Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
fiatal ?!
mit iszol ?😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a fejvadászok szoktak csak úgy telefonálgatni adatbázis építés címén vagy csak konkrét ügyben ?
bár azt mondta, hogy jó szakmai ajánlást kapott, de ilyenkor ez hogy van ?gabtsi
Most kerülnél bele? Reális lehetőség, hogy bővítik az adatbázisukat. Olyan területen dolgozhatsz, ahol tudják magukról, hogy gyengék, kevés az árujuk, nehezen tudnak prezentálni normális short list-et. Vagy csak egyszerűen az üzemszerű működésükben benne van a rendszeres adatbázis fejlesztés.
tomi-tomi
mármint hogy bele ?
az irodai telefonon keresett, név szerint, és mondta amit írtam.
szoktak akkor ilyen adatbázist építeni ?
én elsőre vmi jelenlegi partnerre gondoltam, aki embert keres.gabtsi
Szoktak. De az is benne van, hogy konkrét megbízás miatt aktivizálták magukat a szakterületeden.

suti, feltételezem, hogy gabtsi fiatal korára tekintettel még nem dolgozik olyan pozícióban, ahol már nem szokás a telefonos kapcsolatfelvétel vagy nyílt keresés.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a fejvadászok szoktak csak úgy telefonálgatni adatbázis építés címén vagy csak konkrét ügyben ?
bár azt mondta, hogy jó szakmai ajánlást kapott, de ilyenkor ez hogy van ?gabtsi
Most kerülnél bele? Reális lehetőség, hogy bővítik az adatbázisukat. Olyan területen dolgozhatsz, ahol tudják magukról, hogy gyengék, kevés az árujuk, nehezen tudnak prezentálni normális short list-et. Vagy csak egyszerűen az üzemszerű működésükben benne van a rendszeres adatbázis fejlesztés.
tomi-tomi
mármint hogy bele ?
az irodai telefonon keresett, név szerint, és mondta amit írtam.
szoktak akkor ilyen adatbázist építeni ?
én elsőre vmi jelenlegi partnerre gondoltam, aki embert keres.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
a fejvadászok szoktak csak úgy telefonálgatni adatbázis építés címén vagy csak konkrét ügyben ?
bár azt mondta, hogy jó szakmai ajánlást kapott, de ilyenkor ez hogy van ?gabtsi
Most kerülnél bele? Reális lehetőség, hogy bővítik az adatbázisukat. Olyan területen dolgozhatsz, ahol tudják magukról, hogy gyengék, kevés az árujuk, nehezen tudnak prezentálni normális short list-et. Vagy csak egyszerűen az üzemszerű működésükben benne van a rendszeres adatbázis fejlesztés.
tomi-tomi
fejvadászok? telefonon? micimackó!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a fejvadászok szoktak csak úgy telefonálgatni adatbázis építés címén vagy csak konkrét ügyben ?
bár azt mondta, hogy jó szakmai ajánlást kapott, de ilyenkor ez hogy van ?gabtsi
Most kerülnél bele? Reális lehetőség, hogy bővítik az adatbázisukat. Olyan területen dolgozhatsz, ahol tudják magukról, hogy gyengék, kevés az árujuk, nehezen tudnak prezentálni normális short list-et. Vagy csak egyszerűen az üzemszerű működésükben benne van a rendszeres adatbázis fejlesztés.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Asbee, merre van fodrász Sopronban, ki tudnál ajánlani?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a fejvadászok szoktak csak úgy telefonálgatni adatbázis építés címén vagy csak konkrét ügyben ?
bár azt mondta, hogy jó szakmai ajánlást kapott, de ilyenkor ez hogy van ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Habinak és Matthew-nak: Itt egy minden részletre kiterjedő ismertető az E szériás Samsung tévékről, érdemes átolvasni, én is ez alapján döntöttem a 32D6100-as mellett.
Matthew99: Ez konkrétan semennyire, webshopokban jóval olcsóbban megkapja, úgy már inkább megéri.Rataxes
Kösz átnézem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Ventura!
Ez szinte ugyanaz kicsit jobb videokártyával, jobb anyagminőségben olcsóbban.
 www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Core_i5_3210M_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-357742_7294.html#muszaki_adatok
4dam
észert én a helyedben biztos nem venném meg...amit linkelt 4dam abban i5-ös proci ehhez képest nem ér +25k-t és ebben az árszegmensben játékban ez a best buy:  www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Core_i3_2328M_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-355631_7290.html + ssd ~30k-ért bele, így jobban mintha i5-öst vennéd szvsz

következő szint az pedig ez lenne sztem:  www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_7520_Intel_Core_i5_3210M_4GB_1TB_AMD_Linux_Fekete_galvanizalt_aluminium_mehsejt_szerkezettel_DI7520A-3210M-4GH1TBD6AL_4577.html

szal kérdés h mennyit szánsz rá... 😊Divat
ennyire nem menő az acer? pedig 2 éve nekem az van
(acer aspire 5741:  www.laptop-notebook-netbook.hu/acer-laptop-termekek/acer-laptop/acer-aspire-5741-332g25mn/758)

ez a lenovo ennyire megbízható, hogy lepipálja az acert?
az árkategória az 150.000 körül, de legfeljebb olyan 170.000Ventura
Az acer egyáltalán nem megbízható sőt a gynegébben teljesítők közé sorolnám, örülök hogy neked nincs gondod vele, örülj neki hogy kivétel vagy 😀
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Ventura!
Ez szinte ugyanaz kicsit jobb videokártyával, jobb anyagminőségben olcsóbban.
 www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Core_i5_3210M_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-357742_7294.html#muszaki_adatok
4dam
észert én a helyedben biztos nem venném meg...amit linkelt 4dam abban i5-ös proci ehhez képest nem ér +25k-t és ebben az árszegmensben játékban ez a best buy:  www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Core_i3_2328M_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-355631_7290.html + ssd ~30k-ért bele, így jobban mintha i5-öst vennéd szvsz

következő szint az pedig ez lenne sztem:  www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_7520_Intel_Core_i5_3210M_4GB_1TB_AMD_Linux_Fekete_galvanizalt_aluminium_mehsejt_szerkezettel_DI7520A-3210M-4GH1TBD6AL_4577.html

szal kérdés h mennyit szánsz rá... 😊Divat
ennyire nem menő az acer? pedig 2 éve nekem az van
(acer aspire 5741:  www.laptop-notebook-netbook.hu/acer-laptop-termekek/acer-laptop/acer-aspire-5741-332g25mn/758)

ez a lenovo ennyire megbízható, hogy lepipálja az acert?
az árkategória az 150.000 körül, de legfeljebb olyan 170.000

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Pls valaki nem tud segíteni, hogy miért hozza be a monitorom állandóan az Auto Adjustmentet? Eddig semmi baja nem volt, most kezdte el kb 1 órája, és folyamatosan, csinálja mintha be lenne ragadva.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Inverz inga szabályzása Matlab-ban mamdani típusú fuzzy-val valaki?
 www.inf.u-szeged.hu/~szepet/projects/IntProject2012.pdf
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Habinak és Matthew-nak: Itt egy minden részletre kiterjedő ismertető az E szériás Samsung tévékről, érdemes átolvasni, én is ez alapján döntöttem a 32D6100-as mellett.
Matthew99: Ez konkrétan semennyire, webshopokban jóval olcsóbban megkapja, úgy már inkább megéri.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Aki ért a 3d-s/led-es televíziókhoz attól kérdezném:
jelenleg egy 82es hd ready samsung tv-m van. le szeretném cserélni. most képbe került egy ilyen:
Samsung, 116cm Full HD 3D HD Led TV + 4 szemüveg 200k

Jó ez a technika? Nem igazán vágom, hogy a Led mit jelent, de ma próbáltam egy 3d-s tv-t (az is samsung volt) és nagyon bejött. Árban sem rossz. Full hd-s laptopom is van meg dvd lejátszóm, szóval több szempontból is megérné.Habi
Tavasszal vettem én is Samsung 3D-s HD LED TV-t és nagyon meg vagyok vele elégedve!!!
Egyetlen hátránya, hogy a 3D-s szemüvegek aktívak (elemesek), de még nem kellett benne elemet cserélni.
Az AllShare alkalmazást imádom, úgyhogy tiszta szívvel ajánlom!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Egy ismerős ilyet szeretne:  www.t-home.hu/lakossagi/extrak/digitalis_otthon/tv_keszulekek/samsung_ue40eh6030 . Mennyire éri meg?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Aki ért a 3d-s/led-es televíziókhoz attól kérdezném:
jelenleg egy 82es hd ready samsung tv-m van. le szeretném cserélni. most képbe került egy ilyen:
Samsung, 116cm Full HD 3D HD Led TV + 4 szemüveg 200k

Jó ez a technika? Nem igazán vágom, hogy a Led mit jelent, de ma próbáltam egy 3d-s tv-t (az is samsung volt) és nagyon bejött. Árban sem rossz. Full hd-s laptopom is van meg dvd lejátszóm, szóval több szempontból is megérné.Habi
Ha tipust írtál volna, könnyebb lenne beazonosítani. Ebben a formában sokra ráillik. A led annyit tesz, hogy ledes megvilágítású.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ventura!
Ez szinte ugyanaz kicsit jobb videokártyával, jobb anyagminőségben olcsóbban.
 www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Core_i5_3210M_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-357742_7294.html#muszaki_adatok
4dam
észert én a helyedben biztos nem venném meg...amit linkelt 4dam abban i5-ös proci ehhez képest nem ér +25k-t és ebben az árszegmensben játékban ez a best buy:  www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Core_i3_2328M_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-355631_7290.html + ssd ~30k-ért bele, így jobban mintha i5-öst vennéd szvsz

következő szint az pedig ez lenne sztem:  www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_7520_Intel_Core_i5_3210M_4GB_1TB_AMD_Linux_Fekete_galvanizalt_aluminium_mehsejt_szerkezettel_DI7520A-3210M-4GH1TBD6AL_4577.html

szal kérdés h mennyit szánsz rá... 😊

|
több mint 11 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
Ventura!
Ez szinte ugyanaz kicsit jobb videokártyával, jobb anyagminőségben olcsóbban.
 www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Core_i5_3210M_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-357742_7294.html#muszaki_adatok


