Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
valaki el tudja magyarázni, hogy ki ez a csávó és mitől lett ennyire sztár, hogy mindenféle hülye szövegeket gyártanak mellé?


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
miért csinálja a Nokia 6330-som, hogy 2 napja nem ismeri fel a saját gyári fülesét? Este hallgattam volna, bedugom, és a hangszórója szól, nem a füles, nem jelzi ki azt sem, hogy be lenne dugva. Amadeus91
Pucold meg a csatlakozót..apeszos
nem jó. Azt érzékeli, hogy bedugom a fülest - elkezd világítani - csak mintha nem ismerné fel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
miért csinálja a Nokia 6330-som, hogy 2 napja nem ismeri fel a saját gyári fülesét? Este hallgattam volna, bedugom, és a hangszórója szól, nem a füles, nem jelzi ki azt sem, hogy be lenne dugva. Amadeus91
Pucold meg a csatlakozót..
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
miért csinálja a Nokia 6330-som, hogy 2 napja nem ismeri fel a saját gyári fülesét? Este hallgattam volna, bedugom, és a hangszórója szól, nem a füles, nem jelzi ki azt sem, hogy be lenne dugva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?Double B
Keletiből a legegyszerűbb vonattal, 1 megálló a hatvani/szolnoki vonalon.Shilkor
így van, Kőbánya-felsőgamerkr
Ugyanez van a Nyugatiból is csak ott a Cegléd felé induló vonatra kell felszállni és Zuglóban leszállni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
A legkönnyebb Keletiből taxival egy ezresért, Nyugatiból másfélért 2000-es taxival.
 taxitarifa.com/

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?Double B
Keletiből a legegyszerűbb vonattal, 1 megálló a hatvani/szolnoki vonalon.Shilkor
így van, Kőbánya-felső

több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?Double B
Keletiből a legegyszerűbb vonattal, 1 megálló a hatvani/szolnoki vonalon.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?Double B
Én keletiből párszor mentem már oda, metróval el Örsig, aztán valamilyen buszra átszállni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?Double B
a keletiből a 80-as trolival kerepesi úti megálló vagy metróval pillangó utca, onnan meg 100-as busz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
azért Little Havana sem olyan, hogy világos nappal kirángatnak a kocsidból... nyilván gyalog nem kifejezetten ajánlott közlekedni (de ilyen részek minden városban vannak), pláne este, de hogy életveszélyben nem voltál, az biztosjjncaa
Nem, mert igazándiból nem ránk lőttek, a kettővel elöttünk lévőre (benzinkút, este 8-9). Elötte fizetésnél bennt csak csikánók, golyóálló üveg stb. Én nem vagyok annyira vagány srác, picit megviselt. Ami miatt írtam, az annyi, hogy GPS-ben nincs olyan opció, hogy veszélyes környék elkerülése, legrövidebbnek, leggyorsabbnak meg ezt adja esetleg. Nem Miami-t szídtam, tényként írtam.diverdoc
legelső alkalommal, mikor Józsefvárosban jártam, az albérletem utcájában épp törtek fel egy autót, a közeli parkban pedig két csöves verekedett, kezdésnek jó volt 😊 aztán a következő fél évben míg ott laktam, egy ilyet se láttam

szóval hogy kilométeres kitérőket kellene tenni "veszélyes környék" miatt az USA-ban, azt továbbra sem osztom (ha Pesten is mindig kikerülöd a teljes nyolckert, nem szóltam)

beszélgess csak el egy mexikóival vagy dél-amerikaival, hogy mi a ténylegesen rossz közbiztonság...jjncaa
Nem mindenki annyira kemény csávó mint Te, és nem mindenkinek van akkora tapasztalata az amerikai subkultúrák megítélésében. Ezek a környékek (mint azt Te nálam sokkal jobban tudod) pár utcára korlátozódnak általában ("here don't walk just run" ahogy egy little havannai topikban a lakás helyzetről olvastam). Nekem a 1,5-5 km-es kerülőt ez megéri a a 300 ft-os felárral együtt. A mexikói és délamerikai viszonyításod irreleváns, a kérdés nem erre vonatkozott. Egyébként Mogadishuban is vannak szar helyek és Pesavár környékén is szarok a viszonyok.De nem ragozom, ha nem érted mit írtam nem érted. Te nyertél.Remélem Newmannek tudtam hasznos infot adni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
azért Little Havana sem olyan, hogy világos nappal kirángatnak a kocsidból... nyilván gyalog nem kifejezetten ajánlott közlekedni (de ilyen részek minden városban vannak), pláne este, de hogy életveszélyben nem voltál, az biztosjjncaa
Nem, mert igazándiból nem ránk lőttek, a kettővel elöttünk lévőre (benzinkút, este 8-9). Elötte fizetésnél bennt csak csikánók, golyóálló üveg stb. Én nem vagyok annyira vagány srác, picit megviselt. Ami miatt írtam, az annyi, hogy GPS-ben nincs olyan opció, hogy veszélyes környék elkerülése, legrövidebbnek, leggyorsabbnak meg ezt adja esetleg. Nem Miami-t szídtam, tényként írtam.diverdoc
legelső alkalommal, mikor Józsefvárosban jártam, az albérletem utcájában épp törtek fel egy autót, a közeli parkban pedig két csöves verekedett, kezdésnek jó volt 😊 aztán a következő fél évben míg ott laktam, egy ilyet se láttam

szóval hogy kilométeres kitérőket kellene tenni "veszélyes környék" miatt az USA-ban, azt továbbra sem osztom (ha Pesten is mindig kikerülöd a teljes nyolckert, nem szóltam)

beszélgess csak el egy mexikóival vagy dél-amerikaival, hogy mi a ténylegesen rossz közbiztonság...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hogy tudom lecserélni ezt a képet itt a nevem alatt?laccoo74
Beállítások -> Kép feltöltése a képed alatt középenvandeminek
Aztán ctrlF5 shiftF5 mert cache-sel mint a veszedelem...Black_Adder
Köszönöm a segítséget!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
azért Little Havana sem olyan, hogy világos nappal kirángatnak a kocsidból... nyilván gyalog nem kifejezetten ajánlott közlekedni (de ilyen részek minden városban vannak), pláne este, de hogy életveszélyben nem voltál, az biztosjjncaa
Nem, mert igazándiból nem ránk lőttek, a kettővel elöttünk lévőre (benzinkút, este 8-9). Elötte fizetésnél bennt csak csikánók, golyóálló üveg stb. Én nem vagyok annyira vagány srác, picit megviselt. Ami miatt írtam, az annyi, hogy GPS-ben nincs olyan opció, hogy veszélyes környék elkerülése, legrövidebbnek, leggyorsabbnak meg ezt adja esetleg. Nem Miami-t szídtam, tényként írtam.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Hogy tudom lecserélni ezt a képet itt a nevem alatt?laccoo74
Beállítások -> Kép feltöltése a képed alatt középenvandeminek
Aztán ctrlF5 shiftF5 mert cache-sel mint a veszedelem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Hogy tudom lecserélni ezt a képet itt a nevem alatt?laccoo74
Beállítások -> Kép feltöltése a képed alatt középen

