NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Két kérdésem lenne, hátha tud valaki rá válaszolni

Az első, hogy a légpuskákra, íjakra miért nem kell fegyverviselési engedély stb? Végül is azok is veszélyesek. Illetve, hogy ha nekem van egy földem, ami vadászterület mellett fekszik, akkor köteles vagyok beengedni a vadászokat oda?
több mint 11 éve
Tomek1885 2
Köszönöm a segítséget srácok! 😊
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Grund?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Máshogy fognék hozzá.
Keress olyan kocsmát/pubot, ahol akarod nézni, és kérdezd meg tőlük, hogy megy e náluk majd a meccs.
Szerintem sok ilyen akad, Chili Pub (Steelers topicban biztos tudják a tuti választ, de non-stop a hely, és tévék is vannak), Gong-ok, romkocsmák, Champs, de a környékeden (bárhol is vagy) van jópár bizonyosan.

több mint 11 éve
Tomek1885 2
Sziasztok!
Tudnátok ajánlani Budapesten olyan kocsmát/pubot,ahol meg lehet nézni a vasárnap esti Wild Card meccseket?Lehetőleg olyat ami nem túl drága,és nem túl késdobáló!?
Köszönöm!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ki lesz a félidei show a SB-N?Bocs a tudatlanságomért.laccoo74
BeyoncéGabesz92
Köszi!Na, az ő mellét szivesebben megstírölném, mint Pete bátyóét a Who-ból.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ki lesz a félidei show a SB-N?Bocs a tudatlanságomért.laccoo74
Beyoncé

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ki lesz a félidei show a SB-N?Bocs a tudatlanságomért.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
nem tudja valaki, hogy 3db, összesen 2.5 kilós könyvet vajon mennyiért lehet elküldeni postával? Vagy egyáltalán olcsóbb-e egy csomagban vagy kettőben levélként feladni?
Illetve az utánvételezés hogy megy? Úgy értem mennyibe kerül, és hogyan/mikor kapom meg a lóvét?fetomy
Csomagfeladás 15kg-ig ugyanannyiba kerül, szóval egyben. Levél max 2kg-ig lehet.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Első kérdés bármilyen meglepő 😛 :  posta.hu/csomag/csomag_belfoldre/belfoldi_postacsomag
Szerintem ezen az oldalon a többit is megtudod.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem tudja valaki, hogy 3db, összesen 2.5 kilós könyvet vajon mennyiért lehet elküldeni postával? Vagy egyáltalán olcsóbb-e egy csomagban vagy kettőben levélként feladni?
Illetve az utánvételezés hogy megy? Úgy értem mennyibe kerül, és hogyan/mikor kapom meg a lóvét?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Az a gond, hogy te túlságosan nyersen és élesen veszed ezt a cigánykérdést is. Én utálom a cigányokat van hogy hangoztatom is, de pl. volt már hogy egy cigány srác jött oda amikor hasonlóról elmélkedtünk hogy ő is utálja őket, mert tudja hogy nem azokat az embereket gyűlölöm akik dolgoznak és hasonlóan élnek mint fehérek,zsidók,muzulmánok stb. hanem azokat akik élősködnek, de mivel ez a tapasztalat általánosítok.
Viszont nem érzem magam rasszistának mert meglátok egy feketét,cigányt nem mondom hogy miféle népség ez, csupán tapasztalatok alapján azt mondom hogy gyűlölöm a cigányokat mert nagyrészük olyan amilyen.
De ebbe nem megyek bele jobban ismét, mert Sobri Jóska világában akármi amivel ő nem ért egyet a butaság mintaképe, mondjuk én jól érzem magam így is 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
pedig így van 😛 büntetni kell ezeket de attól még pszichológiai defektusok okozzák, amikről ha az ember tehetne, akkor bárki képes lenne a depresszióból pl. egy "áh inkább most jó kedvem legyen" gondolattal kijönni 😊fetomy
A depresszió és a nemi erőszak, vagy a rasszizmus nem egy tőről fakad.
Sőt, pl. a pedofíliát véve alapul, maga az attitűd betegség, vagy deformitás, de ez nem kell, hogy azt eredményezze, hogy a beteg erőszakosan meg is tegye ami a belső késztetése.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
pedig így van 😛 büntetni kell ezeket de attól még pszichológiai defektusok okozzák, amikről ha az ember tehetne, akkor bárki képes lenne a depresszióból pl. egy "áh inkább most jó kedvem legyen" gondolattal kijönni 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Ismerem a vonatkozó mondást:
„Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

Viszont abban nem fogunk egyetérteni, hogy tehet e róla vagy sem, hogy gyűlölködik e vagy sem, hogy rasszista e vagy sem.
Ugyanis ha neked lenne igazad, akkor a bűnöző se felelne a tetteiért, a tolvaj, a gyilkos, az erőszaktevő, hiszen csak a hallott információk, vagy a vele történt események által kiváltott gondolatok, érzelmek felelnének tetteiért, nem pedig ő maga.
Milyen szép védekezés lenne egy nemi erőszak esetén, hogy: "nem tehetek róla, csak az érzelmeim váltották ki belőlem az eseményeket".

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Össze van állva kedves barátom, de aki diszkriminatív az sem szándékosan csinálja. Nem úgy kelt fel szombat reggel, hogy basszus valakit gyűlölni kéne. Nem tehet róla, hogy a hallott információk vagy méginkább a vele történt események milyen gondolatokat, érzelmeket váltott ki belőle. 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Mindenféle diszkrimináció ellen vagyok.Sobri Jóska
tehát diszkriminálod a diszkriminációt és innentől bele is kerültél egy szép paradoxonba 😛fetomy
Nem.
Elfogadom a diszkriminációt, és ellene vagyok. Nincs paradoxon.Sobri Jóska
És a cigánygyűlölök nem mondhatják, hogy ők elfogadják a cigányokat, csak ellenük vannak? 😊fetomy
De mondhatják, ettől lesznek rasszisták.
Mert olyanért gyűlölni valakit, amiről nem tehet, jelen esetben a származása, azon felül, hogy ostoba és értelmetlen dolog, még rasszista és diszkriminatív is.
Kár ha nem érted a különbséget.
Csak harmincszor mondtam el mi a különbség ha valakit egy szándékolt döntéséért vagy tettéért ítélsz el, vagy ha olyan dologért, amiről nem tehet (származás, fogyatékosság, stb.).
Hátha jövőre összeáll, BUÉK!

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Mindenféle diszkrimináció ellen vagyok.Sobri Jóska
tehát diszkriminálod a diszkriminációt és innentől bele is kerültél egy szép paradoxonba 😛fetomy
Nem.
Elfogadom a diszkriminációt, és ellene vagyok. Nincs paradoxon.Sobri Jóska
És a cigánygyűlölök nem mondhatják, hogy ők elfogadják a cigányokat, csak ellenük vannak? 😊fetomy
nekem is egyből ugyanez jutott eszembe 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindenféle diszkrimináció ellen vagyok.Sobri Jóska
tehát diszkriminálod a diszkriminációt és innentől bele is kerültél egy szép paradoxonba 😛fetomy
Nem.
Elfogadom a diszkriminációt, és ellene vagyok. Nincs paradoxon.Sobri Jóska
És a cigánygyűlölök nem mondhatják, hogy ők elfogadják a cigányokat, csak ellenük vannak? 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Mindenféle diszkrimináció ellen vagyok.Sobri Jóska
tehát diszkriminálod a diszkriminációt és innentől bele is kerültél egy szép paradoxonba 😛fetomy
Nem.
Elfogadom a diszkriminációt, és ellene vagyok. Nincs paradoxon.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindenféle diszkrimináció ellen vagyok.Sobri Jóska
tehát diszkriminálod a diszkriminációt és innentől bele is kerültél egy szép paradoxonba 😛
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Az hogy megveted az előítéletességet nem jelenti azt, hogy mindent ki is kell próbálni és kedvelni. 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Mindenféle diszkrimináció ellen vagyok.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Dehát ez a karácsony üzenete:
Sobri Jóska
Kurvákat meguntad és ezekhez jársz? 😀Asbee
náluk van most karácsonyi akció, sobri meg nem tagad meg magától semmilyen szórakozási lehetőséget felszínes okokból 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Dehát ez a karácsony üzenete:
Sobri Jóska
Kurvákat meguntad és ezekhez jársz? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER