Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Tud valaki olyan légitársaságot, melynél ha mondjuk 1 hónappal előtte lefoglalom, akkor tényleg ilyen 10-15 körül lehet repjegyet venni Münchenbe? Mert én eddig csak ilyen 35-40-nél kezdődőket láttam
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vicces ahogy így kijött, jól rácsodálkozik a vakond az ábrára 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
A négy USA Major Sports bevétele/népszerűsége alapján állított rangsort tudja valaki valami forrással igazolni?Collapo


az infografika alján ott vannak a források
 hockeygearhq.com/business-sports-comparing-nhl-nfl-nba-mlb-jobs-industry-3545


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
SAP telepítésben tudna valaki segíteni nekem ? ^^süti
Na az igen érdekes egy történet lesz 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A négy USA Major Sports bevétele/népszerűsége alapján állított rangsort tudja valaki valami forrással igazolni?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
SAP telepítésben tudna valaki segíteni nekem ? ^^
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Debrecenben adják valahol a SB-t ? Tavaly ugye ott volt a Plaza meg a Sport bisztró is, de mivel utóbbi, ha jól tudom már bezárt, előbbit meg nem szerveznek, legalábbis nem tudok róla, így most kéne egy hely, ahol haverokkal megtudnánk nézni. Valaki tud esetleg ilyen helyet/helyeket?

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Köszönöm mindenkinek a farsangi ötleteket.Megkérdeztem a kisfiamat/Köszi Sobry/,neki legjobban a sisakos, vállvédős dolog tetszett volna/Köszi JayB/.Tudtam volna felszerelést is szerezni, nem ezzel volt a baj.Hanem azzal, hogy tanítónéni önhatalmúlag eldöntötte, hogy közös beöltözés lesz, és kész.Most királyfi jelmezt körözök kék-ezüst kombóban, ezüs szinű karddal, mert még ezt is kikötötték.Így nyírják ki a kreativitást már gyerekkorban.Ne gondolkozz!Ne légy önálló!laccoo74
kék nadrág, kék ing, kék lepedő lepelnek vagy nemtomhogyhívják azt, ami szupermannek is van 😊 Kard és korona kartonpapírból kivágva, alufóliába betekerve, esetleg szintén alufóliába tekert öv + még 1-2 kiegészítő... Kész is a kisherceg 😊Rataxes
Csak az élményt nehéz pótolni, hogy LB-ként pusztíthatott volna....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Pedig én milyen szépen elképzeltem, hogy felsorakozik a középkori lovagcsoport, királyokkal királynőkkel és a te kisfiad dácsdánn felkiáltással letarol mindenkit 😊Matthew99
Ezzel a kötelező királyfi jelmezzel el is vették a kedvét az egésztől, már kutyára nem várja a farsangot.Pedig szerintem tényleg tarolt volna, szó szerint, és képletesen is.laccoo74
Öltöztessétek neki, ezzel elég tekintélyt parancsoló lesz.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Köszönöm mindenkinek a farsangi ötleteket.Megkérdeztem a kisfiamat/Köszi Sobry/,neki legjobban a sisakos, vállvédős dolog tetszett volna/Köszi JayB/.Tudtam volna felszerelést is szerezni, nem ezzel volt a baj.Hanem azzal, hogy tanítónéni önhatalmúlag eldöntötte, hogy közös beöltözés lesz, és kész.Most királyfi jelmezt körözök kék-ezüst kombóban, ezüs szinű karddal, mert még ezt is kikötötték.Így nyírják ki a kreativitást már gyerekkorban.Ne gondolkozz!Ne légy önálló!laccoo74
kék nadrág, kék ing, kék lepedő lepelnek vagy nemtomhogyhívják azt, ami szupermannek is van 😊 Kard és korona kartonpapírból kivágva, alufóliába betekerve, esetleg szintén alufóliába tekert öv + még 1-2 kiegészítő... Kész is a kisherceg 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Köszönöm mindenkinek a farsangi ötleteket.Megkérdeztem a kisfiamat/Köszi Sobry/,neki legjobban a sisakos, vállvédős dolog tetszett volna/Köszi JayB/.Tudtam volna felszerelést is szerezni, nem ezzel volt a baj.Hanem azzal, hogy tanítónéni önhatalmúlag eldöntötte, hogy közös beöltözés lesz, és kész.Most királyfi jelmezt körözök kék-ezüst kombóban, ezüs szinű karddal, mert még ezt is kikötötték.Így nyírják ki a kreativitást már gyerekkorban.Ne gondolkozz!Ne légy önálló!laccoo74

Némi átalakítással, arany helyett ezüst szegéllyel és egy alufólia karddal, meg is van...

