NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
melyik a legjobb nem internetes odt/doc konvertáló progi?Höri
Microsoft Word.Divat
az nem nyitja meg.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
melyik a legjobb nem internetes odt/doc konvertáló progi?Höri
Microsoft Word.

|
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
melyik a legjobb nem internetes odt/doc konvertáló progi?

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Értem, köszi mindenkinek a segítséget 😊

Minden nap tanul valamit az ember klisé jöhetne most, de nem jön 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sose tudtam mi a különbség DVD-R és DVD+R között, melyiket érdemes venni. Valaki elmondja egyszerűen? 😀Deny
Alapvető gyártástechnológiai különbség, hogy a DVD-R lemezek a préselés során nem kapják meg azokat az előformázott információkat, amelyket a DVD+R esetén kapásból a lemezre kerülnek, tehát a DVD-R lemezek gyártása plusz egy fázisból áll, egy úgynevezett prewriting process-ből, amelynek során ezek médiaazonosító adatok a lemezre kerülnek. Különbözik még az előre rögzített nyomvonal kialakítása is, amely mentén az írás történik.apeszos
Azaz? 😛Deny
Magyarul a DVD-R esetében a felírt adat határozza meg a média típusát, ami szabványosítva van, tehát ismeri majdnem minden lejátszó szerkezet. A DVD+ esetében ezek az adatok adottak, előre rá van égetve a lemezre, és nincs garantálva hogy ezt a lejátszók támogatják.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 905 — we almost always almost win
Sose tudtam mi a különbség DVD-R és DVD+R között, melyiket érdemes venni. Valaki elmondja egyszerűen? 😀Deny
Ha PC-s felhasználásra vásárolod akkor semmi 😊 Asztali DVD-playerek nem mindig játsszák le mindkettőt.
(remélem nem mondtam túl nagy baromságot 😛 )Rataxes
Gyakorlatilag két különböző formátum, amik nem nagyon kompatibilisek egymással. Az új lejátszók már szinte mindig mindkettőt lejátsszák, de a régiekkel még lehet gond. De akkor meg fel van tüntetve, h melyiket játssza le...

Hogy melyik a jobb én nem tudom, de szvsz érezhető különbség nincs köztük.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sose tudtam mi a különbség DVD-R és DVD+R között, melyiket érdemes venni. Valaki elmondja egyszerűen? 😀Deny
Alapvető gyártástechnológiai különbség, hogy a DVD-R lemezek a préselés során nem kapják meg azokat az előformázott információkat, amelyket a DVD+R esetén kapásból a lemezre kerülnek, tehát a DVD-R lemezek gyártása plusz egy fázisból áll, egy úgynevezett prewriting process-ből, amelynek során ezek médiaazonosító adatok a lemezre kerülnek. Különbözik még az előre rögzített nyomvonal kialakítása is, amely mentén az írás történik.apeszos
Azaz? 😛
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sose tudtam mi a különbség DVD-R és DVD+R között, melyiket érdemes venni. Valaki elmondja egyszerűen? 😀Deny
Alapvető gyártástechnológiai különbség, hogy a DVD-R lemezek a préselés során nem kapják meg azokat az előformázott információkat, amelyket a DVD+R esetén kapásból a lemezre kerülnek, tehát a DVD-R lemezek gyártása plusz egy fázisból áll, egy úgynevezett prewriting process-ből, amelynek során ezek médiaazonosító adatok a lemezre kerülnek. Különbözik még az előre rögzített nyomvonal kialakítása is, amely mentén az írás történik.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Sose tudtam mi a különbség DVD-R és DVD+R között, melyiket érdemes venni. Valaki elmondja egyszerűen? 😀Deny
Ha PC-s felhasználásra vásárolod akkor semmi 😊 Asztali DVD-playerek nem mindig játsszák le mindkettőt.
(remélem nem mondtam túl nagy baromságot 😛 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sose tudtam mi a különbség DVD-R és DVD+R között, melyiket érdemes venni. Valaki elmondja egyszerűen? 😀
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Már több mint egy hete elérhetetlen az EuroSport2 a UPC-nél.
Nekem tányéros UPC Direct+-om van és nem jön be az adó, a szolgáltató pedig nem kapkodja el a válaszadást a kérdésemre.
Tud valaki erről valamit mi lehet a probléma?danyly
újrakeresed a csatornákat és már vissza is jön 😐

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már több mint egy hete elérhetetlen az EuroSport2 a UPC-nél.
Nekem tányéros UPC Direct+-om van és nem jön be az adó, a szolgáltató pedig nem kapkodja el a válaszadást a kérdésemre.
Tud valaki erről valamit mi lehet a probléma?danyly
szar a net
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Már több mint egy hete elérhetetlen az EuroSport2 a UPC-nél.
Nekem tányéros UPC Direct+-om van és nem jön be az adó, a szolgáltató pedig nem kapkodja el a válaszadást a kérdésemre.
Tud valaki erről valamit mi lehet a probléma?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
azt be lehet valahol állítani twitteren, hogy amiket követek, azok ne jelenjenek meg az én tweetjeim között? mert a jjncaa-vel beolvasatnék pár külföldi szakírót, csak a sok angol szöveg meg teljesen szétzilálná a lényegetJJ
rutinos twitter használóként sem értem a kérdést 😀

ha csak a saját tweet-jeidet akarod olvasgatni, akkor kattints a "profil"-ra.Höri
Kb. 10x olvastam el a mondatot, de egy betűt sem értettem meg belőle. 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 592 — Érdekvédelmi terület
Mi nem fogjuk látni, hogy te kit követsz (vagyis megnézhetjük), ez nem fogja szemetelni a te posztjaidat, ha erre gondolsz (ha nem, akkor nem tudom).tenorx
akkor ok, kösz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mi nem fogjuk látni, hogy te kit követsz (vagyis megnézhetjük), ez nem fogja szemetelni a te posztjaidat, ha erre gondolsz (ha nem, akkor nem tudom).
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 592 — Érdekvédelmi terület
azt be lehet valahol állítani twitteren, hogy amiket követek, azok ne jelenjenek meg az én tweetjeim között? mert a jjncaa-vel beolvasatnék pár külföldi szakírót, csak a sok angol szöveg meg teljesen szétzilálná a lényegetJJ
rutinos twitter használóként sem értem a kérdést 😀

ha csak a saját tweet-jeidet akarod olvasgatni, akkor kattints a "profil"-ra.Höri
nem sikerült rendesen megfogalmaznom 😊 mindegy, csinálok egy másik profilt külön ezért, úgy egyszerűbb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt be lehet valahol állítani twitteren, hogy amiket követek, azok ne jelenjenek meg az én tweetjeim között? mert a jjncaa-vel beolvasatnék pár külföldi szakírót, csak a sok angol szöveg meg teljesen szétzilálná a lényegetJJ
rutinos twitter használóként sem értem a kérdést 😀

ha csak a saját tweet-jeidet akarod olvasgatni, akkor kattints a "profil"-ra.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 592 — Érdekvédelmi terület
azt be lehet valahol állítani twitteren, hogy amiket követek, azok ne jelenjenek meg az én tweetjeim között? mert a jjncaa-vel beolvasatnék pár külföldi szakírót, csak a sok angol szöveg meg teljesen szétzilálná a lényeget


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nemtom, de akkor biztos ez lesz a gond 😊 köszi!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Korábban a maddennel meg tudtam csinálni, hogy asszem alt+enterrel kivettema menüt teljes képernyőről, és ablakban futott. Most win7-em van, és akármit próbálok, nem tudom kis ablakba rakni. Tudja valaki, hogy miért van ez, illetve hogy a picsába tudnám kis ablakba rakni?fetomy
milyen videokártyád van? tudomásom szerint csak nvidiánál műxik.

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Korábban a maddennel meg tudtam csinálni, hogy asszem alt+enterrel kivettema menüt teljes képernyőről, és ablakban futott. Most win7-em van, és akármit próbálok, nem tudom kis ablakba rakni. Tudja valaki, hogy miért van ez, illetve hogy a picsába tudnám kis ablakba rakni?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem tudom mennyire menő meg ilyenek, de a Zipfer nevű sor krvára jó és nagyon itatós is. Isteni! És egyébként szörnyű szar érzés, ha Csollány Szilveszter szolgál ki sörhassal és cigivel a szájában..

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 592 — Érdekvédelmi terület
Hát, igazság szerint épp tegnap fogyott el egy üveg Becherovkám (egyik kedvenc) + most is túl vagyok pár sörön (és pár még hátravan 😊 )... Valószínű ezért sem értem hogy következtettél erre... Vagy "idézőjelben" értsem? 😊Rataxes
amit írtál az majd' minden italnál így van, és nem csak itt, mindenholJJ
Hát nem tudom, én azt szoktam meg hogy a nagyobb kiszereléssel jobban jár az ember 😊 + itt is csak a Becherovkára jellemző, pl.:

Bailey's
0.5 liter - 4000 Ft
0.7 liter - 5000 Ft

Malibu
0.5 liter - 3500 Ft
0.7 liter - 4000 Ft

Unicum
0.2 liter - 1800 Ft
0.5 liter - 3000 Ft
1.0 liter - Hamarosan...

A Becheren kívül mindháromnál a nagyobbal jársz jobban...Rataxes
na akkor hogy mondjam, főleg a szlopálós italokra igaz ez 😊 éppen azért, hogy minél többet vegyél belőle


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
ezek szerint te sem sűrűn fogyasztasz alkoholt 😊JJ
Hát, igazság szerint épp tegnap fogyott el egy üveg Becherovkám (egyik kedvenc) + most is túl vagyok pár sörön (és pár még hátravan 😊 )... Valószínű ezért sem értem hogy következtettél erre... Vagy "idézőjelben" értsem? 😊Rataxes
amit írtál az majd' minden italnál így van, és nem csak itt, mindenholJJ
Hát nem tudom, én azt szoktam meg hogy a nagyobb kiszereléssel jobban jár az ember 😊 + itt is csak a Becherovkára jellemző, pl.:

Bailey's
0.5 liter - 4000 Ft
0.7 liter - 5000 Ft

Malibu
0.5 liter - 3500 Ft
0.7 liter - 4000 Ft

Unicum
0.2 liter - 1800 Ft
0.5 liter - 3000 Ft
1.0 liter - Hamarosan...

A Becheren kívül mindháromnál a nagyobbal jársz jobban...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes