Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Szerinted kint nincsenek potens pasik, vagy mi? 😊Sobri Jóska
Itt is az első jelentkező 😀
hol lesz?Amadeus91
fetomy
Láttam, de Amadeus91 félreértette szerintem. Bár a lelkesültsége és segíteniakarása mindenesetre így látatlanban is imponáló.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerinted kint nincsenek potens pasik, vagy mi? 😊Sobri Jóska
Itt is az első jelentkező 😀
hol lesz?Amadeus91
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Valakinek nincs itt WizzAires akármilyen kártyája amivel olcsóbban lehet utazni? Vagy Wizzaires bankkrtyája amivel 2000el olcsóbban lehet jegyet foglalni ?
Barátnőm kint lesz 2 hónapig aztán nem bírom ki hogy ne repkedjek utána, jó volna viszont spórolni rajta 😊Toca
hol lesz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Valakinek nincs itt WizzAires akármilyen kártyája amivel olcsóbban lehet utazni? Vagy Wizzaires bankkrtyája amivel 2000el olcsóbban lehet jegyet foglalni ?
Barátnőm kint lesz 2 hónapig aztán nem bírom ki hogy ne repkedjek utána, jó volna viszont spórolni rajta 😊Toca
Szerinted kint nincsenek potens pasik, vagy mi? 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Valakinek nincs itt WizzAires akármilyen kártyája amivel olcsóbban lehet utazni? Vagy Wizzaires bankkrtyája amivel 2000el olcsóbban lehet jegyet foglalni ?
Barátnőm kint lesz 2 hónapig aztán nem bírom ki hogy ne repkedjek utána, jó volna viszont spórolni rajta 😊
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
😀
Amúgy az, hogy akkor szedjem, vagy ne szedjem? 😀Schleck
Hát figyelj, a fogorvosod azt mondta, hogy szedd, gondolom nem véletlenül mondta 😊 A neten sok mindent lehet olvasni, de én elsősorban az orvosra hallgatnék. Vagy esetleg beszélnék vele, hogy bizonytalan vagyok emiatt, magyarázza meg mi van.

Egyébként az, hogy főleg csecsemők szedik, nem feltétlen jelenti, hogy idősebb korban nem lehet. Gondolom főleg abban a korban gyakori, hogy valamivel erősíteni kell a fogzománcot, később talán annyira nem jellemző. Bár hozzátenném, hogy nekem is van ilyen problémám, de nekem a Sensodyne Pronamel fogkrémet meg valami elmex gélt ajánlotta a doki. 😊 Valaki szerint a zymafluor szar, mások szerint a legjobb, és ugyanez igaz az elmexre is. Mint általában a gyógyszerek esetén, szerintem itt sem fogsz egyetemesen igaz választ kapni, valaki ebben hisz, valaki abban, neked ki kell próbálnod, hogy meglásd neked melyik hatásos 😊 De mondom, én beszélnék a dokival, majd kipróbálnám amit mond, aztán ha nem működik, akkor gondolkodnék más opción 😊fetomy
Hát ez lesz akkor, bajom nem lesz tőle, legközelebb pedig majd rákérdezek, hogy akkor tuti ez kell? 😀
A Pronamelt nekem is mondta korábban, azóta azt is használom, de legutóbb a Zymafluort is mondta hozzá. Nah, mindegy, ártani biztos nem fog. Köszi a segítséget!Schleck
Nono, konteo.blogrepublik.eu/2011/08/19/a-fluorid-osszeeskuves/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
😀
Amúgy az, hogy akkor szedjem, vagy ne szedjem? 😀Schleck
Hát figyelj, a fogorvosod azt mondta, hogy szedd, gondolom nem véletlenül mondta 😊 A neten sok mindent lehet olvasni, de én elsősorban az orvosra hallgatnék. Vagy esetleg beszélnék vele, hogy bizonytalan vagyok emiatt, magyarázza meg mi van.

Egyébként az, hogy főleg csecsemők szedik, nem feltétlen jelenti, hogy idősebb korban nem lehet. Gondolom főleg abban a korban gyakori, hogy valamivel erősíteni kell a fogzománcot, később talán annyira nem jellemző. Bár hozzátenném, hogy nekem is van ilyen problémám, de nekem a Sensodyne Pronamel fogkrémet meg valami elmex gélt ajánlotta a doki. 😊 Valaki szerint a zymafluor szar, mások szerint a legjobb, és ugyanez igaz az elmexre is. Mint általában a gyógyszerek esetén, szerintem itt sem fogsz egyetemesen igaz választ kapni, valaki ebben hisz, valaki abban, neked ki kell próbálnod, hogy meglásd neked melyik hatásos 😊 De mondom, én beszélnék a dokival, majd kipróbálnám amit mond, aztán ha nem működik, akkor gondolkodnék más opción 😊fetomy
Hát ez lesz akkor, bajom nem lesz tőle, legközelebb pedig majd rákérdezek, hogy akkor tuti ez kell? 😀
A Pronamelt nekem is mondta korábban, azóta azt is használom, de legutóbb a Zymafluort is mondta hozzá. Nah, mindegy, ártani biztos nem fog. Köszi a segítséget!

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ugye az alapkérdés valójában az, hogy ha valaki megkérdőjelezi amit az a doki mond neki, akihez megy, miért hozzá megy?
Sobri Jóska
TB-támogatott fogorvosi ellátásra csak 1 azaz egy fogorvosnál vagy jogosult az országban, annál akit a lakcímed alapján kiosztanak neked.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
....
Végére pedig egy jó hülye kérdés (ami el is árulja mennyire értek hozzá); Op rendszert lehet cserélni rajtuk ? 😐süti
Nem. 😊

Szerintem felejtsd el a Nokiát, ahogy van. Ennyiért kapsz fasza androidos telót. Minden földi jóval ellátva. És azok is gyorsak hidd el. Nokiával csak szenvedni fogsz. pl. Mivel az alkalmazások többsége nem készül el arra, csomó mindent csak böngészőből fogsz tudni használni, ami sokkal lassabb. GRAFI
Egyáltalán nem. Én eddig mindent találtam rá, ami érdekelt. Max annyi, hogy ilyen Angry birds meg hasonló játékok nem jöttek ki ingyenesen még rá.

Süti: az egyetlen hátránya, hogy európában az android jobban elterjedt. Úgyhogy 1-2 funkciót csak azzal tudnál használni akinek szintén wp mobilja van. pl blútúsz. amúgy nekem a 710-em faszásan működik, semmi baja nincs. ráadásul baromira ütésálló.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ugye az alapkérdés valójában az, hogy ha valaki megkérdőjelezi amit az a doki mond neki, akihez megy, miért hozzá megy?

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😀
Amúgy az, hogy akkor szedjem, vagy ne szedjem? 😀Schleck
Hát figyelj, a fogorvosod azt mondta, hogy szedd, gondolom nem véletlenül mondta 😊 A neten sok mindent lehet olvasni, de én elsősorban az orvosra hallgatnék. Vagy esetleg beszélnék vele, hogy bizonytalan vagyok emiatt, magyarázza meg mi van.

Egyébként az, hogy főleg csecsemők szedik, nem feltétlen jelenti, hogy idősebb korban nem lehet. Gondolom főleg abban a korban gyakori, hogy valamivel erősíteni kell a fogzománcot, később talán annyira nem jellemző. Bár hozzátenném, hogy nekem is van ilyen problémám, de nekem a Sensodyne Pronamel fogkrémet meg valami elmex gélt ajánlotta a doki. 😊 Valaki szerint a zymafluor szar, mások szerint a legjobb, és ugyanez igaz az elmexre is. Mint általában a gyógyszerek esetén, szerintem itt sem fogsz egyetemesen igaz választ kapni, valaki ebben hisz, valaki abban, neked ki kell próbálnod, hogy meglásd neked melyik hatásos 😊 De mondom, én beszélnék a dokival, majd kipróbálnám amit mond, aztán ha nem működik, akkor gondolkodnék más opción 😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fogorvos ugye nincs itt? Mert érdekes dilemmába kerültem. A fogorvosom azt mondta legutóbb, hogy szedjek Zymafluort, mert elég gyenge a fogzománcom, de a cucc alig kapható valahol. És ahol adják, ott is mindenhol csak arról van szó, hogy csecsemőknek ajánlott. 😀
Meg a neten is valahol azt írják, hogy ajánlott, valahol azt, hogy nem, de csak csecsemőkről van szó minden helyen. Schleck
mi a dilemma? Örülj, hogy fiatalabbnak látszol, mint amennyi vagy 😀fetomy
😀
Amúgy az, hogy akkor szedjem, vagy ne szedjem? 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fogorvos ugye nincs itt? Mert érdekes dilemmába kerültem. A fogorvosom azt mondta legutóbb, hogy szedjek Zymafluort, mert elég gyenge a fogzománcom, de a cucc alig kapható valahol. És ahol adják, ott is mindenhol csak arról van szó, hogy csecsemőknek ajánlott. 😀
Meg a neten is valahol azt írják, hogy ajánlott, valahol azt, hogy nem, de csak csecsemőkről van szó minden helyen. Schleck
mi a dilemma? Örülj, hogy fiatalabbnak látszol, mint amennyi vagy 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fogorvos ugye nincs itt? Mert érdekes dilemmába kerültem. A fogorvosom azt mondta legutóbb, hogy szedjek Zymafluort, mert elég gyenge a fogzománcom, de a cucc alig kapható valahol. És ahol adják, ott is mindenhol csak arról van szó, hogy csecsemőknek ajánlott. 😀
Meg a neten is valahol azt írják, hogy ajánlott, valahol azt, hogy nem, de csak csecsemőkről van szó minden helyen.

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Köszönöm a segítséget, de tesóm karácsonyi ajándékán (galaxy ace) való pötyögés után én oda jutottam, hogy a WP jobban feküdne nekem. Így mindenképpen erre felé mozdulnék el. Így még kivárok 1-2 hónapot, és megnézem mit tudnak majd a WP8-as telefonok. Valószínűleg még a közeljövőben boldogítom valamelyik mobilszolgaltatót is, és végigpróbálom az összes próbaterméket. Aztán addigra csak sikerül nekem is belerázódnom az okostelefonok világába. 😊
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
HTC Desire kifutó modell, de tökéletes, kártyafüggetlenül láttam Westendben 40ért.Sobri Jóska
Így van, nekem Desire S van már több mint egy éve, tökéletesen működik bár az akkuja néha hamar lemerül és lassan tölt fel, de ez lehet, hogy csak egyedi probléma. Tudom ajánlani! 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
HTC Desire kifutó modell, de tökéletes, kártyafüggetlenül láttam Westendben 40ért.

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Mindkettő volt már a kezemben. Kollegák közt mindkettő van. Mindkét gazda abszolút meg van elégedve vele.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerintem felejtsd el a Nokiát, ahogy van. Ennyiért kapsz fasza androidos telót. Minden földi jóval ellátva. És azok is gyorsak hidd el. Nokiával csak szenvedni fogsz. pl. Mivel az alkalmazások többsége nem készül el arra, csomó mindent csak böngészőből fogsz tudni használni, ami sokkal lassabb. GRAFI
Mi számít fasza androidos telóval, és mi az a sok földi jó ami nincs meg a WP-n ? (Közben sikerült kiderítenem, hogy a Lumia 800-as kezdő törlesztő részlete kerül ennyiben, szóval annyiban mindenképpen módusulna a dolog, hogy bruttó 50-60 ezren van rá).
Appokot külön nézegettem mik vannak WP-re, és az a pár dolog ami amúgy is kéne, azt meg találtam arra is. Amúgy se pötyögném úton-útfélen a telót, mint a mai fiatalság...

WP 7, és a WP 8 között van érdembeli újítás ?süti
ennyiért szerintem most egyik legjobb ajánlat a Samsung Galaxy S Advance (legalábbis t-mobilenál). egyetlen hibája, hogy régi oprendszer van rajta, de amelyik ismerősömnek ilyen van, nagyon elégedett vele. előfizetéssel 47k
vagy ZTE Grand X InSzobi22
Azért ugyanazon az áron lényegében minden objektív szempontból jobb ez a Grand X In, mint a Galaxy S Advance.
És én abban sem nagyon hiszek, hogy a kínainak rosszabb lenne a minősége. Nekem Blade 1-em van 2 éve és semmi olyan gond nincs vele azóta, amit ne lehetne megoldani otthon egy-két perc alatt. Egyedül a hardvere kezd már elavulni lassan, de a Grand X-nél ezzel sincs gond, ott inkább csak érdekes az x86-os architekúra, de ahogy olvasom megy rajta minden, ami megy az ARM-on. Mondjuk a 4.3-as kijelző már lehet túl nagy valakinek, de ezt élőben kell megnézni szerintem, hogy mennyire áll kézre az embernek.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szerintem felejtsd el a Nokiát, ahogy van. Ennyiért kapsz fasza androidos telót. Minden földi jóval ellátva. És azok is gyorsak hidd el. Nokiával csak szenvedni fogsz. pl. Mivel az alkalmazások többsége nem készül el arra, csomó mindent csak böngészőből fogsz tudni használni, ami sokkal lassabb. GRAFI
Mi számít fasza androidos telóval, és mi az a sok földi jó ami nincs meg a WP-n ? (Közben sikerült kiderítenem, hogy a Lumia 800-as kezdő törlesztő részlete kerül ennyiben, szóval annyiban mindenképpen módusulna a dolog, hogy bruttó 50-60 ezren van rá).
Appokot külön nézegettem mik vannak WP-re, és az a pár dolog ami amúgy is kéne, azt meg találtam arra is. Amúgy se pötyögném úton-útfélen a telót, mint a mai fiatalság...

WP 7, és a WP 8 között van érdembeli újítás ?süti
ennyiért szerintem most egyik legjobb ajánlat a Samsung Galaxy S Advance (legalábbis t-mobilenál). egyetlen hibája, hogy régi oprendszer van rajta, de amelyik ismerősömnek ilyen van, nagyon elégedett vele. előfizetéssel 47k
vagy  webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&langId=-11&productId=505563&paidType=newPostPaidPrice&loyaltyTime=twoYear&package=&phoneSearchUrl=https%3A%2F%2Fwebshop.t-mobile.hu%2Fwebapp%2Fwcs%2Fstores%2FWSPhoneSearchCmd%3FactPage%3D1%26processMode%3Dsearch%26paidType%3DnewPostPaidPrice%26loyaltyTime%3DtwoYear%26packages%3D%26sort-top%3Dcheap%26sort-bottom%3Dcheap%26priceZone%3Dall%26brand%3Dall%26parameter%3D1%26style%3Dall%26camera%3Dall%26camera_resolution%3D0%26opsys%3Dall

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem felejtsd el a Nokiát, ahogy van. Ennyiért kapsz fasza androidos telót. Minden földi jóval ellátva. És azok is gyorsak hidd el. Nokiával csak szenvedni fogsz. pl. Mivel az alkalmazások többsége nem készül el arra, csomó mindent csak böngészőből fogsz tudni használni, ami sokkal lassabb. GRAFI
Mi számít fasza androidos telóval, és mi az a sok földi jó ami nincs meg a WP-n ? (Közben sikerült kiderítenem, hogy a Lumia 800-as kezdő törlesztő részlete kerül ennyiben, szóval annyiban mindenképpen módusulna a dolog, hogy bruttó 50-60 ezren van rá).
Appokot külön nézegettem mik vannak WP-re, és az a pár dolog ami amúgy is kéne, azt meg találtam arra is. Amúgy se pötyögném úton-útfélen a telót, mint a mai fiatalság...

WP 7, és a WP 8 között van érdembeli újítás ?
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha most azonnal emigrálsz Észak-Koreába, még van remény.
(Esetleg Kuba)
Különben erőszakkal a tulajdonodba helyezik a 160.000 forint értékű árut, és időszakos és számonkérhető tulajdonos leszel annak minden felelősségével és elvárásával egyaránt.
Nagybátyámra egyszer így sóztak rá egy napernyőszettet, pedig éjjeliőr. És álmában vetették át vele rútul.
Nagyon vigyázz, és menekülj egy unortodox demokráciába, ahol nem kerülsz ilyen tulajdonlási helyzetbe. Ahol még a tulajdon fogalmát se ismerik.
Ajtót se nyiss!!
Torlaszold el!!!
Ha anyád hangját hallatják pláne ne nyisd ki. Ez bevett trükk az extrémeknél.

Sobri Jóska
Mintha valami Rejtő regényből vetted volna a szöveget. 😊
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
....
Végére pedig egy jó hülye kérdés (ami el is árulja mennyire értek hozzá); Op rendszert lehet cserélni rajtuk ? 😐süti
Nem. 😊

Szerintem felejtsd el a Nokiát, ahogy van. Ennyiért kapsz fasza androidos telót. Minden földi jóval ellátva. És azok is gyorsak hidd el. Nokiával csak szenvedni fogsz. pl. Mivel az alkalmazások többsége nem készül el arra, csomó mindent csak böngészőből fogsz tudni használni, ami sokkal lassabb.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
VGA driver fel lett már rakva ?süti
Elvileg,minden fent van.Mondjuk,ha nem lenne,nekem az se tűnne fel,kb annyit értek hozzá 😀

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na hát dögöljek meg ha eltudok igazodni az okostelefonok világában (egy 6070-est cserélnék most le...).
Szóval, amit kinéztem az a Lumia 800-as. Elvileg már 50-80 ezer forint körül beszerezhető (de tényleg dögöljek meg ha ezen is eltudok igazodni...).
Ha jelenleg a gyors netezés, és főleg az időtállóság (ezért néztem inkább jobb multimédiával bíró telefont, később hátha jól jön még) lenne fontos szempont. Ahogy nézegettem a WP is közelebb áll hozzám (stílusban, és elvileg gyorsabb is), mint az android, akkor ez nekem megfelelő választás lenne ? Illetve ilyen kategóriákban mik most a favoritok ? (Bár nagyon nem visz rá a lélek, hogy ne Nokiát vegyek... Tudom, tudom, nem olyan etalonok már mint régen...).
Esetleg bőven jól járnék egy fele ilyen drága telefonnal is ?

Végére pedig egy jó hülye kérdés (ami el is árulja mennyire értek hozzá); Op rendszert lehet cserélni rajtuk ? 😐