Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Gondolom, ezen a fórumon sokan tudtok segíteni agyrázkódás témában. 😀
Szóval dél körül történt, azóta folyamatosan fáj a fejem, szédelgek, meg nehezen jutnak dolgok az eszembe, pocsékul vagyok. Aztán pihentem egy kicsit, és jobb volt, de most estére megint felerősödött. Mit tudok vele csinálni? Csak pihengessek, és pár nap múlva elmúlik? Orvoshoz semmiképp nem akarok menni, nem fogok azzal elbaszni egy fél napot semmilyen körülmények között, és gondolom úgyis felesleges lenne, csak most elég szarul vagyok. :/TheMileHighCity
Nekem amikor agyrázkódásom volt az első nap nem mentem el, aztán másnap sokkal rosszabb lett, még a kórházban is bent tartottak /*mondjuk még gyerek voltam*/. Azt mondták mindenképp jobb lett volna ha rögtön bemegyek, + ha többet vártam volna még komolyabb baj is lehetett volna...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tyt-re hogyan lehet meghívót küldeni?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért mondjuk filip esetében kiváncsi lennék a kiváltó okra.

Gólt kapott valamelyik denveri csapat és fejet kellett verni a falba? 😛

Mellesleg tényleg mennyél orvoshoz. Ezen nem segít a jack daniels 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolom, ezen a fórumon sokan tudtok segíteni agyrázkódás témában. 😀
Szóval dél körül történt, azóta folyamatosan fáj a fejem, szédelgek, meg nehezen jutnak dolgok az eszembe, pocsékul vagyok. Aztán pihentem egy kicsit, és jobb volt, de most estére megint felerősödött. Mit tudok vele csinálni? Csak pihengessek, és pár nap múlva elmúlik? Orvoshoz semmiképp nem akarok menni, nem fogok azzal elbaszni egy fél napot semmilyen körülmények között, és gondolom úgyis felesleges lenne, csak most elég szarul vagyok. :/TheMileHighCity
hat jo lenne ha megnezetned magad egy orvossal mert nem lehet tudni h mennyire sulyos
nekem kiskoromban volt olyan h egesz delutan nem volt semmi bajom aztan kiderult este a korhazban
h ugy bekuldtem a fejem h 3 napig bent kellett maradjak es meg olcson megusztam

egyebkent ha annyira hulye vagy h akar testi epseged aran sem akarnal orvos kozelebe menni
akkor ennyit javallhatok :
ne nezz tevet ne igyal ne gepezz es a leheto legkevesebb fizikai aktivitasra szoritkozzal csak

korhazba manapsag ilyen miatt ugysem tartanak bent csak megrontgeneznek
aztan hazazavarnak h pihend ki magad. engem amikor az auto baszott el a nagykoruton es cca
15 metert repultem majd fejjel tompitottam az esest akkoris csak bevitt a mento a mav korhazba megrontgeneztek es amikor lattak h semmim se tort el es a gerincemmel meg a nyakammal sincs gaz szimplan ajtot mutattak ...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 789 — #NoStress
Gondolom, ezen a fórumon sokan tudtok segíteni agyrázkódás témában. 😀
Szóval dél körül történt, azóta folyamatosan fáj a fejem, szédelgek, meg nehezen jutnak dolgok az eszembe, pocsékul vagyok. Aztán pihentem egy kicsit, és jobb volt, de most estére megint felerősödött. Mit tudok vele csinálni? Csak pihengessek, és pár nap múlva elmúlik? Orvoshoz semmiképp nem akarok menni, nem fogok azzal elbaszni egy fél napot semmilyen körülmények között, és gondolom úgyis felesleges lenne, csak most elég szarul vagyok. :/TheMileHighCity
Hívd ki az orvost mindeképp.

