Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Akkor ha zavar, maradj a réginél. Mi értelme váltani? 😊Sobri Jóska
A régin megkopott a réteg és behomályosít. Garancia papírral fel lett küldve, de azt mondták, hogy az ilyen lencséket nem szokták kicserélni... Garancia papíron is rajta van, hogy hiába járnak el a legkörültekintőbben ilyen előfordulhat és ezért nem vállalnak felelősséget... na mondom akkor mire jár a garancia, ha már kopásra se... ? Meg vajon mitől kopna le mikor külön erre a célra tervezett kendővel tisztítom és tokba van ha nincs rajtam... Biztos unalmamba flexelgetem... Néztem is mikor mondta a csaj...süti
Arra gondoltam, hogy csináltass ugyanolyat, mint a régi volt.
Azt hittem egy Erlendur-fannak átmegy az üzenet. 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
De.A mögüled érkező és a lencsébe verődő fényerősséget tompítja,nem lesz teljesen "tükröződés mentes" de abszolút lecsökkenti olyan szintre hogy nem zavar,nekem kb 3 éve ilyen van,jóféle.Cowboykarcsi
Nekem sötétedős lencse után lett most ilyen és engem rohadtul zavar. Optikába aztmondták, hogy ez teljesen hiper szuper lencse ettől jobban már nem lehet vele mit kezdeni és csak a sötétedős lencse után zavar.

Nálad mondjuk aluljáróba vagy sötétebb helyen is szembevillannak a dolgok ha hátulról van egy kis fény? Vagy pl buszon ülve elhalad szemből egy kocsi azt is visszavtükröződik egy kicsit nem?

Zeiss SV AS lencsém van esetleg ha ebből tudna mondani valaki valamit.
SV-re single versiont, AS-re meg vékonyított lencsét találtam, de eladó szerint ez mindegyik gyártónál más...
Lehet, hogy tényleg csak engem zavar, mert eddig semmi nem villant be és nagyon szokatlan... csak nem jó tapasztalataim vannak az optikásokról se. 😛süti
Mint mondtam teljesen tükröződés mentesre nem lehet,és ahogy írod a optikai szakember is ezt mondta.Nem lehet teljesen eltűnttetni a de lecsökkenti olyan szintre hogy engem pl nem zavar.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Akkor ha zavar, maradj a réginél. Mi értelme váltani? 😊Sobri Jóska
A régin megkopott a réteg és behomályosít. Garancia papírral fel lett küldve, de azt mondták, hogy az ilyen lencséket nem szokták kicserélni... Garancia papíron is rajta van, hogy hiába járnak el a legkörültekintőbben ilyen előfordulhat és ezért nem vállalnak felelősséget... na mondom akkor mire jár a garancia, ha már kopásra se... ? Meg vajon mitől kopna le mikor külön erre a célra tervezett kendővel tisztítom és tokba van ha nincs rajtam... Biztos unalmamba flexelgetem... Néztem is mikor mondta a csaj...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
De.A mögüled érkező és a lencsébe verődő fényerősséget tompítja,nem lesz teljesen "tükröződés mentes" de abszolút lecsökkenti olyan szintre hogy nem zavar,nekem kb 3 éve ilyen van,jóféle.Cowboykarcsi
Nekem sötétedős lencse után lett most ilyen és engem rohadtul zavar. Optikába aztmondták, hogy ez teljesen hiper szuper lencse ettől jobban már nem lehet vele mit kezdeni és csak a sötétedős lencse után zavar.

Nálad mondjuk aluljáróba vagy sötétebb helyen is szembevillannak a dolgok ha hátulról van egy kis fény? Vagy pl buszon ülve elhalad szemből egy kocsi azt is visszavtükröződik egy kicsit nem?

Zeiss SV AS lencsém van esetleg ha ebből tudna mondani valaki valamit.
SV-re single versiont, AS-re meg vékonyított lencsét találtam, de eladó szerint ez mindegyik gyártónál más...
Lehet, hogy tényleg csak engem zavar, mert eddig semmi nem villant be és nagyon szokatlan... csak nem jó tapasztalataim vannak az optikásokról se. 😛süti
Akkor ha zavar, maradj a réginél. Mi értelme váltani? 😊

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
De.A mögüled érkező és a lencsébe verődő fényerősséget tompítja,nem lesz teljesen "tükröződés mentes" de abszolút lecsökkenti olyan szintre hogy nem zavar,nekem kb 3 éve ilyen van,jóféle.Cowboykarcsi
Nekem sötétedős lencse után lett most ilyen és engem rohadtul zavar. Optikába aztmondták, hogy ez teljesen hiper szuper lencse ettől jobban már nem lehet vele mit kezdeni és csak a sötétedős lencse után zavar.

Nálad mondjuk aluljáróba vagy sötétebb helyen is szembevillannak a dolgok ha hátulról van egy kis fény? Vagy pl buszon ülve elhalad szemből egy kocsi azt is visszavtükröződik egy kicsit nem?

Zeiss SV AS lencsém van esetleg ha ebből tudna mondani valaki valamit.
SV-re single versiont, AS-re meg vékonyított lencsét találtam, de eladó szerint ez mindegyik gyártónál más...
Lehet, hogy tényleg csak engem zavar, mert eddig semmi nem villant be és nagyon szokatlan... csak nem jó tapasztalataim vannak az optikásokról se. 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Szemüvegeseket kérdezném, hogy a tükröződésmentes lencse pontosan mit takar?
Én úgy tudtam, hogy akkor nem csillog be a szemüveg és pláne nem vakít szembe a nap ha mögöttem süt... Nem ezeket szürné ki?süti
De.A mögüled érkező és a lencsébe verődő fényerősséget tompítja,nem lesz teljesen "tükröződés mentes" de abszolút lecsökkenti olyan szintre hogy nem zavar,nekem kb 3 éve ilyen van,jóféle.Cowboykarcsi
Szerintem is csak ilyet érdemes venni, egyszer volt felnőtt fejjel hagyományos, az kurva szar volt. Az ilyet viszont észre se veszed, hogy rajtad van, szóval nem tudom mennyivel drágább, de bármennyivel, megéri. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Összekötöttem a gépemet a tv-vel, HDMI kábellel. Tudja valaki miért van az, hogy
1) a Madden menüben még megy, de a meccset nem tudom tv-n látva játszani?
2) a videók kissé akadoznak. Az ilyen HD videók jobban (de azok a gépemen sem mennek olyan gyönyörű simán), viszont a sima divx-ek, sőt, még a jobb minőségű (hd-vel ellátott) youtube videók sem simák.?fetomy
nyilván a videókártya lesz a bűnös az akadozás miatt. milyen kártya?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Köszi! 😊
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
fetomy: Nem tudom milyen VGA-d van, de catalystba lehet rengeteg mindent állítgatni lehet ott nem stimmel valami.

Szemüvegeseket kérdezném, hogy a tükröződésmentes lencse pontosan mit takar?
Én úgy tudtam, hogy akkor nem csillog be a szemüveg és pláne nem vakít szembe a nap ha mögöttem süt... Nem ezeket szürné ki?süti
De.A mögüled érkező és a lencsébe verődő fényerősséget tompítja,nem lesz teljesen "tükröződés mentes" de abszolút lecsökkenti olyan szintre hogy nem zavar,nekem kb 3 éve ilyen van,jóféle.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nem tudja valaki, hogy mi ez: akamai/controllpanel.exe
Megállás nélkül ezt akarja futtatni(telepíteni) a gépem.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
fetomy: Nem tudom milyen VGA-d van, de catalystba lehet rengeteg mindent állítgatni lehet ott nem stimmel valami.

Szemüvegeseket kérdezném, hogy a tükröződésmentes lencse pontosan mit takar?
Én úgy tudtam, hogy akkor nem csillog be a szemüveg és pláne nem vakít szembe a nap ha mögöttem süt... Nem ezeket szürné ki?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Összekötöttem a gépemet a tv-vel, HDMI kábellel. Tudja valaki miért van az, hogy
1) a Madden menüben még megy, de a meccset nem tudom tv-n látva játszani?
2) a videók kissé akadoznak. Az ilyen HD videók jobban (de azok a gépemen sem mennek olyan gyönyörű simán), viszont a sima divx-ek, sőt, még a jobb minőségű (hd-vel ellátott) youtube videók sem simák.?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak is PC. Öreg ember nehezen változik 😀 Mivel a "szakmában" nem vagyok jártas, így egy darabig egyedül gyakorolnék, mielőtt feletetném magam a profikkal. Köszönöm a segítséget! 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Lehet hogy tovább meszesedek, de vén fejjel játszani szeretnék.... A hozzáértőktől kérdezném, melyik amerikai football játékkal érdemes kezdeni?apeszos
Videójátékra gondolsz? Mert akkor Madden minden mennyiségben 😊 Ha konzolod van akkor a legújabb kiadást is eléred (madden nfl 11, sőt ebben az esetben az NCAA változat is rendelkezésedre áll - NCAA football 12). Ha PC-n űznéd a dolgot akkor a jó öreg Madden NFL 08, ez az utolsó amit kiadtak... Ezt viszont online is űzheted a bowl.hu hivatalos madden ligájában -> http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=162

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Lehet hogy tovább meszesedek, de vén fejjel játszani szeretnék.... A hozzáértőktől kérdezném, melyik amerikai football játékkal érdemes kezdeni?apeszos
PC or konzol?

PC-n sok választásod nincs: Madden 08, v kezdésnek vmi flash játék 😊

|
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet hogy tovább meszesedek, de vén fejjel játszani szeretnék.... A hozzáértőktől kérdezném, melyik amerikai football játékkal érdemes kezdeni?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
köszi Schleck

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
a tavalyi draft közvetítés még fellelhető az interneten ?gabtsi
Itt azt hiszem még működik: http://www.ustream.tv/channel/nfl.hu-draft-showSchleck
kár h az odrick face-em lemaradt megnéztem volna

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a tavalyi draft közvetítés még fellelhető az interneten ?gabtsi
Itt azt hiszem még működik: http://www.ustream.tv/channel/nfl.hu-draft-show

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a tavalyi draft közvetítés még fellelhető az interneten ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még pár hete - inkább hónapja - írta valahol valamelyik topicba Haromt,helyesebben linkelt egy oldalt amin arról volt szó hogy újra összeáll a SOAD.Erről lehet tudni valami ujjat?Haromt,valaki?Cowboykarcsi
fellépnek a novarockon. szóval összeállnak.
itt lesz Hegyeshalomtól pár km-reharomt
És valami új albumot vagy ilyesmit terveznek?Vagy a régi számaikkal lépnek fel?Cowboykarcsi
nem. csak nyomnak egy túrnét
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Még pár hete - inkább hónapja - írta valahol valamelyik topicba Haromt,helyesebben linkelt egy oldalt amin arról volt szó hogy újra összeáll a SOAD.Erről lehet tudni valami ujjat?Haromt,valaki?Cowboykarcsi
fellépnek a novarockon. szóval összeállnak.
itt lesz Hegyeshalomtól pár km-reharomt
És valami új albumot vagy ilyesmit terveznek?Vagy a régi számaikkal lépnek fel?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még pár hete - inkább hónapja - írta valahol valamelyik topicba Haromt,helyesebben linkelt egy oldalt amin arról volt szó hogy újra összeáll a SOAD.Erről lehet tudni valami ujjat?Haromt,valaki?Cowboykarcsi
fellépnek a novarockon. szóval összeállnak.
itt lesz Hegyeshalomtól pár km-re
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pedig pont azt csinálja amit kertel 😀tenorx
Hát pont nem mivel a formázást rohadtul nem tartja meg. De ezen kívül igazad van.Matthew99
Milyen formázást nem tart meg? Mielőtt beírtam végignéztem pár táblázaton, és nekem jó volt.
Minden nap tanul valami újat az ember 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
Pedig pont azt csinálja amit kertel 😀tenorx
Hát pont nem mivel a formázást rohadtul nem tartja meg. De ezen kívül igazad van.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.