Fly Eagles Fly!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
srácok!
ez a laptopp mennyire megfelelő játékhoz? a call of duty 4 szintű játékok fullon bőven elég (nem nem is játszottam a cod további részeivel, mert hülyegének tartom). illetve ha még esetleg a gta 4 elindul rajta az már jó.
egyébként a mostani a laptopomon a cod 4 totál minimumon van, de még igy is meg meg rottyan.

a másik kérdés, hogy mivel ezen a gépen linux van (gondolom ezért olcsó), megoldható e az, hogy ledúrom róla a linuxot és windows 7-et teszek rá?



 notebookstore.hu/Notebook/ACER-V3-571G-notebook-fekete--NX-RZLEU-008-p26471.html
Ventura
Minden játékhoz van megadva minimum és optimal gépigénye, azzal vesd össze, az elég megbízhatóan kidobja, h jó-e vagy sem. legalábbis annál hitelesebbet innen se fogsz hallani.

Ha van Win7-ed minden további nélkül lekúrhatod róla a Linuxot és felrakhatod rá azt, még a legtöbb drivert is felfogja ismerni magától.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
srácok!
ez a laptopp mennyire megfelelő játékhoz? a call of duty 4 szintű játékok fullon bőven elég (nem nem is játszottam a cod további részeivel, mert hülyegének tartom). illetve ha még esetleg a gta 4 elindul rajta az már jó.
egyébként a mostani a laptopomon a cod 4 totál minimumon van, de még igy is meg meg rottyan.

a másik kérdés, hogy mivel ezen a gépen linux van (gondolom ezért olcsó), megoldható e az, hogy ledúrom róla a linuxot és windows 7-et teszek rá?



 notebookstore.hu/Notebook/ACER-V3-571G-notebook-fekete--NX-RZLEU-008-p26471.html

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Aki ért a 3d-s/led-es televíziókhoz attól kérdezném:
jelenleg egy 82es hd ready samsung tv-m van. le szeretném cserélni. most képbe került egy ilyen:
Samsung, 116cm Full HD 3D HD Led TV + 4 szemüveg 200k

Jó ez a technika? Nem igazán vágom, hogy a Led mit jelent, de ma próbáltam egy 3d-s tv-t (az is samsung volt) és nagyon bejött. Árban sem rossz. Full hd-s laptopom is van meg dvd lejátszóm, szóval több szempontból is megérné.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
más: fekete ujjatlan pólót/atlétát keresek, erre tipp, hogy hol találok? 😊jjncaa
Na JJ elindult a szétgyúrt állat vonalon, komoly teló villantásra, fekete ujjatlan póló 😀briareos
Jó tattoo szalon? Érdekel? 😊Atari
van ismerősöm, köszönöm, két hónapig egy elvont tetoválósráccal laktam egy szobában 😊jjncaa
csak a dark-art!!briareos
fordított kereszt és miegymás 😊jjncaa
igazából erre gondoltam.
 www.darkart.hu/
Nem elég h itthon kb a legjobb hely, de kontinensszinten is elismert
briareos
jaa, én sosem tudtam megérteni az önkifejezés ezen módját, de biztos jó 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
más: fekete ujjatlan pólót/atlétát keresek, erre tipp, hogy hol találok? 😊jjncaa
Na JJ elindult a szétgyúrt állat vonalon, komoly teló villantásra, fekete ujjatlan póló 😀briareos
Jó tattoo szalon? Érdekel? 😊Atari
van ismerősöm, köszönöm, két hónapig egy elvont tetoválósráccal laktam egy szobában 😊jjncaa
csak a dark-art!!briareos
fordított kereszt és miegymás 😊jjncaa
igazából erre gondoltam.
 www.darkart.hu/
Nem elég h itthon kb a legjobb hely, de kontinensszinten is elismert

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
más: fekete ujjatlan pólót/atlétát keresek, erre tipp, hogy hol találok? 😊jjncaa
Na JJ elindult a szétgyúrt állat vonalon, komoly teló villantásra, fekete ujjatlan póló 😀briareos
Jó tattoo szalon? Érdekel? 😊Atari
van ismerősöm, köszönöm, két hónapig egy elvont tetoválósráccal laktam egy szobában 😊jjncaa
csak a dark-art!!briareos
fordított kereszt és miegymás 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
más: fekete ujjatlan pólót/atlétát keresek, erre tipp, hogy hol találok? 😊jjncaa
Na JJ elindult a szétgyúrt állat vonalon, komoly teló villantásra, fekete ujjatlan póló 😀briareos
Jó tattoo szalon? Érdekel? 😊Atari
van ismerősöm, köszönöm, két hónapig egy elvont tetoválósráccal laktam egy szobában 😊jjncaa
csak a dark-art!!