NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
catattack 3 520
Amennyiben minden nap úgymond gyúrsz - nem teremben és nyilván erősödés céljából, nem azért hogy valamelyik izomcsoportod látványosan óriási legyen-, nem kell ugye szünnapokat tartani, csak amennyiben szükségéd érzed izomláz/fáradtság miatt?valaki2
Amire te gondolsz, abban nincs izom. Nem tudsz mit tenni... 😐
😊
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Amennyiben minden nap úgymond gyúrsz - nem teremben és nyilván erősödés céljából, nem azért hogy valamelyik izomcsoportod látványosan óriási legyen-, nem kell ugye szünnapokat tartani, csak amennyiben szükségéd érzed izomláz/fáradtság miatt?valaki2
a hétvégét is beleértve? heti öt napnál többet értelmetlen dolog gyúrni (hármat-négyet szoktak optimálisnak mondani), de akkor már érdemes omega3 mellett valami izületjavítót is szedniJJ
Kösz. Kicsit változtatok a dolgokon. Heti öt nap erőgyakorlat(hétfő, kedd, szerda,péntek,szombat), két nap futás.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Amennyiben minden nap úgymond gyúrsz - nem teremben és nyilván erősödés céljából, nem azért hogy valamelyik izomcsoportod látványosan óriási legyen-, nem kell ugye szünnapokat tartani, csak amennyiben szükségéd érzed izomláz/fáradtság miatt?valaki2
a hétvégét is beleértve? heti öt napnál többet értelmetlen dolog gyúrni (hármat-négyet szoktak optimálisnak mondani), de akkor már érdemes omega3 mellett valami izületjavítót is szedni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Amennyiben minden nap úgymond gyúrsz - nem teremben és nyilván erősödés céljából, nem azért hogy valamelyik izomcsoportod látványosan óriási legyen-, nem kell ugye szünnapokat tartani, csak amennyiben szükségéd érzed izomláz/fáradtság miatt?

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Köszönöm a segítséget!
Amúgy szerintem is sima íny gyulladás,tejfogam már nincs úgyhogy nem hiszem hogy jönne a másik fogsorom 😊 Kipróbálom akkor amit ajánlottál.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Már minden tejfogadat elhullattad? 😊

Egyébként mindennel érdemes orvoshoz menni, mert igaz, hogy az ilyen dolgok 90%-a elmúlik magától, de a 10% esetében valami komolyabbat lehet vele megelőzni, és az orvos amúgy is azért van, hogy megmondja mi a bajod.
egyébként így leírás alapján valószínűleg ínygyulladás lehet, arra jó a listerine, és a meridol szájvíz, illetve fogkrém, de én ebben az esetben is megmutatnám fogorvosnak. Mert pl. mi van ha elkezdett kinőni a második fogsorod. Az nagyon hülyén néz ki azért, lássuk be, szájszag ide, vagy oda.
Esetleg még próbálkozhatsz Tihanyi mesterrel is, állítólag youtube-on keresztül is gyógyít:
http://www.youtube.com/watch?v=xmtUSyZxavU

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Fáj az ínyem,olyan mint amikor fog jön,meg vérzik fogmosáskor,elmúlik ez magától vagy ezzel már érdemesebb orvoshoz menni?A fájdalmat elbírom annyira nem vészes,meg a kis vérzést is mosáskor,ami aggaszt hogy nem lenne jó ha olyan szájszagom lenne tőle hogy aki a méteres körzetembe kerül annak berasztásodik a haja.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szeretnék venni egy külső vinyót olcsóért.
7 ezerért láttam 320 GB-st.

várom a tippeket, hogy milyet érdemes, mit nemHöri
ha winyo akkor csak Samsung és WD. de árban a samsung a jobb szoval ezt javaslom: http://ipon.hu/webshop/product/_samsung_s2_portable_320gb_barna_hx_mu032da_g52/36015 😊Duff
amit én ajánlottam abba is samu vinyó van, csak strapabiztos kivitel. 😛

|
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
szeretnék venni egy külső vinyót olcsóért.
7 ezerért láttam 320 GB-st.

várom a tippeket, hogy milyet érdemes, mit nemHöri
ha winyo akkor csak Samsung és WD. de árban a samsung a jobb szoval ezt javaslom: http://ipon.hu/webshop/product/_samsung_s2_portable_320gb_barna_hx_mu032da_g52/36015 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
320gb akkor bőven elég.
Word doksiból ráfér pármillió, mp3-ból 70-80ezer 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én nem szoktam filmeket nézni se, nemhogy letölteni.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
De végtére is ha van 320gb-s 7ezerért, akkor az ugyanannyi mint 1 terra 20ért, tehát tökéletesen megéri.
Egyébként ha filmeket tartasz rajta akkor 1 terra kb 200 film, ami nagyon hamar megtelik, ha meg nem tartasz filmeket rajta, akkor 320gb se telik meg soha 😊

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én nemrégiben ilyet vettem magamnak: http://www.ipon.hu/webshop/product/_silicon_power_armor_a80_320gb_kek/155382
(USB3-as,ütés-vízálló,gyors,csendes)

7k-ért nemtudom mit láttál, de gyanúsan olcsó

|
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
http://ipon.hu/webshop/product/_samsung_s3_story_station_1500gb_fekete_hx_du015eb_a62/115441

Nekem ilyenem van és teljesen meg vagyok elégedve vele. Gyors, halk és jó a háza.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Samsung 1 terrás 20 ezerért Office Depot-ban tökéletes.Sobri Jóska
ja, elsőre nekem is ezt akarták adni, de nekem nem kell ekkora, és nem is akarok rá 20k-t költeni épp ezért.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Samsung 1 terrás 20 ezerért Office Depot-ban tökéletes.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
szeretnék venni egy külső vinyót olcsóért.
7 ezerért láttam 320 GB-st.

várom a tippeket, hogy milyet érdemes, mit nemHöri
én a helyedben csak olyat vennék, aminek saját tápja van, nem usb-n kerül szedi az áramot

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szeretnék venni egy külső vinyót olcsóért.
7 ezerért láttam 320 GB-st.

várom a tippeket, hogy milyet érdemes, mit nemHöri
nekem is kérdésem van inkább ezzel kapcsolatban
7k-ért hol a faszban találtál 320gigásat? 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szeretnék venni egy külső vinyót olcsóért.
7 ezerért láttam 320 GB-st.

várom a tippeket, hogy milyet érdemes, mit nem

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Még Puskás halálakor volt egy emlékműsor asszem a sportvben,török péter is benne volt a műsorban.Akárhogy keresem nem találom sehol,valaki valami tipp?Cowboykarcsi
Sport-video-n nézted?JoeyPorter
Az miaz?Ha valami video megosztó site akkor lehet 😊 Nem emlékszem már,abban biztos vagyok hogy a sporttv műsora volt,mondom TPvel,tán még Ricsi is benne volt,az a baj hogy nem a tvben láttam hanem egy linket dobott valaki még ezer éve egy fórumon ami azóta megszűnt,és azóta sehol sem találom.Cowboykarcsi
Küldtem pm-et,hátha segít 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Még Puskás halálakor volt egy emlékműsor asszem a sportvben,török péter is benne volt a műsorban.Akárhogy keresem nem találom sehol,valaki valami tipp?Cowboykarcsi
Sport-video-n nézted?JoeyPorter
Az miaz?Ha valami video megosztó site akkor lehet 😊 Nem emlékszem már,abban biztos vagyok hogy a sporttv műsora volt,mondom TPvel,tán még Ricsi is benne volt,az a baj hogy nem a tvben láttam hanem egy linket dobott valaki még ezer éve egy fórumon ami azóta megszűnt,és azóta sehol sem találom.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Még Puskás halálakor volt egy emlékműsor asszem a sportvben,török péter is benne volt a műsorban.Akárhogy keresem nem találom sehol,valaki valami tipp?Cowboykarcsi
Sport-video-n nézted?

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Még Puskás halálakor volt egy emlékműsor asszem a sportvben,török péter is benne volt a műsorban.Akárhogy keresem nem találom sehol,valaki valami tipp?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Esetleg ez az, ami az amerikai cuccokhoz kell...? Lehetséges, hogy keverem.
csabi19
igen, ez az. és tényleg nagyon könnyű.triangle
Azt nem tudtam, hogy könnyű, főleg, hogy a legkönnyebb, csak annyira figyeltem, hogy ezekhez az amerikai tanulásos dolgokhoz kellhet...
Mikor voltál? (Én egyébként múlt előtti szombaton... 😊) Elvileg már sokan panaszkodtak, hogy nagyon könnyű, és nem rég emeltek a színvonalon... (Mondjuk nekem nem tűnt föl, aztán mégis bukhatok... 😀)
Az ECL és a TELC totál ugyanolyan szint és elfogadás, ez biztos... Egyébként kb. annyi a különbség a kettő között, hogy ECL-en bemehetsz egy ismerőssel, ha van, és tételekből készülsz, a TELC-en meg 20 perc felkészülési idő van. (Ez mind szóbeli.)csabi19
Én tavaly januárban, de nekünk is mondták ugyanezt az emeltek a színvonalon szöveget. 😀Schleck
Ja, akkor nem szóltam... 😀 Na, ezek szerint ez is kamu... 😂
Viszont az ECL-hez képest semmi különbség, megnéztem, szintben is teszt-függő... Jó nekem a TELC, csak jöjjön össze egy éven belül a C1 is... :rolleyes:

több mint 13 éve
triangle 1 283
És melyik a legkönnyebb? 😀adam8
toefl.
az fogyatékosoknak lett kitalálvabriareos
Esetleg ez az, ami az amerikai cuccokhoz kell...? Lehetséges, hogy keverem.
csabi19
igen, ez az. és tényleg nagyon könnyű.