Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Miért van az, hogy egy adott oldalon,nem jók a flash-ek? Több free online játékos oldalt szoktam nézegetni,de az egyiken szinte egyik sem megy FF-el, IE-vel meg simán megy az is..
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a samsung omnia 7-ről van valakinek valami tapasztalata,hogy milyen mobil ?minden véleményt szívesen meghallgatok 😊
mondjuk egy HTC 7 prot jobban eltudnék viselni,kár,hogy egyik mobilszolgáltatónál sincs.... 😕

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Nem tudja valaki, hogy a rojadirecta most milyen néven fut?valaki2
http://www.rojadirecta.es/briareos
Végül már megkaptam máshol a szeged-flensburgot(sajnos kikaptunk), de azért kösz! 😊 Még jól fog jönni.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 548 — StuG Life
Nem tudja valaki, hogy a rojadirecta most milyen néven fut?valaki2
http://www.rojadirecta.es/

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Nem tudja valaki, hogy a rojadirecta most milyen néven fut?

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 548 — StuG Life
Total War serial key nem hülyeség!

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
amúgy olyan megszállott fan esetében mint te is vagy, érdemes elgondolkodni egy serial key tetoválásonbriareos
tarkóraJJ
csakis szív fölé

nekem egy D fanatic haverom valóban az alkarjára tetováltatta az első serialját.
kellemetlen volt amikor kivágták bnetről 😀briareos
Köszönöm szépen!
A tetoválással az a bajom, hogy

1. Hogyan beszéljem le a gyerekeimet a hülye tetoválásokról, ha nekem is van hülye tetoválásom.
2. Nem tudok olyan motívumot, képet, szöveget elképzelni, amit életem végéig szeretnék a testemen viselni.




több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 548 — StuG Life
Elhagytam a gyári játék CD-m kódját és nem tudom telepíteni a Medieval 2 Total War-t.
Valami ötlet?vadibandi
amúgy olyan megszállott fan esetében mint te is vagy, érdemes elgondolkodni egy serial key tetoválásonbriareos
tarkóraJJ
csakis szív fölé

nekem egy D fanatic haverom valóban az alkarjára tetováltatta az első serialját.
kellemetlen volt amikor kivágták bnetről 😀

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 595 — Invisible man
Elhagytam a gyári játék CD-m kódját és nem tudom telepíteni a Medieval 2 Total War-t.
Valami ötlet?vadibandi
amúgy olyan megszállott fan esetében mint te is vagy, érdemes elgondolkodni egy serial key tetoválásonbriareos
tarkóraJJ
Szemhéjba...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 025 — no es importante
Elhagytam a gyári játék CD-m kódját és nem tudom telepíteni a Medieval 2 Total War-t.
Valami ötlet?vadibandi
amúgy olyan megszállott fan esetében mint te is vagy, érdemes elgondolkodni egy serial key tetoválásonbriareos
tarkóra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 548 — StuG Life
Elhagytam a gyári játék CD-m kódját és nem tudom telepíteni a Medieval 2 Total War-t.
Valami ötlet?vadibandi
amúgy olyan megszállott fan esetében mint te is vagy, érdemes elgondolkodni egy serial key tetováláson

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 025 — no es importante
Elhagytam a gyári játék CD-m kódját és nem tudom telepíteni a Medieval 2 Total War-t.
Valami ötlet?vadibandi
serials.ws


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Elhagytam a gyári játék CD-m kódját és nem tudom telepíteni a Medieval 2 Total War-t.
Valami ötlet?




több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 249 — Je suis kobranadrág
Jól van már ne bántsatok én egy egyszerű felhasználó vagyok akinek a kinézettel ki lehet nyomni a szemét 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 938 — we almost always almost win
Felraktam, megmaradt minden. Tetszik ez a carbon színű kezelőfelület, amúgy semmi extra az előzőhöz képest számomra 😊Hanni
Semmi extra?
Gyorsabb, biztonságosabb, ergonómikusabb gui, lapok rögzítése alkalmazáslapként, lapcsoportok, jobb memóriakihasználás és a legfontosabb elindult a html5 felé. 2014re állítólag oda is érhet. //Az lesz a webfejlesztők paradicsoma

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Felraktam, megmaradt minden. Tetszik ez a carbon színű kezelőfelület, amúgy semmi extra az előzőhöz képest számomra 😊Hanni
gondolom a menüsorod is átmigrálta a régiből, ezért nem tűnik neked nagy változásnak az új FF. utána kell járni mi mindent tud még, és saját igényeid szerint alakítani mindenféle addon és script segítségével.


http://itcafe.hu/cikk/firefox_4_0/megjott_a_4_0.html

|
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 249 — Je suis kobranadrág
Felraktam, megmaradt minden. Tetszik ez a carbon színű kezelőfelület, amúgy semmi extra az előzőhöz képest számomra 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nekem nagyon madár kérdésem lesz, de ha felteszem a 4.0-át akkor megmaradnak a kedvencek, a fülek és a skin?Hanni
A skinben nem vagyok biztos, h minden esetben megmarad-e. Minden más igen.
De szvsz a skinekkel se lehet baj. Ez igazából egy frissítés. Utána sok kiegészítőt is frissíteni kell majd, de azt automatikusan megcsinálja neked...Black_Adder
igen többségük megmarad, van pár dolog ami nem kompatibilis 4-el, de a fontosabb dolgok előbb-utóbb azok lesznek.

én mindig is FF párti voltam, és a 4 is tetszik nekem, jó gyors lett, 3.6 képest kevesebbet is omlik össze, nincs 5-6 tab után 70%-os memória használat...sztem fasza lett.

|
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 938 — we almost always almost win
Amúgy ami engem egyedül zavar benne, az az, h a kezdőlap és a frissítés ikon máshova került, és egyelőre nem tudtam úgy testre szabni, h visszakerüljenek a baloldalra...Black_Adder
jobb gomb->testreszabás, és ott a kis kézzel lehet őket mozgatni bármerre.miilann
Thx.
Igazából logikus volt, nem tudom miért nem próbáltam 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Amúgy ami engem egyedül zavar benne, az az, h a kezdőlap és a frissítés ikon máshova került, és egyelőre nem tudtam úgy testre szabni, h visszakerüljenek a baloldalra...Black_Adder
jobb gomb->testreszabás, és ott a kis kézzel lehet őket mozgatni bármerre.

child please!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 938 — we almost always almost win
Amúgy ami engem egyedül zavar benne, az az, h a kezdőlap és a frissítés ikon máshova került, és egyelőre nem tudtam úgy testre szabni, h visszakerüljenek a baloldalra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 938 — we almost always almost win
Nekem nagyon madár kérdésem lesz, de ha felteszem a 4.0-át akkor megmaradnak a kedvencek, a fülek és a skin?Hanni
A skinben nem vagyok biztos, h minden esetben megmarad-e. Minden más igen.
De szvsz a skinekkel se lehet baj. Ez igazából egy frissítés. Utána sok kiegészítőt is frissíteni kell majd, de azt automatikusan megcsinálja neked...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 249 — Je suis kobranadrág
Nekem nagyon madár kérdésem lesz, de ha felteszem a 4.0-át akkor megmaradnak a kedvencek, a fülek és a skin?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 938 — we almost always almost win
az én kérdésem arra irányulna, hogy másnál is szórakozik a flash player? a chrome rengetegszer omlik össze mostanában, de a probléma operánál és mozillánál (a 4.0.-át még nem próbáltam) is sokszor fennáll..JJ
4.0-at még nem használtam eleget ahhoz, h statisztikai adattal szolgáljak, de a 3.6 alatt nem volt gondom vele. Nem tudom mi lehet az oka, elvileg még figyelmeztet is, ha frissíteni kell, tehát inkompatibilitás nem lehet. Lehet h inkább webhelyhez kötött a hiba. A mai napig vannak oldalak, amiket pl Operával egyáltalán le se tesztelnek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 025 — no es importante
az én kérdésem arra irányulna, hogy másnál is szórakozik a flash player? a chrome rengetegszer omlik össze mostanában, de a probléma operánál és mozillánál (a 4.0.-át még nem próbáltam) is sokszor fennáll..


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal