Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha van egy jelszóval védett pdf-em, amihez tudom a jelszót, hogyan tudom megoldani, hogy ne kelljen minden egyes megnyitásnál beírni?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Még vagy 3-4 hete szedtem le az Office 2010-et a gépemre. Minden rendben volt, kellett Excelben, meg PPT-ben is dolgoznom vele. Most viszont egyikkel sem tudok dolgozni, se Excellel, se Worddel, semmivel. Nem engedi. Miért?

Azt írja ki, hogy nem licencelt termék. Én az ilyenhez elég hülye vagyok. Szóval, mit kellene csinálnom?😀

Törölni, aztán újra leszedni az egészet? Kellene ppt-znem megint...Vrijbloed
Tippre próbaverzió vagy nem felcrackelt illegális verzióról van szó. Ha utóbbi akkor keress hozzá aktivátort(lehet benne van) ha előbbi akkor meg meg kell venned. Vagy letölteni illegálisan (fúj olyat sose csinálnánk persze )
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Még vagy 3-4 hete szedtem le az Office 2010-et a gépemre. Minden rendben volt, kellett Excelben, meg PPT-ben is dolgoznom vele. Most viszont egyikkel sem tudok dolgozni, se Excellel, se Worddel, semmivel. Nem engedi. Miért?

Azt írja ki, hogy nem licencelt termék. Én az ilyenhez elég hülye vagyok. Szóval, mit kellene csinálnom?😀

Törölni, aztán újra leszedni az egészet? Kellene ppt-znem megint...Vrijbloed
Kevés windoesos témához tudok hozzászólni, de biztos csak 30 napos próbaverziót szedtél le. Vedd meg szépen. 😊

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Még vagy 3-4 hete szedtem le az Office 2010-et a gépemre. Minden rendben volt, kellett Excelben, meg PPT-ben is dolgoznom vele. Most viszont egyikkel sem tudok dolgozni, se Excellel, se Worddel, semmivel. Nem engedi. Miért?

Azt írja ki, hogy nem licencelt termék. Én az ilyenhez elég hülye vagyok. Szóval, mit kellene csinálnom?😀

Törölni, aztán újra leszedni az egészet? Kellene ppt-znem megint...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
A Falcons esélye pedig, hogy eljusson a SB-ba kábé 20-25%. Sobri Jóska
A FootballOutsiders szerint 19,7%. Ők egy picit többet melóztak, míg eljutottak nagyjából ugyanarra az eredményre. 😀tomi-tomi
Ez a tehetség! A sznob gyökereknek verejtékes meló amit Sobri kisujjból kiráz...catattack
Azért nem egészen kisujjból.
Fogadóirodák 1:4, 1:5 oddsait váltottam át százalékra. Ebben is van meló. 😊

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.szellemlovas.hu/tarsasjatek/index.php?main_page=product_book_info&products_id=584

ezzel játszott vagy játszik valaki?
lenne 1-2 kérdésem a játékkal kapcsolatban!

ZoliZoltán
Ezzel nem, de rikiki néven elterjedtebb fráncia paklival.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Falcons esélye pedig, hogy eljusson a SB-ba kábé 20-25%. Sobri Jóska
A FootballOutsiders szerint 19,7%. Ők egy picit többet melóztak, míg eljutottak nagyjából ugyanarra az eredményre. 😀tomi-tomi
Ez a tehetség! A sznob gyökereknek verejtékes meló amit Sobri kisujjból kiráz...catattack
Előbb-utóbb lesznek majd insider hozzászólásai! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
catattack 3 520
A Falcons esélye pedig, hogy eljusson a SB-ba kábé 20-25%. Sobri Jóska
A FootballOutsiders szerint 19,7%. Ők egy picit többet melóztak, míg eljutottak nagyjából ugyanarra az eredményre. 😀tomi-tomi
Ez a tehetség! A sznob gyökereknek verejtékes meló amit Sobri kisujjból kiráz...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Falcons esélye pedig, hogy eljusson a SB-ba kábé 20-25%. Sobri Jóska
A FootballOutsiders szerint 19,7%. Ők egy picit többet melóztak, míg eljutottak nagyjából ugyanarra az eredményre. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 www.szellemlovas.hu/tarsasjatek/index.php?main_page=product_book_info&products_id=584

ezzel játszott vagy játszik valaki?
lenne 1-2 kérdésem a játékkal kapcsolatban!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Sziasztok!
Én még "friss hús" vagyok!
Nemrég kezdtem el Focit nézni... S próbálom megérteni teljesen a játékmenetet meg minden, de még így is rengeteg hiányosságom van! Töménytelen angol szakszavak, fogalmak, és sport kifejezések, amiket nem értek.
Valaki nem tud ajánlani olyan oldalt, ahol rendesen és főleg ÉRTHETŐEN el lehet merülni a Foci világában?

Másik kérdésem, ami nem is annyira fontos (csak picit érdekel):
az Atlanta Falcons eljut a Super Bowl-ig, ott lesz február 3-án? 😀 Mit gondoltok?Zoli
Zoli hsz.-ét érzem egy 1-2 hónappal ezelötti szakkomentátoros disputa általam magyarázott "érdeklődő nézői attitűd" eszenciájának.
Lehet lamentálni ki a közvetítések célcsoportja, érdemes e kerri, véer, tájtend, húk, pléjeksön és társaival dobálózni.

A Falcons esélye pedig, hogy eljusson a SB-ba kábé 20-25%.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
valakinek van tippje jó autóba való gps-re?

több mint 11 éve
catattack 3 520
Emberek!
Tud valaki ajánlani óccsó monitor tisztítót?
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Köszi a segítséget mindenkinek! 😊 Mindent átolvasgatok...Zoli
ezeket is érdemes szvsz:
 francescosports.blogspot.hu/2012/10/az-amerikai-football-alapjai.html
 francescosports.blogspot.hu/2012/10/az-amerikai-football-alapjai-7.html

több mint 11 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Köszi a segítséget mindenkinek! 😊 Mindent átolvasgatok...

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ha van vmi ami még nem tiszta, ebben a topikban szívesen válaszolnak:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL kérdések - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
A szakszavak megértéséhez a JJ által készített szakzsargon a legjobb segítség:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Szótár | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Köszi szépen - hálás vagyok! 😊 Igen, már itt a bowl. hu -n is olvasgattam meg a wikipédián is. De még nem minden tiszta! 😀 Lehet, hogy én vagyok hülye nem tudom... Kösz még egyszer.Zoli
nm
nem vagy hülye, sztem mindenkinek kellett pár hónap, és jó pár meccs, h igazán megértse...én pl a mai napig találkozok "újdonsággal"... 😀

|
több mint 11 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Sziasztok!
Én még "friss hús" vagyok!
Nemrég kezdtem el Focit nézni... S próbálom megérteni teljesen a játékmenetet meg minden, de még így is rengeteg hiányosságom van! Töménytelen angol szakszavak, fogalmak, és sport kifejezések, amiket nem értek.
Valaki nem tud ajánlani olyan oldalt, ahol rendesen és főleg ÉRTHETŐEN el lehet merülni a Foci világában?

Másik kérdésem, ami nem is annyira fontos (csak picit érdekel):
az Atlanta Falcons eljut a Super Bowl-ig, ott lesz február 3-án? 😀 Mit gondoltok?Zoli
ez egy régebbi sport tv-s felvétel:


de itt az oldalon is találsz az alapok résznél.
Divat
Köszi szépen - hálás vagyok! 😊 Igen, már itt a bowl. hu -n is olvasgattam meg a wikipédián is. De még nem minden tiszta! 😀 Lehet, hogy én vagyok hülye nem tudom... Kösz még egyszer.

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sziasztok!
Én még "friss hús" vagyok!
Nemrég kezdtem el Focit nézni... S próbálom megérteni teljesen a játékmenetet meg minden, de még így is rengeteg hiányosságom van! Töménytelen angol szakszavak, fogalmak, és sport kifejezések, amiket nem értek.
Valaki nem tud ajánlani olyan oldalt, ahol rendesen és főleg ÉRTHETŐEN el lehet merülni a Foci világában?

Másik kérdésem, ami nem is annyira fontos (csak picit érdekel):
az Atlanta Falcons eljut a Super Bowl-ig, ott lesz február 3-án? 😀 Mit gondoltok?Zoli
ez egy régebbi sport tv-s felvétel:


de itt az oldalon is találsz az alapok résznél.

|
több mint 11 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Sziasztok!
Én még "friss hús" vagyok!
Nemrég kezdtem el Focit nézni... S próbálom megérteni teljesen a játékmenetet meg minden, de még így is rengeteg hiányosságom van! Töménytelen angol szakszavak, fogalmak, és sport kifejezések, amiket nem értek.
Valaki nem tud ajánlani olyan oldalt, ahol rendesen és főleg ÉRTHETŐEN el lehet merülni a Foci világában?

Másik kérdésem, ami nem is annyira fontos (csak picit érdekel):
az Atlanta Falcons eljut a Super Bowl-ig, ott lesz február 3-án? 😀 Mit gondoltok?

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Kapcsold ki a webkamerát, szerintem csak megijedtek Tőled és elbújtak 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
a számítógép asztaláról eltűnt minden.(nem , nem az iróasztalról)
Mit nyomhattam meg, és mivel tudnám visszavarázsolni a mappákat?

előre is köszeaglesmcnabb
Jelentkezz be a másik (szokásos) felhasználói neveddel. 😊Atari
ugyanazzal vagyok
az alapértelmezetteket visszaállítottam a többi elszállt
de azért köszi

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
a számítógép asztaláról eltűnt minden.(nem , nem az iróasztalról)
Mit nyomhattam meg, és mivel tudnám visszavarázsolni a mappákat?

előre is köszeaglesmcnabb
Jelentkezz be a másik (szokásos) felhasználói neveddel. 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
a számítógép asztaláról eltűnt minden.(nem , nem az iróasztalról)
Mit nyomhattam meg, és mivel tudnám visszavarázsolni a mappákat?

előre is köszeaglesmcnabb
restart, nézd meg lomtárban.

criminal lawyer or criminal lawyer?