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hogy tudom lecserélni ezt a képet itt a nevem alatt?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
azért Little Havana sem olyan, hogy világos nappal kirángatnak a kocsidból... nyilván gyalog nem kifejezetten ajánlott közlekedni (de ilyen részek minden városban vannak), pláne este, de hogy életveszélyben nem voltál, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
....Newman
Én sokszor béreltem autót és sztem ez egy nagyon jó opció (főleg ha többen vagytok). Kis autót egy hétre 300-350 dollár körül lehet bérelni (plusz biztosítás, ezt javaslom). Négyen vagytok 20.000 Ft-ból egy hétre megvan a transzport eszköz. Üzemanyag jóval olcsóbb mint nálunk. Ha nem ugyanott adod le az autót, ahol felveszed, akkor drágább minden. Ha nem akartok rohadt nagy cekkereket cipelni, akkor a lehető legkisebb autót kell bérelni (mármint előre lefoglalni), mert abból kevés van és igen jó eséllyel amikor odamész csak nagyobbat tudnak adni arra az időszakra a kisebb autó áráért (én legalább 3x így jártam. Tömegközlekedve egy NY-Phil táv oda vissza kb 35-40 dollár min/fő. 4-en vagytok két hasonló úttal megvan a kocsibérlés, és sokkal jobban tudtok közlekedni, többet látni stb. GPS nem kell (engem a GPS bevitt Little Havannaba, az életemért rettegtem!), térkép alapján minden jól elérhető (GPS feláras, ha nem a sajátodat használod). Én San Franciscoban, Orlandóban, Washingtonban, Chicagóban béreltem eddig autót mindenhol nagyon jó tapasztalatom volt és olcsóbban kijöttem mintha tömegközlekedtem volna.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Ha valaki ért/foglalkozott metetorológiával, éghajlattannal és esetleg tudna válaszolni ezekre a kérdésekre, akkor megköszönném 😀 (gugli nem minden esetben dobott ki eredményt, vagy már annyira bme szinten, hogy belefájtult a fejem 😀 )

5.A száraz levegő termodinamikai jellemzése:

6. A száraz levegő függőleges mozgása

7. A száraz levegő nyomásának és sűrűségének változása a magassággal. A
barometrikus magasságformula gyakorlati alkalmazásai.


Double B
Ne egyél annyi babot. 😉

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Ha valaki ért/foglalkozott metetorológiával, éghajlattannal és esetleg tudna válaszolni ezekre a kérdésekre, akkor megköszönném 😀 (gugli nem minden esetben dobott ki eredményt, vagy már annyira bme szinten, hogy belefájtult a fejem 😀 )

5.A száraz levegő termodinamikai jellemzése:

6. A száraz levegő függőleges mozgása

7. A száraz levegő nyomásának és sűrűségének változása a magassággal. A
barometrikus magasságformula gyakorlati alkalmazásai.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...Newman
sztem vásárolj egy használt kocsit, pláne ha több nyárra kell. ismerősömék ezt csinálták. bár ők 5es voltak, így azért rendesen megoszlott a költség.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
miért milyen az amerikai tömegközlekedés?Amadeus91
 jjncaa.blogspot.hu/2012/12/tomegkozlekedes.html?m=1jjncaa
tök jó, hogy így blogolod. Mondjuk szerintem ez a tömegközlekedés a képek alapján nem vészes azért. Vagy vigyáztál, hogy csak vállalható képek legyenek?Amadeus91
Sehol nem írtam, hogy vészes lenne, csak lehet valakinek nem jön be, ha hajnali háromkor három órát kell utaznia feketékkel tömött buszokon vissza a stadiontól, ahol ő az egyedüli fehéremberjjncaa
ez mondjuk nyugaton lassan mindenhol így van, csak max nem négerek vannak a metrón/buszon, hanem törökök.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
miért milyen az amerikai tömegközlekedés?Amadeus91
 jjncaa.blogspot.hu/2012/12/tomegkozlekedes.html?m=1jjncaa
tök jó, hogy így blogolod. Mondjuk szerintem ez a tömegközlekedés a képek alapján nem vészes azért. Vagy vigyáztál, hogy csak vállalható képek legyenek?Amadeus91
Sehol nem írtam, hogy vészes lenne, csak lehet valakinek nem jön be, ha hajnali háromkor három órát kell utaznia feketékkel tömött buszokon vissza a stadiontól, ahol ő az egyedüli fehérember


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal