Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
A HTC-nek borzalmas az akksija, illetve ennek a One X-nek. Hihetetlen mód fogyasztja az energiát. Nem tudom, hogy az SIII mennyit bír, soha nem használtam még. Viszont én személy szerint a HTC-t favorizálom, de ahogy gdavid is mondja, nincs nagy különbség ilyen kategóriában a készülékek között.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
kristóf: pedig elvileg erősebb akksija van mint a htc-nek,nem?briareos
nem tudok paramétereket, de az egy 16 órás napot is nehezen bír töltés nélkül.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
kristóf: pedig elvileg erősebb akksija van mint a htc-nek,nem?briareos
A szoftveroptimalizáltság is nagyon fontos a fogyasztás szempontjából.

Közben ajánlottam még egy telefont, az Xperia T-t, illetve ott van még az LG Optimus 4X HD.gdavid
a bőség zavara... micsoda macere, kellett ez mint púp a hátamra 😊
mármint a telefonkeresésbriareos
Rosszul nem dönthetsz, mindegyik high-end készülék. Elolvasod a cikkeket, majd élőben megtapogatod, megnyomkodod mindegyiket, végül érzelmi alapon hozol egy döntést. Nagy különbségek nincsenek közöttük, valószínűleg az dönt majd, hogy neked melyik tetszik jobban.

Egy Delfin szurkolónak pedig mindig örömmel segítek, illetve zavarok össze 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
kristóf: pedig elvileg erősebb akksija van mint a htc-nek,nem?briareos
A szoftveroptimalizáltság is nagyon fontos a fogyasztás szempontjából.

Közben ajánlottam még egy telefont, az Xperia T-t, illetve ott van még az LG Optimus 4X HD.gdavid
a bőség zavara... micsoda macere, kellett ez mint púp a hátamra 😊
mármint a telefonkeresés

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
kristóf: pedig elvileg erősebb akksija van mint a htc-nek,nem?briareos
A szoftveroptimalizáltság is nagyon fontos a fogyasztás szempontjából. Este nekem mindegyik okostelefonom enni kért eddig, ha használtam is őket napközben. Anyám Xperia Mini-je volt csak kivétel, amit egy ideig kölcsönkértem, a kis képernyő áldásos hatása 😊

Közben ajánlottam még egy telefont, az Xperia T-t, illetve ott van még az LG Optimus 4X HD.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Sziasztok, Galaxy SIII és HTC One X között gondolkodom, bármi input valaki részéről?briareos
Mobilarena.hu-n olvasd el a teszteket róluk. Én a HTC-t mondanám a kettő közül, a lényegesen jobb anyaghasználat miatt. De, ha nem rögtön kell telefon, akkor a Nexus 4-et megvárnám (én meg is várom 😊) a helyedben.

Itt vannak a linkek:
HTC:  mobilarena.hu/teszt/htc_one_x_egy_telefon_mind_felett/bevezeto_tartozekok.html

S III:  mobilarena.hu/teszt/samsung_galaxy_s_iii_csucstamadas/bevezeto.html

Itt pedig könnyen össze tudod hasonlítani a specifikációkat:  www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4320&idPhone2=4238gdavid
thx meglesem!

kristóf: pedig elvileg erősebb akksija van mint a htc-nek,nem?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok, Galaxy SIII és HTC One X között gondolkodom, bármi input valaki részéről?briareos
még csak s3-hoz volt szerencsém, de az besza-behu, az akksija mondjuk sajnos elég gyengusz.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Sziasztok, Galaxy SIII és HTC One X között gondolkodom, bármi input valaki részéről?briareos
Mobilarena.hu-n olvasd el a teszteket róluk. Én a HTC-t mondanám a kettő közül, a lényegesen jobb anyaghasználat miatt. De, ha nem rögtön kell telefon, akkor a Nexus 4-et megvárnám (én meg is várom 😊) a helyedben. Vagy ott van a Xperia T, ami igaz, hogy csak kétmagos, de a benchmark és a használat közbeni tesztek alapján simán hozza a négymagosok sebességét.

Itt vannak a linkek:
HTC:  mobilarena.hu/teszt/htc_one_x_egy_telefon_mind_felett/bevezeto_tartozekok.html

S III:  mobilarena.hu/teszt/samsung_galaxy_s_iii_csucstamadas/bevezeto.html

Xperia T:  mobilarena.hu/teszt/sony_xperia_t/bevezeto_tartozekok.html

Itt pedig könnyen össze tudod hasonlítani a specifikációkat:  www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4320&idPhone2=4238

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Sziasztok, Galaxy SIII és HTC One X között gondolkodom, bármi input valaki részéről?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
na most meg ez a fellengzős duma, komolyan mondom, jó magas lovon ülsz, ahonnan ugye nagyot lehet esni...
hulla fáradtan, meló és edzés után bocsánat a két bekezdésemben elkövetett számtalan hibámért és hogy a te magas elvárásaidnak a szép magyar nyelv helyes használatát illetően nem tudtam megfelelni. legközelebb jobban fogok figyelni, megígérem, hogy ne tudj semmibe se belekötni.
köszönöm a segítséged, legközelebb is kérdezek.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nemhiszem, hogy a IX. kerület 12 és fél négyzetkilométerén belül több ezer olyan nagy területű és terebélyes edzőközpont lenne, ahova szimpla közemberek eljárhatnának munka után lazítani vagy edzeni kicsit. max 1-2 hely lehet. nem vagyok pesti, fingom sincs hogy tudnék a spannak segíteni, próbálkoztam itt. eme terem közelében van egy füves pálya, salakos futópályákkal, ahol ezek a közemberek szoktak futni kicsit. a teremben gondolom zuhanyozni is lehet, szóval a két helyszín nincs több száz km-re egymástól. a pályán gondolom nem a nagynevű ftc labdarúgók edzhetnek, szval a fradi pálya kizárva...

de itt mindenki mindig olyan okos, és segítőkész, hogy az valami hihetetlen. legalább bedobnál kamuból egy teremnevet, de nem, neked muszáj fennakadnod és okoskodnod, hogy mekkora a terület és milyen nehéz dolgod van, pedig úgy, de úgy szeretnél segíteni..tomi-tomi...JC6
Ha Neked az a segítőkészség, hogy kamu adatokat kapsz, és az az okoskodás, hogy segítséget kapsz értelmesen megválaszolható kérdések megfogalmazásához, akkor valóban rosszul tettem, hogy írtam Neked.
Btw ha egy írástudónak megmutatod ezt a két bekezdésedet, akkor ő talán hitelesen el tudja Neked mondani, hogy hol kell fejlődnöd még társas érintkezésben, szövegértésben, kommunikációban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ehhez képest elkérni egy diáktól 9700 forintot Pesten egy Átlag Józsi teremben, úgy hogy a felnőtt 9900-t fizet (200 forint kedvezmény, azért még vidéken sem kapsz egy fehérje turmixot) egyszerűen nevetséges.Amadeus91
Ha kell én csinálok olcsóbban is 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Köszönöm, utánanézek. Csak el kellett indulnom. Van is egy hely,  herkulesklub.hu/galeria.html

Talán ez az. Továbbítom...JC6
diák havi: 10k 😀

aranyból vannak a súlyzók meg a 20-s rudak?Amadeus91
most komolyan, fennakadsz ilyenen? 😀 münchen 😀JC6
 www.swm.de/privatkunden/m-baeder/fitness/fitnesscenter-olympia-schwimmhalle.html

285*64=18k/hó uszoda+kondi 12 hónapos "futamidőre"
285*54=15k/hó uszoda+kondi 24 hónapra
sauna: 10 ajró/hó

ehhez képest elkérni egy diáktól 9700 forintot Pesten egy Átlag Józsi teremben, úgy hogy a felnőtt 9900-t fizet (200 forint kedvezmény, azért még vidéken sem kapsz egy fehérje turmixot) egyszerűen nevetséges.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm, utánanézek. Csak el kellett indulnom. Van is egy hely,  herkulesklub.hu/galeria.html

Talán ez az. Továbbítom...JC6
diák havi: 10k 😀

aranyból vannak a súlyzók meg a 20-s rudak?Amadeus91
most komolyan, fennakadsz ilyenen? 😀 münchen 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Köszönöm, utánanézek. Csak el kellett indulnom. Van is egy hely,  herkulesklub.hu/galeria.html

Talán ez az. Továbbítom...JC6
diák havi: 10k 😀

aranyból vannak a súlyzók meg a 20-s rudak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm, utánanézek. Csak el kellett indulnom. Van is egy hely,  herkulesklub.hu/galeria.html

Talán ez az. Továbbítom...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
 fitneszterem.lap.hu
 body.builder.hu/edzotermek.htm4

Ha egyik se felelt meg, még írok párat.

Amúgy a 9.kerület kurva nagy, szerintem van vagy 10 hely amire illik a leírásod.
Így fejből a fradi pályán kívül a teljes Népliget, Húsos pálya környéke, Soroksári úton van jónéhány lehetőség, Siketek sportcentruma, etc.Sobri Jóska
[/b]

hát ha odajár a csaj, akkor lehet neki fütyülni....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
 fitneszterem.lap.hu
 body.builder.hu/edzotermek.htm4

Ha egyik se felelt meg, még írok párat.

Amúgy a 9.kerület kurva nagy, szerintem van vagy 10 hely amire illik a leírásod.
Így fejből a fradi pályán kívül a teljes Népliget, Húsos pálya környéke, Soroksári úton van jónéhány lehetőség, Siketek sportcentruma, etc.

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
de úgy szeretnél segíteni..tomi-tomi...JC6
Ej, hát magyarok vagyunk, vagy nem? Te kis naiv! 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nemhiszem, hogy a IX. kerület 12 és fél négyzetkilométerén belül több ezer olyan nagy területű és terebélyes edzőközpont lenne, ahova szimpla közemberek eljárhatnának munka után lazítani vagy edzeni kicsit. max 1-2 hely lehet. nem vagyok pesti, fingom sincs hogy tudnék a spannak segíteni, próbálkoztam itt. eme terem közelében van egy füves pálya, salakos futópályákkal, ahol ezek a közemberek szoktak futni kicsit. a teremben gondolom zuhanyozni is lehet, szóval a két helyszín nincs több száz km-re egymástól. a pályán gondolom nem a nagynevű ftc labdarúgók edzhetnek, szval a fradi pálya kizárva...

de itt mindenki mindig olyan okos, és segítőkész, hogy az valami hihetetlen. legalább bedobnál kamuból egy teremnevet, de nem, neked muszáj fennakadnod és okoskodnod, hogy mekkora a terület és milyen nehéz dolgod van, pedig úgy, de úgy szeretnél segíteni..tomi-tomi...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
6 hónapja boldog párkapcsolatban élek. haveromnak még internete sincs... gyakorikérdésekre mégsem akartam menni...
jéé, ha valaki engem kóstol be, hány lájkot kap...JC6
már fél éve együtt vagytok Mozartal? 😮Divat
Ami tiszta, az tiszta:
 www.youtube.com/watch?v=lL4L4Uv5rf0
😀gdavid
JC a négerAmadeus91
Kopasz és bajsza van???!!tomi-tomi
talán előítéleteid vannak a kopasz bajszos emberekkel szemben?

divat meg féltékeny

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
6 hónapja boldog párkapcsolatban élek. haveromnak még internete sincs... gyakorikérdésekre mégsem akartam menni...
jéé, ha valaki engem kóstol be, hány lájkot kap...JC6
már fél éve együtt vagytok Mozartal? 😮Divat
Ami tiszta, az tiszta:
 www.youtube.com/watch?v=lL4L4Uv5rf0
😀gdavid
JC a négerAmadeus91
Kopasz és bajsza van???!!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
6 hónapja boldog párkapcsolatban élek. haveromnak még internete sincs... gyakorikérdésekre mégsem akartam menni...
jéé, ha valaki engem kóstol be, hány lájkot kap...JC6
már fél éve együtt vagytok Mozartal? 😮Divat
Ami tiszta, az tiszta:
 www.youtube.com/watch?v=lL4L4Uv5rf0
😀gdavid
JC a néger

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
van itt értelmes ember, aki tud választ adni a komoly kérdésemreJC6
Erre a kérdésre szerinted hogyan lehet értelmesen válaszolni? Komolyan gondolod, hogy komoly a kérdésed?
Ha valaki a IX. kerületben lakik, melyik a legközelebbi edző/fitness terem, amely mellett kint a szabadban futni is lehet? Szoktak ott edzések is lenni (füves pálya), kicsiknek, nagyoknak.JC6
A IX. egy közepesen nagy kerület, mihez essen az a csajozós edzőterem legközelebb? Az Iparművészeti Múzeumhoz, a Vágóhídhoz, a Fradi pályához? Vagy az egész 12 és fél négyzetkilométerhez?

Értelmes ember rengeteg van itt. Légy oly ügyes, ne gondolj arra a hibátlan nőszemélyre és akkor tedd fel újra a kérdésedet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hogy ti mekkora köcsögök vagytok 😀 kapjátok be 😀
van itt értelmes ember, aki tud választ adni a komoly kérdésemre, vagy ne is próbálkozzak? 😀
kabbe Asbee 😀
te is dávid 😀
divat csalódtam... 😀
sobri? szót sem érdemelsz... 😀