Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Egyszerű. Ha venni akarsz valamit, beállítod azt a maximum árat, amit adnál érte. A licit viszont lépcsőnként halad. Ő mondjuk belőtte 1000Ft-nak a maxot amit adna érte. Te rányomtál 500-at, a licit egyből ugrott a következő fokra, amit megint ő tartott, mert nála 1000 volt beállítva maxnak. Így érthető?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát most megnézed, 8 órával előbb nyomta rá az 550-et mint te az 500-at, szóval bizonyára valami előre beállított dolog szerintem.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tolódik ki, de talán már van olyan funkció, ami ezt lehetővé teszi, de az fizetős.
Nem lehet, hogy 150 forinttal licitált és ezért maradtál le? A 100 csak a minimumot jelöli.
Mondjuk már kurva rég vateráztam! 😊catattack
Akkor tényleg jó lenne lassan egy okostelefon. 😀 Így akkor majd valakit a gép elé rángatok, hogy figyelje az utolsó pillanatokat. 😀

Itt a licitek:
én 650 Ft 2013.03.02. 16:34:09
ő 550 Ft 2013.03.02. 08:18:10
én 500 Ft 2013.03.02. 16:31:48
én 101 Ft 2013.03.01. 19:06:15
ő 100 Ft 2013.02.27. 09:29:24

Az 500-at már azért nyomta rá, mert 201 forintot mutatott... Esetleg megadhatta előre az 550 forintos árat, hogy addig menne fel érte, de ha nem licitálnak rá, addig marad 201 forinton (?)... Na mindegy, kíváncsi leszek a végkifejletre. 😀
több mint 11 éve
catattack 3 520
Vaterán ha utolsó pillanatokban is érkezik licit, akkor kitolódik az aukció vége ?
Ha igen mennyivel ?

Illetve ha 100-as a licitlépcső, hogy tudott rám licitálni 50 forinttal, és körülbelül 1 másodperc alatt ?süti
Nem tolódik ki, de talán már van olyan funkció, ami ezt lehetővé teszi, de az fizetős.
Nem lehet, hogy 150 forinttal licitált és ezért maradtál le? A 100 csak a minimumot jelöli.
Mondjuk már kurva rég vateráztam! 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Vaterán ha utolsó pillanatokban is érkezik licit, akkor kitolódik az aukció vége ?
Ha igen mennyivel ?

Illetve ha 100-as a licitlépcső, hogy tudott rám licitálni 50 forinttal, és körülbelül 1 másodperc alatt ?
több mint 11 éve
catattack 3 520
Mi a retkes lóf.sz ez a Harlem Shake?catattack
Nem rosszak... de anno mi is csináltunk ilyet a suliban, csak azt nem vettük fel!

Mondjuk ez kifejezetten tetszett:

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
vedd fel a kapcsolatot a MAFSZ-al, örömmel segítenek szerintembriareos
még elnök sincs momentán 😊jjncaa
és?

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
vedd fel a kapcsolatot a MAFSZ-al, örömmel segítenek szerintembriareos
még elnök sincs momentán 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
vedd fel a kapcsolatot a MAFSZ-al, örömmel segítenek szerintem

több mint 11 éve
YoungZeeZee 7 914
Szia!

Simán lehet írni..Pl az interneten annyi információ van, hogy el sem hiszed, de ha szakdoga akkor kellenek persze források stb..Nálam 1-2 fejezet le is kellett vágni, mert túl hosszú volt.
Én a szakdogámat mondhatni hasonló témából írtam. Az Arsenal FC-t választottam. ( külső komm, MArk. )
Forrásnak be tudsz jelölni szinte bármilyen szakkönyvet. Én mellé elolvasta újra Nick Hornby - fever Picth könyvét amiről köztudott, hogy igencsak felöleli az arzenál és egyben az angol liga történéseit.
A írásomat először az angol focival és hagyományaival és a változásaival kezdtem. Természetesen a rácsok eltűnése volt a kulcs momentum. Utána a csapat történetét mutattam be, logó, mez ( mivel az is kommunikál ) aztán a stadion "mizéria", miért kellett nagyobb stadion..az már több, mint egy stadion: pl a UK X faktor válogatóit is ott tartották..Névszponzor, mint Emirates. Internetes oldal mit tartalmaz, milyen nyelven van, hivatalos rajongói oldalak a linkek hova mutatnak, szponzorok , média ( műsorfüzetek, tv stb.. ), hírverő meccsek lásd. HAladás - Arsenal, milyen karitatív cégekkel van kapcsolatban, játékosokra is ki lehet hegyezni
Ide leírom pl: hogy a régi arsenal stadionból lakópark lett,de a pályát megtartották( a gyepet, mint kert ) .
Ja és az Arsenal kiadott egy méregdrága, mondhatni LUXUS könyvet, aminek nem csak az ára, de a külseje is nagy )
stb...
A végére még bebinnyesztettem egyinterjút, Király Gáborral aki , mint ez köztudott az Arsenal meg akarta venni, de a Herta sokat kért érte ( a kérdések arról szóltak, hogy eljátszotta -e a gondolattal ,milyen lenne az arsenalban játszani, milyen volt az angol futball hangulata, szóval alátámasztotta mindazt amiket írtam )
A végére te is be tudnál binnyeztetni egy hasonló interjút, olyan embert aki járt már személyesen NFL vagy NCAA meccsen..

