Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Fasza!


több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Quentin Tarantinokristof
Én is azt hittem, de 9gagen most volt egy poszt, ahol összehasonlították őket, és azt írják, nem ő van rajta, csak kurvára hasonlít.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Segítségre lenne szükségem: nincs valakinek esetleg ismerőse,elérhetősége Zamárdiban szállás ügyileg a lehető legközelebb a szabad strandhoz a Balaton Sound idejére (júli 11-15),nagyon megköszönném!Joco
Írjál PM-ben.


A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?Double B
Keletiből a legegyszerűbb vonattal, 1 megálló a hatvani/szolnoki vonalon.Shilkor
így van, Kőbánya-felsőgamerkr
Ugyanez van a Nyugatiból is csak ott a Cegléd felé induló vonatra kell felszállni és Zuglóban leszállni.empty taxi
Remélem, Double B nem az útmutatásod alapján indult el. 😀 Ha Zuglóban száll le, akkor a Thököly-Hungária kereszteződésben találja magát, ha továbbmegy egyet Kőbánya-Alsóig, akkor pedig a Mázsa (leánykori nevén Zalka Máté) téren.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Segítségre lenne szükségem: nincs valakinek esetleg ismerőse,elérhetősége Zamárdiban szállás ügyileg a lehető legközelebb a szabad strandhoz a Balaton Sound idejére (júli 11-15),nagyon megköszönném!

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Jól megvezettél 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
😀
csak hasonlít rá, szal semmi, de láthatóan betépett állapotban van, így összevissza beszél. (a te példád meg gondolom a "high" szó nem a fizikai adottságokra utal hanem, hogy mennyire van betépve, de ő sem érti a kérdést hozzád hasonlóan 😊)
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Quentin Tarantinokristof
és mi köze van neki a poénos írományokhoz (pl: milyen magas vagy? kösz jól vagyok.)?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Meg nem ismertem volna... Fiatalnak se volt egy szép egyed 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Quentin Tarantino
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
valaki el tudja magyarázni, hogy ki ez a csávó és mitől lett ennyire sztár, hogy mindenféle hülye szövegeket gyártanak mellé?


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
miért csinálja a Nokia 6330-som, hogy 2 napja nem ismeri fel a saját gyári fülesét? Este hallgattam volna, bedugom, és a hangszórója szól, nem a füles, nem jelzi ki azt sem, hogy be lenne dugva. Amadeus91
Pucold meg a csatlakozót..apeszos
nem jó. Azt érzékeli, hogy bedugom a fülest - elkezd világítani - csak mintha nem ismerné fel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
miért csinálja a Nokia 6330-som, hogy 2 napja nem ismeri fel a saját gyári fülesét? Este hallgattam volna, bedugom, és a hangszórója szól, nem a füles, nem jelzi ki azt sem, hogy be lenne dugva. Amadeus91
Pucold meg a csatlakozót..
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
miért csinálja a Nokia 6330-som, hogy 2 napja nem ismeri fel a saját gyári fülesét? Este hallgattam volna, bedugom, és a hangszórója szól, nem a füles, nem jelzi ki azt sem, hogy be lenne dugva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?Double B
Keletiből a legegyszerűbb vonattal, 1 megálló a hatvani/szolnoki vonalon.Shilkor
így van, Kőbánya-felsőgamerkr
Ugyanez van a Nyugatiból is csak ott a Cegléd felé induló vonatra kell felszállni és Zuglóban leszállni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
A legkönnyebb Keletiből taxival egy ezresért, Nyugatiból másfélért 2000-es taxival.
 taxitarifa.com/

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?Double B
Keletiből a legegyszerűbb vonattal, 1 megálló a hatvani/szolnoki vonalon.Shilkor
így van, Kőbánya-felső

több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?Double B
Keletiből a legegyszerűbb vonattal, 1 megálló a hatvani/szolnoki vonalon.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?Double B
Én keletiből párszor mentem már oda, metróval el Örsig, aztán valamilyen buszra átszállni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?Double B
a keletiből a 80-as trolival kerepesi úti megálló vagy metróval pillangó utca, onnan meg 100-as busz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
A nyugatiból/keletiből hogy a legkönnyebb eljutni a hungexpohoz?

Illetve jön valaki az majd a kiállításra?
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
azért Little Havana sem olyan, hogy világos nappal kirángatnak a kocsidból... nyilván gyalog nem kifejezetten ajánlott közlekedni (de ilyen részek minden városban vannak), pláne este, de hogy életveszélyben nem voltál, az biztosjjncaa
Nem, mert igazándiból nem ránk lőttek, a kettővel elöttünk lévőre (benzinkút, este 8-9). Elötte fizetésnél bennt csak csikánók, golyóálló üveg stb. Én nem vagyok annyira vagány srác, picit megviselt. Ami miatt írtam, az annyi, hogy GPS-ben nincs olyan opció, hogy veszélyes környék elkerülése, legrövidebbnek, leggyorsabbnak meg ezt adja esetleg. Nem Miami-t szídtam, tényként írtam.diverdoc
legelső alkalommal, mikor Józsefvárosban jártam, az albérletem utcájában épp törtek fel egy autót, a közeli parkban pedig két csöves verekedett, kezdésnek jó volt 😊 aztán a következő fél évben míg ott laktam, egy ilyet se láttam

szóval hogy kilométeres kitérőket kellene tenni "veszélyes környék" miatt az USA-ban, azt továbbra sem osztom (ha Pesten is mindig kikerülöd a teljes nyolckert, nem szóltam)

beszélgess csak el egy mexikóival vagy dél-amerikaival, hogy mi a ténylegesen rossz közbiztonság...jjncaa
Nem mindenki annyira kemény csávó mint Te, és nem mindenkinek van akkora tapasztalata az amerikai subkultúrák megítélésében. Ezek a környékek (mint azt Te nálam sokkal jobban tudod) pár utcára korlátozódnak általában ("here don't walk just run" ahogy egy little havannai topikban a lakás helyzetről olvastam). Nekem a 1,5-5 km-es kerülőt ez megéri a a 300 ft-os felárral együtt. A mexikói és délamerikai viszonyításod irreleváns, a kérdés nem erre vonatkozott. Egyébként Mogadishuban is vannak szar helyek és Pesavár környékén is szarok a viszonyok.De nem ragozom, ha nem érted mit írtam nem érted. Te nyertél.Remélem Newmannek tudtam hasznos infot adni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
azért Little Havana sem olyan, hogy világos nappal kirángatnak a kocsidból... nyilván gyalog nem kifejezetten ajánlott közlekedni (de ilyen részek minden városban vannak), pláne este, de hogy életveszélyben nem voltál, az biztosjjncaa
Nem, mert igazándiból nem ránk lőttek, a kettővel elöttünk lévőre (benzinkút, este 8-9). Elötte fizetésnél bennt csak csikánók, golyóálló üveg stb. Én nem vagyok annyira vagány srác, picit megviselt. Ami miatt írtam, az annyi, hogy GPS-ben nincs olyan opció, hogy veszélyes környék elkerülése, legrövidebbnek, leggyorsabbnak meg ezt adja esetleg. Nem Miami-t szídtam, tényként írtam.diverdoc
legelső alkalommal, mikor Józsefvárosban jártam, az albérletem utcájában épp törtek fel egy autót, a közeli parkban pedig két csöves verekedett, kezdésnek jó volt 😊 aztán a következő fél évben míg ott laktam, egy ilyet se láttam

szóval hogy kilométeres kitérőket kellene tenni "veszélyes környék" miatt az USA-ban, azt továbbra sem osztom (ha Pesten is mindig kikerülöd a teljes nyolckert, nem szóltam)

beszélgess csak el egy mexikóival vagy dél-amerikaival, hogy mi a ténylegesen rossz közbiztonság...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hogy tudom lecserélni ezt a képet itt a nevem alatt?laccoo74
Beállítások -> Kép feltöltése a képed alatt középenvandeminek
Aztán ctrlF5 shiftF5 mert cache-sel mint a veszedelem...Black_Adder
Köszönöm a segítséget!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
azért Little Havana sem olyan, hogy világos nappal kirángatnak a kocsidból... nyilván gyalog nem kifejezetten ajánlott közlekedni (de ilyen részek minden városban vannak), pláne este, de hogy életveszélyben nem voltál, az biztosjjncaa
Nem, mert igazándiból nem ránk lőttek, a kettővel elöttünk lévőre (benzinkút, este 8-9). Elötte fizetésnél bennt csak csikánók, golyóálló üveg stb. Én nem vagyok annyira vagány srác, picit megviselt. Ami miatt írtam, az annyi, hogy GPS-ben nincs olyan opció, hogy veszélyes környék elkerülése, legrövidebbnek, leggyorsabbnak meg ezt adja esetleg. Nem Miami-t szídtam, tényként írtam.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hogy tudom lecserélni ezt a képet itt a nevem alatt?laccoo74
Beállítások -> Kép feltöltése a képed alatt középenvandeminek
Aztán ctrlF5 shiftF5 mert cache-sel mint a veszedelem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear