezős telefonok is, arról nem is beszélve hogy nem kell + egy cuccot magadnál hordanod.Rataxes
ez a legfontosabb 😊 kevesebb, mint két hét és megyek újra az USA-ba, most csinálnék pár megosztható képet a blogomra és a bowl.hu facebook oldalára, de ezért nem vennék-vinnék egy komplett fotó-apparátust...jjncaa
Egy akármilyen 30k nikkon/cannon jobbk épet csinál mint a telefon.40 ért már bőven. Wifis megosztás nem tudom nem vagyok fényképezős én se, de mondjuk én tuti vennék inkább 40k ért egy nikon coolpixen 5x jobb képet csinál mint egy telefon.Toca
használtad már a nokia 808-at?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
10 rugó környékén már kapsz ilyen memóriakártyát is:  www.amazon.co.uk/Eye-Fi-Connect-Wireless-SDHC-Memory/dp/B003E47XIQ
De ha nem kimondottan művészfotókat akarsz csinálni / nem akarsz díjakat nyerni szerintem bőven jók a jobb fényképezős telefonok is, arról nem is beszélve hogy nem kell + egy cuccot magadnál hordanod.Rataxes
ez a legfontosabb 😊 kevesebb, mint két hét és megyek újra az USA-ba, most csinálnék pár megosztható képet a blogomra és a bowl.hu facebook oldalára, de ezért nem vennék-vinnék egy komplett fotó-apparátust...jjncaa
Egy akármilyen 30k nikkon/cannon jobbk épet csinál mint a telefon.40 ért már bőven. Wifis megosztás nem tudom nem vagyok fényképezős én se, de mondjuk én tuti vennék inkább 40k ért egy nikon coolpixen 5x jobb képet csinál mint egy telefon.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
10 rugó környékén már kapsz ilyen memóriakártyát is:  www.amazon.co.uk/Eye-Fi-Connect-Wireless-SDHC-Memory/dp/B003E47XIQ
De ha nem kimondottan művészfotókat akarsz csinálni / nem akarsz díjakat nyerni szerintem bőven jók a jobb fényképezős telefonok is, arról nem is beszélve hogy nem kell + egy cuccot magadnál hordanod.Rataxes
ez a legfontosabb 😊 kevesebb, mint két hét és megyek újra az USA-ba, most csinálnék pár megosztható képet a blogomra és a bowl.hu facebook oldalára, de ezért nem vennék-vinnék egy komplett fotó-apparátust...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
10 rugó környékén már kapsz ilyen memóriakártyát is:  www.amazon.co.uk/Eye-Fi-Connect-Wireless-SDHC-Memory/dp/B003E47XIQ
De ha nem kimondottan művészfotókat akarsz csinálni / nem akarsz díjakat nyerni szerintem bőven jók a jobb fényképezős telefonok is, arról nem is beszélve hogy nem kell + egy cuccot magadnál hordanod.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes