Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Még pár hete - inkább hónapja - írta valahol valamelyik topicba Haromt,helyesebben linkelt egy oldalt amin arról volt szó hogy újra összeáll a SOAD.Erről lehet tudni valami ujjat?Haromt,valaki?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hogy tudok a rohadék excelben úgy táblázatot másolni, hogy megtartson minden formázást és adatot is? Az irányított beillesztés nem jó, mert szétcseszi az egészet.Matthew99
Ctrl+c majd ctrl+v?tenorx
Szerinte ha ilyen egyszerű lenne megkérdezném? Közben sikerült megoldani.Matthew99
Pedig pont azt csinálja amit kertel 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
pont arra, gondoltam, hogy ha erre visszaírod, azt h "köszi, így simán át tudtam másolni", akkor sokkot kaptam volna. 😀Bébé
Megérte volna 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Hogy tudok a rohadék excelben úgy táblázatot másolni, hogy megtartson minden formázást és adatot is? Az irányított beillesztés nem jó, mert szétcseszi az egészet.Matthew99
Ctrl+c majd ctrl+v?tenorx
Szerinte ha ilyen egyszerű lenne megkérdezném? Közben sikerült megoldani.Matthew99
pont arra, gondoltam, hogy ha erre visszaírod, azt h "köszi, így simán át tudtam másolni", akkor sokkot kaptam volna. 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
Hogy tudok a rohadék excelben úgy táblázatot másolni, hogy megtartson minden formázást és adatot is? Az irányított beillesztés nem jó, mert szétcseszi az egészet.Matthew99
Ctrl+c majd ctrl+v?tenorx
Szerinte ha ilyen egyszerű lenne megkérdezném? Közben sikerült megoldani.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hogy tudok a rohadék excelben úgy táblázatot másolni, hogy megtartson minden formázást és adatot is? Az irányított beillesztés nem jó, mert szétcseszi az egészet.Matthew99
Ctrl+c majd ctrl+v?
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
Hogy tudok a rohadék excelben úgy táblázatot másolni, hogy megtartson minden formázást és adatot is? Az irányított beillesztés nem jó, mert szétcseszi az egészet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ja hirtelen visszaállt. 😀
Most már OK.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Átállítottam nyári időszámításra a profilomban az időt és tök fekete lett az oldal háttere?
Ez így normális?
Így szarul néz ki. Nem lehet visszaállítani a színt?danyly
Most már jó?

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Átállítottam nyári időszámításra a profilomban az időt és tök fekete lett az oldal háttere?
Ez így normális?
Így szarul néz ki. Nem lehet visszaállítani a színt?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
A Médiamarktban ezt mind elmondták volna. 😛
De ezek szerint legalább kicserélték a tévét.Sobri Jóska
Jaja, ki lett cserélve, örültem. 😊 A Mediaban állítólag szakképzelten munkaerő árusít. 😛zavi27
Van aki ezt mondja, én csak a saját tapasztalataimat tudom, aszerint, csak kérdezni kell, válaszolnak mindenre.
Igaz, egyszer még egy olyan megoldást is tudtak pár ezer forintért, ami a Westendben még megoldásnak hangzott, de otthon már alkalmazhatatlan volt. 😊
De ettől függetlenül hiszek a MM-ban. 😊Sobri Jóska
Meghát ez csak itthon derült ki az első felvéte/lejátszásnál, hogy elég gyengus lett a Sport tv-s kép. Ami tiszta volt, hogy nem lesz éles, hd minőség, hiszen a csatorna adása sem az, csak azt furcsállottam, hogy gyengébben festett mint a régebbi tv-n ugyanaz a felvett adás, meghogy a mostani tv adás is rosszabul vevődik fel mikor lejátszom utána. De akkor talán a kábel lesz a ludas tényleg, hogy nem tud annyit átvinni.
Köszi mindenkinek a válaszokat!
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
A tv adás, hacsak nem HD-ban jön, sokkal gyengébb a jelenlegi tv-den megjelíthetőnél. Ő ugyan felinterpolálja akkorára, amekkorára kell, de lehet, hogy nem túl jól végzi mindezt. Vannak különféle beállítások, próbálgasd végig. Plusz vszinű a kábelcsere is javít majd rajta nem is kicsit. A scart nem képes annyi infót átvinni, amennyi kéne.GRAFI
OK, akkor egy kábel mindenképp alap, meg megnézem majd a beállításokat mégegyszer.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
A Médiamarktban ezt mind elmondták volna. 😛
De ezek szerint legalább kicserélték a tévét.Sobri Jóska
Jaja, ki lett cserélve, örültem. 😊 A Mediaban állítólag szakképzelten munkaerő árusít. 😛zavi27
Van aki ezt mondja, én csak a saját tapasztalataimat tudom, aszerint, csak kérdezni kell, válaszolnak mindenre.
Igaz, egyszer még egy olyan megoldást is tudtak pár ezer forintért, ami a Westendben még megoldásnak hangzott, de otthon már alkalmazhatatlan volt. 😊
De ettől függetlenül hiszek a MM-ban. 😊

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
A Médiamarktban ezt mind elmondták volna. 😛
De ezek szerint legalább kicserélték a tévét.Sobri Jóska
Jaja, ki lett cserélve, örültem. 😊 A Mediaban állítólag szakképzelten munkaerő árusít. 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
A Médiamarktban ezt mind elmondták volna. 😛
De ezek szerint legalább kicserélték a tévét.

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A tv adás, hacsak nem HD-ban jön, sokkal gyengébb a jelenlegi tv-den megjelíthetőnél. Ő ugyan felinterpolálja akkorára, amekkorára kell, de lehet, hogy nem túl jól végzi mindezt. Vannak különféle beállítások, próbálgasd végig. Plusz vszinű a kábelcsere is javít majd rajta nem is kicsit. A scart nem képes annyi infót átvinni, amennyi kéne.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
Na, köszi akkor meggyőztetek a kábelt illetően! Viszont a felvevőnél átnéztem a beállítások, ott áttettem 16:9re de más beállítást nem nagyon lehet variálni szerintem ami ehhez kapcsolódna. Az ok hogy gyengébb kép lehetett eedig, de az miért van hogy mondjuk egy Sport tv-s nhl meccs, most ROSSZABBUL néz ki ezen a tv-n, míg a másikon sokkal szebb volt, legalább azona szinten miért nem jeleníti meg ezen is? Ja eddig Scarttal volt összekötve mert 2 napja van meg.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Eddig mivel kötötted össze? Scart? Az kb olyan , mint a BMW-be tesco olajat tenni. 😊
Vegyél valami normálisabb HDMI kábelt, és el fogsz csodálkozni
A felvevőnél az is lehet, hogy valami gyengébb minőségre van beállítva, csak ugye az eddigi gynegébb képnél nem vetted észre.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Abba gondoljatok bele, hogy nem véletlenül találták ki a hdmi kábelt.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem tudom, ennek köze van-e a hdmi kábelhez, de azt mindenképpen vegyél! Nemtudom, hogy tvadásnál mennyit számít, de haverommal régebben sokat fifáztunk xbox360on, hdtvn. Nem vettünk hdmit, mert gondoltuk nem nagy cucc a különbség, hisz egy kábel mifasz? Aztán egyszer volt pénz, hát vegyünk... Na, hát leírni nem tudom a különbséget.... Simán megéri, hatalmas a különbség!
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
Perzse, hogy a kábelnek is köze van hozzá.GRAFI
Akkor emiatt érdemes HDMI kábelt venni, az javít majd ezen? Vagy az a tv képmínőségén is alapból segít? Ha igen akkor mire kell figyelni a vásárlásánál, mert elég sokféle kapható ha jól láttam?
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Perzse, hogy a kábelnek is köze van hozzá.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
Vettem egy 82 cm-es Samsung LCD tv Full HD. Nagyon szép a képe, pendrivot rádugva is visz mindent. Viszont össze van kötve egy Panasonic asztali HDD felvevővel, aminél ha fölveszünk tv műsort akkor elég homályosan, gyengébb minőségben játsza utána le, még a régi crt tv minőségénél is gyengébben. Ez miért lehet, és mi lehet rá a megoldás? A HDMI kábelnek van ehhez köze, érdemes emiatt azt venni hozzá? Mert gondolom a felvevő tudná jobb minőségben felvenni, ha még a régi 4:3as tv-n is szebb volt a képe. PL. a DIGI sport HD adása miért lesz nagyságrendekkel gyengébb képű ha felveszem és lejátszom, vagy miért nem ugyanaz a színvonalú a kép amikor lejátszom az adott csatorna felvételét, amikor a régi tv-n ugyanolyan vol?
Koszi előre is.
több mint 13 éve
Tomeee 753
A koleszos net szabályos időközönként (kb 2 óra) szétbont, de ha újraindítom a gépet, megjavul. Mi lehet a gáz?

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
a samsung omnia 7-ről van valakinek valami tapasztalata,hogy milyen mobil ?minden véleményt szívesen meghallgatok 😊
mondjuk egy HTC 7 prot jobban eltudnék viselni,kár,hogy egyik mobilszolgáltatónál sincs.... 😕Newman
Pont az omnia 7-ről nincs, de nekem az elmúlt pár évben csak samsung tlóm volt, és mindegyik fasza volt, semmi gond nem volt vele, mindent faszán csinált amit kellett, tehát a samsung mint olyan jó mobil.