Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ja h Te ilyen kombópakkot néztél, hát az lehúzás, meg ki tudja milyen SSD-t raknak bele... 😀
samu 830-ast vegyél, keretet meg pár ezer forintért lehet venni, ha épp nincs elfekvőben...illetve ami sztem legjobb megoldás optikai meghajtó helyére mehet a vinyó egy optibay nevezetű kerettel, SSD meg ugye rendszer meghajtó lesz! kérdés szükséged van-e optikai meghajtóra, bár ezen megoldás mellett egy sata-usb kábellel az is megoldható, és még ígyis olcsóbb, mint aza kombópakk!

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
...Ventura
1. olvass róla teszteket, vagy youtube-n gameplayeket...de sztem low-med grafon mindent elvisz...ennyi pénzért ennél jobbat nem kapsz, i5-ös verzió sztem nem ér annyit amennyivel több, kövi lépcső pedig 190k-nál kezdődik

2. persze később is beleteheted, csak majd rendszert kell újra raknod...így legalább látod majd SSD mennyit dob rajta! 😊

3. nyilván ott vedd meg ahol olcsóbb... 😊
noti pl edigitalba ugyanannyi(139k), mint laptopszalonba viszont +2gb-t ram van benne(  edigital.hu/Notebook/Lenovo_IdeaPad_G580_59-355625_%286GB%29_notebook_barna-p342198.html) viszont én nem biztos h ott mernék gépet venni.
29? én laptopszalonba 19-ért látom 64 gigást, 128-ast meg 33-ért, viszont iponba mind2 olcsóbb, de még edigitálnál is, és akkor egy helyről tudnád rendelni őket!

|
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
Ventura!
Ez szinte ugyanaz kicsit jobb videokártyával, jobb anyagminőségben olcsóbban.
 www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Core_i5_3210M_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-357742_7294.html#muszaki_adatok
4dam
észert én a helyedben biztos nem venném meg...amit linkelt 4dam abban i5-ös proci ehhez képest nem ér +25k-t és ebben az árszegmensben játékban ez a best buy:  www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Core_i3_2328M_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-355631_7290.html + ssd ~30k-ért bele, így jobban mintha i5-öst vennéd szvsz

következő szint az pedig ez lenne sztem:  www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_7520_Intel_Core_i5_3210M_4GB_1TB_AMD_Linux_Fekete_galvanizalt_aluminium_mehsejt_szerkezettel_DI7520A-3210M-4GH1TBD6AL_4577.html

szal kérdés h mennyit szánsz rá... 😊Divat
ennyire nem menő az acer? pedig 2 éve nekem az van
(acer aspire 5741:  www.laptop-notebook-netbook.hu/acer-laptop-termekek/acer-laptop/acer-aspire-5741-332g25mn/758)

ez a lenovo ennyire megbízható, hogy lepipálja az acert?
az árkategória az 150.000 körül, de legfeljebb olyan 170.000Ventura
Az acer egyáltalán nem megbízható sőt a gynegébben teljesítők közé sorolnám, örülök hogy neked nincs gondod vele, örülj neki hogy kivétel vagy 😀Toca
így van, ésszer sztem kuka!


ha és most vennék laptopot(ami amúgy tervbe van, és lenovo felé) az lenovo i3/gt635 lenne(játékra) vagy fujitsu a531/532 szintén i3-al, hanem fér bele keretbe akkor b960-al...tehát ha 160-170 belefér akkor lenovo+ssd(pl. samsung 830 64-128gb igény szerint) annyi még h képeken sötétbarna fura lehet, de élőben sztem sokkal barátibb a színe, nem tudom ez zavaró lenne-e számodra.Divat
jövő hétvégén eldől, hogy lesz e laptop vásárlás. úgy néz ki hallgatok rád, és az általad ajánlottat rendelném (i3 + ssd). de elenne még egy két kérdés!

1.) játék szempontjából néhány példát tudsz e mondani, hogy melyik menne fullon, melyik menne közepes beállításokkal. csak néhány játék példa. egyébként nem vagyok grafika mániás (vagy buzi - ki hogy nevezi). alacsony - közepes beállításokkal is eljátszom.

2.) no most ssd-t később lehet e belerakatni? ugyanis nem biztos, hogy tudok annyit kölcsönkérni (úgy néz ki, hogy 150-155 a a maximális határ)
tehát arra gondolok, hogy i3-asat vennék, de mondjuk ssd-t csak nyáron raknák bele, mert akkor dolgozok és van dénár.
vagy ha már így alakulna, akkor már 164.000-ért egy i5-öst és nyáron bele az ssd-t?
ha pénzhiány miatt mégse jönne össze az a plussz pénz akkor mekkora különbség lehet az i3 és i5 között:

tehát így nézne ki amit ajánlottál:
i3-as - 139.000
i5-ös - 164.000
64GB SSD + USB 3.0 - 29.900


3.) most ikerestem rá a google-ban ssd-re. itt a laptopszalon.hu-n (ahonnan ajánlottad a gépet), miért 29 ezer? találtam a googlebaan egy samsunk 64 GB-sat 14.500-ért. itt a laptopszalon.hu-n nincs ilyen olcsón?


u.i.: habár van laptoppom, de nem tudok várni nyárig, mert tesóm mindenképp venne és akkor már az enyémet odaadnám neki (ő nem játszik) és én vennékk egyet.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
catattack 3 520
hány kanál só kell 25 dkg tészta főzővízébe, hogy ne legyen ízetlen?Amadeus91
Kóstold a vizet és baj nem érhet! 2 teás tuti mehet!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
hány kanál só kell 25 dkg tészta főzővízébe, hogy ne legyen ízetlen?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hogy tudom kikapcsolni, hogy a java updater minden egyes bekapcsolásként ott villogjon, hogy frissítsem? ha ok-ra nyomok, következő alkalommal ugyanúgy ott van, és rohadtul idegesítSzobi22
Futtatás: msconfig - automatikus indítás fül - jusched elől kiveszed a pipát. (Meg fogja kérdezni indításkor, hogy tényleg így akarod-e indítani.)
De leginkább ne kapcsold ki, frissítsd szorgalmasan, majd abbahagyja. Hibákat javít, stabilabb és vírus-ellenállóbb lesz tőle.Atari
volt, hogy többször is rányomtam egymás utáni indításokkor, hogy csinálja, és nem telepítette, hanem legközelebb is megkérdezte, csinálja-e. régebben pár hónaponként kérdezett rá..
na, úgy fest végre sikerült

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Köszi mindenkinek! Akkor bízom benne erősen, hogy így lesz. 😊

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Hogy tudom kikapcsolni, hogy a java updater minden egyes bekapcsolásként ott villogjon, hogy frissítsem? ha ok-ra nyomok, következő alkalommal ugyanúgy ott van, és rohadtul idegesítSzobi22
Futtatás: msconfig - automatikus indítás fül - jusched elől kiveszed a pipát. (Meg fogja kérdezni indításkor, hogy tényleg így akarod-e indítani.)
De leginkább ne kapcsold ki, frissítsd szorgalmasan, majd abbahagyja. Hibákat javít, stabilabb és vírus-ellenállóbb lesz tőle.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha hétfőn rendszernyitáskor már "sorbanáll" az utalás, akkor hétfőn 11 óra körül megérkezik (elvileg).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nincs ezen szarul megoldva semmi. Banki időben, maximum 4 óra van az utalásra. Szóval hétfőn délre ott lesz max.
GRAFI
Akkor ez a tuti? Mert ez azért nagyon más, mint a 2-3 nap.Schleck
Törvény van rá. A hétvége persze bekavar, de banki időben ennyi kell legyen.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha most hétvégén megcsinálok egy bankkártyás utalást egy másik bankban lévő számlára, akkor mikorra érkezik meg biztosan?Schleck
Legkésőbb szerda, mert bankon kívül elvileg 2-3 nap maximum. Személyes tapasztalat, hogy már 2 alatt is oda szokott. (mert ugye csak munkanapok számítanak, tehát ma-holnap utalva is csak hétfőn indítják el)fetomy
Volt a maximum, most már aznap el kell küldeni, ha jól tudom.tenorx
Hát én még 1 v 2 hete is a 2. napon kaptam meg, de akkor mindegy 😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nincs ezen szarul megoldva semmi. Banki időben, maximum 4 óra van az utalásra. Szóval hétfőn délre ott lesz max.
GRAFI
Akkor ez a tuti? Mert ez azért nagyon más, mint a 2-3 nap.

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nincs ezen szarul megoldva semmi. Banki időben, maximum 4 óra van az utalásra. Szóval hétfőn délre ott lesz max.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha most hétvégén megcsinálok egy bankkártyás utalást egy másik bankban lévő számlára, akkor mikorra érkezik meg biztosan?Schleck
Legkésőbb szerda, mert bankon kívül elvileg 2-3 nap maximum. Személyes tapasztalat, hogy már 2 alatt is oda szokott. Ja és persze mert ha hétvégén utalod el, az olyan lesz, mintha hétfőn utalnád.fetomy
Értem, köszi!

Jah, és basszák meg a bankok, hogy ez ilyen szánalmasan van még mindig megoldva 2012-ben...

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Ha most hétvégén megcsinálok egy bankkártyás utalást egy másik bankban lévő számlára, akkor mikorra érkezik meg biztosan?Schleck
Legkésőbb szerda, mert bankon kívül elvileg 2-3 nap maximum. Személyes tapasztalat, hogy már 2 alatt is oda szokott. (mert ugye csak munkanapok számítanak, tehát ma-holnap utalva is csak hétfőn indítják el)fetomy
Volt a maximum, most már aznap el kell küldeni, ha jól tudom.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha most hétvégén megcsinálok egy bankkártyás utalást egy másik bankban lévő számlára, akkor mikorra érkezik meg biztosan?Schleck
Legkésőbb szerda, mert bankon kívül elvileg 2-3 nap maximum. Személyes tapasztalat, hogy már 2 alatt is oda szokott. (mert ugye csak munkanapok számítanak, tehát ma-holnap utalva is csak hétfőn indítják el)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha most hétvégén megcsinálok egy bankkártyás utalást egy másik bankban lévő számlára, akkor mikorra érkezik meg biztosan?

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kis időhúzás után megvettem a laptopot,bár többet költöttem rá mint terveztem de ő lett a befutó:
 edigital.hu/Notebook/Lenovo_IdeaPad_G580_59-355625_%286GB%29_notebook_barna-p342198.html
Köszönöm még egyszer a segítséget srácok!Joco
jó választás, egy SSD-t még dobsz bele, és pöpec lesz! 😛 😉Divat
😊 Azért nem vettem alapból nagyobb kapacitásút mert ha töltök le dolgokat akkor azoknak úgyis fogok venni egy külső vinyót hogy azon legyenek,innen lett az 500giga.
Rettegtem a barna színtől,elképzelni nem tudtam hogy milyen de ez annyira sötét barna hogy majdhogynem fekete és így látva jobban is tetszik mint egy fekete. Remélem jó szolgálatot fog tenni 😊Joco
pont ezért lenne jó SSD rendszernek, az 500-as pedig mehet tárolásra, és külső vinyónak! 😛 annyit kell eldöntened 64 v 128-as (16k vs 30k) SSD kell.
én mondtam, h csak leírva ijesztő a sötét barna...élőbe qrva szép! biztos jó lesz, nagyon jó kis noti, hamarosan sztem én is veszek egy ilyet magamnak!(vagyis eggyel komolyabbat(i3-al)

|
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Kis időhúzás után megvettem a laptopot,bár többet költöttem rá mint terveztem de ő lett a befutó:
 edigital.hu/Notebook/Lenovo_IdeaPad_G580_59-355625_%286GB%29_notebook_barna-p342198.html
Köszönöm még egyszer a segítséget srácok!Joco
jó választás, egy SSD-t még dobsz bele, és pöpec lesz! 😛 😉Divat
😊 Azért nem vettem alapból nagyobb kapacitásút mert ha töltök le dolgokat akkor azoknak úgyis fogok venni egy külső vinyót hogy azon legyenek,innen lett az 500giga.
Rettegtem a barna színtől,elképzelni nem tudtam hogy milyen de ez annyira sötét barna hogy majdhogynem fekete és így látva jobban is tetszik mint egy fekete. Remélem jó szolgálatot fog tenni 😊Joco
Én is használok archíváláshoz külső vinyót, de onnan mire betölt valamit az kb ennyi: puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukk.
Ha meg az alap ssd-ről, az ennyi: puk.
Filmnél kurva mindegy, dokunál csak jobb. 😊

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hogy tudom kikapcsolni, hogy a java updater minden egyes bekapcsolásként ott villogjon, hogy frissítsem? ha ok-ra nyomok, következő alkalommal ugyanúgy ott van, és rohadtul idegesít

több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Kis időhúzás után megvettem a laptopot,bár többet költöttem rá mint terveztem de ő lett a befutó:
 edigital.hu/Notebook/Lenovo_IdeaPad_G580_59-355625_%286GB%29_notebook_barna-p342198.html
Köszönöm még egyszer a segítséget srácok!Joco
jó választás, egy SSD-t még dobsz bele, és pöpec lesz! 😛 😉Divat
😊 Azért nem vettem alapból nagyobb kapacitásút mert ha töltök le dolgokat akkor azoknak úgyis fogok venni egy külső vinyót hogy azon legyenek,innen lett az 500giga.
Rettegtem a barna színtől,elképzelni nem tudtam hogy milyen de ez annyira sötét barna hogy majdhogynem fekete és így látva jobban is tetszik mint egy fekete. Remélem jó szolgálatot fog tenni 😊

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
valaki tud adni egy most futó Sport1 streamet?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Murder kiállításról tud valaki személyes tapasztalatot vagy csak valami hallott infót megosztani?
yooker
 horrormirror.blog.hu/2012/11/16/elmenybeszamolo_murder_a_gyilkos_tarlat

Mondjuk ők nyilván elfogultak. 😀

Meg én is, mivel én imádom az ilyet, mindenképpen el fogok menni. 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kis időhúzás után megvettem a laptopot,bár többet költöttem rá mint terveztem de ő lett a befutó:
 edigital.hu/Notebook/Lenovo_IdeaPad_G580_59-355625_%286GB%29_notebook_barna-p342198.html
Köszönöm még egyszer a segítséget srácok!Joco
jó választás, egy SSD-t még dobsz bele, és pöpec lesz! 😛 😉

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Murder kiállításról tud valaki személyes tapasztalatot vagy csak valami hallott infót megosztani?
yooker
Szerintük nem éri meg:  varosban.blog.hu/2012/12/04/murder_a_gyilkos_kiallitasSchleck
már nem tudom, hol, de láttam ennél rosszabb kritikát isSzobi22
Ezt el tudom képzelni. Az Egynapavárosban-ra amúgy is jellemző, hogy nem nagyon írnak rosszat semmiről, szóval ez már náluk kifejezetten lehúzó véleménynek számít.