Kérdések bármiről

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
tehát akkor a 800as éri meg a legjobban a 3 közül ? Köszönöm szépen a linkeket

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Jobb proci, jobb GPU, nagyobb RAM. Ezekkel tud többet a 710-es, mint a 610-es. A 800-as hardveresen ugyanaz, mint a 710-es, a képernyő terén van különbség: 800-amoled, 710-TFT; illetve a nagyobb verziószámúnak jobb a kamerája (5 vs. 8 mp és Carl Zeiss optika).

610-es:  www.gsmarena.com/nokia_lumia_610-4576.php

710-es:  www.gsmarena.com/nokia_lumia_710-4276.php

800-as:  www.gsmarena.com/nokia_lumia_800-4240.php

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Most árakat ne nézzünk
Melyik jobb ? Lumia 610 710 vagy 800 ? a 610 és a 710 szinte ugyanazt tudja ahogy néztem de a 710es mégis egy 20assal drágább. Miért ?

több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Már nem megy az oldaljjncaa
Nálam megy.Schleck
egész este ezen néztem a meccset. nálam is működik.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Már nem megy az oldaljjncaa
Nálam megy.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 764 — No es importante
Már nem megy az oldal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
köszönöm!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 onlinetvkeresre.eu/
sztem itt adni fogják.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
nem tudom volt e már kérdés, de a magyar sport tv-ket hol lehet online-on nézni? estére nézném az indanapolis - new englandet.
a t-gyuszi nem működik - most próbáltuk, mert a szobatársam a forma 1-et nézte volna.
néztem más online helyet, de azon meg hazudtak. nem ad be semmit, és a kommentelők is panaszkodóak.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Én a 8X/8S-ben gondolkodok egyébként:
 www.hwsw.hu/hirek/49078/htc-8x-8s-okostelefon-microsoft-windows-phone-8.htmlBlack_Adder
Szerintem még nagyon friss a WP8 és sok idegesítő hiba van ezen a telefonon. Érdemes talán várni egy kicsit, hogy jobban optimalizálva legyen, bár lehet, hogy olyan frissítéseket adnak ki hozzá amik kiküszöbölnek szintem mindent rajta és egy nagyon jó telefont kapsz. 😊
Gabesz92
mindenképp winphone alapúban gondolkozok, de az első review-kat természetesen megvárom, mondjuk az OS hibáitól annyira pont nem félek, arra jönnek majd ki javítások legfeljebb, ellenben a telefontól már jobban. Ha maga a készülék sokkal jobb (ár/érték) akkor nem zárkózom el az Androidtól se, de nekem winphone-ra lenne kényelmesebb saját apppokat írni. De még van idő karácsonyig, majd akkor lepem meg magamat vele 😊Black_Adder
Én is a telefon hibáira gondoltam inkább, az op. rendszernek nem valószínű, hogy lesz baja és valóban a szoftver fejlesztés is roppant egyszerű a winphone-on. Ha ne adj Isten bedöglik a mostani androidos HTC-m akkor én is már WP-s telefonra fogok beruházni. Egyrészt gyakorolhatom a programozást és fejlesztést, másrészt megbízhatónak találom az egész op. rendszert. 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
A retina hype-ot nem veszem be, de attól hogy más telónak is jó a felbontása még a retinás is kurva jó, legalábbis én nem látom a pixeleket.
Sobri Jóska
A pixeleket az én low-end SE solámon sem látod, hacsak nincs beépítve nagyítólencse a retinád alá 😊Rataxes
Elhiszem, ahogy írtam is, ez nem egyedi, és biztos sok teló tudja, de kurva jól néz ki.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Ez már igen:
 andro-id.info/2012/11/16/megerkezett-a-telenorhoz-a-samsung-galaxy-note-ii/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook
Külön hátitáska kell hozzá, de egyébként nagyon rendben van...

A retina hype-ot nem veszem be, de attól hogy más telónak is jó a felbontása még a retinás is kurva jó, legalábbis én nem látom a pixeleket.
Sobri Jóska
A pixeleket az én low-end SE solámon sem látod, hacsak nincs beépítve nagyítólencse a retinád alá 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
De be kell formatálni az elején, ez növeli az élettartamukat.
Vagyis a te szavaiddal élve, kelleni nem kell, de ajánlott.Sobri Jóska
Nem kell! Csak még minden eladó elmondja, hogy kell, mert ennyire nagyon értenek hozzá. De mindenki döntse el maga, hogy mit csinál a saját tulajdonával 😊

A retina hype-ot ne vedd már be. Amiket felsoroltam lentebb, mind hasonló felbontással bírnak, mint a iPhone (kb. 310-326 ppi között vannak).
gdavid
Érdekes, barátom nem formatálta az ugyanolyan telefonjának aksiját (iPhone 4G, igaz nem 32GB-os, hanem 16-os), és fullos nap után estére 15-25%-ra merül, én formatáltam, és mint írtam, futó 3G-vel, wifivel, heymeghatározással, több óra telefonálással, nyomkodással se mentem még 30% alá, ugyanúgy kb 12 óra használatot követően. (Persze ez nem egzakt vizsgálat, lehet valójában neki a fullos nap fullosabb igénybevételt jelent.)
Itt is működik a placebo hatás? 😊
A retina hype-ot nem veszem be, de attól hogy más telónak is jó a felbontása még a retinás is kurva jó, legalábbis én nem látom a pixeleket.
Eyébként szerinted egy Galaxy S3 van olyan jó, tud annyit, mint egy iPhone 4? Volt nálam 2 napig egy GS3, attól eltekintve, hogy én csípem az androidot, az androidos appokat, maga a telefon eléggé fapadosnak, "műanyagnak" tűnt az iPhone-hoz képest, és mondom ezt úgy, hogy alapvetően androidos telót akartam a widgetek miatt.

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
De be kell formatálni az elején, ez növeli az élettartamukat.
Vagyis a te szavaiddal élve, kelleni nem kell, de ajánlott.Sobri Jóska
Nem kell! Csak még minden eladó elmondja, hogy kell, mert ennyire nagyon értenek hozzá. De mindenki döntse el maga, hogy mit csinál a saját tulajdonával 😊

A retina hype-ot ne vedd már be. Amiket felsoroltam lentebb, mind hasonló felbontással bírnak, mint a iPhone (kb. 310-326 ppi között vannak).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
külső nem izgat, nem villogni akarok, hanem HW szinten ütős gépet amit jó ideig nem kell upgradelnibriareos
Akkor miért nem iPhone?
Nincs olyan amit ne tudna, gyors, megbízható, jó a kijelző (retinás), jó az aksi (simán bír 1 napot), nem drágább, mint a Galaxy S3, nagyobb a beépített memóriája, "vasból van", nem műanyag, stb.Sobri Jóska
Nem szeretnék iphonetbriareos
Ilyen érvre nem tudok mit mondani. 😊

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
külső nem izgat, nem villogni akarok, hanem HW szinten ütős gépet amit jó ideig nem kell upgradelnibriareos
Ha csúcs HW-t akarsz, akkor várd meg a google 4.1-es androidjának a referenciamodelljét a nexus 4-et. Erre jönnek majd leggyorsabban a frissítések és 3 évig biztosan nem lesz a HW teljesítménnyel probléma.

Ha meg most kell a teló, akkor keress benchmark teszteket, mert vannak olyan 2 magos gépek, amik teljesítményben jobbak, mint néhány 4 magos.gdavid
Max 2 hetet húzom még aztán már tényleg kell a csere. messze nem vagyok annyira benne a témában mint szemmel láthatóan te 😊

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
külső nem izgat, nem villogni akarok, hanem HW szinten ütős gépet amit jó ideig nem kell upgradelnibriareos
Akkor miért nem iPhone?
Nincs olyan amit ne tudna, gyors, megbízható, jó a kijelző (retinás), jó az aksi (simán bír 1 napot), nem drágább, mint a Galaxy S3, nagyobb a beépített memóriája, "vasból van", nem műanyag, stb.Sobri Jóska
Nem szeretnék iphonet

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Ha meg most kell a teló, akkor keress benchmark teszteket, mert vannak olyan 2 magos gépek, amik teljesítményben jobbak, mint néhány 4 magos.gdavid
Pl az iPhone 4G, 32 gigás 😉

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
külső nem izgat, nem villogni akarok, hanem HW szinten ütős gépet amit jó ideig nem kell upgradelnibriareos
Ha csúcs HW-t akarsz, akkor várd meg a google 4.1-es androidjának a referenciamodelljét a nexus 4-et. Erre jönnek majd leggyorsabban a frissítések és 3 évig biztosan nem lesz a HW teljesítménnyel probléma.

Ha meg most kell a teló, akkor keress benchmark teszteket, mert vannak olyan 2 magos gépek, amik teljesítményben jobbak, mint néhány 4 magos.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
külső nem izgat, nem villogni akarok, hanem HW szinten ütős gépet amit jó ideig nem kell upgradelnibriareos
Nekem se a villogás miatt fontos a kinézet, egyszerűen magamnak fontos hogy szeressek ránézni 😊
Rataxes
külső nem izgat, nem villogni akarok, hanem HW szinten ütős gépet amit jó ideig nem kell upgradelnibriareos
Nekem se a villogás miatt fontos a kinézet, egyszerűen magamnak fontos hogy szeressek ránézni 😊
Rataxes
na én csajaimmal vagyok így 😀

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Sobri! A modern akkumulátorokat nem kell "kisütni". A task killer az alacsonyabb rendszerszámú android operációs rendszerek esetében volt kötelező, 2.3 óta már nem nagyon kell, mert simán lelövi magától a rendszer a nem szükséges alkalmazásokat. Ha meg valami beakad, akkor alkalmazások kezelése => és kilövöd ott.gdavid
De be kell formatálni az elején, ez növeli az élettartamukat.
Vagyis a te szavaiddal élve, kelleni nem kell, de ajánlott.
Nem lövi le a rendszer, legalábbis a processzorhasználatot monitorozó app szerint nem lőtte le.
(vagy 2.3nál régebbi volt a rendszerem)

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
külső nem izgat, nem villogni akarok, hanem HW szinten ütős gépet amit jó ideig nem kell upgradelnibriareos
Nekem se a villogás miatt fontos a kinézet, egyszerűen magamnak fontos hogy szeressek ránézni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
külső nem izgat, nem villogni akarok, hanem HW szinten ütős gépet amit jó ideig nem kell upgradelnibriareos
Akkor miért nem iPhone?
Nincs olyan amit ne tudna, gyors, megbízható, jó a kijelző (retinás), jó az aksi (simán bír 1 napot), nem drágább, mint a Galaxy S3, nagyobb a beépített memóriája, "vasból van", nem műanyag, stb.

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Sobri! A modern akkumulátorokat nem kell "kisütni". A task killer az alacsonyabb rendszerszámú android operációs rendszerek esetében volt kötelező, 2.3 óta már nem nagyon kell, mert simán lelövi magától a rendszer a nem szükséges alkalmazásokat. Ha meg valami beakad, akkor alkalmazások kezelése => és kilövöd ott.

Black_Adder! A HTC nem veszteséges, hanem csökken a nyeresége, de még minden negyedévben profitot termelnek. A hwsw.hu mobiltelefonok szempontjából nem igazán hiteles forrás. Személyesen ismerem a tesztelő srácot és egyáltalán nem ért a telefonokhoz.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
külső nem izgat, nem villogni akarok, hanem HW szinten ütős gépet amit jó ideig nem kell upgradelni