Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ez automatikus kézremegés-korrigáció lesz. Mostanában egy csomó youtube-os videónál tapasztaltam ilyet, de nem tudom hogy kapcsolódott magától be.
Videókezelő -> szerkesztés -> Javítások és ott van egy olyan opció hogy Stabilizálás. Hátha az be van kapcsolva.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na akkor kérnék kis konkrét segítséget. Még tavaly csináltam egy videót Eli GW drive-jairól, aztán fel is tettem jutúbra. Múltkor nézem, feliratot összecseszte, össze-vissza mozog...Valami ötlet mit kezdjek vele?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Zalában is ismerik. 😊
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Jelentem a Balatonnál és Pécsen is kaller a kaller. 😀

több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Délen is használják 😊dcsicsak
Bezony.
empty taxi
Viharsarokban a kalauz még kalauz. Amadeus91
Nem egy gyulai meg békéscsabai cimborám van, nekik sem idegen ez a szó tudtommal.empty taxi
nem bizony 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Délen is használják 😊dcsicsak
Bezony.
empty taxi
Viharsarokban a kalauz még kalauz. Amadeus91
Nem egy gyulai meg békéscsabai cimborám van, nekik sem idegen ez a szó tudtommal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Délen is használják 😊dcsicsak
Bezony.
empty taxi
Viharsarokban a kalauz még kalauz. Amadeus91
gondolom Münchenben is az... 😀Asbee
rosszul gondolod.


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Délen is használják 😊dcsicsak
Bezony.
empty taxi
Viharsarokban a kalauz még kalauz. Amadeus91
gondolom Münchenben is az... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
északkeleten is sokszor hallottam már kallernek
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Délen is használják 😊dcsicsak
Bezony.
empty taxi
Viharsarokban a kalauz még kalauz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Délen is használják 😊dcsicsak
Bezony.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Délen is használják 😊
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Ja tényleg, merthogy itt HELYjegy van 😀 Szóval eleve oda ültetnek ahol majd jófelé megyek 😀 Kösz!Rataxes
csak nehogy Sopronban köss ki a végén. Amadeus91
Csornáig lesz kétszer is ellenőrzés. Győrig jön a mávos kaller, gyseves pedig megpróbál mindenkihez eljutni Csornáig, hogy tutira jó helyen ül-e.Asbee
egyébként ez a Kaller ilyen helyi nyelvjárás? Csak Győr-Mosonban hallottam eddig, de ott richtig mindenkitől.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ja tényleg, merthogy itt HELYjegy van 😀 Szóval eleve oda ültetnek ahol majd jófelé megyek 😀 Kösz!Rataxes
csak nehogy Sopronban köss ki a végén. Amadeus91
Csornáig lesz kétszer is ellenőrzés. Győrig jön a mávos kaller, gyseves pedig megpróbál mindenkihez eljutni Csornáig, hogy tutira jó helyen ül-e.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Ja tényleg, merthogy itt HELYjegy van 😀 Szóval eleve oda ültetnek ahol majd jófelé megyek 😀 Kösz!Rataxes
csak nehogy Sopronban köss ki a végén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ja tényleg, merthogy itt HELYjegy van 😀 Szóval eleve oda ültetnek ahol majd jófelé megyek 😀 Kösz!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Köszi!
Az utóbbi jópár évben csak ilyen minivonatozásokban volt részem Tatabánya-Bp. vagy Tatabánya-Győr 😊 Semmi átszállás / kocsilekapcsolás vagy ilyesmi, de szerintem még IC-n sem ültem 😊 Talán még középsulis osztálykiránduláson vonatoztam hosszabb távokat.Rataxes
Végülis átszállni itt se kell, csak ne lepődj majd meg ha Csornán álltok kicsit. Helyedhez meg úgyis odatalálsz 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Köszi!
Az utóbbi jópár évben csak ilyen minivonatozásokban volt részem Tatabánya-Bp. vagy Tatabánya-Győr 😊 Semmi átszállás / kocsilekapcsolás vagy ilyesmi, de szerintem még IC-n sem ültem 😊 Talán még középsulis osztálykiránduláson vonatoztam hosszabb távokat.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor a vonat végébe kell majd üljek? 😊 (basszus, mennyi kérdés, mintha valami kisgyerek lennék 😀 )Rataxes
Kinn lesz ajtókon vonat számozása és oda, de igen a hátsó kocsikat keresd (kéket), itt egy kép is 😀 (persze kitudja melyik kocsi rohad le indulás előtt és mit változtatnak rajta...)



Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Akkor a vonat végébe kell majd üljek? 😊 (basszus, mennyi kérdés, mintha valami kisgyerek lennék 😀 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Köszi, a laptopot már feltöltöttem és szerencsére csak 2 órás az út. Remélem wifis IC lesz 😀 ( 924 ALPOKALJA - KÉKFRANKOS IC (Budapest-Keleti - Szombathely))Rataxes
Nem lesz wifi. Vonat első része Sopronba jön, Csornán kapcsolják le szombathelyi részt, Sopronba gysev kocsik jönnek, Szhelyre pedig máv. Utóbbiakon ezen a vonalon nem szokott lenni wifi (legalábbis mikor oda kaptam jegyet nem volt), csak gyseves kocsikon. Persze ott is csak papíron, mert legtöbbször nem működik 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szomszédos országokba még talán lehet szimpatikusabb a vonat, pl. ilyen esetekben mint Double B-nél. De pl. amikor Amadeus azt javasolta már nem tudom kinek hogy vonattal induljon New Yorkba (vagy valahova az USA-ba) eléggé fogtam a fejem 😀
Rataxes
Persze, szomszédos országokba semmi értelme nincsen repülővel menni, de ahova már fél napot kéne vonatozni, esetleg átszállásokkal is, oda már nem éri meg a vonat. Akkor sem, hogyha belevesszük a reptérre kiérést és az 1-1,5 órás pluszt amivel előbb oda kell érni, hiszen a fapados járatok sztem max ilyen 2 órás repülési időt produkálnak, ahhoz ha még 2, vagy akár 3 órát is hozzáadsz akkor is kevesebb lesz mint vonattal. Főleg, hogy ahova 2 órát repül a gép, oda a vonat se 7 óra alatt ér oda. Ilyen nagy távolságban annak éri meg vonatozni, aki kifejezetten szereti a vonatozás élményét, feelingjét.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Esetleg a sármelléki cuccos után érdeklődj utána BB, mert ha jól emlékszem az most a németeknél van, és csak németországi városokba nyomul. Anno onnan voltak ilyen 1000 forintos jegyek, most nem tudom így van-e még.fetomy
Sármelllék: Jelenleg ugyebár Hévíz-Balaton Airport és november óta nem jönnek repülők, kivéve a szibériai vadászok meg hasonló orosz "nagymenők". Egyébként májustól lesz Rigába járat az Air Baltic-kal. A Lufthansa és a Germanwings idén március végétől, áprilistól kezdi meg az utaztatást.Tavaly 4 helyre repültek: Düsseldorf, Hamburg, Berlin és Frankfurt. Ezek maradnak elméletileg, valamint szeretnék egy moszkvai géppel bővíteni a menetrendet.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Köszi, a laptopot már feltöltöttem és szerencsére csak 2 órás az út. Remélem wifis IC lesz 😀 ( 924 ALPOKALJA - KÉKFRANKOS IC (Budapest-Keleti - Szombathely))

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vonatosoknak egy kérdés IC-vel kapcsolatban. Van intercityn másodosztály? 😊 Az elvira táblázatában az árnál be van írva összeg a másodosztályhoz is, tőle jobbra a kocsiosztálynál viszont csak az 1-es van feltüntetve. Igaz most nézem az a legmagasabb kocsiosztály, de nekem úgy dereng mintha IC-n nem lenne 2... Köszi!
Rataxes
Mindenhol van másodosztály, ha jól tudom. Az IC-ken 100%.

És a wifis IC-ken van konnektor a 2. osztályon is általában. 😉