És akkor egy hülye kérdés: nem tudtok valami maszek háztartási gép és műszaki boltot ahol úgy tudok mosogatógépet venni hogy mondjuk nyomtatót vagy laptopot írnak a számlára? 😊Rataccess
Ezt mindenhol megcsinálják neked ha bemész, elmondod mit akarsz, és ahogy írod, maszek a bolt, vagyis kézi számlát is tudnak adni, és nem csak gépit, mint a Mediamarkt szerű nagy üzletekben.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolom, ezen a fórumon sokan tudtok segíteni agyrázkódás témában. 😀
Szóval dél körül történt, azóta folyamatosan fáj a fejem, szédelgek, meg nehezen jutnak dolgok az eszembe, pocsékul vagyok. Aztán pihentem egy kicsit, és jobb volt, de most estére megint felerősödött. Mit tudok vele csinálni? Csak pihengessek, és pár nap múlva elmúlik? Orvoshoz semmiképp nem akarok menni, nem fogok azzal elbaszni egy fél napot semmilyen körülmények között, és gondolom úgyis felesleges lenne, csak most elég szarul vagyok. :/TheMileHighCity
feküdj, pihenj, ne idegeskedj, legalábbis ha mindenképp otthon akarod átvészelni (mert egy röntgen nem ártana)
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Gondolom, ezen a fórumon sokan tudtok segíteni agyrázkódás témában. 😀
Szóval dél körül történt, azóta folyamatosan fáj a fejem, szédelgek, meg nehezen jutnak dolgok az eszembe, pocsékul vagyok. Aztán pihentem egy kicsit, és jobb volt, de most estére megint felerősödött. Mit tudok vele csinálni? Csak pihengessek, és pár nap múlva elmúlik? Orvoshoz semmiképp nem akarok menni, nem fogok azzal elbaszni egy fél napot semmilyen körülmények között, és gondolom úgyis felesleges lenne, csak most elég szarul vagyok. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 170 — Eagles fan
Ncore meghívó engem is érdekelne, ha valakinek van fölösleges... :rolleyes:

És akkor egy hülye kérdés: nem tudtok valami maszek háztartási gép és műszaki boltot ahol úgy tudok mosogatógépet venni hogy mondjuk nyomtatót vagy laptopot írnak a számlára? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
Ncore meghívónak hogyé van most az árfolyama?JayB
Én meghívó nélkül jutottam be 😊Matthew99
Jobb helyeken meg ingyen osztogatják egymásnak az ismerősök. 😀Hanni
Ho vannak ilyen jobb helyek? 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
Hol lehet itthon Under Armour ruhákat venni?Sebii
http://www.sportstyle.hu/
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 395
Hol lehet itthon Under Armour ruhákat venni?
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 7 856 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ncore meghívónak hogyé van most az árfolyama?JayB
Én meghívó nélkül jutottam be 😊Matthew99
Jobb helyeken meg ingyen osztogatják egymásnak az ismerősök. 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 444 — Invisible man
Ncore meghívónak hogyé van most az árfolyama?JayB
Én meghívó nélkül jutottam be 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
Ncore meghívónak hogyé van most az árfolyama?JayB
most hogy mondod bria még lóg nekem miatta egy csomó sörrel 😛

nem pártoljuk itt a warezolást, főleg nem a pénzért 😊
/még 180 pont és lehet jönni licitálni 😊 )haromt
tényleg.
csomó?
😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ncore meghívónak hogyé van most az árfolyama?JayB
most hogy mondod bria még lóg nekem miatta egy csomó sörrel 😛

nem pártoljuk itt a warezolást, főleg nem a pénzért 😊
/még 180 pont és lehet jönni licitálni 😊 )
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Ncore meghívónak hogyé van most az árfolyama?
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Valaki tud mondani egy jó, normális programot, amivel .wma-t át tudok írni .mp3-ba?

[Igen, tudom, Google, próbáltam is, le is szedtem valamit, de az ingyenes verziója eleve a 14 nap mellett (ami nem is lenne baj) csak a számok első 3 percét konvertálja, ami ugye gáz. Meg rohadtul félek a vírusos dolgoktól, már ennél is besz.rtam egyszer, pedig úgy tűnik, semmi baja... :/ ]csabi19
format factoryJJ
Kösz.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Valaki tud mondani egy jó, normális programot, amivel .wma-t át tudok írni .mp3-ba?

[Igen, tudom, Google, próbáltam is, le is szedtem valamit, de az ingyenes verziója eleve a 14 nap mellett (ami nem is lenne baj) csak a számok első 3 percét konvertálja, ami ugye gáz. Meg rohadtul félek a vírusos dolgoktól, már ennél is besz.rtam egyszer, pedig úgy tűnik, semmi baja... :/ ]csabi19
format factory


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Valaki tud mondani egy jó, normális programot, amivel .wma-t át tudok írni .mp3-ba?

[Igen, tudom, Google, próbáltam is, le is szedtem valamit, de az ingyenes verziója eleve a 14 nap mellett (ami nem is lenne baj) csak a számok első 3 percét konvertálja, ami ugye gáz. Meg rohadtul félek a vírusos dolgoktól, már ennél is besz.rtam egyszer, pedig úgy tűnik, semmi baja... :/ ]

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
HTC desire telefonommal készítettem videót. Fantasztikus képű file, lejátsza minden lejátazóa gépen (pl. vlc) de hang az nincs hozzá, pedig a telefonon szolt. Valami 3GP kiterjesztésű a file, az ikont felismeri lejátsza, de hangot nem tud. Van valami lejátszó ami vinné ezt, vagy milyen programmal tudom átkonverálni hogy maradjon a jó minőség, de hang is legyen?
2. Amr hangfilet mivel tudok lejátszani, vagy konvertálni?zavi27
KMPlayer....apeszos
Köszi, ez tényleg fantasztikus kis lejátszóprogi! Mondjuk a másik kedvencem is visz mindent, csak ezt a telefonost nem vitte, de ez igen. A második kérdésre, mi játszik le amr (szintén telefonnal felvett hangfelvétel) filet tud valaki választ?zavi27
http://lmgtfy.com/?q=amr+player

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
HTC desire telefonommal készítettem videót. Fantasztikus képű file, lejátsza minden lejátazóa gépen (pl. vlc) de hang az nincs hozzá, pedig a telefonon szolt. Valami 3GP kiterjesztésű a file, az ikont felismeri lejátsza, de hangot nem tud. Van valami lejátszó ami vinné ezt, vagy milyen programmal tudom átkonverálni hogy maradjon a jó minőség, de hang is legyen?
2. Amr hangfilet mivel tudok lejátszani, vagy konvertálni?zavi27
KMPlayer....apeszos
Köszi, ez tényleg fantasztikus kis lejátszóprogi! Mondjuk a másik kedvencem is visz mindent, csak ezt a telefonost nem vitte, de ez igen. A második kérdésre, mi játszik le amr (szintén telefonnal felvett hangfelvétel) filet tud valaki választ?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
HTC desire telefonommal készítettem videót. Fantasztikus képű file, lejátsza minden lejátazóa gépen (pl. vlc) de hang az nincs hozzá, pedig a telefonon szolt. Valami 3GP kiterjesztésű a file, az ikont felismeri lejátsza, de hangot nem tud. Van valami lejátszó ami vinné ezt, vagy milyen programmal tudom átkonverálni hogy maradjon a jó minőség, de hang is legyen?
2. Amr hangfilet mivel tudok lejátszani, vagy konvertálni?zavi27
KMPlayer....
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
HTC desire telefonommal készítettem videót. Fantasztikus képű file, lejátsza minden lejátazóa gépen (pl. vlc) de hang az nincs hozzá, pedig a telefonon szolt. Valami 3GP kiterjesztésű a file, az ikont felismeri lejátsza, de hangot nem tud. Van valami lejátszó ami vinné ezt, vagy milyen programmal tudom átkonverálni hogy maradjon a jó minőség, de hang is legyen?
2. Amr hangfilet mivel tudok lejátszani, vagy konvertálni?
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Próbáld ki a Speedfan nevű programot. Azon túl, hogy látod a vinyótól kezdve a videókártyán át a prociig mindennek a hőmérsékletét, még manuális is tudod szabályozni a hűtőventillátorok fordulatát.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tudom, hogy nem normális. Tökéletesen tiszta, enni lehetne belőle. A hűtésével van gond, de per pill ez az egyetlen gép van működőképes állapotban itthon :/