Királyfi->prince, csakhát daemon-prince 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Pedig én milyen szépen elképzeltem, hogy felsorakozik a középkori lovagcsoport, királyokkal királynőkkel és a te kisfiad dácsdánn felkiáltással letarol mindenkit 😊Matthew99
Ezzel a kötelező királyfi jelmezzel el is vették a kedvét az egésztől, már kutyára nem várja a farsangot.Pedig szerintem tényleg tarolt volna, szó szerint, és képletesen is.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Én ötödikben iskolaigazgatónak öltöztem, és amikor Ági néni kérdezte, hogy mit takar a vászonnadrág, kockásing kombó, mondtam neki, hogy:
- Nade Ágnes, ne viccelj, hogy nem ismersz meg. Mi van veled, rossz a szemed?

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
én egyszer ált isk alsó osztályban lego-nak öltöztem be és azzal azt hiszem nyertem 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Pedig én milyen szépen elképzeltem, hogy felsorakozik a középkori lovagcsoport, királyokkal királynőkkel és a te kisfiad dácsdánn felkiáltással letarol mindenkit 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Köszönöm mindenkinek a farsangi ötleteket.Megkérdeztem a kisfiamat/Köszi Sobry/,neki legjobban a sisakos, vállvédős dolog tetszett volna/Köszi JayB/.Tudtam volna felszerelést is szerezni, nem ezzel volt a baj.Hanem azzal, hogy tanítónéni önhatalmúlag eldöntötte, hogy közös beöltözés lesz, és kész.Most királyfi jelmezt körözök kék-ezüst kombóban, ezüs szinű karddal, mert még ezt is kikötötték.Így nyírják ki a kreativitást már gyerekkorban.Ne gondolkozz!Ne légy önálló!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!laccoo74
Ha van a közelben vállvédő meg sisak akkor adva van a dolog és még menő is 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!laccoo74
Kérdezd meg ő ki/mi szeretne lenni.Sobri Jóska
Ezen már túlestünk.De igazad van ez a legjobb ötlet, az ő farsangja, legyen az amit ő akar.laccoo74
Életem legmókásabb és valszeg legolcsóbb jelmeze az a "gyárkémény" volt. 2 nagyméretű kartondoboz, egy kevés öntapadós téglaformájú tapéta, és pár darab füstölő 😀Hanni
Leg low budgetabb jelmezem az Joe Black volt. Beöltöztem tetőtől talpig feketébe és magamra akasztottam egy Joe feliratú névtáblát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!laccoo74
Kérdezd meg ő ki/mi szeretne lenni.Sobri Jóska
Ezen már túlestünk.De igazad van ez a legjobb ötlet, az ő farsangja, legyen az amit ő akar.laccoo74
Életem legmókásabb és valszeg legolcsóbb jelmeze az a "gyárkémény" volt. 2 nagyméretű kartondoboz, egy kevés öntapadós téglaformájú tapéta, és pár darab füstölő 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!laccoo74
Kérdezd meg ő ki/mi szeretne lenni.Sobri Jóska
Ezen már túlestünk.De igazad van ez a legjobb ötlet, az ő farsangja, legyen az amit ő akar.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!laccoo74
Kérdezd meg ő ki/mi szeretne lenni.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!laccoo74
Darth Vader?Matthew99
Spongyabob!

😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!laccoo74
Darth Vader?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nem találtam jobb topicot, ezért ide írok:Közeleg a farsang, és kellene valami ütős jelmezötlet a 7 éves fiamnak.Várom a tippeket.Köszi!