NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Igazából ha idebeírod akkor többen is elbírálnak és még a többiek is tnaulnak valamit hátha gépet vesznek 😊
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Sziasztok! Van itt a fórumon egy olyan ember, aki ért a hardverekhez? Szeretnék PC-t venni, már összeállítottam egyet virtuálisan, de nagyon nem értek hozzá (láma kategória). Nem tudom, hogy megfelelne-e az igényeimnek (online meccsnézés HD-ben, Full HD filmek, sorozatok).

Ha valaki tudna segíteni, azt megkeresem privátban és pontosan leírom, hogy mik lennének a gép paraméterei (illetve vannak egyéb kérdéseim is 😊).

Köszi előre is!gdavid
jöhetbriareos
Pár perc és megy!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 860 — StuG Life
Sziasztok! Van itt a fórumon egy olyan ember, aki ért a hardverekhez? Szeretnék PC-t venni, már összeállítottam egyet virtuálisan, de nagyon nem értek hozzá (láma kategória). Nem tudom, hogy megfelelne-e az igényeimnek (online meccsnézés HD-ben, Full HD filmek, sorozatok).

Ha valaki tudna segíteni, azt megkeresem privátban és pontosan leírom, hogy mik lennének a gép paraméterei (illetve vannak egyéb kérdéseim is 😊).

Köszi előre is!gdavid
jöhet

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Sziasztok! Van itt a fórumon egy olyan ember, aki ért a hardverekhez? Szeretnék PC-t venni, már összeállítottam egyet virtuálisan, de nagyon nem értek hozzá (láma kategória). Nem tudom, hogy megfelelne-e az igényeimnek (online meccsnézés HD-ben, Full HD filmek, sorozatok).

Ha valaki tudna segíteni, azt megkeresem privátban és pontosan leírom, hogy mik lennének a gép paraméterei (illetve vannak egyéb kérdéseim is 😊).

Köszi előre is!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Melyik a legjobb online angol fordító? Tudom, nincs tökéletes, de biztos van egy tuti.
KösziJC6
én google+sztakit szoktam, meg van még egy fura nevü, de annak most nem jut eszembe a neve...

|
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Melyik a legjobb online angol fordító? Tudom, nincs tökéletes, de biztos van egy tuti.
Köszi
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
GAMS-hoz ért valaki? Abban kell megcsinálnunk beadandót, aztán nem tudom jól csináltam-e.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Meg akarom lepni a kisfiamat egy labdával karácsonyra. Csak az official méret érdekelne.
Tudtok ajánlani valami olcsó és jó lasztit és hogy hol tudom beszerezni...catattack
nekem itthon ez van, eléggé jó, könnyű megfogni. van forelle bolt Budapesten, az itt látható ár nagyjából mérvadó. szóval elég olcsó isSzobi22
Az amit Rata linkelt?catattack
hopsz, a link lemaradt:  www.forelle.com/american-football/balls/adult/wilson-f1415x-mvp-tackified/9034/

több mint 11 éve
catattack 3 520
Meg akarom lepni a kisfiamat egy labdával karácsonyra. Csak az official méret érdekelne.
Tudtok ajánlani valami olcsó és jó lasztit és hogy hol tudom beszerezni...catattack
nekem itthon ez van, eléggé jó, könnyű megfogni. van forelle bolt Budapesten, az itt látható ár nagyjából mérvadó. szóval elég olcsó isSzobi22
Az amit Rata linkelt?
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Meg akarom lepni a kisfiamat egy labdával karácsonyra. Csak az official méret érdekelne.
Tudtok ajánlani valami olcsó és jó lasztit és hogy hol tudom beszerezni...catattack
nekem itthon ez van, eléggé jó, könnyű megfogni. van forelle bolt Budapesten, az itt látható ár nagyjából mérvadó. szóval elég olcsó is

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én ilyet vettem, szerintem az árához képest király:
 www.american-football.hu/labda-26/wilson-nfl-f1900x-kompozit-bor-labda-12-93

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
catattack 3 520
Meg akarom lepni a kisfiamat egy labdával karácsonyra. Csak az official méret érdekelne.
Tudtok ajánlani valami olcsó és jó lasztit és hogy hol tudom beszerezni...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Köszönöm srácok,este otthon megnézem a linkeket. HDMI-t mindenképp szeretnék rá,nélküle már élni sem lehet 😊Joco
éppen ezért már alapnak is mondható a normálisabb notiknál... 😊Divat
igen, csak azért jegyeztem meg, mert a lenovon amit rata linkelt, nincsen 😊fetomy
hmm és tényleg, pedig az i3-sokon már van, am lehet csak elírás

szerk: tényleg nincs rajta, visznt ezen már van:  www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Pentium_Dual_Core_B960_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-355625_7307.html#muszaki_adatok

|
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Köszönöm srácok,este otthon megnézem a linkeket. HDMI-t mindenképp szeretnék rá,nélküle már élni sem lehet 😊Joco
éppen ezért már alapnak is mondható a normálisabb notiknál... 😊Divat
igen, csak azért jegyeztem meg, mert a lenovon amit rata linkelt, nincsen 😊
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ja és jut eszembe, kb 1 hónapja az említett probookot(4535s) egy fasza kis akcióban lehetett venni ~125-130 körül, akkor eléggé bestbuy volt...de most fuji a531-532,lenovo g580 ami igazán ajánlott kategória, persze attól függően kinek mire kell, olyan konfigurációval. én is most tervezek notit venni, és egyenlőre lenovo felé áll a mérleg, de karácsonyig kivárok, hátha lesz vmi jóárasítás!

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Köszönöm srácok,este otthon megnézem a linkeket. HDMI-t mindenképp szeretnék rá,nélküle már élni sem lehet 😊Joco
éppen ezért már alapnak is mondható a normálisabb notiknál... 😊

|
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Köszönöm srácok,este otthon megnézem a linkeket. HDMI-t mindenképp szeretnék rá,nélküle már élni sem lehet 😊

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Én is HP probookot vettem, igaz kicsit drágábban:
link
Nemtom hogy az alacsonyabb árkategóriájú társai mit tudnak de ez valami kurva jól összerakott cucc, más laptopot megfogdosni ez után rendesen rosszul esik 😊 Business kategória, full alu ház, király nagyon 😊 És ahogy elnézem 140-150 körül hozzá lehet már jutni.
Divat: valóban, az enyémnek csak a vid. karija jobb picivel, nem biztos hogy megér + 20 rugót.Rataxes
HP Probook jó, olcsóbb hp-t ne vegyen. Dell vagy Lenovot ajánlok, én a Samukat nem szeretem de az se rossz 😊Toca
probbok alap, csak keretbe nem igazán fér bele... 😊

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Én is HP probookot vettem, igaz kicsit drágábban:
link
Nemtom hogy az alacsonyabb árkategóriájú társai mit tudnak de ez valami kurva jól összerakott cucc, más laptopot megfogdosni ez után rendesen rosszul esik 😊 Business kategória, full alu ház, király nagyon 😊 És ahogy elnézem 140-150 körül hozzá lehet már jutni.
Divat: valóban, az enyémnek csak a vid. karija jobb picivel, nem biztos hogy megér + 20 rugót.Rataxes
HP Probook jó, olcsóbb hp-t ne vegyen. Dell vagy Lenovot ajánlok, én a Samukat nem szeretem de az se rossz 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én is HP probookot vettem, igaz kicsit drágábban:
link
Nemtom hogy az alacsonyabb árkategóriájú társai mit tudnak de ez valami kurva jól összerakott cucc, más laptopot megfogdosni ez után rendesen rosszul esik 😊 Business kategória, full alu ház, király nagyon 😊 És ahogy elnézem 140-150 körül hozzá lehet már jutni.
Divat: valóban, az enyémnek csak a vid. karija jobb picivel, nem biztos hogy megér + 20 rugót.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kis segítséget szeretnék kérni a hozzáértőktől: laptop vásárlás előtt állok és 100-120.000 Ft-ot szánnék rá szívem szerint, Dell-ben vagy Samsung-ban gondolkodtam de megnéznék mást is. Hétköznapi felhasználásra lenne. Az én olvasatomban a feljebb írt 2 gyártó azért jó névnek minősül. Valakinek van esetleg valami tuti tippje amire érdemes lenne pillantást vetni?Joco
A Dellről engem le akartak beszélni sok helyen, főleg a hűtési probléma és a merevlemez-probléma miatt, viszont 4-5 inspiron van az ismerősi körömben (nekem is az volt 5 évig, azt vettem most is) ami problémáik ezeknek voltak, hogy 1) az én régim egy maddent követő dühroham miatt kényszerült merevlemez-cserére anno 2) haveroménak ventilátora kerregett, illetve nem hűtött tökéletesen, de kihívta őket, másnap garival cserélték otthon, azóta semmi gond.

Samsungról már évek óta azt mondják nekem a boltokban hogy egy darabot se visznek vissza, hogy javítani kellene, szóval elvileg azok is jók.

Illetve nagyon sokan ajánlották nekem a HP probook szériát is, ha a strapabíróság fontosabb mint a teljesítmény 😊

Személyes tapasztalatom miatt Dell-t ajánlom, Acert nem, netes vélemények alapján pedig Probook a tuti biznic. 😊

Ez pl. hasonló mint amit rata linkelt, csak 3 év garival, illetve ezen van HDMI csatlakozó is, nem tudom fontos-e.

 www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_n5050_Intel_Pentium_Dual_Core_B960_2GB_500GB_Intel_Linux_Fekete_DLL_N5050_145800_6959.html#attekintes

Az oldal szerint ez se rossz, felszereltségben jóval jobb mint a másikak, viszont az AMD-vel nincs tapasztalatom, nem tudom milyen.
 www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_m5110_AMD_A-Series_A6-3420M_4GB_640GB_AMD_DOS_Fekete-cserelheto_fedlap_DLL_M5110_146174_7003.html
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Esetleg ez, vagy ha Samuval szimpatizálsz akkor ez.
Rataxes
igen lenovo is jó, azt elfelejtettem linkelni, én samum jobb szvsz 😛

|
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Esetleg ez, vagy ha Samuval szimpatizálsz akkor ez.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kis segítséget szeretnék kérni a hozzáértőktől: laptop vásárlás előtt állok és 100-120.000 Ft-ot szánnék rá szívem szerint, Dell-ben vagy Samsung-ban gondolkodtam de megnéznék mást is. Hétköznapi felhasználásra lenne. Az én olvasatomban a feljebb írt 2 gyártó azért jó névnek minősül. Valakinek van esetleg valami tuti tippje amire érdemes lenne pillantást vetni?Joco
ez most nagyon jó áron van:
 www.mediaker.hu/product_info.php?products_id=1911&osCsid=rfsmd38bh2so4hivu45m3sqah2

illetve ez a széria is nagyon ajánlott:
 www.laptopszalon.hu/webshop/product/?search=fujitsu+lifebook+a531&pcatid=
(nem tudom milyen használatra kell Neked, ha szükséges akkor veheted i3-as procival, de alapvető dolgokra bőven elég a legolcsóbb is)

|
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Kis segítséget szeretnék kérni a hozzáértőktől: laptop vásárlás előtt állok és 100-120.000 Ft-ot szánnék rá szívem szerint, Dell-ben vagy Samsung-ban gondolkodtam de megnéznék mást is. Hétköznapi felhasználásra lenne. Az én olvasatomban a feljebb írt 2 gyártó azért jó névnek minősül. Valakinek van esetleg valami tuti tippje amire érdemes lenne pillantást vetni?