Kérdések bármiről

29 feliratkozó

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 736 — 49ers GM
ilyen tüdőben letapadt dolgokra melyik köptető a legjobb?Amadeus91
Lucky Strike.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
ilyen tüdőben letapadt dolgokra melyik köptető a legjobb?Amadeus91
Nekem a Robitussin köptetős változata vált be idáig a legjobban.Egon
nincs semmi bajom, csak érzem a tüdőmben, felköhögni meg nem tudom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 095 — Saints GM
ilyen tüdőben letapadt dolgokra melyik köptető a legjobb?Amadeus91
Nekem a Robitussin köptetős változata vált be idáig a legjobban.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
ilyen tüdőben letapadt dolgokra melyik köptető a legjobb?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez azért ember függő mert pl. van akinek a szemét zavarja ha több/kevesebb az fps, van aki észre se veszi. Én nem venném lesz 15 fps-re a helyedben, de lehet hogy telefonon ugyanúgy fog kinézni ígyis úgyis.Toca
Erre irányult a kérdés. Alapból én sem venném le, de ha mondjuk egy mobil amúgy is 15fps-sel játsza le, mert nem tud többet, akkor megéri úgy csinálni inkább a kisebb méret, és a gyorsabb konvertálás miatt.
Azóta kipróbáltam, de valami oknál fogva nem fejezi be a konvertálást a progi. 100%-on áll, de azt mondja indítsam újra, mert nem tudja befejezni. Újraindításnál ugyanezt teszi megint. Most nem tudom, hogy amiatt, hogy állítgattam rajta, vagy a frissítés miatt, amit ma letöltött a programhoz.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Sejtettem, hogy lesz a válaszok között ilyen. Azért nem próbáltam még ki, mert elég sok mindent elkezdtem konvertálni, és az eltart egy darabig, és csak most vettem észre ezeket a lehetőségeket. Viszont ha valaki megerősít, hogy kielégítő a 15 fps is, akkor megszakítom, és újrakezdem. Az én logikám szerint a 15 pfs azon túl, hogy kevesebb helyet foglal, gyorsabban konvertálódik át a kevesebb kocka miatt. GRAFI
Ez azért ember függő mert pl. van akinek a szemét zavarja ha több/kevesebb az fps, van aki észre se veszi. Én nem venném lesz 15 fps-re a helyedben, de lehet hogy telefonon ugyanúgy fog kinézni ígyis úgyis.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Elnézést, ha nem jó választ adtam. Csak szerintem erre nem lehet tanácsot adni. Valaki megnézi mozis verzióbanis a filmeket, mert nem akar várni és kevesebbet is foglal, én meg pl. szinte soha nem nézek olyat, mert inkább várok, hogy ha már megnézem akkor normális legyen a minősége.

Ez ugyanaz. Biztos, hogy lesz aki azt mondja, hogy megéri a hely és időspórolást az, hogy akadozik a videó, valaki pedig majd azt mondja, hogy inkább várd ki és oldd meg a helyet, mert pocsék a 15 fps.

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Sejtettem, hogy lesz a válaszok között ilyen. Azért nem próbáltam még ki, mert elég sok mindent elkezdtem konvertálni, és az eltart egy darabig, és csak most vettem észre ezeket a lehetőségeket. Viszont ha valaki megerősít, hogy kielégítő a 15 fps is, akkor megszakítom, és újrakezdem. Az én logikám szerint a 15 pfs azon túl, hogy kevesebb helyet foglal, gyorsabban konvertálódik át a kevesebb kocka miatt.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Miért nem próbálod ki? Megcsinálsz úgy egy rövidebb videót, ráküldöd, megnézed és meglátod, hogy zavar-e az fps különbség. Ezt sztem úgyis csak te tudod eldönteni.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Konvertálnék pár videót telefonra. Leszedtem az Any Video Converter progit. Mivel millió egy beállítási lehetőség van, kérdeném valaki ebben jártas fórumtárstól. Van értelme 25fps-ben hagyni a videót, vagy elég mobilon a 15fps is (mert ugye a 15pfs-nél jóval kisebb lenne a kimeneti méret), amit a gyári beállítás hagy. A kodektől kezdve az képméreten át az audió bitrátáig minden kutyafülét lehet állítani.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Sziasztok!
A Riddell VSR4 sisakról ti mit gondoltok, Running Back posztra milyen ???DefensieveCoach21
itt tedd fel a kérdést
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Magyar foci csevegő - Magyarországi amerikaifoci | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Fasza!


több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Quentin Tarantinokristof
Én is azt hittem, de 9gagen most volt egy poszt, ahol összehasonlították őket, és azt írják, nem ő van rajta, csak kurvára hasonlít.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Segítségre lenne szükségem: nincs valakinek esetleg ismerőse,elérhetősége Zamárdiban szállás ügyileg a lehető legközelebb a szabad strandhoz a Balaton Sound idejére (júli 11-15),nagyon megköszönném!Joco
Írjál PM-ben.


A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?Double B
Keletiből a legegyszerűbb vonattal, 1 megálló a hatvani/szolnoki vonalon.Shilkor
így van, Kőbánya-felsőgamerkr
Ugyanez van a Nyugatiból is csak ott a Cegléd felé induló vonatra kell felszállni és Zuglóban leszállni.empty taxi
Remélem, Double B nem az útmutatásod alapján indult el. 😀 Ha Zuglóban száll le, akkor a Thököly-Hungária kereszteződésben találja magát, ha továbbmegy egyet Kőbánya-Alsóig, akkor pedig a Mázsa (leánykori nevén Zalka Máté) téren.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Segítségre lenne szükségem: nincs valakinek esetleg ismerőse,elérhetősége Zamárdiban szállás ügyileg a lehető legközelebb a szabad strandhoz a Balaton Sound idejére (júli 11-15),nagyon megköszönném!

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Jól megvezettél 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
😀
csak hasonlít rá, szal semmi, de láthatóan betépett állapotban van, így összevissza beszél. (a te példád meg gondolom a "high" szó nem a fizikai adottságokra utal hanem, hogy mennyire van betépve, de ő sem érti a kérdést hozzád hasonlóan 😊)
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Quentin Tarantinokristof
és mi köze van neki a poénos írományokhoz (pl: milyen magas vagy? kösz jól vagyok.)?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Meg nem ismertem volna... Fiatalnak se volt egy szép egyed 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Quentin Tarantino
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
valaki el tudja magyarázni, hogy ki ez a csávó és mitől lett ennyire sztár, hogy mindenféle hülye szövegeket gyártanak mellé?


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
miért csinálja a Nokia 6330-som, hogy 2 napja nem ismeri fel a saját gyári fülesét? Este hallgattam volna, bedugom, és a hangszórója szól, nem a füles, nem jelzi ki azt sem, hogy be lenne dugva. Amadeus91
Pucold meg a csatlakozót..apeszos
nem jó. Azt érzékeli, hogy bedugom a fülest - elkezd világítani - csak mintha nem ismerné fel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
miért csinálja a Nokia 6330-som, hogy 2 napja nem ismeri fel a saját gyári fülesét? Este hallgattam volna, bedugom, és a hangszórója szól, nem a füles, nem jelzi ki azt sem, hogy be lenne dugva. Amadeus91
Pucold meg a csatlakozót..
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
miért csinálja a Nokia 6330-som, hogy 2 napja nem ismeri fel a saját gyári fülesét? Este hallgattam volna, bedugom, és a hangszórója szól, nem a füles, nem jelzi ki azt sem, hogy be lenne dugva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?Double B
Keletiből a legegyszerűbb vonattal, 1 megálló a hatvani/szolnoki vonalon.Shilkor
így van, Kőbánya-felsőgamerkr
Ugyanez van a Nyugatiból is csak ott a Cegléd felé induló vonatra kell felszállni és Zuglóban leszállni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...