Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
6 hónapja boldog párkapcsolatban élek. haveromnak még internete sincs... gyakorikérdésekre mégsem akartam menni...
jéé, ha valaki engem kóstol be, hány lájkot kap...JC6
Eszembe nem jutott bántó szándékkal írni azt amit írtam, de úgy látszik nem ment át.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
6 hónapja boldog párkapcsolatban élek. haveromnak még internete sincs... gyakorikérdésekre mégsem akartam menni...
jéé, ha valaki engem kóstol be, hány lájkot kap...JC6
már fél éve együtt vagytok Mozartal? 😮Divat
Ami tiszta, az tiszta:

😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
6 hónapja boldog párkapcsolatban élek. haveromnak még internete sincs... gyakorikérdésekre mégsem akartam menni...
jéé, ha valaki engem kóstol be, hány lájkot kap...JC6
már fél éve együtt vagytok Mozartal? 😮

(bocsi bro, nagyon magas labda volt...😊)

|
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Gyanús vagy nekem te rigó, fütyölj csak!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
6 hónapja boldog párkapcsolatban élek. haveromnak még internete sincs... gyakorikérdésekre mégsem akartam menni...
jéé, ha valaki engem kóstol be, hány lájkot kap...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Ha valaki a IX. kerületben lakik, melyik a legközelebbi edző/fitness terem, amely mellett kint a szabadban futni is lehet? Szoktak ott edzések is lenni (füves pálya), kicsiknek, nagyoknak.
Egy haverom keres egy csajt 😀JC6
"egy haverom" 😛 😀Asbee
"egy csajt" 😛😀

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha valaki a IX. kerületben lakik, melyik a legközelebbi edző/fitness terem, amely mellett kint a szabadban futni is lehet? Szoktak ott edzések is lenni (füves pálya), kicsiknek, nagyoknak.
Egy haverom keres egy csajt 😀JC6
"egy haverom" 😛 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha valaki a IX. kerületben lakik, melyik a legközelebbi edző/fitness terem, amely mellett kint a szabadban futni is lehet? Szoktak ott edzések is lenni (füves pálya), kicsiknek, nagyoknak.
Egy haverom keres egy csajt 😀
több mint 11 éve
Peter0312 1
Nyomdával kapcsolatosan szeretnék kérdezni. Van egy jól bejáratott nyomdám ahova viszem a grafikai anyagaimat. Ez az oldaluk  www.olcsogyorsnyomda.hu viszont kiváncsi lennék hogy milyen nyomdák vannak amik még jók lehetnek. Tudom erre van a google kereső de itt most inkább személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi. A Ritter és Pátria nyomdákról már kaptam más fórumokon válaszokat. Esetleg ezeken kívül van még egyéb más érdemes nyomda. Ofszet nyomdákat keresek. Előre is köszi a válaszokért.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
igen, ezt sejtettem. és pontosan ezt hol tudom megtenni?Szobi22
PDF Password Remover, PDFUnlock vagy van még egy rakat ilyen progi.süti
ezeket láttam, hogy léteznek, csak reméltem, hogy van olyan lehetőség, hogy ki lehet venni a programban a jelszót. full f*szság ez így. na mindegy, köszi 😊

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
igen, ezt sejtettem. és pontosan ezt hol tudom megtenni?Szobi22
PDF Password Remover, PDFUnlock vagy van még egy rakat ilyen progi.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha van egy jelszóval védett pdf-em, amihez tudom a jelszót, hogyan tudom megoldani, hogy ne kelljen minden egyes megnyitásnál beírni?Szobi22
Feloldod a jelszóvédelmet.
Akkor soha nem kell beírni.
Se neked, se másnak.Sobri Jóska
igen, ezt sejtettem. és pontosan ezt hol tudom megtenni?

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Ha van egy jelszóval védett pdf-em, amihez tudom a jelszót, hogyan tudom megoldani, hogy ne kelljen minden egyes megnyitásnál beírni?Szobi22
Feloldod a jelszóvédelmet.
Akkor soha nem kell beírni.
Se neked, se másnak.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha van egy jelszóval védett pdf-em, amihez tudom a jelszót, hogyan tudom megoldani, hogy ne kelljen minden egyes megnyitásnál beírni?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Még vagy 3-4 hete szedtem le az Office 2010-et a gépemre. Minden rendben volt, kellett Excelben, meg PPT-ben is dolgoznom vele. Most viszont egyikkel sem tudok dolgozni, se Excellel, se Worddel, semmivel. Nem engedi. Miért?

Azt írja ki, hogy nem licencelt termék. Én az ilyenhez elég hülye vagyok. Szóval, mit kellene csinálnom?😀

Törölni, aztán újra leszedni az egészet? Kellene ppt-znem megint...Vrijbloed
Tippre próbaverzió vagy nem felcrackelt illegális verzióról van szó. Ha utóbbi akkor keress hozzá aktivátort(lehet benne van) ha előbbi akkor meg meg kell venned. Vagy letölteni illegálisan (fúj olyat sose csinálnánk persze )
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Még vagy 3-4 hete szedtem le az Office 2010-et a gépemre. Minden rendben volt, kellett Excelben, meg PPT-ben is dolgoznom vele. Most viszont egyikkel sem tudok dolgozni, se Excellel, se Worddel, semmivel. Nem engedi. Miért?

Azt írja ki, hogy nem licencelt termék. Én az ilyenhez elég hülye vagyok. Szóval, mit kellene csinálnom?😀

Törölni, aztán újra leszedni az egészet? Kellene ppt-znem megint...Vrijbloed
Kevés windoesos témához tudok hozzászólni, de biztos csak 30 napos próbaverziót szedtél le. Vedd meg szépen. 😊

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Még vagy 3-4 hete szedtem le az Office 2010-et a gépemre. Minden rendben volt, kellett Excelben, meg PPT-ben is dolgoznom vele. Most viszont egyikkel sem tudok dolgozni, se Excellel, se Worddel, semmivel. Nem engedi. Miért?

Azt írja ki, hogy nem licencelt termék. Én az ilyenhez elég hülye vagyok. Szóval, mit kellene csinálnom?😀

Törölni, aztán újra leszedni az egészet? Kellene ppt-znem megint...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
A Falcons esélye pedig, hogy eljusson a SB-ba kábé 20-25%. Sobri Jóska
A FootballOutsiders szerint 19,7%. Ők egy picit többet melóztak, míg eljutottak nagyjából ugyanarra az eredményre. 😀tomi-tomi
Ez a tehetség! A sznob gyökereknek verejtékes meló amit Sobri kisujjból kiráz...catattack
Azért nem egészen kisujjból.
Fogadóirodák 1:4, 1:5 oddsait váltottam át százalékra. Ebben is van meló. 😊

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.szellemlovas.hu/tarsasjatek/index.php?main_page=product_book_info&products_id=584

ezzel játszott vagy játszik valaki?
lenne 1-2 kérdésem a játékkal kapcsolatban!

ZoliZoltán
Ezzel nem, de rikiki néven elterjedtebb fráncia paklival.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Falcons esélye pedig, hogy eljusson a SB-ba kábé 20-25%. Sobri Jóska
A FootballOutsiders szerint 19,7%. Ők egy picit többet melóztak, míg eljutottak nagyjából ugyanarra az eredményre. 😀tomi-tomi
Ez a tehetség! A sznob gyökereknek verejtékes meló amit Sobri kisujjból kiráz...catattack
Előbb-utóbb lesznek majd insider hozzászólásai! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
catattack 3 520
A Falcons esélye pedig, hogy eljusson a SB-ba kábé 20-25%. Sobri Jóska
A FootballOutsiders szerint 19,7%. Ők egy picit többet melóztak, míg eljutottak nagyjából ugyanarra az eredményre. 😀tomi-tomi
Ez a tehetség! A sznob gyökereknek verejtékes meló amit Sobri kisujjból kiráz...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Falcons esélye pedig, hogy eljusson a SB-ba kábé 20-25%. Sobri Jóska
A FootballOutsiders szerint 19,7%. Ők egy picit többet melóztak, míg eljutottak nagyjából ugyanarra az eredményre. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 www.szellemlovas.hu/tarsasjatek/index.php?main_page=product_book_info&products_id=584

ezzel játszott vagy játszik valaki?
lenne 1-2 kérdésem a játékkal kapcsolatban!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Sziasztok!
Én még "friss hús" vagyok!
Nemrég kezdtem el Focit nézni... S próbálom megérteni teljesen a játékmenetet meg minden, de még így is rengeteg hiányosságom van! Töménytelen angol szakszavak, fogalmak, és sport kifejezések, amiket nem értek.
Valaki nem tud ajánlani olyan oldalt, ahol rendesen és főleg ÉRTHETŐEN el lehet merülni a Foci világában?

Másik kérdésem, ami nem is annyira fontos (csak picit érdekel):
az Atlanta Falcons eljut a Super Bowl-ig, ott lesz február 3-án? 😀 Mit gondoltok?Zoli
Zoli hsz.-ét érzem egy 1-2 hónappal ezelötti szakkomentátoros disputa általam magyarázott "érdeklődő nézői attitűd" eszenciájának.
Lehet lamentálni ki a közvetítések célcsoportja, érdemes e kerri, véer, tájtend, húk, pléjeksön és társaival dobálózni.

A Falcons esélye pedig, hogy eljusson a SB-ba kábé 20-25%.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
valakinek van tippje jó autóba való gps-re?