Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
catattack 3 520
a csomagolása dekoratív lesz a polcon.Amadeus91
😂
Ennyi? 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Tapasztalata van valakinek erről a "vitaminról"?

catattack
jaj jaj SciTech.
.
.
.
.
de a csomagolása dekoratív lesz a polcon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
SIM kártyáról,hogy lehet a gépre menteni a telefonszámokat ? Drip
Általában a telefonhoz adott/letölthető programban van ilyen opció.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
SIM kártyáról,hogy lehet a gépre menteni a telefonszámokat ?

több mint 11 éve
catattack 3 520
Tapasztalata van valakinek erről a "vitaminról"?

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Van esetleg valaki, aki valamilyen szinten otthon van ezekben a magas nyomású mosókban? Otthoni célra szeretnék venni egy használható, megbízható gépet, 50 ezer ftos nagyságrendben. Jelenleg e kettő közül sanszos valamelyik:
 www.webszerszam.hu/makita-hw111-magasnyomasu-moso-hw111-11528.html/hun/
 allmarkt.hu/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=28&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=40168&category_id=216
Van esetleg valakinek bármilyen infója, tapasztalata, hogy melyiket lenne érdemesebb venni? Vagy esetleg hasonló árkategóriában valami más gép.Dub
Perverz egy srác vagy, nem is gondoltam volna pont rólad.
Ha megvan a nyertes, és kipróbáltad, majd írd meg mindenképp milyen volt. 😉Sobri Jóska
😀 ööö hát ha a terasz meg a kocsi lemosás annak számít, akkor valóban az vagyokDub
Végülis arra is lehet használni...

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Van esetleg valaki, aki valamilyen szinten otthon van ezekben a magas nyomású mosókban? Otthoni célra szeretnék venni egy használható, megbízható gépet, 50 ezer ftos nagyságrendben. Jelenleg e kettő közül sanszos valamelyik:
 www.webszerszam.hu/makita-hw111-magasnyomasu-moso-hw111-11528.html/hun/
 allmarkt.hu/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=28&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=40168&category_id=216
Van esetleg valakinek bármilyen infója, tapasztalata, hogy melyiket lenne érdemesebb venni? Vagy esetleg hasonló árkategóriában valami más gép.Dub
Perverz egy srác vagy, nem is gondoltam volna pont rólad.
Ha megvan a nyertes, és kipróbáltad, majd írd meg mindenképp milyen volt. 😉Sobri Jóska
😀 ööö hát ha a terasz meg a kocsi lemosás annak számít, akkor valóban az vagyok
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Van esetleg valaki, aki valamilyen szinten otthon van ezekben a magas nyomású mosókban? Otthoni célra szeretnék venni egy használható, megbízható gépet, 50 ezer ftos nagyságrendben. Jelenleg e kettő közül sanszos valamelyik:
 www.webszerszam.hu/makita-hw111-magasnyomasu-moso-hw111-11528.html/hun/
 allmarkt.hu/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=28&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=40168&category_id=216
Van esetleg valakinek bármilyen infója, tapasztalata, hogy melyiket lenne érdemesebb venni? Vagy esetleg hasonló árkategóriában valami más gép.Dub
Kütyüparádéban igen hasonló kinézetű volt az a Karcher amelyik megnyerte.
Ha ennyivel tudtam segíteni...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Van esetleg valaki, aki valamilyen szinten otthon van ezekben a magas nyomású mosókban? Otthoni célra szeretnék venni egy használható, megbízható gépet, 50 ezer ftos nagyságrendben. Jelenleg e kettő közül sanszos valamelyik:
 www.webszerszam.hu/makita-hw111-magasnyomasu-moso-hw111-11528.html/hun/
 allmarkt.hu/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=28&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=40168&category_id=216
Van esetleg valakinek bármilyen infója, tapasztalata, hogy melyiket lenne érdemesebb venni? Vagy esetleg hasonló árkategóriában valami más gép.Dub
Perverz egy srác vagy, nem is gondoltam volna pont rólad.
Ha megvan a nyertes, és kipróbáltad, majd írd meg mindenképp milyen volt. 😉

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Van esetleg valaki, aki valamilyen szinten otthon van ezekben a magas nyomású mosókban? Otthoni célra szeretnék venni egy használható, megbízható gépet, 50 ezer ftos nagyságrendben. Jelenleg e kettő közül sanszos valamelyik:
 www.webszerszam.hu/makita-hw111-magasnyomasu-moso-hw111-11528.html/hun/
 allmarkt.hu/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=28&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=40168&category_id=216
Van esetleg valakinek bármilyen infója, tapasztalata, hogy melyiket lenne érdemesebb venni? Vagy esetleg hasonló árkategóriában valami más gép.
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ismer valaki Pesten jó és olcsó hűtő és villanyszerelőt? Ha igen, akkor megköszönném, ha megadná az elérhetőségeit. 😊Schleck
A legutóbbi szerelőnek úgy sikerült a javítás, hogy a hűtőszekrényben csak akkor világít belül a lámpa, amikor megy a kompresszor.
Most én is egy jó hűtő-villanyszerelőt keresek.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ismer valaki Pesten jó és olcsó hűtő és villanyszerelőt? Ha igen, akkor megköszönném, ha megadná az elérhetőségeit. 😊

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Foglalkozik innen valamelyikőtök TRX-el? Kaptam egyet és szeretnék vele edzeni. Valami alapfokú infóra lenne szükségem, magyar nyelvű oldalakat nem nagyon találtam, hogyan edzek. Ahol pedig edzenék, nincs internet, szóval a yútyúb kilőve...
Köszönöm előre.JC6
én ahogy múltkor már említettem TRX-t, úgy csinálom is ~másfél éve(igaz mostanában már crossfitre álltam át) nagyon jó, ha gondolod írj aztán adok pár ötletet elején miket érdemes csinálni! de nagyon jó edzés sztem, jó pár eddig nem hitt izomcsoportról fogsz tudomást szerezni magadon... 😀Divat
de kell hozzá egy alap edzettség már nem?Amadeus91
Hozzád mindenképpen.. 😀 😀 😛apeszos
szerencséd, hogy ma olyan lábbal keltem fel, hogy értem a poénokat 😀Amadeus91
Level2! Máncsak egy életed maradt!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Foglalkozik innen valamelyikőtök TRX-el? Kaptam egyet és szeretnék vele edzeni. Valami alapfokú infóra lenne szükségem, magyar nyelvű oldalakat nem nagyon találtam, hogyan edzek. Ahol pedig edzenék, nincs internet, szóval a yútyúb kilőve...
Köszönöm előre.JC6
én ahogy múltkor már említettem TRX-t, úgy csinálom is ~másfél éve(igaz mostanában már crossfitre álltam át) nagyon jó, ha gondolod írj aztán adok pár ötletet elején miket érdemes csinálni! de nagyon jó edzés sztem, jó pár eddig nem hitt izomcsoportról fogsz tudomást szerezni magadon... 😀Divat
de kell hozzá egy alap edzettség már nem?Amadeus91
Hozzád mindenképpen.. 😀 😀 😛apeszos
szerencséd, hogy ma olyan lábbal keltem fel, hogy értem a poénokat 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Foglalkozik innen valamelyikőtök TRX-el? Kaptam egyet és szeretnék vele edzeni. Valami alapfokú infóra lenne szükségem, magyar nyelvű oldalakat nem nagyon találtam, hogyan edzek. Ahol pedig edzenék, nincs internet, szóval a yútyúb kilőve...
Köszönöm előre.JC6
én ahogy múltkor már említettem TRX-t, úgy csinálom is ~másfél éve(igaz mostanában már crossfitre álltam át) nagyon jó, ha gondolod írj aztán adok pár ötletet elején miket érdemes csinálni! de nagyon jó edzés sztem, jó pár eddig nem hitt izomcsoportról fogsz tudomást szerezni magadon... 😀Divat
de kell hozzá egy alap edzettség már nem?Amadeus91
Hozzád mindenképpen.. 😀 😀 😛
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Foglalkozik innen valamelyikőtök TRX-el? Kaptam egyet és szeretnék vele edzeni. Valami alapfokú infóra lenne szükségem, magyar nyelvű oldalakat nem nagyon találtam, hogyan edzek. Ahol pedig edzenék, nincs internet, szóval a yútyúb kilőve...
Köszönöm előre.JC6
én ahogy múltkor már említettem TRX-t, úgy csinálom is ~másfél éve(igaz mostanában már crossfitre álltam át) nagyon jó, ha gondolod írj aztán adok pár ötletet elején miket érdemes csinálni! de nagyon jó edzés sztem, jó pár eddig nem hitt izomcsoportról fogsz tudomást szerezni magadon... 😀Divat
de kell hozzá egy alap edzettség már nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Foglalkozik innen valamelyikőtök TRX-el? Kaptam egyet és szeretnék vele edzeni. Valami alapfokú infóra lenne szükségem, magyar nyelvű oldalakat nem nagyon találtam, hogyan edzek. Ahol pedig edzenék, nincs internet, szóval a yútyúb kilőve...
Köszönöm előre.JC6
én ahogy múltkor már említettem TRX-t, úgy csinálom is ~másfél éve(igaz mostanában már crossfitre álltam át) nagyon jó, ha gondolod írj aztán adok pár ötletet elején miket érdemes csinálni! de nagyon jó edzés sztem, jó pár eddig nem hitt izomcsoportról fogsz tudomást szerezni magadon... 😀

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha már Chuck Norris (viccek topik), a Feláldozhatók 2-ben tényleg ellőttek egy Chuck Norris viccet? Megmaradt a párbeszéd - nem magyarul néztem - miután megjelenik a filmben, kilövi a tankot [spoiler..] meg kiírtja az utca népét és beszél Stalloneval.
Stallone: Úgy hallottam megmart egy királykobra
CN: igen, majd 5 napi fájdalmas kínlódás után meghalt; a kobra.

magyarul is benne van?Amadeus91
aha, és még más csákos poén is van! epic jelenetek mind! 😀

|
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
ha már Chuck Norris (viccek topik), a Feláldozhatók 2-ben tényleg ellőttek egy Chuck Norris viccet? Megmaradt a párbeszéd - nem magyarul néztem - miután megjelenik a filmben, kilövi a tankot [spoiler..] meg kiírtja az utca népét és beszél Stalloneval.
Stallone: Úgy hallottam megmart egy királykobra
CN: igen, majd 5 napi fájdalmas kínlódás után meghalt; a kobra.

magyarul is benne van?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
na, próbálok minél több gyakorlatot memorizálni 😀JC6
streameld majd 😀

 d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/6057202_460s.jpg

true story

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
na, próbálok minél több gyakorlatot memorizálni 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Foglalkozik innen valamelyikőtök TRX-el? Kaptam egyet és szeretnék vele edzeni. Valami alapfokú infóra lenne szükségem, magyar nyelvű oldalakat nem nagyon találtam, hogyan edzek. Ahol pedig edzenék, nincs internet, szóval a yútyúb kilőve...
Köszönöm előre.JC6


 trxinfo.hu/index.php

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Foglalkozik innen valamelyikőtök TRX-el? Kaptam egyet és szeretnék vele edzeni. Valami alapfokú infóra lenne szükségem, magyar nyelvű oldalakat nem nagyon találtam, hogyan edzek. Ahol pedig edzenék, nincs internet, szóval a yútyúb kilőve...
Köszönöm előre.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Volna egy problémám, ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.
Otthon a fsz-en üzemel a router és azon keresztül internetezek, de a minap iszonyatosan lelassult. Percek alatt tölt be oldalakat a neten. Eddig nem volt baj vele, frankóul ment a net. A jelerősség is ingadozik, hol rossz, hol jó jelerősséget ír ki. De mindkettő esetben lassú. Néha-néha meggondolja magát és begyorsul, de ez csak párpercig tart. Átnéztem a rendszert hardveresen, ott megfelelően működik minden, ütközés nincsen.
Én úgy gondolom, hogy egy op rendszer újratelepítés talán segíthet a dolgon. De lehet én voltam a bugyuta, mert a rendszer gyorsítása érdekében egy-két programot töröltem, és lehet olyat is amit nem kellett volna. 😕

Valaki esetleg valami tipp? Előre is köszönöm. danyly
féregirtás? Amadeus91
Elviekben nem jelzett ki semmit az ESET, de átnézem holnap. Köszi.danyly
Spyboot-tal menjél végigAmadeus91
OK, akkor azzal nézem meg a dolgokat. Remélem felfed valamit, hogy kicsit tisztábban lássak, de valszeg újratelepítés lesz, mert régen volt már frissítve a W.danyly
router halál is lehet, nekem is csinált ilyet annó, egy ideig baszakodtam avval h mindig újranindítottam a routert, de ez nem jelentett hosszútávú megoldást, szóval új router lett beszerelve és azóta megint pöpec.briareos
De a laptopomon simán megy a net és veszi rendesen a jelet. + a család többi tagjának sem akadozik a net a laptopján. Csak az én asztali PC-ém gyengélkedik. Nem hiszem, hogy a router szarakodik.danyly
hm, akkor tényleg nem. PC wifi modul firmware frissités esetleg? lehet legyalultál onnan valamitbriareos
Lehet az lesz a megoldás. Ilyenkor már minden probléma felvetődik az agyamban. Köszi a tippet.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Volna egy problémám, ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.
Otthon a fsz-en üzemel a router és azon keresztül internetezek, de a minap iszonyatosan lelassult. Percek alatt tölt be oldalakat a neten. Eddig nem volt baj vele, frankóul ment a net. A jelerősség is ingadozik, hol rossz, hol jó jelerősséget ír ki. De mindkettő esetben lassú. Néha-néha meggondolja magát és begyorsul, de ez csak párpercig tart. Átnéztem a rendszert hardveresen, ott megfelelően működik minden, ütközés nincsen.
Én úgy gondolom, hogy egy op rendszer újratelepítés talán segíthet a dolgon. De lehet én voltam a bugyuta, mert a rendszer gyorsítása érdekében egy-két programot töröltem, és lehet olyat is amit nem kellett volna. 😕

Valaki esetleg valami tipp? Előre is köszönöm. danyly
féregirtás? Amadeus91
Elviekben nem jelzett ki semmit az ESET, de átnézem holnap. Köszi.danyly
Spyboot-tal menjél végigAmadeus91
OK, akkor azzal nézem meg a dolgokat. Remélem felfed valamit, hogy kicsit tisztábban lássak, de valszeg újratelepítés lesz, mert régen volt már frissítve a W.danyly
router halál is lehet, nekem is csinált ilyet annó, egy ideig baszakodtam avval h mindig újranindítottam a routert, de ez nem jelentett hosszútávú megoldást, szóval új router lett beszerelve és azóta megint pöpec.briareos
De a laptopomon simán megy a net és veszi rendesen a jelet. + a család többi tagjának sem akadozik a net a laptopján. Csak az én asztali PC-ém gyengélkedik. Nem hiszem, hogy a router szarakodik.danyly
hm, akkor tényleg nem. PC wifi modul firmware frissités esetleg? lehet legyalultál onnan valamit