Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Köszi a választ! Azt tudom, hogy a A6-os rendelkezik integrált videókártyával, csak azt nem sikerült kiderítenem, hogy van-e HDMI kimenete.gdavid
Procin nincs HDMI kimenet, viszont ahogy írta apeszos az alaplapon van, szóval össze tudod kötni úgy is a tv-vel.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
srácok! ha az aláírásomba olyan képet szeretnék amin csak az alak/betűk vannak és a háttér a fórum oldala, akkor gif-ként kell elmentenem a képet?Ventura
Inkább png-be. A gif elég csúnya tud lennni.

több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
srácok! ha az aláírásomba olyan képet szeretnék amin csak az alak/betűk vannak és a háttér a fórum oldala, akkor gif-ként kell elmentenem a képet?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A-szériás processzorokban beépített Radeon kártyák is kaptak helyett, így azzal megspórolnád a VGA árát.
Codegen tápokban pedig nem bízok, egy FSP-t ajánlanék vagy Chieftechet.

Igazából a célodnak megfelelne a legolcsóbb is, kérdés mennyire célod a fogyasztás. Illetve olcsóbb árkategóriában szerintem mindenképpen jobban járnál az A-szériás AMD procikkal. süti
Köszi a választ! Azt tudom, hogy a A6-os rendelkezik integrált videókártyával, csak azt nem sikerült kiderítenem, hogy van-e HDMI kimenete.gdavid
  • Support for Socket FM1 100W processors
  • Supports Dual Channel DDR3 2400+(OC)
  • Supports AMD Quad CrossFireX™, CrossFireX™ and Dual Graphics
  • Dual VGA Output : D-Sub and HDMI
  • Supports 2 x SATA3, 2 x USB 3.0
  • Supports AMD Steady Video™ : New video post processing capability for automatic jutter reduction on home/online video
  • 7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtec
  • ALC892 Audio Codec), Supports THX TruStudio™
  • Supports ASRock XFast RAM, XFast LAN, XFast USB Technologies
  • Supports Graphical UEFI, AXTU, On/Off Play, Instant Boot, Instant Flash, APP Charger
  • Free Bundle : CyberLink MediaEspresso 6.5 Trial,
  • ASRock MAGIX Multimedia Suite
  • több mint 11 éve
    gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
    A-szériás processzorokban beépített Radeon kártyák is kaptak helyett, így azzal megspórolnád a VGA árát.
    Codegen tápokban pedig nem bízok, egy FSP-t ajánlanék vagy Chieftechet.

    Igazából a célodnak megfelelne a legolcsóbb is, kérdés mennyire célod a fogyasztás. Illetve olcsóbb árkategóriában szerintem mindenképpen jobban járnál az A-szériás AMD procikkal. süti
    Köszi a választ! Azt tudom, hogy a A6-os rendelkezik integrált videókártyával, csak azt nem sikerült kiderítenem, hogy van-e HDMI kimenete.

    Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
    több mint 11 éve
    süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
    A-szériás processzorokban beépített Radeon kártyák is kaptak helyett, így azzal megspórolnád a VGA árát.
    Codegen tápokban pedig nem bízok, egy FSP-t ajánlanék vagy Chieftechet.

    Igazából a célodnak megfelelne a legolcsóbb is, kérdés mennyire célod a fogyasztás. Illetve olcsóbb árkategóriában szerintem mindenképpen jobban járnál az A-szériás AMD procikkal.
    több mint 11 éve
    gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
    Vagy a célnak ez is megfelelne? A 69.990FT-os:  www.pc-outlet.hu/konfig.htm

    Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
    több mint 11 éve
    gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
    Alaplap: ASROCK A55 Pro3 (Socket FM1)
    Proci: 1) AMD Athlon II X4 651k 3.00 GHz FM1 BOX; vagy 2) AMD A6-3670K 2.70GHz FM1 BOX
    Memória: KINGMAX 4096MB DDR3 1600MHz
    Videókártya: ASUS EAH5450 SILENT/DI/1GD3(LP) HD5450 1GB DDR3 PCIE
    Merevlemez: WD 250GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA3 WD2500AAKX
    Optikai egység: SAMSUNG SH-224BB/BEBE Fekete OEM
    Ház: CODEGEN Q6232-A11 400W

    Ez lenne a gép, bruttó 79-80e forint, az IPONnál rakatnám össze. Tudom, hogy az FM1 miatt nem lehet majd a továbbiakban fejleszteni, de nem is áll szándékomban, ha ez a konfiguráció képes kiszolgálni a következő 4-5 évben az igényeimet. Amire használnám: internetezés; online meccsnézés a lehető legjobb minőségben; Full HD filmek, sorozatok (letöltős fajtából, mert blu-ray lejátszóm van); Excel, Word, egyéb irodai alkalmazások. Amire nem használnám: játék (arra ott a PS3 😊).

    A videókártya azért van benne, mert egy Full HD TV-re lenne rákötve HDMI kábel segítségével, és ez volt az egyik legolcsóbb aminek van HDMI kimenete 😊. Ha jól tudom, akkor HDMI kábellel a legegyszerűbb összekötni a PC-t a TV-vel.

    A költségvetés elérte a határát, tehát, ha valahova erősítés kell, akkor azt a pénzt el kell venni máshonnan. Ennek fényében várom a véleményeket, tanácsokat. Előre is köszi mindenkinek!

    Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
    több mint 11 éve
    gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
    Igazából ha idebeírod akkor többen is elbírálnak és még a többiek is tnaulnak valamit hátha gépet vesznek 😊Toca
    OK! Akkor jön ide!

    Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
    több mint 11 éve
    Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
    Igazából ha idebeírod akkor többen is elbírálnak és még a többiek is tnaulnak valamit hátha gépet vesznek 😊
    több mint 11 éve
    gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
    Sziasztok! Van itt a fórumon egy olyan ember, aki ért a hardverekhez? Szeretnék PC-t venni, már összeállítottam egyet virtuálisan, de nagyon nem értek hozzá (láma kategória). Nem tudom, hogy megfelelne-e az igényeimnek (online meccsnézés HD-ben, Full HD filmek, sorozatok).

    Ha valaki tudna segíteni, azt megkeresem privátban és pontosan leírom, hogy mik lennének a gép paraméterei (illetve vannak egyéb kérdéseim is 😊).

    Köszi előre is!gdavid
    jöhetbriareos
    Pár perc és megy!

    Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
    több mint 11 éve
    Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
    Sziasztok! Van itt a fórumon egy olyan ember, aki ért a hardverekhez? Szeretnék PC-t venni, már összeállítottam egyet virtuálisan, de nagyon nem értek hozzá (láma kategória). Nem tudom, hogy megfelelne-e az igényeimnek (online meccsnézés HD-ben, Full HD filmek, sorozatok).

    Ha valaki tudna segíteni, azt megkeresem privátban és pontosan leírom, hogy mik lennének a gép paraméterei (illetve vannak egyéb kérdéseim is 😊).

    Köszi előre is!gdavid
    jöhet

    több mint 11 éve
    gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
    Sziasztok! Van itt a fórumon egy olyan ember, aki ért a hardverekhez? Szeretnék PC-t venni, már összeállítottam egyet virtuálisan, de nagyon nem értek hozzá (láma kategória). Nem tudom, hogy megfelelne-e az igényeimnek (online meccsnézés HD-ben, Full HD filmek, sorozatok).

    Ha valaki tudna segíteni, azt megkeresem privátban és pontosan leírom, hogy mik lennének a gép paraméterei (illetve vannak egyéb kérdéseim is 😊).

    Köszi előre is!

    Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
    több mint 11 éve
    Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
    Melyik a legjobb online angol fordító? Tudom, nincs tökéletes, de biztos van egy tuti.
    KösziJC6
    én google+sztakit szoktam, meg van még egy fura nevü, de annak most nem jut eszembe a neve...

    |
    több mint 11 éve
    Törölt felhasználó
    Melyik a legjobb online angol fordító? Tudom, nincs tökéletes, de biztos van egy tuti.
    Köszi
    több mint 11 éve
    Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
    GAMS-hoz ért valaki? Abban kell megcsinálnunk beadandót, aztán nem tudom jól csináltam-e.


    Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
    több mint 11 éve
    Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
    Meg akarom lepni a kisfiamat egy labdával karácsonyra. Csak az official méret érdekelne.
    Tudtok ajánlani valami olcsó és jó lasztit és hogy hol tudom beszerezni...catattack
    nekem itthon ez van, eléggé jó, könnyű megfogni. van forelle bolt Budapesten, az itt látható ár nagyjából mérvadó. szóval elég olcsó isSzobi22
    Az amit Rata linkelt?catattack
    hopsz, a link lemaradt:  www.forelle.com/american-football/balls/adult/wilson-f1415x-mvp-tackified/9034/

    több mint 11 éve
    catattack 3 520
    Meg akarom lepni a kisfiamat egy labdával karácsonyra. Csak az official méret érdekelne.
    Tudtok ajánlani valami olcsó és jó lasztit és hogy hol tudom beszerezni...catattack
    nekem itthon ez van, eléggé jó, könnyű megfogni. van forelle bolt Budapesten, az itt látható ár nagyjából mérvadó. szóval elég olcsó isSzobi22
    Az amit Rata linkelt?
    több mint 11 éve
    Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
    Meg akarom lepni a kisfiamat egy labdával karácsonyra. Csak az official méret érdekelne.
    Tudtok ajánlani valami olcsó és jó lasztit és hogy hol tudom beszerezni...catattack
    nekem itthon ez van, eléggé jó, könnyű megfogni. van forelle bolt Budapesten, az itt látható ár nagyjából mérvadó. szóval elég olcsó is

    több mint 11 éve
    pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
    Én ilyet vettem, szerintem az árához képest király:
     www.american-football.hu/labda-26/wilson-nfl-f1900x-kompozit-bor-labda-12-93

    Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
    Ex-Rataxes
    több mint 11 éve
    catattack 3 520
    Meg akarom lepni a kisfiamat egy labdával karácsonyra. Csak az official méret érdekelne.
    Tudtok ajánlani valami olcsó és jó lasztit és hogy hol tudom beszerezni...
    több mint 11 éve
    Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
    Köszönöm srácok,este otthon megnézem a linkeket. HDMI-t mindenképp szeretnék rá,nélküle már élni sem lehet 😊Joco
    éppen ezért már alapnak is mondható a normálisabb notiknál... 😊Divat
    igen, csak azért jegyeztem meg, mert a lenovon amit rata linkelt, nincsen 😊fetomy
    hmm és tényleg, pedig az i3-sokon már van, am lehet csak elírás

    szerk: tényleg nincs rajta, visznt ezen már van:  www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/lenovo/Lenovo_IdeaPad_G580AH_Intel_Pentium_Dual_Core_B960_4GB_500GB_NVIDIA_DOS_Sotetbarna_59-355625_7307.html#muszaki_adatok

    |
    több mint 11 éve
    fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
    Köszönöm srácok,este otthon megnézem a linkeket. HDMI-t mindenképp szeretnék rá,nélküle már élni sem lehet 😊Joco
    éppen ezért már alapnak is mondható a normálisabb notiknál... 😊Divat
    igen, csak azért jegyeztem meg, mert a lenovon amit rata linkelt, nincsen 😊
    több mint 11 éve
    Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
    ja és jut eszembe, kb 1 hónapja az említett probookot(4535s) egy fasza kis akcióban lehetett venni ~125-130 körül, akkor eléggé bestbuy volt...de most fuji a531-532,lenovo g580 ami igazán ajánlott kategória, persze attól függően kinek mire kell, olyan konfigurációval. én is most tervezek notit venni, és egyenlőre lenovo felé áll a mérleg, de karácsonyig kivárok, hátha lesz vmi jóárasítás!

    |
    több mint 11 éve
    Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
    Köszönöm srácok,este otthon megnézem a linkeket. HDMI-t mindenképp szeretnék rá,nélküle már élni sem lehet 😊Joco
    éppen ezért már alapnak is mondható a normálisabb notiknál... 😊

    |