Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ha jól rémlik, a pats.hu-s pólókat a Kazincbarcikai céggel csináltattam. Akkor nagyon körbejártam a témát. Adler pólókra nyomták. Ez is a top minőségi kategória, egy szint a Fruit of the Loom-mal. Ezt Digitális transzfernyomással csinálták. Azért nem szitázva lett, mert ahhoz vektorosan kellett volna a grafika, nekem meg olyan nem volt. Szerintem nagyon jó minőségű így is. Kis mennyiségben 10-20 darab mintánként meg amúgy sem érdemes szitáztatni, mer a szita költsége nagyon magas.
Az ilyen polonium, meg hasonló boltokat ebben az esetben el kell felejteni. GRAFI
Ismerem a srácot, szerintem némi kedvezményt ki tudnék sírni.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha jól rémlik, a pats.hu-s pólókat a Kazincbarcikai céggel csináltattam. Akkor nagyon körbejártam a témát. Adler pólókra nyomták. Ez is a top minőségi kategória, egy szint a Fruit of the Loom-mal. Ezt Digitális transzfernyomással csinálták. Azért nem szitázva lett, mert ahhoz vektorosan kellett volna a grafika, nekem meg olyan nem volt. Szerintem nagyon jó minőségű így is. Kis mennyiségben 10-20 darab mintánként meg amúgy sem érdemes szitáztatni, mer a szita költsége nagyon magas.
Az ilyen polonium, meg hasonló boltokat ebben az esetben el kell felejteni.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
mit tudna írni Ricsi az amfociról, ami releváns lenne? egy korábbi vízilabdázó az újság főszerkesztője, Galambos Ádám, az újságírók közül egyet ismerek, somebody08-ként van a fórumonjjncaa
Favre-ot biztos sokat dicsérné 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Este hazaérek a "nyaralásból" aztán dumálhatunk 😊 Meg ugye első körben egy pólónyomós céggel is tárgyalni kéne, gondolom egyelőre Ti sem akartok komplett pólónyomóműhelyt berendezni 😀
De egyébként referenciának itt az első saját tervezésű pólónyomós:  bowl.hu/forum/egyeb_temak_es_grafikak/design/557208Rataxes
Van ismerős szitás
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
mit tudna írni Ricsi az amfociról, ami releváns lenne? egy korábbi vízilabdázó az újság főszerkesztője, Galambos Ádám, az újságírók közül egyet ismerek, somebody08-ként van a fórumon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
kösz 😊 itt a következő kérdés:

ha a "terrible towel" és a "cheesehead" kifejezések elméletileg le vannak védve, akkor ilyen pólók hogy kerülhetnek kereskedelmi forgalomba?



pusztán a kíváncsiság vezérel, facebookon írtam nekik, erre kimoderáltak...jjncaa
ezt nem Ricsiék csinálják? (A TD magazint)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
 printa.hu


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.pepecopy.hu/arak
Van itt egy varroda,Németországba varrnak munkaruhát, a boltjukban láttam több színben pólót jó minőségben, de az árra nem emlékszem.Nem lehet nagyon drága, mert ők gyártják
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Este hazaérek a "nyaralásból" aztán dumálhatunk 😊 Meg ugye első körben egy pólónyomós céggel is tárgyalni kéne, gondolom egyelőre Ti sem akartok komplett pólónyomóműhelyt berendezni 😀
De egyébként referenciának itt az első saját tervezésű pólónyomós:  bowl.hu/forum/egyeb_temak_es_grafikak/design/557208Rataxes
elméletileg van pólónyomós kontaktom is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Este hazaérek a "nyaralásból" aztán dumálhatunk 😊 Meg ugye első körben egy pólónyomós céggel is tárgyalni kéne, gondolom egyelőre Ti sem akartok komplett pólónyomóműhelyt berendezni 😀
De egyébként referenciának itt az első saját tervezésű pólónyomós:  bowl.hu/forum/egyeb_temak_es_grafikak/design/557208Rataxes
polopokol.hu,polonium.hu, polomania.hu,pepecopy.hu Utóbbi itt van nálunk Kazincbarcikán, tulajjal jóban vagyok.Bármit megcsinálnak,bögre, puzzle, egérpad stb.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Este hazaérek a "nyaralásból" aztán dumálhatunk 😊 Meg ugye első körben egy pólónyomós céggel is tárgyalni kéne, gondolom egyelőre Ti sem akartok komplett pólónyomóműhelyt berendezni 😀
De egyébként referenciának itt az első saját tervezésű pólónyomós:  bowl.hu/forum/egyeb_temak_es_grafikak/design/557208

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Én nemrégiben rendeltem az egyik onlájn pólókészítős boltból pólót saját gyártású grafikával. Szintén fruit of the loom, a minta is jól bírja a strapát, asszem 4 rugó volt postástól. El is döntöttem hogy többségében ilyeneket fogok már venni, nem vészes az ára és full egyedi. A következő egy eagles/angry birds mintájú lesz 😊 De még azon is gondolkodtam hogy kellene ilyen webshopot nyitni 😊Rataxes
tárgyalhatnánk róla 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én nemrégiben rendeltem az egyik onlájn pólókészítős boltból pólót saját gyártású grafikával. Szintén fruit of the loom, a minta is jól bírja a strapát, asszem 4 rugó volt postástól. El is döntöttem hogy többségében ilyeneket fogok már venni, nem vészes az ára és full egyedi. A következő egy eagles/angry birds mintájú lesz 😊 De még azon is gondolkodtam hogy kellene ilyen webshopot nyitni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Szrintem kifejezetten ronda mind a 4 fajta póló. Üzletnek viszont tuti nem rossz nekik. Kiváncsian várom amúgy meddig húzza az az újság. GRAFI
Nem csak randa, de legalább drága is szerintem.Minimum 690 ft-os futárköltséggel számolva meg pláne.Jobban kijössz egy FF-es rendelésből, ami legalább eredeti/legalább is bízom benne/.Magát az újságot szoktam venni, nekem tetszik.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Szrintem kifejezetten ronda mind a 4 fajta póló. Üzletnek viszont tuti nem rossz nekik. Kiváncsian várom amúgy meddig húzza az az újság.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Hogy ez a cég gondolom szarik az NFL és a csapatok jogaira.
Ha fogsz egy bármilyen fotót .jpg-ben, és elviszed egy bármilyen pólónyomással foglalkozó céghez, akkor azt kb. 2000 forintért rányomják a pólóra.
Én kb. 10 éve így csináltam magamnak bármilyen pólókat.
Na ez ugyanez, csak kicsit nagyobb léptékben.
Sobri Jóska
A custom pólónyomtatás viszont nem számít kereskedelmi forgalomnak, nem?
Az, hogy hirdeted és nagy mennyiségben értékesíted az pedig igen. Persze ettől még az első mondatod igaz.dcsicsak
Így van.
De nem mindenki veszi szó szerint a vonatkozó törvényeket. 😊
És mivel ez Magyarország, nem is nagyon lesz aki rákényszerítse.

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Hogy ez a cég gondolom szarik az NFL és a csapatok jogaira.
Ha fogsz egy bármilyen fotót .jpg-ben, és elviszed egy bármilyen pólónyomással foglalkozó céghez, akkor azt kb. 2000 forintért rányomják a pólóra.
Én kb. 10 éve így csináltam magamnak bármilyen pólókat.
Na ez ugyanez, csak kicsit nagyobb léptékben.
Sobri Jóska
A custom pólónyomtatás viszont nem számít kereskedelmi forgalomnak, nem?
Az, hogy hirdeted és nagy mennyiségben értékesíted az pedig igen. Persze ettől még az első mondatod igaz.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Hogy ez a cég gondolom szarik az NFL és a csapatok jogaira.
Ha fogsz egy bármilyen fotót .jpg-ben, és elviszed egy bármilyen pólónyomással foglalkozó céghez, akkor azt kb. 2000 forintért rányomják a pólóra.
Én kb. 10 éve így csináltam magamnak bármilyen pólókat.
Na ez ugyanez, csak kicsit nagyobb léptékben.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
kösz 😊 itt a következő kérdés:

ha a "terrible towel" és a "cheesehead" kifejezések elméletileg le vannak védve, akkor ilyen pólók hogy kerülhetnek kereskedelmi forgalomba?



pusztán a kíváncsiság vezérel, facebookon írtam nekik, erre kimoderáltak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
illetve ha kap róla e-mailt akkor ott is elolvashatta anélkül, hogy jelezné.
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
ha facebookon az elküldött üzenetnél nincs ott, hogy "látta", akkor az illető biztos, hogy nem olvasta el/kapta meg?jjncaa
szerintem nem teljesen, telefonon például az értesítési fülön láthatta, ha csak pár mondatos és nem kellett rákattintani, de a webes felületen is az üzenetek menüpont alatt a kékkel jelzett mind olvasatlan, mégis látszik az utolsó üzenet eleje. megkapni viszont megkapta, ha nem így lenne arról visszajelezne (halványabb szürke lesz és sárga felkiáltójel lesz mellette)kristof
Vagy olyan lehet még nem hogy feldobta neki chatbe, csak nem kattintottt rá, és akkor nem jelzi elolvasottnak, mert "villog magában", viszont látta.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ha facebookon az elküldött üzenetnél nincs ott, hogy "látta", akkor az illető biztos, hogy nem olvasta el/kapta meg?jjncaa
szerintem nem teljesen, telefonon például az értesítési fülön láthatta, ha csak pár mondatos és nem kellett rákattintani, de a webes felületen is az üzenetek menüpont alatt a kékkel jelzett mind olvasatlan, mégis látszik az utolsó üzenet eleje. megkapni viszont megkapta, ha nem így lenne arról visszajelezne (halványabb szürke lesz és sárga felkiáltójel lesz mellette)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
ha facebookon az elküldött üzenetnél nincs ott, hogy "látta", akkor az illető biztos, hogy nem olvasta el/kapta meg?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a kalauz itt is kaller bár őszintén szólva nekem elég gagyin hat mikor valakitől hallom.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ez automatikus kézremegés-korrigáció lesz. Mostanában egy csomó youtube-os videónál tapasztaltam ilyet, de nem tudom hogy kapcsolódott magától be.
Videókezelő -> szerkesztés -> Javítások és ott van egy olyan opció hogy Stabilizálás. Hátha az be van kapcsolva.dcsicsak
Köszi, elvileg 1-2 órája állítottam ilyet, csak még mindig szerkeszti...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER