Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
NFL-ben bunda?(!)Amadeus91
Point shaving ott is van, elhiheted
Bukik alapították az nfl-t, szóval megesikjjncaa
Ausztráliát meg bűnözők, mégse jelent ez a tény semmit.
Persze minden sportban van bunda ahol pénz is, gondolom az NCAA-ben is, mégha nem is bukik alapították.
Van konkrét kiderült eset egyébiránt? Akár NFL, akár NCAA?
Sobri Jóska
Pár éve a Toledo Rockets játékosai buktak le pl.jjncaa
azért technikailag az NFL-ben bundázni? jó pár embert meg kell venni hozzá az 53-s keretből...Amadeus91
vikingsnak a HC buktató meccse pár éve azért kemény voltbriareos
Csak nem elég korai... 😀
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
NFL-ben bunda?(!)Amadeus91
Point shaving ott is van, elhiheted
Bukik alapították az nfl-t, szóval megesikjjncaa
Ausztráliát meg bűnözők, mégse jelent ez a tény semmit.
Persze minden sportban van bunda ahol pénz is, gondolom az NCAA-ben is, mégha nem is bukik alapították.
Van konkrét kiderült eset egyébiránt? Akár NFL, akár NCAA?
Sobri Jóska
Pár éve a Toledo Rockets játékosai buktak le pl.jjncaa
azért technikailag az NFL-ben bundázni? jó pár embert meg kell venni hozzá az 53-s keretből...Amadeus91
vikingsnak a HC buktató meccse pár éve azért kemény volt

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
NFL-ben bunda?(!)Amadeus91
Point shaving ott is van, elhiheted
Bukik alapították az nfl-t, szóval megesikjjncaa
Ausztráliát meg bűnözők, mégse jelent ez a tény semmit.
Persze minden sportban van bunda ahol pénz is, gondolom az NCAA-ben is, mégha nem is bukik alapították.
Van konkrét kiderült eset egyébiránt? Akár NFL, akár NCAA?
Sobri Jóska
Pár éve a Toledo Rockets játékosai buktak le pl.jjncaa
azért technikailag az NFL-ben bundázni? jó pár embert meg kell venni hozzá az 53-s keretből...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
NFL-ben bunda?(!)Amadeus91
Point shaving ott is van, elhiheted
Bukik alapították az nfl-t, szóval megesikjjncaa
Ausztráliát meg bűnözők, mégse jelent ez a tény semmit.
Persze minden sportban van bunda ahol pénz is, gondolom az NCAA-ben is, mégha nem is bukik alapították.
Van konkrét kiderült eset egyébiránt? Akár NFL, akár NCAA?
Sobri Jóska
Pár éve a Toledo Rockets játékosai buktak le pl.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát nem megoldás a problémádra teljesen, de a jobb kattintás link megnyitása új lapon-nal nem nyitja meg a képet nagyban egy másik oldalon?Schleck
Na ez jóféle. 😀
Így megnyitja (elnavigál a gophoto.it oldalra), viszont vaterán ha több kép van feltöltve, csak az elsőt hozza be...

Gophoto it bővítményt kellett letörölni... beszarás...

Köszi, Schleck a segítséget. 😊süti
Hát ezt magamtól nem találtam volna ki, hogy ez lesz a gond. 😀
De örülök, hogy megoldódott. 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
NFL-ben bunda?(!)Amadeus91
Point shaving ott is van, elhiheted
Bukik alapították az nfl-t, szóval megesikjjncaa
Ausztráliát meg bűnözők, mégse jelent ez a tény semmit.
Persze minden sportban van bunda ahol pénz is, gondolom az NCAA-ben is, mégha nem is bukik alapították.
Van konkrét kiderült eset egyébiránt? Akár NFL, akár NCAA?

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
NFL-ben bunda?(!)Amadeus91
Point shaving ott is van, elhiheted
Bukik alapították az nfl-t, szóval megesik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
NFL-ben bunda?(!)Amadeus91
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
NFL-ben bunda?(!)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hát nem megoldás a problémádra teljesen, de a jobb kattintás link megnyitása új lapon-nal nem nyitja meg a képet nagyban egy másik oldalon?Schleck
Na ez jóféle. 😀
Így megnyitja (elnavigál a gophoto.it oldalra), viszont vaterán ha több kép van feltöltve, csak az elsőt hozza be...

Gophoto it bővítményt kellett letörölni... beszarás...

Köszi, Schleck a segítséget. 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Helló!

Még új vagyok itt, és az nfl-t is néhány hete követem, kérdéseim ez tükrözni is fogják 😊

1, Némely játékos oldalán, vagy hátul, lóg egy szalag, ennek mi a funkciója, könnyebb legyen lerántani? 😊

2, Mennyire tiszta sportág? Értem ez alatt főleg a bunda veszélyt, szoktak e botrányok lenni emiatt?

Köszi előre is a felvilágosítást.steroid stewie
1, Szerintem a törülközőket nézed szalagnak, ezek főleg az irányítón vannak, értelemszerűen az izzadságot törlik bele.

2, Bunda minden sportágban van, botrányból meg bőven kijutott az NFL-re idén is. Ugye kiderült, hogy a Saints védői külön pénzt kaptak ha sérülést okoztak. Idén pedig az NFL-es sporik "sztrájkoltak", így nem erre a szintre való bírók vezették a meccseket, így volt is bőven probléma.
Főoldalon a cikkek között, vagy a szerkesztők blogjain más-más témában is utána olvashatsz dolgoknak, ha ilyen jellegű témában is érdeklődsz a sportág iránt.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi a jó büdös kurva eget sikerült csinálnom, hogy vaterán nem nyitja meg nagyban a képeket. Vagy ugyanaz a "képnézegetős" program van a galaktikabolton is:  galaktikabolt.hu/termek/galaktika_magazin_-_ket_teljes_evfolyam_2008_es_2007.html
Ha itt kattintok a képre se hozza fel nagyba, csak a töltés képernyőt.

Nem nyitja meg egyik böngésző sem, chrome-ból külön törölgettem minden szart, meg ccleanert is futtattam stbstb...
Van valakinek valami ötlete, mielőtt formánám az egész vinyót a gecibe ? (Szar így vaterán használt könyvekre licitálni...)süti
Hát nem megoldás a problémádra teljesen, de a jobb kattintás link megnyitása új lapon-nal nem nyitja meg a képet nagyban egy másik oldalon?

több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Helló!

Még új vagyok itt, és az nfl-t is néhány hete követem, kérdéseim ez tükrözni is fogják 😊

1, Némely játékos oldalán, vagy hátul, lóg egy szalag, ennek mi a funkciója, könnyebb legyen lerántani? 😊

2, Mennyire tiszta sportág? Értem ez alatt főleg a bunda veszélyt, szoktak e botrányok lenni emiatt?

Köszi előre is a felvilágosítást.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mi a jó büdös kurva eget sikerült csinálnom, hogy vaterán nem nyitja meg nagyban a képeket. Vagy ugyanaz a "képnézegetős" program van a galaktikabolton is:  galaktikabolt.hu/termek/galaktika_magazin_-_ket_teljes_evfolyam_2008_es_2007.html
Ha itt kattintok a képre se hozza fel nagyba, csak a töltés képernyőt.

Nem nyitja meg egyik böngésző sem, chrome-ból külön törölgettem minden szart, meg ccleanert is futtattam stbstb...
Van valakinek valami ötlete, mielőtt formánám az egész vinyót a gecibe ? (Szar így vaterán használt könyvekre licitálni...)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Fizikailag lehetséges az, hogy a kontaklencse túlcsússzon a felső szemhéj mögé, a szem hátsó részébe?
Newman
Csukd be a szemed és fent kezdd el forgatni. Ha benne van érezni fogod. De szerintem annyira a felső szemhéjadat is fel tudod "nyitni", hogy beláss...
Egyszer nekem felment, de a szemforgatással lejött könnyen...catattack
rutin meló? 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
catattack 3 520
Fizikailag lehetséges az, hogy a kontaklencse túlcsússzon a felső szemhéj mögé, a szem hátsó részébe?
Newman
Csukd be a szemed és fent kezdd el forgatni. Ha benne van érezni fogod. De szerintem annyira a felső szemhéjadat is fel tudod "nyitni", hogy beláss...
Egyszer nekem felment, de a szemforgatással lejött könnyen...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Fizikailag lehetséges az, hogy a kontaklencse túlcsússzon a felső szemhéj mögé, a szem hátsó részébe?
Azt hiszem bent maradt a lencsém, de most nem tudom kivenni. (volt már rá példa, hogy a szemhéj alá ment, akkor sikerült)Newman
Olyan helyre nem tud csúszni, hogy ne tudd kivenni, pislogj sokat, forgasd a szemed, ha tényleg nem megy, nézesd meg gyorsan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Fizikailag lehetséges az, hogy a kontaklencse túlcsússzon a felső szemhéj mögé, a szem hátsó részébe?
Azt hiszem bent maradt a lencsém, de most nem tudom kivenni. (volt már rá példa, hogy a szemhéj alá ment, akkor sikerült)

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Windows 8 nem játszik? Tudok segíteni.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
aha, sőt lefuttattam több hibajavítót, próbálkoztam registry cleanerrel, rendszerellenőrzéssel meg miegymással, a windows update során meg dll hibát ír, szóval windows reinstall lesz ebből...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
el akarok indítani egy programot, erre állandóan ezt a hibaüzenetet kapom...

 imagerz.com/QE9DWUtvAwMABFNOGQVQ

na most a NET-keretrendszer elméletileg már fel lett telepítve, még a verziószámra is külön figyeltem, de ez a gépet nem hatja meg

valaki ötlet, megoldás?jjncaa
C:\Windows\Microsoft.NET\Framework mappán belül látod a v4.0.30319 mappát?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Üdv!
Segítséget kérnék,mert nem tudom mi lehet a baj.
TYT-ről leszedtem egy meccset,a hang megy,a kép 2mp-ig megy,utána megáll.Bárhova léptetem,ez a helyzet,kitünő hang,kitünő kép,ami megáll.Tipp?Blitzburgh
probáld meg másik lejátszóvalempty taxi
Kösz,akadt mindennel,de végigszenvedtem...😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
el akarok indítani egy programot, erre állandóan ezt a hibaüzenetet kapom...



na most a NET-keretrendszer elméletileg már fel lett telepítve, még a verziószámra is külön figyeltem, de ez a gépet nem hatja meg

valaki ötlet, megoldás?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Üdv!
Segítséget kérnék,mert nem tudom mi lehet a baj.
TYT-ről leszedtem egy meccset,a hang megy,a kép 2mp-ig megy,utána megáll.Bárhova léptetem,ez a helyzet,kitünő hang,kitünő kép,ami megáll.Tipp?Blitzburgh
probáld meg másik lejátszóval


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Üdv!
Segítséget kérnék,mert nem tudom mi lehet a baj.
TYT-ről leszedtem egy meccset,a hang megy,a kép 2mp-ig megy,utána megáll.Bárhova léptetem,ez a helyzet,kitünő hang,kitünő kép,ami megáll.Tipp?