Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
VGA driver fel lett már rakva ?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha youtube-n szaggatnak a videok akkor melyik program hiányozhat?Most lett újratelepítve a gépJoeyPorter
AdobeFlash...apeszos
Your Google Chrome browser already includes Adobe® Flash® Player built-in. Google Chrome will automatically update when new versions of Flash Player are available.JoeyPorter
Akkor nem. 😀
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ha youtube-n szaggatnak a videok akkor melyik program hiányozhat?Most lett újratelepítve a gépJoeyPorter
AdobeFlash...apeszos
Your Google Chrome browser already includes Adobe® Flash® Player built-in. Google Chrome will automatically update when new versions of Flash Player are available.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
felhívtam egy futáros ismerősöm és mondta, hogy ha nem veszem át a csomagot, akkor tulajdonképpen szerződés nincs (valami ilyesmit magyarázott, de lehet rosszul értettem), azt a futár visszaviszi a cégnek.

a visszaküldés (és a vele járó pénz visszafizetés) akkor van, ha átvettem a csomagot. ekkor van 8 napom rá, hogy visszaküldjem bármilyen sérülés nélkül.

amennyiben agyaskodik az extreme digitál akkor amit fetomy mondott: bizonyítokm van rá (email), hogy lemondtam és ezt el is fogadták, még a "Teljesítés" szó kimondása előttVentura
Semmiképp ne fizess! (Ha utánvét.) És ne vedd át!Atari
Ha most azonnal emigrálsz Észak-Koreába, még van remény.
(Esetleg Kuba)
Különben erőszakkal a tulajdonodba helyezik a 160.000 forint értékű árut, és időszakos és számonkérhető tulajdonos leszel annak minden felelősségével és elvárásával egyaránt.
Nagybátyámra egyszer így sóztak rá egy napernyőszettet, pedig éjjeliőr. És álmában vetették át vele rútul.
Nagyon vigyázz, és menekülj egy unortodox demokráciába, ahol nem kerülsz ilyen tulajdonlási helyzetbe. Ahol még a tulajdon fogalmát se ismerik.
Ajtót se nyiss!!
Torlaszold el!!!
Ha anyád hangját hallatják pláne ne nyisd ki. Ez bevett trükk az extrémeknél.

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
felhívtam egy futáros ismerősöm és mondta, hogy ha nem veszem át a csomagot, akkor tulajdonképpen szerződés nincs (valami ilyesmit magyarázott, de lehet rosszul értettem), azt a futár visszaviszi a cégnek.

a visszaküldés (és a vele járó pénz visszafizetés) akkor van, ha átvettem a csomagot. ekkor van 8 napom rá, hogy visszaküldjem bármilyen sérülés nélkül.

amennyiben agyaskodik az extreme digitál akkor amit fetomy mondott: bizonyítokm van rá (email), hogy lemondtam és ezt el is fogadták, még a "Teljesítés" szó kimondása előttVentura
Semmiképp ne fizess! (Ha utánvét.) És ne vedd át!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha youtube-n szaggatnak a videok akkor melyik program hiányozhat?Most lett újratelepítve a gépJoeyPorter
AdobeFlash...
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ha youtube-n szaggatnak a videok akkor melyik program hiányozhat?Most lett újratelepítve a gép

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Épp ezaz, hogy 160K-ről van szó. Én mielőtt megveszek/rendelek valamit, 100x meggondolom. De akkor nem mondom le az utolsó pillanatban. Főleg ilyen összegnél. De lehet bennem van a hiba.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
jóvan, full ideg (+ vizsgázás is). soha nem csináltam ilyet, mellesleg 160.000 van szó, nem 10.000-ről.

segítséget kértem és eggyüttérzést, nem seggbe durrantást és az azzal járó aranyeret! kérem, uraim!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem tudom, mit kellett ezen annyit agyalni, olyan egyszerű a megoldás, hogy sírva könyörgött: gyere már rá!
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
felhívtam egy futáros ismerősöm és mondta, hogy ha nem veszem át a csomagot, akkor tulajdonképpen szerződés nincs (valami ilyesmit magyarázott, de lehet rosszul értettem), azt a futár visszaviszi a cégnek.

a visszaküldés (és a vele járó pénz visszafizetés) akkor van, ha átvettem a csomagot. ekkor van 8 napom rá, hogy visszaküldjem bármilyen sérülés nélkül.

amennyiben agyaskodik az extreme digitál akkor amit fetomy mondott: bizonyítokm van rá (email), hogy lemondtam és ezt el is fogadták, még a "Teljesítés" szó kimondása előtt

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
küldtem facebookon kérdést, illetve az utanvet@edigital.hu-ra is írtam, hogy hogyan tovább.
ki vagyok mint a kutya. ha megijeszti őket az ember egyből küldenek mindent... 2x160.000 forint

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, akkor ott vannak az e-mailek, semmi gondod nem lesz elvileg, ha valóban lemondhatod addig.

Akkor beszélj velük facebookon.

Nem tudom hogy lehet visszaküldeni, nálam még nem volt, hogy azelőtt meggondoljam magam, mielőtt egyáltalán odaadnák a futárnak a cuccot. De ha postán küldöd, akkor ha baja lesz, szerintem a te felelősséged, viszont sokkal valószínűbb, hogy megmondod a futárnak, hogy nem kell, vigye vissza, mert te már rég lemondtad. Szerintem visszaviszik.

Mi az, hogy hogyan kapod meg a pénzed? Rákötik egy galamb lábára és elküldik vagy választhatod, hogy páncélozott borítékban viszik el neked helikopterrel. Bár én inkább arra fogadnék, hogy visszautalják a számládra, vagy esetleg mondanak más opciókat.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
délután 15:41-kor írtam az emailt hogy töröljék az emailt.
16:59-kor jött a hivatalos válasz levél, hogy a megrendelésem törölték.
20:32-kor jött az extreme digital értesítő, hogy a megrendelésem állapota Teljesíthetővé vált.

amikor lemondtam a megrendelést, még bőven a Szállítható állapotban volt.
Ráadásul a hivatalos válaszlevél és a küldés között volt 3 óra hossza.

Ez elvileg úgy néz ki, hogy a futár elmegy a céghez és átveszi a küldeni kívánt csomagokat, de valahogy az enyémet még beledobták, holott már 3 órája lemondtam.

Sajnos nem igazán elérhetők az extremesek. Telefont nem vezsik fel, emailemre nem válaszoltak pedig tegnap éjfélkor küldtem, egyedül a facebookon tudtam velük beszélni.

Egyébként magyar postával elég elküldeni? még sosem csináltam ilyet. vagy aki futár kiküldte azzal visszaküldhetem?

a pénzem, hogy kapok vissza?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha a Teljesítve szóig lemondhatod és tudod bizonyítani, hogy mikor lemondtad, még nem volt ott a teljesítve, akkor nyilván nincsen semmi, nem veszed át, vagy lehet ki sem küldik egyébként.
Ha ezt nem tudod bizonyítani, akkor átveszed, visszaküldöd ahogy Matthew mondta, és csak a kiszállítást kell kifizetned (szerintem).
De még mindig ott van a Sobri által írt 3. pont. Írsz egy levelet apád nevében, hogy a gyereke elmebeteg, aki csak karácsony miatt jöhetett haza az intézetből és ne haragudjanak, tegnap is 12 rotációs kapát vettél a neten.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Ha át is kell vegyed visszaküldöd 3 napon beül és visszakapod a pénzt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
itt valami nagy gubanc van a rendszerben:

rendeltem notebookot az extreme digitalnál, azonban azt a mai napon 15:41 perckor lemondtam.
16:59 perckor jött hivatalos válaszlevél az ügyfélszolgálattól, hogy a megrendelésemet törölték a rendszerből.
20:32-kor jött egy email az extreme digital rendszerétől miszerint a már törölt megrendelésem rendelés állapota "Teljesült"-é vált és a megrendelésem a futárszolgálat ki fogja szállítani.

most gyorsan írtam az ügyfélszolgálatnak egy emailt, hogy nem áll módomban átvenni és hívják vissza a csomagot, hiszen én azt lemondtam néhány órával korábban és erről hivatalos válaszlevél is érkezett...
a csomagot teljes joggal lemondhatom a "Teljesült" címig, szóval én mikor töröltettem még bőven a "Szállítható" címszó alatt ment.

mire számíthatok? mi lesz ha kiszállítják? nyugodt szívvel mondhatom a futárnak hogy vigyék vissza a céghez vagy mi?Ventura
Át kell vegyed, különben viszik a lakást a behajtók. Ez se te lennél, ha nem variálnál ennyit. GRAFI
Igen, a Megrendelésekről és áruszállításról szóló 2009 CXVIII. törvény 6.§ (1-3) pontjai alapán, ha
"(1)megrendelt árut lemondasz a szállítás napján, vagy az azt megelőző 12 órában, illetve a választott megrendelés törlését kezdeményezed indokolatlanul rövid időtartam alatt és nem tudod biztosítani a rendelkezésre álló átvevőszemélyzetet és/vagy fogadóbizottságot, (2)a megrendelt áru ellenértéke jelzálog formájában ráterhelhető a tulajdonodban álló lakóingatlanra, illetőleg egyenesági rokon által tulajdonolt ingatlan általad rendelkezésre bocsájtott helyiségére, (3)kivéve, ha bizonyíthatóan nem vagy beszámítható és felelős tetteidért."
Talán a 3-as pont jelent némi kibúvót.

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
itt valami nagy gubanc van a rendszerben:

rendeltem notebookot az extreme digitalnál, azonban azt a mai napon 15:41 perckor lemondtam.
16:59 perckor jött hivatalos válaszlevél az ügyfélszolgálattól, hogy a megrendelésemet törölték a rendszerből.
20:32-kor jött egy email az extreme digital rendszerétől miszerint a már törölt megrendelésem rendelés állapota "Teljesült"-é vált és a megrendelésem a futárszolgálat ki fogja szállítani.

most gyorsan írtam az ügyfélszolgálatnak egy emailt, hogy nem áll módomban átvenni és hívják vissza a csomagot, hiszen én azt lemondtam néhány órával korábban és erről hivatalos válaszlevél is érkezett...
a csomagot teljes joggal lemondhatom a "Teljesült" címig, szóval én mikor töröltettem még bőven a "Szállítható" címszó alatt ment.

mire számíthatok? mi lesz ha kiszállítják? nyugodt szívvel mondhatom a futárnak hogy vigyék vissza a céghez vagy mi?Ventura
Át kell vegyed, különben viszik a lakást a behajtók. Ez se te lennél, ha nem variálnál ennyit.
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Valami hatásos és kipróbált kezdő edzéstervet tudna linkelni? catattack
Anno ezt a fasza edzés-programot csináltam , amit úgy mellékesen az Alabama egyetem csapatának írtak.

 www.stack.com/images/magazine/06_01_2010/FootballWorkout_00000009069.pdf

szerk:bocsánat nem láttam hogy kezdő edzéstervet.

Az edzésedet úgy állítsd össze, hogy 1nap/mell- tricepsz 2nap/váll-láb 3nap/hát-bicepsz! Ezek mellé tedd be a hasat! A gyakorlatokat nézd meg a neten mert ott van hozzá videó is! A váll edzésen mind a 3 váll izmot le kell edzeni! Első-oldalsó-hátsó! A Bodybulding.hu nézz gyakorlatokat! Ha nyomsz majd valami turmixot akkor ha tömeget akarsz növelni, minimum 3x kell innod turmixot! Soha nem szabad rendes étkezést helyettesíteni vele! Edzés napon mindenféle képen utána 15 percen belül be kell tolnod, ez fontos! Amikor nincs edzés akkor oszd el egyenletesen! Én minden féle képen ajánlanék valami Szemes okosságot! Plus Glutamin és aminót! Sajnos a Monster 100ról nem tudok semmit írni

Itt vannak kérdések -válaszok:http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=6882

Remélem tudtam segíteni.

több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
itt valami nagy gubanc van a rendszerben:

rendeltem notebookot az extreme digitalnál, azonban azt a mai napon 15:41 perckor lemondtam.
16:59 perckor jött hivatalos válaszlevél az ügyfélszolgálattól, hogy a megrendelésemet törölték a rendszerből.
20:32-kor jött egy email az extreme digital rendszerétől miszerint a már törölt megrendelésem rendelés állapota "Teljesült"-é vált és a megrendelésem a futárszolgálat ki fogja szállítani.

most gyorsan írtam az ügyfélszolgálatnak egy emailt, hogy nem áll módomban átvenni és hívják vissza a csomagot, hiszen én azt lemondtam néhány órával korábban és erről hivatalos válaszlevél is érkezett...
a csomagot teljes joggal lemondhatom a "Teljesült" címig, szóval én mikor töröltettem még bőven a "Szállítható" címszó alatt ment.

mire számíthatok? mi lesz ha kiszállítják? nyugodt szívvel mondhatom a futárnak hogy vigyék vissza a céghez vagy mi?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
mondjuk csak LAN-ba engedi bedugni.Amadeus91
Ha megírod a router típusát, esetleg kapsz itt részletes hogyant lépésről-lépésre.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Persze írd meg pm-be mi kellene 😊
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Valaki segítene,akinek van tenyardtorrent-en regisztrációja?

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Van már olyan router is amit nem lehet géppel összekötni mert csak wifis összeköttetésre képes... Ha olyat kaptál akkor csak a Fetomy által említett USB-s dolog műxik. Illetve tudsz venni WIFI-vevő kártyát is amit értelemszerűen az alaplapra kell rádugni, az nem foglal úgy usb slotot.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jaja, neten beírod a routered nevét, típusát a keresőbe, ott megadják azt is, hogy milyen címen éred el az admin oldalát, és mi lesz az username és a password. Ez azért ajánlott, mert manapság már mindenképp jó, ha lejelszavazod a wifit, különben lelopja a fél világ 😊