Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Kis időhúzás után megvettem a laptopot,bár többet költöttem rá mint terveztem de ő lett a befutó:
 edigital.hu/Notebook/Lenovo_IdeaPad_G580_59-355625_%286GB%29_notebook_barna-p342198.html
Köszönöm még egyszer a segítséget srácok!

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Murder kiállításról tud valaki személyes tapasztalatot vagy csak valami hallott infót megosztani?
yooker
Szerintük nem éri meg:  varosban.blog.hu/2012/12/04/murder_a_gyilkos_kiallitasSchleck
már nem tudom, hol, de láttam ennél rosszabb kritikát is

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Murder kiállításról tud valaki személyes tapasztalatot vagy csak valami hallott infót megosztani?
yooker
Szerintük nem éri meg:  varosban.blog.hu/2012/12/04/murder_a_gyilkos_kiallitas

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Murder kiállításról tud valaki személyes tapasztalatot vagy csak valami hallott infót megosztani?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
29gabtsi
Akkor nem iszom semmit, jól láttam a draft közvetítésen, tényleg fiatal vagy.tomi-tomi
mit isztolt úgy értettem, mire hívhatlak meg, hogy így lefiataloztál 😊gabtsi
Ja, potyázás?! 😀 Ír whiskey.tomi-tomi
Bushmills?gabtsi
Megbízom fiatal barátom döntésében! (Kettő.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mmmmmm..... 100pipers. Scotch az igaz, de a legjobb. nyami.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
29gabtsi
Akkor nem iszom semmit, jól láttam a draft közvetítésen, tényleg fiatal vagy.tomi-tomi
mit isztolt úgy értettem, mire hívhatlak meg, hogy így lefiataloztál 😊gabtsi
Ja, potyázás?! 😀 Ír whiskey.tomi-tomi
Bushmills?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
29gabtsi
Akkor nem iszom semmit, jól láttam a draft közvetítésen, tényleg fiatal vagy.tomi-tomi
mit isztolt úgy értettem, mire hívhatlak meg, hogy így lefiataloztál 😊gabtsi
Ja, potyázás?! 😀 Ír whiskey.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
valakinek van tapasztalata ilyesmi húzódzkodókeretről?
 www.worker.hu/1500/huzodzkodokeret-insportline-pu1217Szobi22
Ja, de nem személyes, bratyómnak van. Megkérdem tőle mennyiért szerválta, ő azt mondta, hogy jó cucc.kishaszi
király, köszi, igazából ennyire voltam kíváncsi, mert ez itt elég jóáras 😊

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
valakinek van tapasztalata ilyesmi húzódzkodókeretről?
 www.worker.hu/1500/huzodzkodokeret-insportline-pu1217Szobi22
Ja, de nem személyes, bratyómnak van. Megkérdem tőle mennyiért szerválta, ő azt mondta, hogy jó cucc.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
29gabtsi
Akkor nem iszom semmit, jól láttam a draft közvetítésen, tényleg fiatal vagy.tomi-tomi
mit isztolt úgy értettem, mire hívhatlak meg, hogy így lefiataloztál 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
iwiwről hogy tudom törölni magam?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
29gabtsi
Akkor nem iszom semmit, jól láttam a draft közvetítésen, tényleg fiatal vagy.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
29

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
fiatal ?!
mit iszol ?😊gabtsi
Mennyi az annyi?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Asbee, merre van fodrász Sopronban, ki tudnál ajánlani? Amadeus91
Mákod volt, hogy észrevettem 😀 Deák téri sulival szemben kis teszkó mellett van egy, rokon ott dolgozik (szerencsére 200 méterre lakok 😀 )sem vele sem mással nem volt még semmi problémám. Nagyjából Király Jenő utca és Deák tér sarkán van.Asbee
ööööööööööööö fotót kérünk, előtte-utána!sutianap
Te is menni akarsz? 😀Asbee
Mócártról, te


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Asbee, merre van fodrász Sopronban, ki tudnál ajánlani? Amadeus91
Mákod volt, hogy észrevettem 😀 Deák téri sulival szemben kis teszkó mellett van egy, rokon ott dolgozik (szerencsére 200 méterre lakok 😀 )sem vele sem mással nem volt még semmi problémám. Nagyjából Király Jenő utca és Deák tér sarkán van.Asbee
ööööööööööööö fotót kérünk, előtte-utána!sutianap
Te is menni akarsz? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Asbee, merre van fodrász Sopronban, ki tudnál ajánlani? Amadeus91
Mákod volt, hogy észrevettem 😀 Deák téri sulival szemben kis teszkó mellett van egy, rokon ott dolgozik (szerencsére 200 méterre lakok 😀 )sem vele sem mással nem volt még semmi problémám. Nagyjából Király Jenő utca és Deák tér sarkán van.Asbee
ööööööööööööö fotót kérünk, előtte-utána!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Asbee, merre van fodrász Sopronban, ki tudnál ajánlani? Amadeus91
Mákod volt, hogy észrevettem 😀 Deák téri sulival szemben kis teszkó mellett van egy, rokon ott dolgozik (szerencsére 200 méterre lakok 😀 )sem vele sem mással nem volt még semmi problémám. Nagyjából Király Jenő utca és Deák tér sarkán van.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
fiatal ?!
mit iszol ?😊gabtsi
persze, akinek fontosabb a csajozás, mint a meccs az még nyikhaj 😉sutianap
akkó remélem sose öregszem meg 😀gabtsi
lehet egyszerre is a kettőt 😀sutianap
ja, csak felül szédülök, alul fulladok, oldalról meg nem látom a tv-t 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
fiatal ?!
mit iszol ?😊gabtsi
persze, akinek fontosabb a csajozás, mint a meccs az még nyikhaj 😉sutianap
akkó remélem sose öregszem meg 😀gabtsi
lehet egyszerre is a kettőt 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
fiatal ?!
mit iszol ?😊gabtsi
persze, akinek fontosabb a csajozás, mint a meccs az még nyikhaj 😉sutianap
akkó remélem sose öregszem meg 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
fiatal ?!
mit iszol ?😊gabtsi
persze, akinek fontosabb a csajozás, mint a meccs az még nyikhaj 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
valakinek van tapasztalata ilyesmi húzódzkodókeretről?
 www.worker.hu/1500/huzodzkodokeret-insportline-pu1217

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ventura!
Ez szinte ugyanaz kicsit jobb videokártyával, jobb anyagminőségben olcsóbban.
 www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Core_i5_3210M_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-357742_7294.html#muszaki_adatok
4dam
észert én a helyedben biztos nem venném meg...amit linkelt 4dam abban i5-ös proci ehhez képest nem ér +25k-t és ebben az árszegmensben játékban ez a best buy:  www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Core_i3_2328M_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-355631_7290.html + ssd ~30k-ért bele, így jobban mintha i5-öst vennéd szvsz

következő szint az pedig ez lenne sztem:  www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_7520_Intel_Core_i5_3210M_4GB_1TB_AMD_Linux_Fekete_galvanizalt_aluminium_mehsejt_szerkezettel_DI7520A-3210M-4GH1TBD6AL_4577.html

szal kérdés h mennyit szánsz rá... 😊Divat
ennyire nem menő az acer? pedig 2 éve nekem az van
(acer aspire 5741:  www.laptop-notebook-netbook.hu/acer-laptop-termekek/acer-laptop/acer-aspire-5741-332g25mn/758)

ez a lenovo ennyire megbízható, hogy lepipálja az acert?
az árkategória az 150.000 körül, de legfeljebb olyan 170.000Ventura
Az acer egyáltalán nem megbízható sőt a gynegébben teljesítők közé sorolnám, örülök hogy neked nincs gondod vele, örülj neki hogy kivétel vagy 😀Toca
így van, ésszer sztem kuka!


ha és most vennék laptopot(ami amúgy tervbe van, és lenovo felé) az lenovo i3/gt635 lenne(játékra) vagy fujitsu a531/532 szintén i3-al, hanem fér bele keretbe akkor b960-al...tehát ha 160-170 belefér akkor lenovo+ssd(pl. samsung 830 64-128gb igény szerint) annyi még h képeken sötétbarna fura lehet, de élőben sztem sokkal barátibb a színe, nem tudom ez zavaró lenne-e számodra.

|