A csapatválasztást jól gondold át sztem, vhol a nagy HÁJPOT kapott csapatokról többet lehet írni, minden bántás nélkül a JAGS és PAt közül melyik az ismertebb? Ha már PAt, pl. itt volt Meskó is MO-n...

na befogtam😀

remélem tudtam segíteni.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
1. Egy adott (valós vagy elképzelt) sporttal foglalkozó szervezet / intézmény bemutatása
(lehetséges szempontok: a szervezet / intézmény külsı kommunikációja, a szervezet /
intézmény belsı kommunikációja stb

Szerintetek ilyen témában tudok az NFL-ről írni egy ~40 oldalas dogát?szaba
ha az NCAA-ről írsz még segíteni is tudok (sőt ott ugye a belső kommunikáció sem teljesen titkos)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
1. Egy adott (valós vagy elképzelt) sporttal foglalkozó szervezet / intézmény bemutatása
(lehetséges szempontok: a szervezet / intézmény külsı kommunikációja, a szervezet /
intézmény belsı kommunikációja stb

Szerintetek ilyen témában tudok az NFL-ről írni egy ~40 oldalas dogát?szaba
A belső kommunikáció szóba sem jöhet, nincs hozzá elérhető anyag. Külső kommunikációról lehet írni ennyit. Témák lehetnek: hivatalos kommunikáció (közlemények, értesítések stb.), válsághelyzet kommunikációja (lockout alatt), akciók kommunikációja (mellrák elleni hónap, spanyol hét (hetek?) stb.) - ezek hatása a nézettségre, kétirányú kommunikáció a nézőkkel, szurkolókkal (szervezett események, fantasy ligák stb.).
Ki lehetne az egészet arra futtatni, hogy az NFL hogyan használja a kommunikációs eszközöket, csatornákat a minél nagyobb beágyazottsága (az egész családnak nyújt szórakozási lehetőséget, nincsenek korosztályos határok) érdekében. Szép összefüggéseket lehet kimutatni a hatékony kommunikáció - nézettség növelés - reklámbevételek növekedése között.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
1. Egy adott (valós vagy elképzelt) sporttal foglalkozó szervezet / intézmény bemutatása
(lehetséges szempontok: a szervezet / intézmény külsı kommunikációja, a szervezet /
intézmény belsı kommunikációja stb

Szerintetek ilyen témában tudok az NFL-ről írni egy ~40 oldalas dogát?szaba
Szerintem menni fog.Ki lehet térni a kapcsolt dolgokra/Nfl films stb/, saját tv csatorna.Legendázhatsz a tv közvetítések nézettségének növekedéséről, reklámok árának növekedéséről.Jótékonyság, karitatív tevékenység...laccoo74
Ja, annyi a kis bibi, hogy a téma 1/3-ának szakirodalomra kéne alapulnia. 😊 Itt vagyok meglőve... :/ Meg ki kéne jelölni 5 fő vázlatpontot. Ha valakinek van jó ötlete, ne titkolja. 😊
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
1. Egy adott (valós vagy elképzelt) sporttal foglalkozó szervezet / intézmény bemutatása
(lehetséges szempontok: a szervezet / intézmény külsı kommunikációja, a szervezet /
intézmény belsı kommunikációja stb

Szerintetek ilyen témában tudok az NFL-ről írni egy ~40 oldalas dogát?szaba
Szerintem menni fog.Ki lehet térni a kapcsolt dolgokra/Nfl films stb/, saját tv csatorna.Legendázhatsz a tv közvetítések nézettségének növekedéséről, reklámok árának növekedéséről.Jótékonyság, karitatív tevékenység...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
1. Egy adott (valós vagy elképzelt) sporttal foglalkozó szervezet / intézmény bemutatása
(lehetséges szempontok: a szervezet / intézmény külsı kommunikációja, a szervezet /
intézmény belsı kommunikációja stb

Szerintetek ilyen témában tudok az NFL-ről írni egy ~40 oldalas dogát?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Mi a retkes lóf.sz ez a Harlem Shake?catattack
 hu.wikipedia.org/wiki/Harlem_Shake_(internetes_m%C3%A9m)

botrányosan idegesítő, youtube-on fel vagyok iratkozva az NCAA csapatok csatornáira, erre minden nap legalább 3 különböző ilyet kapok az arcomba, pár nap késéssel persze hazánkba is begyűrűzött


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
catattack 3 520
Mi a retkes lóf.sz ez a Harlem Shake?
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Középfokú angol nyelvvizsgánál ki melyikre esküszik?szaba
(Nem idézgetem vissza összeset.) Első nekifutásra én TELC-et csináltam. Most azóta már van egy IELTS vizsgám is, de ha először csinálod és nem feltétlenül fontos hogy most és azonnal legyen egy nemzetközileg elfogadott vizsgád akkor a TELC-et tudom ajánlani, mert valóban a TOEFL és az IELTS is egy elég szép ugrás ahhoz képest (legalábbis én úgy éreztem) még akkor is ha nem feltétlenül a felsőfokra gyúrsz.

több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 100 — Saints GM
Nem kérdés, hanem kérés:
Ha kell valakinek jövő hétre a Spurs-Interre két jegy, akkor szóljon, mert az ismerősöm kérésére megvettem, de csak a visszavágó idején lesz Londonban...
A két jegyet eredeti áron 30.000 Ft-ért (2x15.000 Ft) adom.Egon
Mennyiből lehet megjárni oda-vissza?szaba
25-ért van repjegy, a Stansted Airporttől meg fél óra vonattal a stadion, átszállni se kell, szóval ha okosan csinálod, max 50-ből megúszhatod az egészet fejenkéntjjncaa
Én egy kicsit azért többel számolnék, mert későn van vége a meccsnek és ha jól tudom, csak másnap van vissza gép.Egon
másnap reggel nyolckor, reptéri csövezéssel ez nálam már simán alvás nélküli túra lenne 😊jjncaa
😀
Igen, de te még fiatal vagy!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Középfokú angol nyelvvizsgánál ki melyikre esküszik?szaba
TOEFL, ha azt akarod, hogy érjen is valamit. Amadeus91
Azt hallottam eddig ismerőseimtől - kivéve Rajna - hogy az elég nehéz.szaba
azért van értéke az angol anyanyelvű országokbanAmadeus91
Hány %-tól van meg abból a középfok? 60? és 80-tól felsőfok?szaba
 new.longmaniskola.hu/nyelvvizsgak/toefl

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Nem kérdés, hanem kérés:
Ha kell valakinek jövő hétre a Spurs-Interre két jegy, akkor szóljon, mert az ismerősöm kérésére megvettem, de csak a visszavágó idején lesz Londonban...
A két jegyet eredeti áron 30.000 Ft-ért (2x15.000 Ft) adom.Egon
Mennyiből lehet megjárni oda-vissza?szaba
25-ért van repjegy, a Stansted Airporttől meg fél óra vonattal a stadion, átszállni se kell, szóval ha okosan csinálod, max 50-ből megúszhatod az egészet fejenkéntjjncaa
Én egy kicsit azért többel számolnék, mert későn van vége a meccsnek és ha jól tudom, csak másnap van vissza gép.Egon
másnap reggel nyolckor, reptéri csövezéssel ez nálam már simán alvás nélküli túra lenne 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 100 — Saints GM
Nem kérdés, hanem kérés:
Ha kell valakinek jövő hétre a Spurs-Interre két jegy, akkor szóljon, mert az ismerősöm kérésére megvettem, de csak a visszavágó idején lesz Londonban...
A két jegyet eredeti áron 30.000 Ft-ért (2x15.000 Ft) adom.Egon
Mennyiből lehet megjárni oda-vissza?szaba
25-ért van repjegy, a Stansted Airporttől meg fél óra vonattal a stadion, átszállni se kell, szóval ha okosan csinálod, max 50-ből megúszhatod az egészet fejenkéntjjncaa
Én egy kicsit azért többel számolnék, mert későn van vége a meccsnek és ha jól tudom, csak másnap van vissza gép.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Nem kérdés, hanem kérés:
Ha kell valakinek jövő hétre a Spurs-Interre két jegy, akkor szóljon, mert az ismerősöm kérésére megvettem, de csak a visszavágó idején lesz Londonban...
A két jegyet eredeti áron 30.000 Ft-ért (2x15.000 Ft) adom.Egon
Mennyiből lehet megjárni oda-vissza?szaba
25-ért van repjegy, a Stansted Airporttől meg fél óra vonattal a stadion, átszállni se kell, szóval ha okosan csinálod, max 50-ből megúszhatod az egészet fejenként


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Középfokú angol nyelvvizsgánál ki melyikre esküszik?szaba
TOEFL, ha azt akarod, hogy érjen is valamit. Amadeus91
Azt hallottam eddig ismerőseimtől - kivéve Rajna - hogy az elég nehéz.szaba
azért van értéke az angol anyanyelvű országokbanAmadeus91
Hány %-tól van meg abból a középfok? 60? és 80-tól felsőfok?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Középfokú angol nyelvvizsgánál ki melyikre esküszik?szaba
TOEFL, ha azt akarod, hogy érjen is valamit. Amadeus91
Azt hallottam eddig ismerőseimtől - kivéve Rajna - hogy az elég nehéz.szaba
azért van értéke az angol anyanyelvű országokban

criminal lawyer or criminal lawyer?